• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
مدیران مومن هم باید بالاخره یه جوری اون بنره رو نشون بدن یا نه؟ :دی

فرهاد برنجان - یکی از داوران برنامه استعدادیابی موسیقی شب کوک (البته به شخصه خیلی قبولش دارم - چون به طریقی از نزدیک در جریان توانایی های ایشون هستم)

ماهواره فقط مفسده داره و لاغیر
به صورت خیلی مشخص (ماهواره نداریم) اغلب افراد در تلگرام و اینترنت و اینستاگرام و ... در رابط با خانمی تحت عنوان فریال و اندام ایشون نظر می دهند و ... :(
این عشایر بیچاره چی میکشن! هرجا میزن باید این دیش ماهواره رو هم با حودشون ببرن!
134561_988.jpg

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دوستانی که با ایسام آشنایی دارن.
قضیه این مزایده ها چیه ؟
تا قیمت پیشنهاد میدی همون لحظه سیستم بالاترشو پیشنهاد میده
مشاهده پیوست 912160

من 1250 رو ثبت کردم همون لحظه 1500 هم اومد. رو دو تا کالای مختلف امتحان کردم. 99.99 درصد نمیتونه کار انسان باشه.
اولاش هر مبلغی رو بزنید اتومات تا مبلغی که تعیین شده خودش بالا میره.
البته 100 درصد مطمئن نیستم ولی تجربه

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستانی که با ایسام آشنایی دارن.
قضیه این مزایده ها چیه ؟
تا قیمت پیشنهاد میدی همون لحظه سیستم بالاترشو پیشنهاد میده
مشاهده پیوست 912160

من 1250 رو ثبت کردم همون لحظه 1500 هم اومد. رو دو تا کالای مختلف امتحان کردم. 99.99 درصد نمیتونه کار انسان باشه.
آخه براشون منفعتی نداره که قیمت بالاتری سیستم ثبت کنه
برو خودت یه کالایی بزار برای فروش ببین همینجوریه یا نه٬ شاید گذینه هایی داشته باشه برای ارسال خودکار پیشنهاد یا همچین چیزی
ایسام مضخرفه
یادمه یه ps3 گذاشته بودم برای فروش اما یه درصد زیادی رو برای خودش برمیداره٬ فکر کنم حدودا ۱۰ ۱۵ درصد اینا بود که باید هزینه مالیاتم میدادی (فکر کنم ۲ سال پیش اینا بود)
هیچ وقتم نمیذاشت کسی شمارشو توی کامنت ها بزاره و یا نمیذاشت ایمیل یا شماره فروشنده public شه چون به ضررش بود
خلاصه دیگه بهش سر نزدم

elco

Registered User
لایک‌ها
211

elco

Registered User
لایک‌ها
211

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
انتی ویروسم نود32 ارور میده پرشین تولز تروجان داره .
ویروسی نشیم .

elco

Registered User
لایک‌ها
211
انتی ویروسم نود32 ارور میده پرشین تولز تروجان داره .
ویروسی نشیم .
سلام
تو تلگرام از این کانالا که معرفی کانال ها و گروه های دیگه هست و همشون مدیرن رو داری ؟
واس تبلیغات میخوام

signul

Registered User
لایک‌ها
938
سلام

دوستان بالاخره آماده شد :

http://forum.persiantools.com/threads/«-فروش-نرم-افزار-افزایش-عضو-کانال-تلگرام-از-بانک-شماره-موبایل-».770820/

نظرتونو راجب قیمت ها میگید ؟
کمه یا زیاده یا ... ؟

برای دوستان اینجا 10% تخفیف برای نسخه ویژه ...

دیگه کارمون ساختس هر روز باید بشینیم از کانال ها لفت بدیم
دوست عزیز چرا اینو نشر می دی ؟؟؟ خب بشین خودت استفاده کن
اگه این طور پیش بره مجبورم تلگرام رو پاک کنم

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام

http://forum.persiantools.com/threads/«-فروش-نرم-افزار-افزایش-عضو-کانال-تلگرام-از-بانک-شماره-موبایل-».770820/

کمه یا زیاده یا ... ؟

به نظر من خودت مینشستی با این برنامه یه کانال 500 k درست میکردی مثل منصور قیامت ماهی خداد تومن درمیاوردی.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

signul

Registered User
لایک‌ها
938

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
ایشون فرمودند که این روش تلگرام رو هم دور زدن
حالا دیگه دست و غلطش و نمی دونم
نه فقط ایشون، کلی آدم دیگه قبل ایشون این روش رو پیدا کردند!
یه مدت دیگه به قیمت چیپس و پفک میفروشنش

یه سرچ تو گوگل بزن، خیلی سایت ها در حال فروشش هستند :oops:
خودم بشخصه روزی برام بالای 20 تا pm تبلیغاتی میاد :general509:
امیدوارم تلگرام بزودی متوجه بشه و ببنده :general601:

elco

Registered User
لایک‌ها
211
دیگه کارمون ساختس هر روز باید بشینیم از کانال ها لفت بدیم
دوست عزیز چرا اینو نشر می دی ؟؟؟ خب بشین خودت استفاده کن
اگه این طور پیش بره مجبورم تلگرام رو پاک کنم
نگران نباش برای همه اینا پیش بینی کردم
اگر در جریان باشی نزدیک به 2 ماهه رو این نرم افزار دارم کار میکنم
شماره ای که توی تنظیمات افزودن به گروه و کانال رو بسته باشه در صورتی که یک بار ادد بشه و لفت بده دیگه به هیچ عنوان اد نمیشه و تو نرم افزار بلاک میشه
توی نسخه اولیه وقتی رفتیم نرم افزار رو ثبت کنیم برای کپی رایت گفتن غیر قانونیه و حتی گیر دادن و .... که گفتیم این مشکلو برطرف میکنیم و تو نسخه جدید اینکارو کردیم و نرم افزارو ثبت کردن
تو بانک شماره ای که خود من دارم هر کسی لفت داده و بسته دیگه اد نمیشه و همینطور در ادامه هر کسی این کارو کنه به همین رواله
روی سرور تمام شماره ها هست و تو هر بانکی باشه اجازه اد به کاربر نمیده

به نظر من خودت مینشستی با این برنامه یه کانال 500 k درست میکردی مثل منصور قیامت ماهی خداد تومن درمیاوردی.
حالا اون جناب منصور یا رضا یه چیزی گفت شما چرا باور کردین ؟
اگر توی کانالش عضو بشی میبینی که هیچ تبلیغی نمیبینی نهایت چند روز یه بار یه دونه !
من همین الآنشم 2 تا کانال 400K+ دارم و چند تا بالای 100K+ ولی درآمد خاصی نداره هرچند پیشنهاد تبلیغ میشه اما قصدم از کانالا درآمد زایی نیست
به زودی هم این کانالارو میزارم واس فروش چون انقدری از تلگرام زده شدم که اگه مجبور نبودم بخدا قسم 1 دقیقه هم نمیرفتم

ایشون فرمودند که این روش تلگرام رو هم دور زدن
حالا دیگه دست و غلطش و نمی دونم
هیچ دور زدنی در کار نیست کافیه به خود تلگرام ایمیل بزنید و بپرسید من تمام مراحل کارو از خودشون پرسیدم :)
راهش رو هم میگم همه بدونن :
کاربر تنظیم میکنه که فقط کانتاکتاش بتونن ادش کنن تو گروه یا کانال درسته ؟
حالا ما میایم از بانک شماره که داریم کاربر رو به عنوان کانتاکت اد میکنیم به بات و تموم ( تو نرم افزار من با اکسل انجام میشه )
به همین راحتی !
نه دور زدنی تو کاره و نه هکی و نه کرکی و نه چیزی کاملا قانونی ( ایمیل بزن به تلگرام بهش بگو ببین خودشم تایید میکنه )

همیشه هم گفتم سخت ترین کارها تو ساده ترین راه ها هستن !

نه فقط ایشون، کلی آدم دیگه قبل ایشون این روش رو پیدا کردند!
یه مدت دیگه به قیمت چیپس و پفک میفروشنش

یه سرچ تو گوگل بزن، خیلی سایت ها در حال فروشش هستند :oops:
خودم بشخصه روزی برام بالای 20 تا pm تبلیغاتی میاد :general509:
امیدوارم تلگرام بزودی متوجه بشه و ببنده :general601:

محمد جون حدود 2 دقیقه ای بخدا با یکی از همکارام که الآن اینجاس خندیدم به حرفت
هر کس دیگه ای این حرفو میزد واسم عادی بود اما حداقل از تو انتظار نداشتم انقد ساده باشی فک میکردم حرفه ای تر باشی !

کلی آدم دیگه که میگی تو خواب هم نمیتونن پیدا کنن انقدری از کارم مطمعن هستم که میگم :

من بین همه این کاربرای اینجا میگم اگر کسی تونست روش منو ( تو ایران ، کاری با اونوریا ندارم اونا میتونن فقط به خاطر کپی رایت سراغش نمیرن ) پیدا کنه 100 میلیون تومن بدون هیچ شرطی بهش بدم ( البته به جز کاربر @l3est چون تا حدودی خبر داره از روش کار )

تو کارم که هستم تقریبا با همه برنامه نویسای مطرح در ارتباطم که هیچکدوم تا خودم نگفتم نتونستم راهشو حدس بزنن !

اون گوگلیا هم که میگی دیگه نیاز به توضیح نیست یا تله پاپ هستن یا ممبر فیک یا ...

اینم یه نمونش که 45 هزار تومن داره میفروشه ( لینکش تو سورس بود ) رایگان دانلود کنید :
http://s7.picofile.com/file/8240578100/afzayeshe_Aza_Telegram.rar.html

در ضمن تلگرام کاملا از این روش خبر داره شما که دستت تو کاره یه ایمیل بزن بگو ap220 که از بات ها استفاده میکنه جریانش چیه
من هم اوایل فک میکردم نفهمه اما بعد از حدود 50K که اضافه کردم سریع هم شمارم بلاک شد هم روش و ... که بعدا صحبتی که کردم از راه درستش اینکارو کردم
خداروشکر کسی این کاره باشه از صفحه api های مربوط به بات و ارسال مسیج میتونه بفهمه چه خبره ( روش اد کردن رو هم بالا گفتم )

کاش همینطوری رو هوا در مورد چیزی که اطلاع نداریم چیزی نمیگفتیم :)

موفق باشی

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
محمد جون حدود 2 دقیقه ای بخدا با یکی از همکارام که الآن اینجاس خندیدم به حرفت
هر کس دیگه ای این حرفو میزد واسم عادی بود اما حداقل از تو انتظار نداشتم انقد ساده باشی فک میکردم حرفه ای تر باشی !

کلی آدم دیگه که میگی تو خواب هم نمیتونن پیدا کنن انقدری از کارم مطمعن هستم که میگم :

من بین همه این کاربرای اینجا میگم اگر کسی تونست روش منو ( تو ایران ، کاری با اونوریا ندارم اونا میتونن فقط به خاطر کپی رایت سراغش نمیرن ) پیدا کنه 100 میلیون تومن بدون هیچ شرطی بهش بدم ( البته به جز کاربر @l3est چون تا حدودی خبر داره از روش کار )

تو کارم که هستم تقریبا با همه برنامه نویسای مطرح در ارتباطم که هیچکدوم تا خودم نگفتم نتونستم راهشو حدس بزنن !

اون گوگلیا هم که میگی دیگه نیاز به توضیح نیست یا تله پاپ هستن یا ممبر فیک یا ...

اینم یه نمونش که 45 هزار تومن داره میفروشه ( لینکش تو سورس بود ) رایگان دانلود کنید :
http://s7.picofile.com/file/8240578100/afzayeshe_Aza_Telegram.rar.html

در ضمن تلگرام کاملا از این روش خبر داره شما که دستت تو کاره یه ایمیل بزن بگو ap220 که از بات ها استفاده میکنه جریانش چیه
من هم اوایل فک میکردم نفهمه اما بعد از حدود 50K که اضافه کردم سریع هم شمارم بلاک شد هم روش و ... که بعدا صحبتی که کردم از راه درستش اینکارو کردم
خداروشکر کسی این کاره باشه از صفحه api های مربوط به بات و ارسال مسیج میتونه بفهمه چه خبره ( روش اد کردن رو هم بالا گفتم )

کاش همینطوری رو هوا در مورد چیزی که اطلاع نداریم چیزی نمیگفتیم :)

موفق باشی
شکست بندی میفرمایید!
باشه شما مغز متفکر ایران :D
دو نمونه:
http://forum.persiantools.com/threads/افزایش-ممبر-کانال-تلگرام-با-کمترین-قیمت-ممکن.768474/
http://forum.persiantools.com/threads/افزایش-اعضا-هر-100-ممبر-5-هزار.761474/
ذکر کردند ک ممبر فیک (همون مثل کار شماست، با شماره اد میکنند! )
یا: http://www.isendads.com/p-1034

ضمن اینکه همه مثل شما پابلیک نمیکنند برای فروش! و این دلیل نمیشه ک تابحال کسی ب این روش دست پیدا نکرده
خب شما که این نرم افزار رو داری، یه کانال بزن بکنش 500K
خیلی بیشتر از هزینه 1 نسخه از نرم افزارت میتونی بفروشیش!

Last edited:

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
من اندرویدشو دارم . ولی اگه پایه باشی چند نفر بشیم اموزش طراحی وبشو بخریم .
(لینک رو از پستت پاک کن )

100% پایه ام

شکست بندی میفرمایید!
دو نمونه:
http://forum.persiantools.com/threads/افزایش-ممبر-کانال-تلگرام-با-کمترین-قیمت-ممکن.768474/

ضمن اینکه همه مثل شما پابلیک نمیکنند برای فروش! و این دلیل نمیشه ک تابحال کسی ب این روش دست پیدا نکرده

فکر میکنم حق با شماست (در مورد اینکه برنامه ساخته شده)
متاسفانه بنده هم جدیدا بصورت گروهی در چندین کانال اد میشم که نمیدونم چطور همچین اتفاقی میفته
کانال ها هم بالای چند هزار عضو داشتن

Last edited:

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
سلام

کمه یا زیاده یا ... ؟

الکو جون حدود 2 دقیقه ای بخدا با یکی از همکارام که الآن اینجاس خندیدم به حرفت

راجب ؟؟
راجع به قیمت ها...

elco

Registered User
لایک‌ها
211
شکست بندی میفرمایید!
دو نمونه:

نه محمد جون من نه مغز متفکرم و نه چیزی فقط تا به حال تو زندگیم به چیزی نه نگفتم برای همینه هر کاری رو میتونم انجام بدم ( مشکل ایرانی ها اینه که غیر ممکن برای خودشون زیاد میسازن )
مورد بعدی اینکه باز هم میگم شما اگر تونستید راه منو پیدا کنید همون مبلغی که گفتم رو بیا بدم
اون دوستانی که میگی ممبر فیک خب دیگه حرفی نمیمونه
کاربرهایی که از طریق نرمافزار من اضافه میشن کاملا فعال هستند چون عضویت دقیقا مثل لینک join هست یعنی اگر 10K اضافه کنی پست بدی همه میبینن و حتی لفت هم میدن و ... یعنی کاربر 100% واقعی اد میشه و تو لیست ممبرها نگاه کنی میبینی که همه آنلاین هستند و پیام هم بده ازشون بپرس که چطوری اومدی کانال تا بگه که خود به خود
کانال هم گفتم دارم کانال عشق خاص با حدود 560K و کانال فیلم و کلیپ که الآن با همین نرم افزار خودکار داره پست ارسال میشه بهش 481K و چند تا کانال دیگه که حدود 100K هست
کانال ها رو هم بعضی از دوستان تو تلگرام دیدن علت اینکه درامد نداره هم گفتم کسی با مبلغ 500 تومن تو کانال تبلیغ نمیده هستند حداقل روزی 2 تا میاد اما ...
برای خرید کانال هم پیام میدن کانال 400K رو من از قیمت ها خبر نداشتم به طرف گفتم من خبر ندارم و تا به جال نه فروختم و نه چیزی 20 تومن خوبه ؟
طرف دید اینطوریه گفت من 15 میخرم خیلی واجبه گفتم باشه ولی کاربری که همینجا هست اسمش دنیل لطفی فک کنم باشه دمش گرم قیمت ها رو گفت
الآن همون که میخواس بخره بالای 80 تومن هم التماس میکنه
ایران است دیگر ...

همه این کانال ها رو هم تو سایت ببینی دارم اوکی میکنم برای فروش فقط اگر منصور قیامت کانال 800 رو میگه 1 میلیارد پس حتما من چند میلیاردی کانال دارم :)
اینم از مشکل ایرانی هاست که میگن کانال فلان n میلیون قیمتشه اما بگو نصف قیمت میدم بیا بخر فرار میکنه
چند بار هم گفتم قصدم از فروش این نرم افزار یا درست کردنش پول نیست نهایتش من 20 نسخه از ویژه میخوام بفروشم بکنه 60 میلیون
ولی لذتی که تو این کار هست که میبینی هیچ جای دنیا هنوز نتونستن این روش رو پیدا کنن 100 ها برابر بیشتر از 60 میلیون یا حتی 600 میلیونه
پول زیاد خوب نیست یه درآمد متوسط باشه حالا چه از کانال چه سایت چه شرکت و ... مهم اینه روحت ارضا بشه و رضایت داشته باشی از کارت که دقیقا قصدم از این نرم افزار همین بود ( حس فوق العاده ای هست )

پ.ن : 90% کسایی که پیام میدن برای خریدن همین دوستان ممبر فیکی هستن :)

elco

Registered User
لایک‌ها
211
الکو جون حدود 2 دقیقه ای بخدا با یکی از همکارام که الآن اینجاس خندیدم به حرفت

راجب ؟؟
راجع به قیمت ها...
خب خدارو شکر که باعث خنده شما شدیم ( به قول یکی خندوندن یه انسان از 100 سال عبادت با ارزش تره )
بله راجب قیمت و هرچی که فک میکنی میشه نظر داد

• Like
Reactions: wwh

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
خب خدارو شکر که باعث خنده شما شدیم ( به قول یکی خندوندن یه انسان از 100 سال عبادت با ارزش تره )
بله راجب قیمت و هرچی که فک میکنی میشه نظر داد
نه الکو جون نگرفتی چی شد
" راجع به " هست نه " راجب "

elco

Registered User
لایک‌ها
211
نه الکو جون نگرفتی چی شد
" راجع به " هست نه " راجب "
یه 5 سالی میشه مدرسه و دانشگاه نمیرم روزنامه هم نمیخونم تلویزیون که یادم نمیاد چیه ماهواره هم چند تا نهایت اخبار
فک کنم ضعیف شده کمی
و البته بیشترش واس اینه که من نوشتاری نمینویسم و بیشتر گفتاری تایپ میکنم
حالا میشه این دفرو کوتا بیای و نمرمو بدی ؟ گنا دارم آخه :(

بالا