• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
من اصلا مطلب رو برنمیگردم بخونم ببینم چی هست :دی چه برسه به این همه ویرایش!
مریضم دیگه
حالا این خوبه
یه سایت پزشکی داشتم وقتی مطلب میذاشتم هی میرفتم چندتا منبع رو چک میکردم که یوقت اشتباهی چیزی رو نذاشته باشم یا ترجمه اشتباهی نکرده باشم٬ بعضی وقتا برای یه مطلب تا ۶ ساعت هم وقت میذاشتم
جوری مطالبو تنظیم کرده بودم که یه هفته نامه و یه نشریه دانشگاهی پزشکی برا قزوین از مطالب من با ذکر منبع استفاده کرده بودن :general206:

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481
سلام

یه کد اچ تی ام ال تبلیغ لایت باکس دارم می خوام تو قالب قرار بدم فقط چون تعداد کاراکتراش زیاده می خوام داخل یک فولدر بریزم رو هاست و فقط با یک خط کد داخل قالب اون رو اجرا کنم چیکار باید انجام بدم؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
پ.خ دادم. اینجا رو خراب نکن، بچه ها سوال پرسیدن، بذار جواب سوال هاشون رو بگیرن . اسپم باید وقتی همه دارن استراحت میکنن باشه که کسی ناراحت نشه. ذلیل مرده اسپم ندیده:D
چطوری مامور خرید :D

• Like
Reactions: F-5

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
سلام

یه کد اچ تی ام ال تبلیغ لایت باکس دارم می خوام تو قالب قرار بدم فقط چون تعداد کاراکتراش زیاده می خوام داخل یک فولدر بریزم رو هاست و فقط با یک خط کد داخل قالب اون رو اجرا کنم چیکار باید انجام بدم؟
داخل یه فایل php قرار بدین و بعدش هم include کنید
PHP:
<?php include(TEMPLATEPATH.'/ads.php')?>

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
دوستان کسی دیتا بی.س ایرانس.ل رو داره؟
یه شماره از دیشب دست از سرم برنمیداره تهدید میکنه ببینم اسمش چیه آشناست x-(

"Tapatalk Mobile message"

ice-popup

Registered User
لایک‌ها
145
سلام.خریدار سایت پاپ آپ هستم.اگر سایت پاپ آپ دارید حتی بدون بازدید و بدون کاربر نیز خریدار هستم.شرایطش رو پ.خ کنید.
هر نوع سایت پاپ آپ شما رو خریداریم !!!

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
تو ورژن جدید seo yoast امکان ویرایش پیوند یکتای یک مطلب بخصوص رو اضافه کردن؟

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
انگار مشکل بلاک نود 32 درست شد .

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
به چند شخص مجرب جهت خرید پکیج آموزش طراحی وب(html . css . php ) نیازمندیم .
جهت اطلاعات بیشتر پ.خ بدهید .

پ.ن:چقد رسمی. :general206:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا وی پی ان و کریو به خاک رفته :|
چ میشه کرد؟کارمون لنگه

پ.ن : این قابلیت جدید seo youst چیه؟
Capture.JPG

elco

Registered User
لایک‌ها
211
اره داداش دارم
پ.خ کردم آیدیمو سریع بیا خیلی لازم دارم

دوستان :

دامین لازم دارم که توش telegram باشه ( اگه رنکدار و با سابقه هم باشه که چه بهتر )

اگه دارین قیمت بدین

elco

Registered User
لایک‌ها
211
به چند شخص مجرب جهت خرید پکیج آموزش طراحی وب(html . css . php ) نیازمندیم .
جهت اطلاعات بیشتر پ.خ بدهید .

پ.ن:چقد رسمی. :general206:
اگه میخوای واقعا یاد بگیری هیچکدوم از این بسته ها به درد نمیخورن 10 سال هم بشینی از این بسته ها ببینی و ... فایده نداره
اگر قصدت جدیه و مبتدی هستی همین الآن easyphp رو دانلود کن و نصب کن و نوت پد رو باز کن و شروع کن به کد زدن
برای شروع هم برو کدهای وب رو که اماده هستن وردار و تغییر بده
قول میدم اگه علاقه داشته باشی 2 ماه دیگه هرچیو بخوای بنویسی

اقا وی پی ان و کریو به خاک رفته :|
چ میشه کرد؟کارمون لنگه

پ.ن : این قابلیت جدید seo youst چیه؟
مشاهده پیوست 912738
فعلا تیک نزن بزار ببین بازخوردش تو وب چیه چون باعث میشه صفحات تکراری از دسته ها یا ... ایجاد بشه که صفحات تکراری از نظر گوگل امتیاز منفی داره

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
حیف نون تو هنوز با تلگرام بلد نیستی کار کنی اینجا چی میخوای؟:D اومدی اسپم کمدی کنی؟ :D:general304::general304:
دیگه اینجا اسپم نکن تاپیکو خراب کردی اون عکس هم که گذاشتی توش دستت معلوم بود دست یه بچه کم سن هست ناخونتو هم نگرفته بودی چرا گفتی حذفش کنن؟:general405::general304::general304::general304: ترسیدی بفهمن بچه مدرسه ای هستی؟ ای نکبت علاف:D
بیا پسر بابایی اینو بگیر دیگه نبینم اینجا اسپم کنی برو همون پاتوق خیلی آروم و بی سر و صدا اسپمتو بده ناخونتم بگیر بیچاره :general304::general304::general304::general304:
img_0343-min-jpg.912739

طبل رسوایی این بابا خیلی وقته زده شده .. فقط یه مشت بچه هستن که با عقل فندقی میتونن به مزخرفات این بابا توجه کنن. خود من تا حالا چندین بار مچش رو گرفتم که دیگه برام اندازه یه ارزن خودشو و آقا ننه اشو و .. ارزششی ندارن .
:D . عکس دلار با ناخونهاش رو سیو کردم دارم. :D . ناخوناش ناز داره باید لاک بزنه :D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
اگه میخوای واقعا یاد بگیری هیچکدوم از این بسته ها به درد نمیخورن 10 سال هم بشینی از این بسته ها ببینی و ... فایده نداره
اگر قصدت جدیه و مبتدی هستی همین الآن easyphp رو دانلود کن و نصب کن و نوت پد رو باز کن و شروع کن به کد زدن
برای شروع هم برو کدهای وب رو که اماده هستن وردار و تغییر بده
قول میدم اگه علاقه داشته باشی 2 ماه دیگه هرچیو بخوای بنویسی
بنویسی

فعلا تیک نزن بزار ببین بازخوردش تو وب چیه چون باعث میشه صفحات تکراری از دسته ها یا ... ایجاد بشه که صفحات تکراری از نظر گوگل امتیاز منفی داره
من که با همین پکیج ها برنامه نویس آندروید شدم . خیلی های دیگه رو هم میشناسم با همینا طراح وب و... غیره شدن
بعدشم کسی. که بلد نیست چطوری با easyphp شروع کنه به کد زدن ؟:general210:

elco

Registered User
لایک‌ها
211
من که با همین پکیج ها برنامه نویس آندروید شدم . خیلی های دیگه رو هم میشناسم با همینا طراح وب و... غیره شدن
بعدشم کسی. که بلد نیست چطوری با easyphp شروع کنه به کد زدن ؟:general210:
فکر کنم بد گفتم یا بد متوجه شدی :
یک جراح یا مکانیک رو در نظر بگیر 10 سال فیلم ببینن و درس بخونن و کتاب و ... آیا بدون کار کردن میتونن جراح یا مکانیک خوبی بشن ؟
منظر از این پکیج ها هم همین بود
شما این همه pdf که رایگانه دانلود کن با مباحث اولیه که متغیر و توابع و ارایه و ... چیه آشنا شو
حالا دیگه خودت ناخواسته اگر بخوای کد بزنی خیلی راحت کارتو انجام میدی
اون برنامه easyphp هم برای کد زدن نیست یک شبیه ساز سرور رو کامپیوتر شخصیه که به راحتی بتونی کدهایی که مینویسیو تست کنی
برنامه های دیگه مثل ومپ و زمپ و ... هستند که اینی که گفتم ساده ترینشه و راحت ترین
در هر صورت خود دانی ولی از کسایی که کارشون اینه بپرس پکیج و ... فایده نداره این همه سایت خوب برای آموزش اونم رایگان که فقط کافیه شروع کنی تا ببینی چقدر راحته
البته یه چیزیو بگم توی یادگیری برنامه نویسی اگه هدفت کسب درآمد و ... باشه سمتش نرو چون خیلی دیر یاد میگیریو ... اما اگر علاقه داشته باشی مثلا php رو در 3 ماه کامل میتونی یاد بگیری
هدف مهمترین چیزه بقیه راحت حل شدنیه

بالا