• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

choshop

Registered User
لایک‌ها
127
بستگی داره به کپی پیست تا اختصاصی
من از 250 دیدم تا 2-3 هزارتومن
پست صفحه قبل من رو ببنید که با 10 هزار تومان چندتایی برای چندین مشتری انجام دادم و راضی هم بودن و اخیرا یه سفارش 20 تایی داشتم.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
وبمسترها صاحبان رسانه هستند با میلیون ها نفر مخاطب
اما از منفعل ترین و بی بخارترین صاحبان مشاغل نیز می باشند (وبمسترهای ایران خودمونو میگم)
نه صنفی
نه اتحادی
نه حرکتی برای خوب شدن وضع وبمستری
باور اینکه صاحبان رسانه به عنوان یکی از تاثیرگذارترین قشرها نتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون سخته! ولی متاسفانه وجود داره!
(((ایران)))
از ماست که برماست
چاره ای نیست
نیست بال پرواز
:general509:

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
پست صفحه قبل من رو ببنید که با 10 هزار تومان چندتایی برای چندین مشتری انجام دادم و راضی هم بودن و اخیرا یه سفارش 20 تایی داشتم.
البته تو هر زمینه کاری بستگی به کیفیت قیمت ها متفاوته
بنده هم اون چیزی که تا الان دیده بودم رو ارض کردم
از این به بعد باید بگم 250ت دیدم تا 20هزارتومن ;)

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
اما از منفعل ترین و بی بخارترین صاحبان مشاغل نیز می باشند (وبمسترهای ایران خودمونو میگم)
نه صنفی
نه اتحادی
باور اینکه صاحبان رسانه به عنوان یکی از تاثیرگذارترین قشرها نتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون سخته! ولی متاسفانه وجود داره!
(((ایران)))
از ماست که برماست
چاره ای نیست
نیست بال پرواز
دکمه تشکر رو زدما ولی اینقد حرفتون به دلم نشست خواستم با تایپ چنتا جمله باز هم تشکر دیگه ای کنم
صحبتتون عالی بود و به جا
ولی مسئله به این سادگی ها هم نیست که با چندنفر به نتیجه رسید اگه فقط 80% از ما با هم متحد شیم ؛ میتونیم خواسته مون رو هم عملی کنیم

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
نه صنفی
نه اتحادی
(((ایران)))
از ماست که برماست
چاره ای نیست
نیست بال پرواز
والله الان بزرگترین مشکل وبمسترها تحریمها هست. اگه تحریم های وبمستری برداشته بشه وضع وبمسترها حیلی بهتر میشه.
البته اگه صنقی هم زده بشه بعید میدونم از خود وبمسترها اجازه بدن توش باشن.
الان توی کمیته فیلترینگ آیا وبمستری وجود داره که حداقل یک درصد شرایط اون صاحب سایتی رو که میخواد فیلترش کنه رو درک بکنه؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
والله الان بزرگترین مشکل وبمسترها تحریمها هست. اگه تحریم های وبمستری برداشته بشه وضع وبمسترها حیلی بهتر میشه.
الان توی کمیته فیلترینگ آیا وبمستری وجود داره که حداقل یک درصد شرایط اون صاحب سایتی رو که میخواد فیلترش کنه رو درک بکنه؟
والله الان بزرگترین مشکل وبمسترها فیلترینگ هست!
البته نه فقط وب مستر ها، بلکه کل جامعه (البته برای جامعه بزرگترین نیست! )
تحریم ها اونقدر حاد نیست و بعضا میشه دور زد یا غیر مستقیم ب خواسته رسید
ولی آقایان گل کمیته میان و بدون هیچ بررسی سایت 5 ساله رو یه شبه میخوابونن!
اون 5 ساله زحمت، در آمد آب باریکه وب مستر و... پشم!
باور کن مدیر 98ia بخاطر همین ضربه روحی شدید اونطوری شد ... (البته درست نیست پشت بنده خدا حرف بزنیم | سایت قبل فوت ایشون فیلتر شده بود )

Last edited:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
والله الان بزرگترین مشکل وبمسترها فیلترینگ هست!
البته نه فقط وب مستر ها، بلکه کل جامعه (البته برای جامعه بزرگترین نیست! )
تحریم ها اونقدر حاد نیست و بعضا میشه دور زد یا غیر مستقیم ب خواسته رسید
ولی آقایان گل کمیته میان و بدون هیچ بررسی سایت 5 ساله رو یه شبه میخوابونن!
اون 5 ساله زحمت، در آمد آب باریکه وب مستر و... پشم!
باور کن مدیر 98ia بخاطر همین ضربه روحی شدید اونطوری شد ... (البته درست نیست پشت بنده خدا حرف بزنیم. سایتش قبل فوت ایشون فیلتر شده بود )
بله . اما بنده توی حوزه درآمد زایی گفتم بزرگترین مشکل تحریمها هست.
اگر تحریمها برداشته بشه کدوم سایتی میره سراغ این سیستمهای کلیکی و پاپ ایرانی که همشون فقط به قکر پر کردن جیب خودشون هستن.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
دکمه تشکر رو زدما ولی اینقد حرفتون به دلم نشست خواستم با تایپ چنتا جمله باز هم تشکر دیگه ای کنم
صحبتتون عالی بود و به جا
ولی مسئله به این سادگی ها هم نیست که با چندنفر به نتیجه رسید اگه فقط 80% از ما با هم متحد شیم ؛ میتونیم خواسته مون رو هم عملی کنیم
خواهش می کنم
حرف شما هم درسته
اون 20 درصد (شاید بیشتر! و احتمالا حتما بیشتر!!!) همونایین که به نظرم به فکر درجازدن هستن و وبمستری رو به عنوان راهی میدونن و میبینن که میشه باهاش اون باور قدیمی یه شبه نمیشه ره صد ساله رو رفت رو دور زد!
تحریم ها احتمالا منظورتون بیشتر گوگل ادسنس و هاست های با کیفیت و سروریس های پرداخت هست که تو کار وبمسترها تاثیر گذاشته!!! اما با همه این ها همونطور که کشورمون با تحریم ها به تنهایی به این وضع نیفتاده و بیشترش مشکلات داخلیه، تو وبمستری هم این موضوع صادقه! حالا مثلا بالفرض که ادسنس برای ایرانیا باز بود! بالاخره باید سایت ها و شرکت های ایرانی بهش تبلیغ بدن یا نه؟! حالا شرکت های ایرانی به نظرتون با توجه به اینکه احتمالا مجبورن برای کار کردن با گوگل مبلغ بیشتری بپردازن به نفعشونه که با گوگل کار کنن یا با همین شرکت های تبلیغاتی داخلی؟! مگر اینکه خود وبمسترهای ایرانی شرکت های تبلیغاتی داخلی رو تحریم کنن و اونایی که میخوان تبلیغاتشون رو به سایت ها بدن مجبور شن به سمت گوگل برن! که اینجا باز هم اتحاد وبمسترهارو میطلبه که مشخصا چیزیه که اصلا وجود نداره!!! یا اینکه گوگل بخواد سیاست هایی رو در پیش بگیره که برای ارائه دهندگان تبلیغات از ایران به صرفه تر باشه! یعنی قیمت مناسب برای هر کلیک که ارائه دهنده تبلیغ با توجه به ارتباط زیاد نمایش تبلیغات با اهداف کاربران و همچنین نام بزرگ گوگل احساس کنه براش میصرفه! که در این صورت هم چون قیمت ها میاد پایین تاثیرش برای وبمسترهای ایرانی کمتر از چیزی که در حالت عادی باید باشه میشه!!!

Last edited:

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان به نظرتون درحال حاضر میشه با پرتال های تفریحی (جامع) رقابت کرد و موفق بود ؟
چون تعدادشون خیلی زیاد هست و مخصوصا اینکه بعضی هاشون دولتی هم هستن
ساعت 4صبح مخمو درگیر کرده :| :general507:

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
دوستان به نظرتون درحال حاضر میشه با پرتال های تفریحی (جامع) رقابت کرد و موفق بود ؟
این حرف منو فقط در مورد پرتال تفریحی در نظر نگیر دوست من

کلا هیچ وقت کار تکراری و بعضا تقلیدی رو شروع نکن
شاید رشد بکنی و به مشکلی هم بر نخوری . اما در نهایت همون زمان رو برای یه ایده نو میذاشتی موفقتر ظاهر میشدی

البته نکته ای هم وجود داره
صرفا زدن پرتال تفریحی کار تکراری و تقلیدی بحساب نمیاد
وقتی که تصمیم داشته باشی با همون روال سایت های قبلی و با همون منابع مطالب و حتی با کپی پیست همون مطالب شروع کنی توصیه اکید میکنم رو یه ایده نو کار کنی
اما اگر چیزی تو ذهنته انقلابی! که نتیجه کارتو متمایز از دیگران میکنه برای ورود به هیچ عرصه ای درنگ جایز نیست

"Tapatalk Mobile message"

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
این حرف منو فقط در مورد پرتال تفریحی در نظر نگیر دوست من

کلا هیچ وقت کار تکراری و بعضا تقلیدی رو شروع نکن
شاید رشد بکنی و به مشکلی هم بر نخوری . اما در نهایت همون زمان رو برای یه ایده نو میذاشتی موفقتر ظاهر میشدی

البته نکته ای هم وجود داره
صرفا زدن پرتال تفریحی کار تکراری و تقلیدی بحساب نمیاد
وقتی که تصمیم داشته باشی با همون روال سایت های قبلی و با همون منابع مطالب و حتی با کپی پیست همون مطالب شروع کنی توصیه اکید میکنم رو یه ایده نو کار کنی
اما اگر چیزی تو ذهنته انقلابی! که نتیجه کارتو متمایز از دیگران میکنه برای ورود به هیچ عرصه ای درنگ جایز نیست

"Tapatalk Mobile message"

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
دولتی؟
چه سایتی؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
دوستانی که ویندوز 7 دارن ، ورژن ie پیش فرض ویندوز 7 چیه ؟
8 یا 9؟

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
کسی یه مقاله بالای 50صفحه ای در مورد سئو داره ؟
فارسی

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
وبمسترم دارن ولی هر کی به فکر خودشه فکر کردی اگه فرضا همشون وبمستر بودن خیلی واسمون دل میسوزوندن ؟؟ خود من از خدامه سایتای رقیبم فیلتر شن بزنم جلو :) همون بهتر که نباشن چون شرایط از این که هستم بدتر میشه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
وبمسترم دارن ولی هر کی به فکر خودشه فکر کردی اگه فرضا همشون وبمستر بودن خیلی واسمون دل میسوزوندن ؟؟ خود من از خدامه سایتای رقیبم فیلتر شن بزنم جلو :) همون بهتر که نباشن چون شرایط از این که هستم بدتر میشه
من خودم به هیچ عنوان دوست ندارم سایتهای رقیبم فیلتر بشن. چون خودم چندتا از سایتام فیلتر شدن و تجربه بسیار تلخ فیلتر شدن سایتو کشیدم.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اگر کسی بلده بازی رایانه ای - یا اندرویدی
بسازه پیام بده در رابطه با قیمت و نحوه کار و نوع بازی و ... صحبت کنیم.

بالا