• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
از روز اول اینطوری بود
یعنی مثلا اگه تا الان 250 مطلب زدم برا تگ های حدود 20-30 تاش این ارور میاد
یعنی تمام اون تگی که ارور می ده استفاده شده فقط به جای 2013-2014-2015 میاد 2016
نمی دونم کجای کار ایراد داره که اون بخش سال با 2016 عوض میشه
مشکل باید از قالبت باشه چون که شما که وردپرستو دست کاری نکردی درسته؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
مشکل باید از قالبت باشه چون که شما که وردپرستو دست کاری نکردی درسته؟
والا فک نکنم تغییری داده باشم
به طراح قالب پیام دادم می گه تو عنوان سال رو نیار :general210:
بعدش می گه این مربوط به سئو هست مربوط به قالب نیستo_O

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
آقا محمد سلام
من همیشه پستاتونو دنبال میکنم
و گاهی اوقات تو بحثاتون شرکت..
همیشه برام سواله شما ک اینقدر عیب میگیرید از وضع وبمسترا و ...
میخوام بدونم (اگه فضولی نباشه که هست:D ) کار خود شما در نت ایران چیه؟ صاحب سایتی هستین یا برنامه نویسی چیزی؟!
با سلام!
فضولی نیست! کنجکاویه!:general601:
قبلا اون اوایل پرسیده بودن و من هم پاسخ دادم ولی خب باز هم بخاطر شما میگم! کار من تو نت ایران اینه که سایت دارم و طراحی و کدنویسی سایت رو هم خودم انجام میدم ولی فقط برای خودم! البته تو این انجمن برخی کمک های زیادی برای طراحی سایتشون از من گرفتن که البته بعدا فهمیدم ارزشش رو نداره! البته به معنای این نیست که کمک نکنیم ولی کمک کردن باید شرایطش هم مهیا باشه! و وقتی وقت میذاری فرد نباید به کمک هات پشت پا بزنه!:general601:
خودمو به معنای واقعی کلمه وبمستر نمیدونم ولی خب چون تو ایران هر کسی که سایتش به یه جاهایی میرسه خودش رو وبمستر میدونه و حتی اونی هم که به جایی نمیرسه خودش رو میدونه (وبمستر!) پس من هم به عنوان یک عضو از این جامعه وبمستری میتونم انتقاد کنم و چیزهایی بگم! البته حرفامو جدی نگیرید شما! این ها فقط توهمات ایده آل گرایانه هست که قرار هم نیست عملی بشن! ولی خب هر کی هم با اینا مشکل داره ایشالا مشکلاتش حل بشه!:D من که از موضع خود کوناه نمی آیم!!!:p
اینم بگم که حرفای من عیب گرفتن نیست فقط انتقاده! انتقاد هم که عیب نیست! البته انتقاد سازنده!
شرمنده! کلی نوشته بودم متاسفانه پاک شد! و اینکه شرمنده از اینکه دیر پاسختون رو دادم! البته بازم کم ننوشتم ولی اون قبلی خیلی زیاد بود!;)

Last edited:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سایت من یه مشکلی داره فک کنم مربوط به سئو میشه خواستم ببینم کسی می تونه حلش کنید
هزینش هم تقدیم میشه
سایت من مدام داخل گوگل وبسمتر ارور نات فاند دریافت می کنه البته فقط برای بعضی از مطالب اونم بخاطر تگ های که اصلا استفاده نکردم
یعنی مثلا :
من از تگ دانلود فیلم Sociopathia 2015 استفاده می کنم ، داخل گوگل وبمستر برا این تگ ارور می یاد :
دانلود فیلم Sociopathia 2016
درصورتی که اصلا همچین تگی وجود نداره که گوگل پیداش می کنه
تو سرچ کنسول(گوگل وب مستر)، روی لینکی ک ارور داده کلیک کن
بعد برو تب Linked from و ببین اصلا اون لینک از کجا ب ربات داده شده یا کجا ثبت شده!
سلام
آقا چطور میشه یه دستور sql query رو با cron jobs اجرا کرد ؟؟
مثلا این کد
کد:
update wp_comments set FIELD_NAME =
replace(FIELD_NAME,'TEXT TO FIND','TEXT TO REPLACE')

یه فایل php تو روت کنار wp-config.php بساز (مثلا test.php)
بعد اینو بزار داخلش:
PHP:
<?php
include('wp-load.php');

global $wpdb;
$sql = "update `wp_comments` set FIELD_NAME = replace(FIELD_NAME,'TEXT TO FIND','TEXT TO REPLACE')";
$wpdb->get_results($sql);
کوئری در متغیر $sql قرار گرفته، میتونید تغییر بدید
هر وقت ک این فایل اجرا بشه، اون کوئری run میشه

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
فقط همین نیست.

دوستان فیلم پیشنهادیتون برای دانلود یه هر چی دانلود میکنم چرت و پرته :)
من عاشق جکی چان هستم و تمام فیلماشو دارم غیر از اون هم :
World War Z
مرز 13
و البته سریع و خشن که مطمئنم دیدین
یورش 1 و 2 هم خوبه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
تو سرچ کنسول(گوگل وب مستر)، روی لینکی ک ارور داده کلیک کن
بعد برو تب Linked from و ببین اصلا اون لینک از کجا ب ربات داده شده یا کجا ثبت شده!
Linked from نداره چون ماله سایت خودمه
تو صفحه مطلب چک کردم همچین لینک هایی وجود نداره تو سایت مپ رو هم چک کردم اونجا هم همچین لینک هایی وجود نداره

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
استفاده از fetch گوگل جریمه ای در پی نداره؟ چون توی بعضی از سایت های خارجی داشتم میخوندم مثل اینکه استفاده ی بیش از اندازه ازش یه جوری جریمه رو برامون در پی داره.
@EmpireWorld @aalireza439
fetch and render فقط واسه دیدن خودمون و متوجه شدن خودمونه از اینکه چجوری رندر میشه؟
و سوال سوم هم اینه که نسخه ی مختلف رو داره این فچ (desktop، mobile) و ... .
اگرم توجه کنید وقتی داریم سرچ میکنیم سایت هایی که با موبایل سرچ کردیم رتبه بندی شون با عنوانی که با دسکتاپ سرچ کردیم فرق میکنه. این بعد همین جا توی ایندکسی که خودمون به وبمستر میگیم فرق میکنه یا خودش واسه همه نسخه هاش میزنه ایندکس؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
استفاده از fetch گوگل جریمه ای در پی نداره؟ چون توی بعضی از سایت های خارجی داشتم میخوندم مثل اینکه استفاده ی بیش از اندازه ازش یه جوری جریمه رو برامون در پی داره.
fetch and render فقط واسه دیدن خودمون و متوجه شدن خودمونه از اینکه چجوری رندر میشه؟
اگرم توجه کنید وقتی داریم سرچ میکنیم سایت هایی که با موبایل سرچ کردیم رتبه بندی شون با عنوانی که با دسکتاپ سرچ کردیم فرق میکنه. این بعد همین جا توی ایندکسی که خودمون به وبمستر میگیم فرق میکنه یا خودش واسه همه نسخه هاش میزنه ایندکس؟
فک نکنم مشکلی نداشته باشه ولی خوب خودش به طور اتومات ایندکس کنه بهتره فک کنم خود گوگل وبمستر هم محدودیت داره برای fetch فک میکنم 500 آدرس تو هفته هست .
تفاوت اشون اینکه وقتی Fetch And Render رو میزنی ، میاد فایل های جاوا اسکریپت اون صفحه رو هم اجرا میکنه (رندر میشه) ، حالا چه فایده ای داره ؟
این برای سایت هایی هست که از فریم ورک های سمت کاربر استفاده میکنن ، این مدل سایت ها به طوری عادی وقتی ربات گوگل وارد صفحه شون میشه ، به جای محتوا چیزی جز یک مشت کد جاوا اسکریپت چیزی نمیبینه.
این رندر گوگل به این سایت ها کمک میکنه سایت شون به صورت مناسبی ایندکس بشه (البته راه های خیلی بهتری هم وجود داره).
در مورد Crawl only this URL هم یعنی این که فقط همین URL رو ایندکس کن ، دیگه با بقیه لینک ها کاری نداشته باش
تو Crawl this URL and its direct link میگه که URL های دیگه ای هم که تو اون صفحه بهشون لینک دادی رو ایندکس کن.
اطلاعات کامل و جامع تری هم تو این لینک هست http://websima.com/blog/fetch-and-render

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
توی اسکریپت فرم تماس 7

من چک باکس ساختم

حالا میخوام مورد انتخاب شده برام ایمیل بشه

توی فرمت ایمیل چی باید بنویسم

این برای خود فرم هستش / فرمت ایمیل چی باید باشه که گزینه انتخاب شده برام بیاد
<p>موضوع<br />

[radio radio-473 default:1 "پرسش" "طرح شکایت" "پیگیری خرید" "دیگر موارد"]
<br />

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

نه جریمه نداره و این یه جور آپشنه برای سایت هایی که به هر دلیلی ربات گوگل توی اون لحظه دوستشون نداره و تند تند بهشون سر نمیزنه
حالا تازه تاسیس بودن ، مدت زیادی آپدیت نشدن و ... باعث این مورد میشه که با فتچ میتونیم توی اون لحظه حلش کنیم
ولی خب همون فتچ هم محدودیت داره و 500 تا بیشتر در ماه نمیده اما تجربه ثابت کرده سایت های عادی هم بیشتر از این مقدار در ماه مطلب ارسال نمیکنن
در مورد Fetch and Render هم من به نظرم بیشتر برای اینه که صفحه توسط ربات گوگل بررسی بشه و به کاربر بگه که گوگل بوت به چه منابعی نیاز داره برای ایندکس صفحه
این ایندکسی هم که میکنه برای همه دستگاه ها ایندکس میشه فرقی هم بین موبایل و دسکتاپ نیس

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
نکست پاپ آپ برای شما هم شمارشش خیلی کم شده ؟ :general602: سایت پاپ آپ خوب سراغ دارید معرفی کنید

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ht8c88w5u9ffwg10qju1.jpg

یه دومین هویز گرفتم
سئو : 100%

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
نکست پاپ آپ برای شما هم شمارشش خیلی کم شده ؟ :general602: سایت پاپ آپ خوب سراغ دارید معرفی کنید
توی سیستم کلیکی شون هم شمارش و سرعت خیلی کم شده بهشون پیام دادم گفتن دارن سیستم رو ارتقاء میدن و یه مقدار صبر کنید

بالا