• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
جو گیر شدم رفتم فونت ایران رو بگیرم بعد دیدم علاوه بر اون که خریدیش به ازای هر محصولی که میخوای ارائه بدی باید اجازه نامه بگیری که بازم باید پول بدی ، هیچی دیگه فونت یکان و اینا هم خوبن:general705:
===================================================

یعنی چرت ترین سایتا ، موقع امتحانا انقده جذاب میشن :D

قدیم 50 -50 بود الان اصن درس نمیخونم :general304:
و چرت ترین موزیک ها
یعنی یه موزیک هایی رو گوش میدادم اون موقع ها الان گوش میکنم خنده م میگیره
خیلی داغون

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
کسی میدونه چرا یه سری سایت ها وقتی امتحانا شروع میشه بازدیدشون افزایش پیدا میکنه؟
منظورم غیر از سایتهایی مثل سوالات امتحانی و ایناست سایت های عادی فیلم و سریال و عکس بازی و اینا ؟؟؟
نکنه وقتی بچه ها سرگرم درس خوندنن هستن ، پدر مادرشون میان تک تک سایت هایی که رفتن رو چک میکنن؟ بعد این سایت آموزشی مارو چند بار چک میکنن؟ :general210:
شما رو نمیدونم اما من موقع امتحانات بیشتر فیلم میبینم ، لامصب یه فاز دیگه ای داره:D

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
جو گیر شدم رفتم فونت ایران رو بگیرم بعد دیدم علاوه بر اون که خریدیش به ازای هر محصولی که میخوای ارائه بدی باید اجازه نامه بگیری که بازم باید پول بدی ، هیچی دیگه فونت یکان و اینا هم خوبن:general705:
===================================================

یعنی چرت ترین سایتا ، موقع امتحانا انقده جذاب میشن :D

قدیم 50 -50 بود الان اصن درس نمیخونم :general304:
واسه استفاده شخصی هم باید پول بدی؟o_O
مثلا من واسه خودم یه قالب طراحی کردم باید پول بدم؟:general405:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
هنوز چند ساعت بیشتر از انتشار تصویر اعتراضات مردم خشمگین کشورمان به جنایت اخیر سعودی ها نگذشته بود که روسای باشگاه های سعودی جنجال سازی ها را آغاز کردند و خواستار لغو میزبانی ایران از بازی های لیگ قهرمانان آسیا شدند.
http://www.varzesh3.com/news/1293903/میزبانی-لیگ-قهرمانان-را-از-ایران-بگیرید

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
واسه استفاده شخصی هم باید پول بدی؟o_O
مثلا من واسه خودم یه قالب طراحی کردم باید پول بدم؟:general405:
مهم اینه پروژه جنبه ی تجاری داره یا نه اگه نداره اجازه نامه شخصی(غیر تجاری) باید تهیه بشه که رایگانه اگه نه که جزء پروژه های تجاریه باید هزینه داد . در مورد هزینه اش هم توی سایت چیزی ننوشته گفته باید برید تو پنلتون ، کسی اینجا فونت ایران رو خریده؟ از هزینه های اجازه نامه اش اطلاع داره ؟ آخه نوشته :
"
  • مفهوم اجازٌه نامه تجاری این است که شما می پذیرید در ازٌای هر پروژه ای که به کمک خانواده فونت ایران اجرا می کنید (و برای شما یا کارفرمای شما سودآٍوری مالی دارد.) سهم اندکی ازٌ درآٍمدتان را (بوسیله خرید اجازٌه نامه) به پدیدآٍورنده این مجموعه فونت اختصاص داده باشید.
"

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اون موقع که دانش آموز بودم میرفتم تو سایتا میگشتم ، خانواده فک میکردن دارم درس میخونم :D
======================
اون موقع که ما دانش آموز بودیم که اصلا اینترنت وجود نداشت کتابو میگرفتیم توی دستمون بعد از دو دقیقه خیره میشدیم به یه جا و میرفتیم توی فکر بعد از چند دقیقه هم خواب عجیبی چشامونو میگرفت و خوابمون میبرد!

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
اون موقع که ما دانش آموز بودیم که اصلا اینترنت وجود نداشت کتابو میگرفتیم توی دستمون بعد از دو دقیقه خیره میشدیم به یه جا و میرفتیم توی فکر بعد از چند دقیقه هم خواب عجیبی چشامونو میگرفت و خوابمون میبرد!
راهنمایی که بودم با DialUp میرفتم ، حاجی چند سالته که اون موقع نت نبود ؟ کارت اینترنتمون هم که تموم میشد مجله پجله میخریدم میخوندم بیکار به جایی خیره نمیشدم :D

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
راهنمایی که بودم با DialUp میرفتم ، حاجی چند سالته که اون موقع نت نبود ؟ کارت اینترنتمون هم که تموم میشد مجله پجله میخریدم میخوندم بیکار به جایی خیره نمیشدم :D
من سال 79 دیپلم گرفتم اون موقع تازه توی شرکتها و بانکها اینترنت اومده بود و یادمه کم کم ار سال 80 به بعد بود که اینترنت هندلی دیال آپ داشت توی خونه ها میومد خلاصه زمانی که ما بچه مدرسه ای بودیم نه اینترنتی بود نه موبایلی بود نه کامپیوتری.

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
دوستان پلاگین خوب برای جمع کردن ایمیل ورودی سایت چی پیشنهاد میدین؟که کاربر ایمیلشو وارد کنه و یه فایلی چیزی دانلود بشه
-----------------------------------
یکی هم انکه یه پلاگینم اگه معرفی کنید برای درست کردن کیف پول تو حساب کاربری عالی میشه... مثلا بعد از ثبت نام کاربر 5000 تومن بره توی حساب کاربریش و موقع خرید محصول 5000 تومن کمتر پول براش حساب بشه
جفت پلاگینارو برای وردپرس میخوام
ممنون

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
گفتی مجله
یاد مجله دانستنیها افتادم
هعی روزگار اینقدر این مجله رو خریده بودم و هر کدوم رو هم چند ده بار میخوندم
اینقدر از درس بدم میومد که مجله ها رو چندین و چند بار میخوندم

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
یعنی وجدانن این از نظر تو اسپمه ؟ !
اگر از نظر تو اسپمه پس من هیچ حرفی ندارم ...
کارش هم جمع آوری مطلب از فید یا از سایت هست که بهش بهش معرفی میشه

فیلتر کامل روی مطالب هم داره مثلا آخر هر پست اسم کانالو بنویسه و لینکارو پاک کنه و ...

یه قسمتی هم داشته باشه که مثلا 1000 تا پست دستی بهش بدی هر 10 دقیقه یه پست ارسال کنه یا هر زمانی که بهش داده شه
والا اگه به این اسپم نمیگن منم دیگه حرفی ندارم!

elco

Registered User
لایک‌ها
211
والا اگه به این اسپم نمیگن منم دیگه حرفی ندارم!
قسمتی که شماره هارو اضافه میکنه خودکار آره اسپمه که @l3est گفت بیشتر از 200 تا نمیشه اد کرد تست کردم با api های خود تلگرام هم تست کردم چون من رو نت فریمورک 3.5 نوشته بودم و api های جدید رو 4.5 نوشته شده کار نکرد اما به روز که شد دیدم آره 200 تا میشه اد کرد که میشه دور زد اما فعلا اینو اضافه نمیکنم بهش چون واقعا گند میزنه به تلگرام
طرف میاد راحت تو یه شب 50k میسازه بعد میره میفروشه که خب این خراب میکنه تلگرامو

اما در مورد مدیریت کانال تلگرام فک نکنم مشکل باشه چون 90% وقت کافی برای مدیریت و پست زدن ندارن میتونه واسشون مفید باشه کانال @fazonolha رو تست زدم داره خیلی خوب و روون روش کار میکنه با امضا و حذف کردن لینک و ...

اگر اینم واقعا از نظر شما اسپمه اوکی کاری نداره خوبی تلگرام اینه مدیراش همیشه آنلاینن یه ریپورت میدیم و جلوی این کارو میگیره !

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
قسمتی که شماره هارو اضافه میکنه خودکار آره اسپمه که @l3est گفت بیشتر از 200 تا نمیشه اد کرد تست کردم با api های خود تلگرام هم تست کردم چون من رو نت فریمورک 3.5 نوشته بودم و api های جدید رو 4.5 نوشته شده کار نکرد اما به روز که شد دیدم آره 200 تا میشه اد کرد که میشه دور زد اما فعلا اینو اضافه نمیکنم بهش چون واقعا گند میزنه به تلگرام

اما در مورد مدیریت کانال تلگرام فک نکنم مشکل باشه چون 90% وقت کافی برای مدیریت و پست زدن ندارن میتونه واسشون مفید باشه کانال @fazonolha رو تست زدم داره خیلی خوب و روون روش کار میکنه با امضا و حذف کردن لینک و ...
یعنی شما در عمل دور زدیش؟ یا تئوری

I R

Registered User
لایک‌ها
58

اگر اینم واقعا از نظر شما اسپمه اوکی کاری نداره خوبی تلگرام اینه مدیراش همیشه آنلاینن یه ریپورت میدیم و جلوی این کارو میگیره !
مبارکه قیمتش ؟ مدیریت منظورمه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

حالا جدای بحث اسپم به شدت بعید میدونم بشه اون مورد رو دور زد:D

elco

Registered User
لایک‌ها
211
حالا جدای بحث اسپم به شدت بعید میدونم بشه اون مورد رو دور زد:D
یعنی شما در عمل دور زدیش؟ یا تئوری
هیچکدوم !
این دور زدن حساب نمیشه وقتی داری از امکانات خودش اینکارو میکنی
بخون متوجه میشی :
https://core.telegram.org/bots/api#message

البته یه چیزو همیشه بدونید : هرجایی قانونی هست یه راهی هم برای فرار ازش هست :)
خود تلگرام داره این api هارو میده فقط کافیه یه کاری کنی سشین ها تغییر کنه که تشخیص نده از یه اکانت داره ارسال میشه
به همین راحتی :)
@l3est واس اد کردن خودکار شماره بیشتر از 200 تا تو کانال اینکارو کن خیلی راحت انجام میشه !

مبارکه قیمتش ؟ مدیریت منظورمه
فعلا که همه مخالفن با فروشش تا ببینیم چی میشه
احتمالا یه محدودیت بزارم که مثلا تو 24 ساعت بیشتر از 500 تا پست نفرسته باز این شاید خوب باشه

بالا