• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
فکر کنم بد گفتم یا بد متوجه شدی :
یک جراح یا مکانیک رو در نظر بگیر 10 سال فیلم ببینن و درس بخونن و کتاب و ... آیا بدون کار کردن میتونن جراح یا مکانیک خوبی بشن ؟
منظر از این پکیج ها هم همین بود
شما این همه pdf که رایگانه دانلود کن با مباحث اولیه که متغیر و توابع و ارایه و ... چیه آشنا شو
حالا دیگه خودت ناخواسته اگر بخوای کد بزنی خیلی راحت کارتو انجام میدی
اون برنامه easyphp هم برای کد زدن نیست یک شبیه ساز سرور رو کامپیوتر شخصیه که به راحتی بتونی کدهایی که مینویسیو تست کنی
برنامه های دیگه مثل ومپ و زمپ و ... هستند که اینی که گفتم ساده ترینشه و راحت ترین
در هر صورت خود دانی ولی از کسایی که کارشون اینه بپرس پکیج و ... فایده نداره این همه سایت خوب برای آموزش اونم رایگان که فقط کافیه شروع کنی تا ببینی چقدر راحته
البته یه چیزیو بگم توی یادگیری برنامه نویسی اگه هدفت کسب درآمد و ... باشه سمتش نرو چون خیلی دیر یاد میگیریو ... اما اگر علاقه داشته باشی مثلا php رو در 3 ماه کامل میتونی یاد بگیری
هدف مهمترین چیزه بقیه راحت حل شدنیه
من هدفم از یادگیریphp اینه که تو آندروید (قسمت سرور) ازش استفاده کنم . نه مثله بعضی ها نوشتن اسپمرهایی که نون وبمستر هارو آجر میکنه !!

elco

Registered User
لایک‌ها
211
من هدفم از یادگیریphp اینه که تو آندروید (قسمت سرور) ازش استفاده کنم . نه مثله بعضی ها نوشتن اسپمرهایی که نون وبمستر هارو آجر میکنه !!
کمک و راهنمایی هم میخوای کنی با چوب میزننت چون ظرفیت خیلی چیزهارو خیلی ها ندارن البته تو تقصیری نداری مشکل از جای دیگست

در مورد اسپمر :

یک برنامه نویس کارش همینه که مشتری چیزی سفارش میده براش بنویسه یه نسخه تا به حال اسکریپت به قول شما اسپمر نوشتم که مشروم و علی اکسیرو بود که شبیه موتور جستجو بود
اون موقع که شما اصلا نمیدونستی برنامه نویسی چیه حدود 6 سال پیش این اسکریپت رو برای یه سایتی نوشته بودم که مختص جستجوی فایلی بود یعنی فایل با پسوند جستجو میکرد
یه نوع موتور جستجو بود ( از دید شما اسپمر )

وقتی میگم ظزفیتشو نداری بهت راهنمایی کردن فقط برای اون نیست ، چون ندونسته در مورد چیزی نظر میدی و تهمت میزنی که ....

البته واسم مهم نیست تهمت زدن رو میسپارم به اون بالایی خودش میدونه چیکار کنه

همین جا کسایی هستند که ادعا میکنن درست کار میکنن اما حیف اهل این نیستم رو کنم وگرنه نمونش کسی که سایت رتبه زیر 200 ایران داره اسپمر هست و حتی اسکریپتش هم دزدی هست اما پشت سر من انقد حرف زده که آدم خندش میگیره چی بگه !

البته بازم عین خیالم نیست چون از جلوی یه سگ رد بشی دیدی چیکار میکنه ؟ پس : سگ هم پشت سر آدم واق واق زیاد میکنه

شما هم یه پیشنهاد دوستانه بهت میکنم هیچوقت تهمت بیخودی نزن و اینکه یه کم یاد بگیر اگر یه نفر با چاقو یکیرو میکشه دلیل نمیشه بری مخترع چاقورو یقشو بگیری ... :)

شرمنده اگه خواستم کمکی راهنمایی چیزی کنم به بزرگی خودت ببخش

موفق باشی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
کمک و راهنمایی هم میخوای کنی با چوب میزننت چون ظرفیت خیلی چیزهارو خیلی ها ندارن البته تو تقصیری نداری مشکل از جای دیگست

در مورد اسپمر :

یک برنامه نویس کارش همینه که مشتری چیزی سفارش میده براش بنویسه یه نسخه تا به حال اسکریپت به قول شما اسپمر نوشتم که مشروم و علی اکسیرو بود که شبیه موتور جستجو بود
اون موقع که شما اصلا نمیدونستی برنامه نویسی چیه حدود 6 سال پیش این اسکریپت رو برای یه سایتی نوشته بودم که مختص جستجوی فایلی بود یعنی فایل با پسوند جستجو میکرد

وقتی میگم ظزفیتشو نداری بهت راهنمایی کردن فقط برای اون نیست ، چون ندونسته در مورد چیزی نظر میدی و تهمت میزنی که ....

همین جا کسایی هستند که ادعا میکنن درست کار میکنن اما حیف اهل این نیستم رو کنم وگرنه نمونش کسی که سایت رتبه زیر 200 ایران داره اسپمر هست و حتی اسکریپتش هم دزدی هست اما پشت سر من انقد حرف زده که آدم خندش میگیره چی بگه !

البته بازم عین خیالم نیست چون از جلوی یه سگ رد بشی دیدی چیکار میکنه ؟ پس : سگ هم پشت سر آدم واق واق زیاد میکنه

شما هم یه پیشنهاد دوستانه بهت میکنم هیچوقت تهمت بیخودی نزن و اینکه یه کم یاد بگیر اگر یه نفر با چاقو یکیرو میکشه دلیل نمیشه بری مخترع چاقورو یقشو بگیری ... :)

موفق باشی
اول اینکه من نه از شما نه از هیچ کس دیگه راهنمایی نخواستم در این رابطه ! چون این راهو یه بار رفتم به نتیجه خوبی هم رسیدم . اینکه شما یهویی میای نقل قول میکنی و میگی اشتباه نکن . مثل این میمونه که یکی که یه راه رو یه بار رفته و به مقصد هم رسیده دوباره میخواد همون راه رو بره صدا بزنی بگی اشتباه نکن این راه اشتباس بیا از این راه من برو :general707:
دوم اینکه تهمت ؟ من اصلن گفتم تو اسپمر نوشتی ؟(با تشکر که اعتراف کردی :| ) گفتی اگه میخوای برا کسب درامد یاد بگیری سمتش نرو . گفتم که هدفم نوشتن اسپمر نیست برا مثال زدم. منظور یه شبه پولدار شدنه :|
نوشتن اسپمر کاری خوبی نیست ولی دلیل نمیشه که ادم ننویسه .
راستی مشتری بیاد بگه یه سایت پ*و*رن میخوام براش مینویسی ؟:general606:
من که بلد باشم و پول خوبی بده حاضررم:general707:
از 6سال پیش برنامه نویسی میکنی ؟ سندی هم 20سال پیش رپ خوند:general711:

من هنوزم نمیدونم برنامه نویسی چیه اگه میشه یه توضیحی بدی:general507:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

در مورد اسپمر :

موفق باشی
یه چیزی هست به نام شرافت و انسانیت
یکی به خاطر 1 میلیارد پول زیر پا میذارتش یکی هم به خاطر 1 هزار تومن
حالا اینکه آدم توجیه کنه که من برنامه نویسم و برای مشتری هرچی بخواد مینویسم یه حرف احمقانه ست
این مثه این میمونه که یه نفر بیاد یه چاقو ازت بخره و بهت بگه که برای کشتن یه آدم کدومش بهتره و توام با کمال میل بهترین و تیز ترین چاقو رو بهش بدی چون مسلما پول خوبی هم میده
حالا ما باید یقه تو رو بگیریم یا اونی که چاقو خریده یا اونی که چاقو رو ساخته؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
هر دوش برای من کار می کنه بدون دوشواری
من هی اینو dush میخونم میگم خدایا این چی نوشته دیگه o_O
ضر المثل مثل این نبود ، جمله خاص مثل این نبود تا اینکه ...
بعد 2 ساعت علافی فهمیدم نوشتی dosh :general712:
تازه با اینکه اینو فهمیدم بعد درگیر dushvari شدم :general710:

signul

Registered User
لایک‌ها
938
من هی اینو dush میخونم میگم خدایا این چی نوشته دیگه o_O
ضر المثل مثل این نبود ، جمله خاص مثل این نبود تا اینکه ...
بعد 2 ساعت علافی فهمیدم نوشتی dosh :general712:
تازه با اینکه اینو فهمیدم بعد درگیر dushvari شدم :general710:
: ))))))))))))))
من شرمنده ام : D

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
دوستان این بحث ها فایده ای نداره.
یکی به من بگه چجوری میشه برای اندروید یه لاک اسکرین جدا ساخت؟(نه فقط ظاهر لاک اسکرین عوض بشه)

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
این کروم چ مرگش شده از دیروز تا حالا که این برنامه avg tune up رو نصب کردم هر دفعه یه تب رو باز می کنم تا می خوام اون تب رو ببینم دوباره رفرش میشه :|
دهنم ادم سرویس میشه دو تا پست بزنه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
این کروم چ مرگش شده از دیروز تا حالا که این برنامه avg tune up رو نصب کردم هر دفعه یه تب رو باز می کنم تا می خوام اون تب رو ببینم دوباره رفرش میشه :|
دهنم ادم سرویس میشه دو تا پست بزنه
برو تو فاز فایرفاکس.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
آقا کسی میدونه چرا وقتی مطالب سایت رو fetch میکنم٬ بعد از ۲ روز گوگل چندتاشو از نتایج پاک میکنه؟
من ۳۵ تا مطلب گذاشتم اما ۱۰تاشو پاک کرده و فقط تگ هاشو گذاشته
ضمن اینکه تگ ها هم استاندارد تک کلمه ای و تعداد کمی دارن

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
برو تو فاز فایرفاکس.
یه زمانی تو فایر فاکس بودم ولی خیلی رم می خواد ، همش هنگ می کنه کروم خیلی سریعه
4 تا تب باز می کنی crash ش فعال میشه :D
دقیقا
آقا کسی میدونه چرا وقتی مطالب سایت رو fetch میکنم٬ بعد از ۲ روز گوگل چندتاشو از نتایج پاک میکنه؟
من ۳۵ تا مطلب گذاشتم اما ۱۰تاشو پاک کرده و فقط تگ هاشو گذاشته
ضمن اینکه تگ ها هم استاندارد تک کلمه ای و تعداد کمی دارن
نمی خواد تو فکر اینا باشی
fetch کردن هیچ ایرادی نداره ، اگر ایراد داشت گوگل 500 تا نمی زاشت برات
fetch برا سایت های تازه تاسیس عالیه ، یعنی اگر با ی سیاست درست جلو بری و از fetch استفاده کنی بعد از یه مدت سرعت ایندکس سایت بدون fetch می یاد زیر یک دقیقه
این رفتن و اومدن مطالب هم طبیعیه ، تو هر ساعت از شبانه روز تعداد ایندکس هات رو اندازه بگیری متفاوت هست ، بر می گرده مطالبت

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
نمی خواد تو فکر اینا باشی
fetch کردن هیچ ایرادی نداره ، اگر ایراد داشت گوگل 500 تا نمی زاشت برات
fetch برا سایت های تازه تاسیس عالیه ، یعنی اگر با ی سیاست درست جلو بری و از fetch استفاده کنی بعد از یه مدت سرعت ایندکس سایت بدون fetch می یاد زیر یک دقیقه
این رفتن و اومدن مطالب هم طبیعیه ، تو هر ساعت از شبانه روز تعداد ایندکس هات رو اندازه بگیری متفاوت هست ، بر می گرده مطالبت
ممنون
آخه حتی اون مطلب با اینجور سرچ کردنم نمیاره الان ---» site:mysite.ir mypost title | در صورتی که ۲ روز قبل که fetch کردم آورد
ذلیل شی گوگل

دوستانی که از imdb استفاده میکنن
من بخام یه اثر انیمیشنی کوتاه رو ثبت کنم باید حتما صاحب اون اثر باشم؟ باید مدارک ارائه بدم؟

بالا