• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
در مورد سوال اینکه اگر کسی مثل دنیس ریچی نبود ، با در نظر گرفتن قانون مورفی ، کسی دیگری دست اوردی که دنیس ریچی بهش رسیده بود به انجام میرسوند (شاید به جای C و C++ زبان های D و D++ داشتیم!) و نبابراین هیچ تغییری در زمان حال یا آینده به وجود نمیومد.
در مورد اینکه استیو جابز و دنی ریچی کدومشون بیشتر مورد توجه قرار گرفتن مشکل دارید ؟ الان من بهتون میگم الکی جو گیر نشید.
جوامع ما مردم رو بر اساس کاری که برای دیگران انجام میدن ، قضاوت میکنن ، بر اساس تاثیری که بر روی سایر افراد میزازن.
توانایی ها شما هیچ وقت بر اساس نیت شون پاداش نمیگیرن ، شما هر چه بیشتر جامعه رو به تحسین وا بدارین پاداش بیشتری میگیرید.
یک کارگر ساده خیلی کمتر از رئیس بانک توسط جامعه مورد توجه قرار میگیره ، یا یک دکتر کمتر از یک بازیگر ، چرا ؟ به دلیل اینکه اونها افراد بیشتری رو تحت تاثیر قرار میدن .
شاید توی یک دنیای ایده ال هر کس رو بر اساس کاری که انجام میده بهش پاداش بدن. اما در واقعیت پاداش جامعه بر مبنای شبکه ای از تاثیرات هست و میزان پاداش با تعداد افراد رابطه مستقیم داره.
حالا به نظرتون این منصفانه نیست ؟ چه بخواهید چه نخواهید چنین چیزی وجود داره و خودش بخشی از عدالت تو جوامع ما هست و باید بپذیریدش و با نفی اش تنها کسی که ضرر میکنه خودتون هستید.

ایراد کار همین "قانون مورفی" و "عدالت" هست که هر دو توهم می باشن
میزان توجه مردم رو هم پول و رسانه و تبلیغات تعیین میکنه . مردم این وسط یه عده جوگیر هستن
با تشکر از برنامه خوبتون

elco

Registered User
لایک‌ها
211
image.php
هر دوشون کارهای با ارزشی انجام دادن اما دلیل نمیشه این عکس و متنش درست باشه
یعنی مثلا اگه ادیسون نبود برق اختراع نمیشد ؟
و هزاران مورد دیگه
مطمعنا اگر اینا نبودن یکی دیگه به یه نحوه دیگه این کارو میکرد
این عکس هم مثل این میمونه که میگن یه سریال ساخته میشه اما ماها فقط بازیگررارو میبینیم وقتی به تیتراژ میرسه میزنیم میره در صورتی که اصل کاریها پشست صحنه هستن تا اون سریال ساخته شه
استیو هم کارش کمتر از دنیس نبود کلا دنیای موبایل و ... رو دگرگون کرد !

elco

Registered User
لایک‌ها
211
این خطا رو آخرین بار رو GTA V دیدم.
gta فک کنم بازی باشه دیگه درسته ؟
خب چطوری رفعش کردی ؟
من همه پیش نیازهارو دارم از net. نسخه 2 بگیر تا 4.5.3
بسته کامل ++c رو هم دارم ولی این خطارو میده :|

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
gta فک کنم بازی باشه دیگه درسته ؟
خب چطوری رفعش کردی ؟
من همه پیش نیازهارو دارم از net. نسخه 2 بگیر تا 4.5.3
بسته کامل ++c رو هم دارم ولی این خطارو میده :|
ممکنه یکی از dll ها درست لود نمیشه
از این ابزار استفاده کن http://www.dependencywalker.com
از منوی پروفایل ، start profiling را بزن

elco

Registered User
لایک‌ها
211
جفتشون با ارزش بودن و تاثیر گذار.
اینم اختراعات ما ایرانیها:
iranian-photo-funny-1.jpg

ایده جالبیه ولی به این میرسه ؟

IMG_1004.JPG

حاصل دسترنج خودمه ( با تنه کدو ) یه چهارشنبه سوری که شیشه قلیون شکست باعث شد تا این به وجود بیاد

کلا هر اختراعی در طول تاریخ میبینید ، حاصل به وجود اومدن یه مشکل بوده :D

• Like
Reactions: ap3

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
هر دوشون کارهای با ارزشی انجام دادن اما دلیل نمیشه این عکس و متنش درست باشه
یعنی مثلا اگه ادیسون نبود برق اختراع نمیشد ؟
و هزاران مورد دیگه
مطمعنا اگر اینا نبودن یکی دیگه به یه نحوه دیگه این کارو میکرد
این عکس هم مثل این میمونه که میگن یه سریال ساخته میشه اما ماها فقط بازیگررارو میبینیم وقتی به تیتراژ میرسه میزنیم میره در صورتی که اصل کاریها پشست صحنه هستن تا اون سریال ساخته شه
استیو هم کارش کمتر از دنیس نبود کلا دنیای موبایل و ... رو دگرگون کرد !
این دو تا چه ربطی بهم دارن؟ اولی یه دانشمند کد نویس بوده دومی یه کار آفرین بوده هر کدومم دست آورداشون مهم بوده اولن اینکه شما بیای بگی آیفونو معرفی کرده و کارشو کم ارزش کنی واقعا درست نیست چون این آدم با معرفی هر محصولش یه ارزش جدید به محصولات اضافه میکرد مثلا آیفون اولین گوشی تمام تاچ دنیا بود که باعث شد کاری کنه که الان تقریبا همه اسمارت فونها تمام تاچ باشن و نکته بعد اینه که استیو کلن برای محصولاتش تحصین نمیشه فقط استیو جابز یه زندگیه باحال داشته که تونسته از یه گاراژ با 4 تا از رفیقاش شروع کنه و بزرگترین شرکت دنیا رو بسازه اینش دوس داشتنیه و کلن هر برحه زمانی زندگی جابز یه چیز باحال داره
من منظورم این نیست که ریچی کم کار کرده یا شایسته احترام نیست و... اگه شما بخوای اینجوری پیش بری باید آلن تئورینگ رو بیشتر از همه اینا قبول داشته باشی چون اون اصلا بنیان گذار هوش مصنوعی و چیزی به اسم زبان ماشین بود (فیلم بازی تقلید رو از روی زندگی نامش ساختن رو حتما ببین) تازه آلن تئورینگ بود که باعث شد جنگ جهانی دوم تموم بشه و جون 20 میلیون نفر رو نجات داد
ببین علم یه چیز تکاملیه و همینجوری میتونی یه رشته بگیری و ببینی چقدر آدم باعث شدن الان این چیزای دور و برمون شکل بگیرن
ولی اینکه همه قهرمان نمیشن یا... بخاطر خیلی چیزاست مثلا شما دانشمندایی که باعث شدن تلوزیونهامون بشن چند میلیمتر رو نمیشناسی اما ال جی و سامسونگ رو میشناسی چون اینا تو رسانه هستن
عین این میمونه بگی چرا رونالدو یا مسی قهرمانن ولی چرا کسی که یه استدیوم فوتبال طراحی میکنه رو کسی نمیشناسه اگه استدیوم نبود الان فوتبالیستیم نبود تماشاچیم نبود ولی هرکدوم جای خودشونو دارن و محترمن و اصلا نباید دو تا شاخه که بهم مربوط نمیشن رو با هم مقایسه کرد
شما دو نفر منظور من رو متوجه نشدید من نمیگم کار استیو مهم نبوده میگم مهم بوده ولی خبر مرگ استیو بیشتر از دنیس منتشر شد بیشتر از دنیس لایک خورد بیشتر از دنیس نمیدونم مثل مرتضی پاشایی همه خبر دار شدن بعد طرفدارش شدن.
اصلا کدومتون میدونستین کسی به اسم دنیس وجود داره؟ خبر مرگش که بماند! :rolleyes:

elco

Registered User
لایک‌ها
211
شما دو نفر منظور من رو متوجه نشدید من نمیگم کار استیو مهم نبوده میگم مهم بوده ولی خبر مرگ استیو بیشتر از دنیس منتشر شد بیشتر از دنیس لایک خورد بیشتر از دنیس نمیدونم مثل مرتضی پاشایی همه خبر دار شدن بعد طرفدارش شدن.
:rolleyes:
خب منم دقیقا همینو گفتم دوباره بخون
ممکنه اصن استیو فقط مدیر بوده و ایده آیفون توسط یکی دیگه داده شده باشه ( مثل مثال سریال که زدم ) و فقط استیو معرفی کننده بوده باشه ولی به اسم اون تموم شده

اصلا کدومتون میدونستین کسی به اسم دنیس وجود داره؟ خبر مرگش که بماند! :rolleyes:
خبر دار شدن که هیچی من خودم تو مراسم تشیع جنازشم بودم :(
:D

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
پاپلیک کن
خصوصی لینک نداره
چرا نداره؟ یه لینک جوین باید بده دیگه به غیر از لینک پابلیک.
لینک پرایویت رو میخوام.
چون خصوصیه:general710:
واسه افرادیه که فقط خودت بتونی اد کنی و تو هیچ جایی اثری ازش نباشه
:|

قبلا میخواستم لینک بگیرم اون پایین لینک میداد اما الان سفیده.

elco

Registered User
لایک‌ها
211
دوستان آنتی ویروس چی پیشنهاد میدین ؟
ای ست که میزنه همه فایل های اجرایی رو حذف میکنه :(
بایت دیفیندر هم تنها آنتی ویروسیه که میتونه ویروسایی که گیر من بیفته رو خوب پاک کنه اما سیستمم ضعیفه هنگ میکنه

شما چی پیشنهاد میدین که از همه نظر جواب داده باشه و سبک باشه ؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
دوستان آنتی ویروس چی پیشنهاد میدین ؟
ای ست که میزنه همه فایل های اجرایی رو حذف میکنه :(
بایت دیفیندر هم تنها آنتی ویروسیه که میتونه ویروسایی که گیر من بیفته رو خوب پاک کنه اما سیستمم ضعیفه هنگ میکنه

شما چی پیشنهاد میدین که از همه نظر جواب داده باشه و سبک باشه ؟
سیستمت رو ارتقا بده

elco

Registered User
لایک‌ها
211
وقتی دیتا سنتر سرور رو مسدود میکنه 6 ساعت دنبال ایراد میگردی آخرم میبینی به خاطر اینه :

err.jpg

دوس داری با سر بری تو مانیتور :|

elco

Registered User
لایک‌ها
211
سیستمت رو ارتقا بده
نمیتونم
این سیستم مخصوص اینترنته یعنی هاردش 32 هست و فقط باهاش وبگردی و همین چیزا هست
سیستم اصلیه که برای کار با هاستو سروره اون رمش 6 هست این که برای نته 2
:D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

elco

Registered User
لایک‌ها
211

elco

Registered User
لایک‌ها
211
این حجم چجوری جا گرفته؟
740 گیگ خیلی زیاده
سرور اختصاصیه مگه؟
یعنی چی چجوری ؟
آره سرور اختصاصیه هاردش 3 ترا هست که 2.7 پر بود با این اتفاق زده بود بالا که دیتا سنتر بست ( تو این چند سالی که از iweb سرور میگیرم اولین باره که میبندن :( )

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
یعنی چی چجوری ؟
آره سرور اختصاصیه هاردش 3 ترا هست که 2.7 پر بود با این اتفاق زده بود بالا که دیتا سنتر بست ( تو این چند سالی که از iweb سرور میگیرم اولین باره که میبندن :( )
حالا این ارورها از چی بوده و برای چند وفت هست جمع شده که انقدر شده؟

بالا