• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
سلام دوستان کسی با افزونه WP Thread Comment کار کرده ؟؟
دکمه پاسخ تو مطالب کار نمیکنه و فقط برای مدیر فعاله.
این مطلب رو ببینید متوجه میشید : http://www.best4dl.com/post/1440
کاربر مهمان نمیتونه پاسخ به نظر بده. ممنون میشم کمک کنید.

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
نه الکو جون نگرفتی چی شد
" راجع به " هست نه " راجب "
سواد همه نم کشیده:p. این که یه خبرگزاری رسمیه ، نوشته " به مزاج شما زیاد خوش نیاید" .... مزاج مربوط به معده است:D، از زوجیت میاد.... این 2 غذا به مزاج سازگار نیست، یعنی با هم نباید خوردشون.
مذاق مربوط به حالت روحی میشه، که از ذوق میاد.... درستش اینه که بگه "به ذائقه یا مذاقت خوش نمیاد"، یعنی با روحیه ات جور نیست
از مجری های تلویزیون تا روزنامه ها و خبرگزاری ها، حرف های همه پر از غلطه. هیچکس هم خودشو اصلاح نمیکنه، فقط بهانه میارن. عاقبت ملتی که زبون مادریش رو بلد نیست، فقط خدا میدونه.... در همه کشورها افرادی که تحصیلات دانشگاهی دارن، زبون دوم و سوم بلدن. اینجا طرف داره دکترا میگیره، 5 خط ابسترکت مقاله اش رو نمیتونه بدون غلط بنویسه:general509:. ای خاک بر سر محسن ط.ش با این کشورش:general304:

Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
پاسخ دی کاپریو به دست های پشت پرده:general711::general304::D

photo_2016-03-01_12-32-22.jpg

پ.ن : دیکاپریو با گرفتن اسکار رزومه افتخاراتش کامل میشه و فقط حسرت داشتن سیمرغ جشنواره فجر براش میمونه

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
چند بار هم گفتم قصدم از فروش این نرم افزار یا درست کردنش پول نیست نهایتش من 20 نسخه از ویژه میخوام بفروشم بکنه 60 میلیون
ناموسن پولش واست مهم نیس ؟
کانال بساز بفروش کن میلیاردو که زدی به جیب نتو کلا بذار کنار برو زندگیتو بکن
من جات بودم همینکارو میکردم حال داری هی واسه اینو اون ممبر اضافه کنی!!

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
حالا اون جناب منصور یا رضا یه چیزی گفت شما چرا باور کردین ؟
اگر توی کانالش عضو بشی میبینی که هیچ تبلیغی نمیبینی نهایت چند روز یه بار یه دونه !
من همین الآنشم 2 تا کانال 400K+ دارم و چند تا بالای 100K+ ولی درآمد خاصی نداره هرچند پیشنهاد تبلیغ میشه اما قصدم از کانالا درآمد زایی نیست
به زودی هم این کانالارو میزارم واس فروش چون انقدری از تلگرام زده شدم که اگه مجبور نبودم بخدا قسم 1 دقیقه هم نمیرفتم
اگه زدی شدی ما حاضریم یکی از اون کانالهای 100 k رو به ما بدی!

elco

Registered User
لایک‌ها
211
@elco آخرش راهشو نگفتی نرم افزارم گذاشتی برا فروش :D

چرا شخصیت saul انقد باحاله :general208::D
سریال better call saul رو حتما ببینید.
مهدی خدایی دیگه فقط مونده بود سورس رو بهت بدم :((
اینم سورس :D
IMG_4187.JPG

در مورد فروش هم نیومدی افتخار ندادی بیای تلگرام کارت داشتم میخواستم بگم بدم برنامرو کارای اد رو انجام بدی هزینشم نص نص
واقعا خسته کننده ترین کار بود چند ساعت بشین برای مشتری یوزر اد کن
بعدش عذاب اورترین بخشش اینجاس که 10k اد میکنی طرف میاد میگه میرم شکایت کنم شما گفتی 10 کا اما 1 کا لفت دادن
میگی خب عمویی من بیام دستو پاشونو ببندم که از کانالت لفت ندن ؟
خلاصه یه بحث چند ساعتی ...
از اونور طرف میره واس ممبر فیک هر 1 کا 100 تومن میده اما میاد بهما میرسه میگه داداش تو که با نرم افزار میزنی 1 کا برام بزن 10 تومن :|
سرو که زدن با مشتری تو ایران از مردن بدتره اونریا میان سفارش میدن کارو تحویل میگیرن پشتیبانی میدی تموم اما اینا 10 هزار تومن میزارن جیبشون میان میگن یه سایت بهتر از گوگل میخوام :|

چند بار آدم توبه میکنه اما باز ...

یه نمونشو ببین نزدیک 7 ماهه یه بار حتی حالمو نپرسیده بود اما اپ رو که دید یاد رفیق افتاد :

IMG_4188.jpg

حیف از اونور خوشم نمیاد وگرنه یه روز اینجا نمیموندم حداقل اونور واس کارت احترام میزارن ولی اینجا ..... فرضت میکنن :)
این اپو ول کن دیگه مزش پرید حال نمیده

دنبال یه راهی هستم اینایی که از راه 18+ دارن افزایش عضو میدنو یه کاری کنم تلگرام مسدود کنه
پیشنهادی چیزی نداری ؟
خیلی رو مخه یهو بچه 10 ساله میره بازی کنه صفحه تلگرام بازه کلی عکس و ..... میبینه :|

elco

Registered User
لایک‌ها
211
خودت گفتی نظر بدینا :p
همکارت ساعت 2 صبح اونجا چیکار میکرد ؟:general509::D
دمت گرم =))
اگر افتخار بدی و بیای از نزدیک ببینی خودت متوجه میشی محیط کاریو طوری درست کردم که همه راضی باشن یکیش هم همینه که میگم به بچه ها اگر تو هفته مثلا 100 تا کار دارین واس من فرق نمیکنه میتونید تو طول هفته انجام بدین یا اینکه کل کاراتونو تو شنبه انجام بدین تا آخر هفته برین خوش باشین نیاید شرکت
خدارو شکر همه هم راضی هستند حتی اگر حقوق کم بدی همین رضایت کاری باعث شده با تمام وجودشون کار کنن و راندمان کاری فوق العاده باشه
این ساعت 2 هم که میگی کار نمیکردیم هوا خنک رو دوست دارم و قلیون و چای داغ میچسبه این همکارم هم که میگم همکار نیست دوسته دوران مدرسه هست که با هم همه کارهارو کردیم
و اینکه برنامه نویسا معمولا تو فضای ساکت و آروم کار میکنن و کد میزنن چون هم تمرکز زیاده هم کارت راحت تره واس همین ما شبا کار میکنیم
ولی در کل دمت گرم :D

• Like
Reactions: F-5

elco

Registered User
لایک‌ها
211
ناموسن پولش واست مهم نیس ؟
کانال بساز بفروش کن میلیاردو که زدی به جیب نتو کلا بذار کنار برو زندگیتو بکن
من جات بودم همینکارو میکردم حال داری هی واسه اینو اون ممبر اضافه کنی!!
همه چیز پول نیست
دوره ای که درس میخوندم همکلاسیایی داشتم که وقتی مثلا حتی یه ربات مسیریاب ( حتی کیت آمادش تو بازار هست ) میساختن این ربات اگه از جایی میفتاد یا مثلا چرخشدر میومد بخدا یه هفته نمیتونستی بری طرفش از بس ناراحت بود انگاری پای بچش شکسته حتی شدیدتر از اون
اینترنت و برنامه نویسی یا همین اپ هایی که انجام میدم همگی فقط به خاطر علاقست چون شدیدا آدمو آروم میکنه
فک کنم 16 سالم بود تابستون تو کارگاه شوهرخالم کار میکردم یکی از مشتری هاش اون موقع با یه بنزی اومد که همه داشتیم فقط نگاش میکردیم سر ناهار رفتم ازش پرسیدم این همه پول داری کیف میکنی دیگه خوش به حالت و ... شوهر خالم گفت زشته برو سر کارت ولی طرف گفت بیا اینجا یه چیزی بهت بگم من آره شاید میلیارد واسم پول تو جیبی یه ماه پسرم باشه اما نزدیک 10 ساله یه بار سر سفره باهم نشستیم اون یکی پسرم چند ساله ندیدمش و ...
خودم حسرت یه چلوکباب مونده به دلم چون دکتر به خاطر چربی و ... منع کرده
اون موقه تو دلم گفتم داره چرت و پرت میگه خوشی زده زیر دلش کاش منم میلیاردر بودم نمیتونستم چلو بخورم
الآن که چند سال میگذره خدارو شکر دستم به دهنم میرسه تازه فهمیدم چی میگفت و تیکه تیکه حرفاش از رو تجربش بود
پول همه چیز نیست پول زیاد بدبختی میاره شاید تو ظاهر خوب باشه اما زندگی نمیکنی همین الآنش همینایی که تو پی تی هستنو ببین شاید روزی 10 ساعت آن هستن ولی بپرس تو روز چند بار با مادرت یا پدرت حرف میزنی ؟ آخرین مسافرتت کی بوده ؟ آخرین سینما باخانواده ؟ گردشو تفریح ؟ کی دور هم تو خونه چقد خندیدین ؟ آخرین ...
الآن سر سفره هم میشینیم گوشی و تبلت به دست تو تلگرام ...
پول خوبه اما زیادیش نه درسته پول خوشبختی نمیاره اما نبودش بدبختی میاره پس همه چیز به اندازه :)
خیلی شبیه شعاره نه ؟ اما متاسفانه واقعیته ...

آیدی تلگرام ندادی از کجا اد کنم :D
اگه قرار به ریپورت دادن باشه اول کار خودتو ریپورت بده چون باگ حساب میشه.
پیاماتو بخون هم آیدی هم شماره دادم :((
تو جوابم به محمد گفتم برو از تلگرام ببپرس هم ایمیل جواب میدن هم پشتیبانی آنلاینش تو خود تلگرام این نه باگه و نه ....
امکانیه که خود تلگرام گذاشته حتی خودشون گفتن اگر بخوایم جلوی اینکارو بگیریم یعنی از پایه همه چیز داغون میشه چون اونوقت هیچ کاربری نمیتونه هیچ کسیو تو کانتاکتش داشته باشه و ...

مثلا گرفتن مطالب از سایت ها و ارسال پست خودکار به کانال همه چیش طبیعیه خود بات های تلگرام این کارو میکنن فقط برای راحتی کار نرمافزارشو ما نوشتیم

من فقط الآن دنبال راهی ام که 18+ ها رو جمع کنم چون واقعا نامردیه دارن این مدلی یوزر جمع میکنن :| تب میکنن اخبار داغ ایران میری داخل کانال عکس ها و فیلم های خاله فلانی و ... یعنی به شعور کاربرا توهین میکنن :|

پ.ن : یه مشتری مشهدی هست میگه جناب من نمیتونم بیام تهران برای قرارداد لطفا شما خودت بیا
میگم خب این حرفتون منطقیه شما نمیتونید بیاید اما من بیام ؟
میگه پول بلیط قطارو میدم تازه به احترام امام رضا بیا هم کاره هم زیارت میکنی هم میبرمت تو شهر میچرخونمت :|
اینه که داره گند میزنه به هرچی اعصابه آدمه :(

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
آقا این تلگرام چجوریه ؟ من هربار میرم توش، کلی پیام مختلف اومده که فلانی تو رو اد کرد، بعدش روز بعد زده همون فلانی تو رو kicked کرد:D.هیچکدام از این افراد رو هم نمی شناسم:confused:... من که نفهمیدم قضیه چیه، ولی اگه بفهمم کی منو kick میکنه ، جد و آبائش رو kick میکنم :D

• Like
Reactions: s_x

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
دمت گرم =))
اگر افتخار بدی و بیای از نزدیک ببینی خودت متوجه میشی محیط کاریو طوری درست کردم که همه راضی باشن یکیش هم همینه که میگم به بچه ها اگر تو هفته مثلا 100 تا کار دارین واس من فرق نمیکنه میتونید تو طول هفته انجام بدین یا اینکه کل کاراتونو تو شنبه انجام بدین تا آخر هفته برین خوش باشین نیاید شرکت
خدارو شکر همه هم راضی هستند حتی اگر حقوق کم بدی همین رضایت کاری باعث شده با تمام وجودشون کار کنن و راندمان کاری فوق العاده باشه
این ساعت 2 هم که میگی کار نمیکردیم هوا خنک رو دوست دارم و قلیون و چای داغ میچسبه این همکارم هم که میگم همکار نیست دوسته دوران مدرسه هست که با هم همه کارهارو کردیم
و اینکه برنامه نویسا معمولا تو فضای ساکت و آروم کار میکنن و کد میزنن چون هم تمرکز زیاده هم کارت راحت تره واس همین ما شبا کار میکنیم
ولی در کل دمت گرم :D
این قرتی بازی ها چیه ؟ مگه اینجا سوییسه ؟:general404:

پ.ن: شوخی کردم. موفق باشی. ایشالا اگر سعادت داشته باشم، خدمت میرسم:)

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
پسر خوب اینجا پاتوق نیست که اومدی اسپم میدی ! برو همون پاتوق دنبال علافیت. :)

پسر بد، برای هر حرفی که میخوای بگی، یه یوزر جدید میسازی ؟ بعد به من میگی علاف ؟:D

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
Telegram.me Filtered
:/
برای من فیلتر شد

• Like
Reactions: wwh

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
تو رو چه به وبمستری اومدی اینجا اسپم میدی :D

من از سال 2003 وبسایت دارم. درآمدم هم از اینترنت حداقل ماهی 7-8 هزار یوروئه. دیگه آدم باید چی داشته باشه که وبمستر حساب بشه ؟:D هر 2 تا چیزی هم که گفتم، راحت قابل اثباته. حاضرم به Hamid2day نشون بدم:D

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
آقا این تلگرام چجوریه ؟ من هربار میرم توش، کلی پیام مختلف اومده که فلانی تو رو اد کرد، بعدش روز بعد زده همون فلانی تو رو kicked کرد:D.هیچکدام از این افراد رو هم نمی شناسم:confused:... من که نفهمیدم قضیه چیه، ولی اگه بفهمم کی منو kick میکنه ، جد و آبائش رو kick میکنم :D
اگه نمیخای بگی تو صرافی یا همچین چیزی هستی٬ میتونم بپرسم شغل شما چیه؟
فکر کنم قبلا تو وب بودی اما دقیقا یادم نمیاد چه کاری

• Like
Reactions: F-5

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
پاسخ دی کاپریو به دست های پشت پرده:general711::general304::D

مشاهده پیوست 912296

پ.ن : دیکاپریو با گرفتن اسکار رزومه افتخاراتش کامل میشه و فقط حسرت داشتن سیمرغ جشنواره فجر براش میمونه
خدا خفت کنه
اولش نگرفتم چی میگی٬ هی زوم میکردم روی مجسمه ببینم واقعا جایزه اسکاره یا نه :D:D

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
تعداد زیادی پست رو باید از سایت حذف کنم ، بهترین روش واسه اینکار که ضرر کمتری به سایت برسه چیه ؟ با توجه به اینکه اکثر این پست ها تو گوگل هم جایگاه خوبی دارن .

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
اگه نمیخای بگی تو صرافی یا همچین چیزی هستی٬ میتونم بپرسم شغل شما چیه؟
فکر کنم قبلا تو وب بودی اما دقیقا یادم نمیاد چه کاری
من یکی از شرکای یک شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی و الکترونیکی هستم. محصولاتمون در ایران ساخته میشه، اما با نام اروپایی فروخته میشه. ارتباطم با ارز و صرافی هم به جابجایی پول های شرکت خودمون مربوط میشه
ما فروش اینترنتی مستقیم ( از طریق وبسایت) نداریم. اما مذاکرات خرید و فروش، بخشیش طبیعتا اینترنتیه.
به صورت شخصی با شریک 18 ساله ام( برادر همکارم در شرکته):p از حدود 2 سال قبل توی سایت آمازون و چند جای دیگه، چند تا محصول می فروشیم که کارهای تولیدش رو شریکم انجام میده و کارهای لجستیکش با منه. غیر از این فعالیت مالی در اینترنت ندارم

بالا