• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
لینک مستقیم می خواستم بزارم تو سایت.
پلاگین نمی تونه ری سایز کنه خطا میده
پیکوفایل پیج میسازه و لینک میده بهت.
فکر کنم برای عکس ها لینک مستقیم میده ولی برای بقیه مثل فایل و ... باید بریم توی خود پیکوفایل و مستقیم نیست.
بازم یه نگاه بنداز خودت (عضو بشی دسترسی خوبی میده)

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
لینک مستقیم می خواستم بزارم تو سایت.
پلاگین نمی تونه ری سایز کنه خطا میده

پیکوفایل پیج میسازه و لینک میده بهت.
فکر کنم برای عکس ها لینک مستقیم میده ولی برای بقیه مثل فایل و ... باید بریم توی خود پیکوفایل و مستقیم نیست.
بازم یه نگاه بنداز خودت (عضو بشی دسترسی خوبی میده)
فقط برای تصاویر مستقیم هست
برای فایل های zip , music و ... غیر مستقیمه
تا اونجایی که یادمه پرشین گیگ هم فقط برای تصاویر مستقیم بود

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
وضعیت شرکت‌ها و نرم‌افزارهای خارجی در دوران «پسا تحریم اخیر»
اشتباهی که دائما می‌شه اینه که می‌گیم تحریم‌ها برداشته شده در حالی که تنها تحریم‌های اخیر مرتبط با هنرهای رییس جمهور قبلی برداشته شده. توضیح کاملتر رو دوستم براتون می‌نویسه:

تحریم هایی که مرتبط با IT هستند در ایران تحریم های قدیمی تری هستند و ارتباطی به تحریم های اتمی (‌بغیر از نرمافزار و تجهیزات IT خاص کاربردی در صنعت اتمی) ندارند. این تحریمها در چهارچوب تحریمهای سال ۱۹۹۶ توسط کنگره تصویب شده اند و اسم آن هست Iran Sanctions Act of 1996 که General Trade Embargo ایران، اون تحریمها به حساب میایند. در نتیجه، به همین زودی ها شاهد نمایندگی سیسکو و اوراکل اینها در ایران نخواهیم بود.

ولی، این تحریم هایی که برداشته شده اند شامل محدودیت های بانکی با تمام بانکهای خارجی به جز بانکهای ایالات متحده هستند. ( چون بانکهای آمریکایی در اون ISA 1996 ذکر شده اند ) و همین، پرداخت ایرانی ها رو با شبکه بانکی جهانی و اروپایی شدنی و اجرایی خواهد کرد. شما میتونید از بانک ایرانی و از حساب ارزی، به حساب فلان دیتاسنتر یا فروشنده در اروپا از طریق SWIFT پول واریز کنید. این یک نکته که تاثیر خوبی خواهد داشت.

مساله بعدی که تاثیر خواهد داشت، دو General License هستند که OFAC در سالهای گذشته صادر کرده به اسم PERSONAL COMMUNICATIONS GENERAL LICENSE و همینطور GENERAL LICENSE D-1 که اینها یک سری کالا و خدمات رو ( مثلا هاستینگ یا محصولاتی مثل مبایل و تبلت ) رو برای استفاده شخصی از تحریم ها مستثنی میکنند. این مشتری ها نباید شرکتی یا دولتی باشند و فقط برای مصارف شخصی مستثنی شده اند. به نظرم حتما این دو جنرال لایسنس رو مطالعه کنید. خوبی این لایسنس ها + برداشته شدن تحریم های بانکی، این خواهد بود که شرکتهایی مثل اپل مثلا میتونند به راحتی الان با نمایندگی در ایران حضور پیدا کنند و محصولاتشون رو به اشخاص بفروشند. ولی این لایسنس ها شامل محصولات تخصصی – فنی – زیرساختی مثل محصولات سیسکو و جونیپر و اوراکل غیره نخواهد بود.

حالا، همین وضعیت فعلی به معنای این هست که مثلا گوگل پلی، اپل استور و اینها میتونند در ایران رسما فعالیت کنند چون فعالیتشون بطور مسقیم با مصرف کننده و برای مصارف شخصی است. و مسایلی از این قبیل. همین تسهیلات، خودش گشایش بسیار بزرگی هست. حالا شاید در آینده اگه همه چیز خوب پیش بره و تنش زدایی ادامه پیدا کنه، شاید رییس جمهور آمریکا شرایط اضطراری در مورد ایران رو سال آینده تمدید نکنه یا کنگره بعدی اگه مثبت تر باشه، ممکنه همین Iran Sanctions Act 1996 رو ملغی کنه که در اون صورت تجارت کامل بین ایران و آمریکا برقرار خواهد شد. که حالا باید دید در آینده چی میشه. نا گفته نماند همین وضعیت فعلی، گشایش بزرگی در صنعت IT و امنیت ایران به ارمغان خواهد آورد، چون مثلا خرید محصولات اروپایی بدون هیچ مشکلی شدنی خواهد بود، به استثنای تجهیزاتی که مثلا ممکنه برای شنود و فیلترینگ و اینها به کار بروند که اونها در یک سری تحریم دیگه میافتند و بعید میدونم به این زودی ها اون سری از تحریمها برداشته بشه. ولی برای شرکت های عادی و مردم فعال در این صنعت مثل ماها، هنوز گشایش بزرگی به حساب میاد.
منبع

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
داخل فایل style.css قسمت /* header */ (تقریبا خط 1072) نوشته position: fixed را پاک کن
ممنون اگه به عنوان سایت هایی که از قالب Pin This استفاده می کنن دفت کرده باشی اون علامت جداکننده بین عنوان مطلب یا صفحه جاری با عنوان اصلی سایت دو بار تکرار میشه یا یکم بزرگ تر از حالت عادی میشه: aftabmag.ir
مثل این میمونه که یه آندرلاین ( _ ) باشه در حالی که من فقط یه دونه - گذاشتم.
راه حلی واسه این هست؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
بنظر من کلا هواوی نگیر
اصلا گوشیاش بدرد بخور نیستن، مخصوصا ارزون ها
سامسونگ با اینکه یه مقدار گرونه، ولی 100 برابر بهتره
پ.ن: من خودم یه زمان g6 داشتم، کلا خیلی داغون بود. sms دریافت نمیکرد و تو تماس هم مشکل داشت (طرف شماره منو میگرفت و بوق هم میخورد، ولی گوشی من انگار نه انگار، اصلا زنگ نمیزد)
یکی از دوستان هم G610 گرفت، بعد از چند ماه الکی الکی 100 ت خرج باز کرد
ممکنه گوشیهای شما مشکل داشتن. بنده الان خودم بالای یکسال هست هواوی دارم و شبانه روز هم متصل به اینترنت و در حال استفاده هستم بزنم به تخته آخ نگفته و فقط 20 تومن دادم این روکش ضد خششو عوض کردم اونم به خاطر اینکه از بس از تاچش استفاده کردم دیگه یه کمی ار بین رفته بود.

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
ممنون اگه به عنوان سایت هایی که از قالب Pin This استفاده می کنن دفت کرده باشی اون علامت جداکننده بین عنوان مطلب یا صفحه جاری با عنوان اصلی سایت دو بار تکرار میشه یا یکم بزرگ تر از حالت عادی میشه: aftabmag.ir
راه حلی واسه این هست؟
منظورت پیوند یکتا هستش؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
از قسمت تنظیمات پوسته -> سئو بعد "کاراکتر میانی بین نام وبلاگ و عنوان نوشته"
کاراکتر دلخواه جداکننده را وارد کن
نمیشه وقتی خالی میذارم هیچی نمیاد وقتی یه دونه - میذارم اینقد بزرگ میشه!

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
جایگزین فوری برای پرشین گیگ چی پیشنهاد می کنید
لینک مستقیم میده؟
قبلا http://up.vbiran.ir لینک مستقیم میداد
البته محدودیت فرمت و حجم(5 مگ) داره
ممکنه گوشیهای شما مشکل داشتن. بنده الان خودم بالای یکسال هست هواوی دارم و شبانه روز هم متصل به اینترنت و در حال استفاده هستم بزنم به تخته آخ نگفته و فقط 20 تومن دادم این روکش ضد خششو عوض کردم اونم به خاطر اینکه از بس از تاچش استفاده کردم دیگه یه کمی ار بین رفته بود.
حالا صرفا قرار نیست از 100 تا گوشی، همش خراب باشه. اکثریت به این صورت هست
دلیلش هم کیفیت ساخت پایینه
در مورد g6 ک داشتم، این سری از گوشیا 99% مشکل دارن. نظرات mobile.ir رو ببینید:
http://www.mobile.ir/phones/comments-37417-huawei-ascend-g6-4g.aspx

راه حلی واسه این هست؟
اگه افزونه سئو داری، اول از اون قسمت چک کن ببین اونجا وارد شده یا نه
اگه اونجا نبود، فایل header.php قالب رو باز کن و تو قسمت تگ html تایتل (<title>) دنبال یکی از این دو بگرد:
کد:
&#8211;
یا
کد:

بعد اون رو با - جایگزین کن

Last edited:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

اگه اونجا نبود، فایل header.php قالب رو باز کن و تو قسمت تگ html تایتل (<title>) دنبال یکی از این دو بگرد:
کد:
&#8211;
یا
کد:

والا من خودم 3 تا هواوی خریدم و از همه شون راضی بودم ولی بین دو تا گوشی یکم مردد بودم
کلا گوشی های موآوی برام خوب کار کردن و مشکل آن چنانی نداشتن

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

کد:
&#8211;
یا
کد:

PHP:
<title><?php wp_title($pinthis_title_separator, true, 'right'); ?> <?php bloginfo('name'); ?></title>

بالا