• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
کومور روابطش را با ایران قطع کرد
جمعیتش از جیبوتی هم کمتره :D

4018311_502.jpg

جمعیت و وسعتش اصلا مهم نیست . مهم اینه که اینا عربستان اونقدر براشون مهمه !
شما ببین یه کشور در حد قم هم نیومد با عربستان به خاطر حمایت از نه "ایران" بلکه حمایت از "شیعه" قطع رابطه کنه ! نشون میده که برخی باید حواسشون باشه غلط اضافه نکنن که بعدش اینجوری به غلط کردن بیفتن ..
هر چقدرم بگیم مرگ بر عربستان ولی آخرش شیر اوناس که تو یون ایرانیاس و بازم آدم نمیشیم

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
یه کشور در حد قم هم نیومد با عربستان به خاطر حمایت از نه "ایران" بلکه حمایت از "شیعه" قطع رابطه کنه

به چه بهانه ای ؟ آتش زدن شیخ نمیر؟
کار این کشورها اینقدر مضحک و احمقانه ست که فقط از مستعمره های عربستان برمیاد
مطمئن باش از کشورهای زیادی این درخواست رو کردن ولی به عده زیر پونسی قبول کردن که نتیجه ای جز تمسخر نداره

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
u1yen2hb739i7jzjqvsi.jpg

چه تبلیغی میاد بابا
کم مونده پست ثابت و ... هم بزارن :))
البته روی آی پی های خارجی یه سری تبلیغ جالب توی صفحات ymail.com و massengeryahoo میاد که خیلی عالین و خیلی هم شیک

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
به چه بهانه ای ؟ آتش زدن شیخ نمیر؟
کار این کشورها اینقدر مضحک و احمقانه ست که فقط از مستعمره های عربستان برمیاد
مطمئن باش از کشورهای زیادی این درخواست رو کردن ولی به عده زیر پونسی قبول کردن که نتیجه ای جز تمسخر نداره

بلخره تو طول تاریخ بهانه های مسخره تر از این شیخ نمر و... بوده که باعث جنگ های خونی شده ! بهانه اسمش روشه ! اونچیزی که برای کشورها مهمه بار روانیه وقتی عربستان به قول شما مستمره داره و ... این یعنی ما از شوما قویتریم ! اگه اونا به 100 تا التماس کردن که ازشون حمایت کنه و 5 تاشون قبول کردن مطمئن باش اینا هم از 200 تا التماس کردن و یکی قبول نکرده ! اینا همش + یه سری مسائل دیگه روی هم جم میشه در نهایت کفه به سمت عربستان میاد پایین و موضع قدرت میشه حالا ما هی بگیم سوسمار خورن و کثیفن و تجربه جنگ ندارن و.... مهم نیست . چندی پیش فکر کنم بی بی سی یه آمار از قدرت نظامی و نفوذی ایران و عربستان داد که خیلی جالب بود

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
جمعیت و وسعتش اصلا مهم نیست . مهم اینه که اینا عربستان اونقدر براشون مهمه !
شما ببین یه کشور در حد قم هم نیومد با عربستان به خاطر حمایت از نه "ایران" بلکه حمایت از "شیعه" قطع رابطه کنه ! نشون میده که برخی باید حواسشون باشه غلط اضافه نکنن که بعدش اینجوری به غلط کردن بیفتن ..
هر چقدرم بگیم مرگ بر عربستان ولی آخرش شیر اوناس که تو یون ایرانیاس و بازم آدم نمیشیم

بلخره تو طول تاریخ بهانه های مسخره تر از این شیخ نمر و... بوده که باعث جنگ های خونی شده ! بهانه اسمش روشه ! اونچیزی که برای کشورها مهمه بار روانیه وقتی عربستان به قول شما مستمره داره و ... این یعنی ما از شوما قویتریم ! اگه اونا به 100 تا التماس کردن که ازشون حمایت کنه و 5 تاشون قبول کردن مطمئن باش اینا هم از 200 تا التماس کردن و یکی قبول نکرده ! اینا همش + یه سری مسائل دیگه روی هم جم میشه در نهایت کفه به سمت عربستان میاد پایین و موضع قدرت میشه حالا ما هی بگیم سوسمار خورن و کثیفن و تجربه جنگ ندارن و.... مهم نیست . چندی پیش فکر کنم بی بی سی یه آمار از قدرت نظامی و نفوذی ایران و عربستان داد که خیلی جالب بود
حتما باید بن بشین که اینجور بحثا رو اینجا نکنین:D
از پسته فروش درس عبرت بگیرین:general509::general711:

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان این روز ها آمار بازدید سایت های شما هم کم شده آیا رقص گوگل هست یا اسپمرها نو و نوا کردن باز بالا اومدن واقعا چی شده یا مشکل از سمت جایی دیگه هست؟:general208::general208::general208:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان این روز ها آمار بازدید سایت های شما هم کم شده آیا رقص گوگل هست یا اسپمرها نو و نوا کردن باز بالا اومدن واقعا چی شده یا مشکل از سمت جایی دیگه هست؟:general208::general208::general208:
فصل امتحاناست و تاثیر داره

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یک روز یک طرفی برای مصاحبه پست "متخصص هک کامپیوتر" یک شرکت IT دعوت میشه.

شخصی که مسئول مصاحبه هست سوال میکنه " خوب ، چه چیزی باعث شده که شما فکر کنید برای این شغل مناسب هستید ؟ "
طرف جواب میده ، "خوب ، من سیستم های کامپیوتری شما رو هک کردم و خودم رو برای این مصاحبه دعوت کردم " :android06:

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

چقدر افت داری؟ من بیش از 50 % :(

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
حداکثر ۱۰ روز دیگه برمیگرده به روال قبل
امتحانای ما که تازه تموم شده ولی برای بعضی دانشگاه ها تا هفته دیگه هم ادامه داره

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
حدود 30 درصد افت از حدود 600 ایران اومدم حدود 900 ایران قبلا هم فصل امتحان بود ولی انگار فقط این نیست
لامصب همش بخاطر این اسپمر هاس دیروز چک کردم تو 90 دردصد کلمه هایی کلیدی که توش بالا بودم همشون اسپمرها اومدن بالا:general210:شما هم چک کنید
مثه قارچ زیاد میشن یکی دوتا هم نیستن

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان عزیز ، برای وی آی پی کردن سایت فیلم ، اسکریپتی ، افزونه ای .... دارید؟
کلا چطور باید سایت فیلم رو به صورت وی آی پی دراورد

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
دوستان عزیز ، برای وی آی پی کردن سایت فیلم ، اسکریپتی ، افزونه ای .... دارید؟
کلا چطور باید سایت فیلم رو به صورت وی آی پی دراورد
نسخه سه ستاره یا همون متن باز اسکریپت irprog با نصبش اگه خواستید 140 میشه...قسمت اصلیش 650 تومنه
http://vip.irprog.com/price
دوستانی که از سایت اصلیش خریداری کردند به هیچ وجه پشتیبانی ازش ندیدند....
درصورتی که خواستید پ خ بدین....

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
چقدر افت داری؟ من بیش از 50 % :(
بیش از 50 درصد به نظر من غیر عادی هست. یه چک کنید ببینید ایندکسهاتون کم نشده و یا مشکل دیگه ای براتون پیش نیومده باشه.

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
چند تا سایت هس که الان یه ماهه داونه .
کسی میخاد بیاد بدم دستش حیفه خاک بخوره .

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
بیش از 50 درصد به نظر من غیر عادی هست. یه چک کنید ببینید ایندکسهاتون کم نشده و یا مشکل دیگه ای براتون پیش نیومده باشه.

50% خیلی زیاده، احتمالا مشکلت چیز دیگه ای هست
حداکثر 20% تا 30% عادیه

مشکل که کلا اینجوریه هی یه مدت نصف میشه بعد یعو میره بالا دوباره یهو میاد پایین و...
ایندکسام نه همون روند خودشونو دارن
چند تا سایت هس که الان یه ماهه داونه .
کسی میخاد بیاد بدم دستش حیفه خاک بخوره .

چیه ؟ بده ببینیم :دی

بالا