• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

bigane087

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان من با این که سایتم اصلا فیلم هاش غیرمجاز نیست و انیمیشن و کارتون و فیلم هندی و... داره ولی بازم سر 4 روز فیلتر میشم کلافه شدم بس دامنه عوض کردم میشه راهنمایی کنید چیکار کنم سایت بنده بصورت vip هست و همون درامد کمم داره از بین میره بس که فیلتر شدم .
تو نت سرچ کردم دیدم خیلی از سایت های فیلم مثل veofilm و... اصلا فیلتر نمیشن اگرم بشن 6 ماههی یک بار میشن ولی بنده اینطوری دچار دردسر شدم .
توی اینترنت بعضی از مردم درباره ی ssl حرف میزدن که با پروکتل https دیگه سایت فیلتر نمیشه و قیمتشم گفتم ارزونه (البته نمیدونم قیمتش چقدره ماهیانه) ولی میگن به صرفه هست ولی یه سوال چرا این همه سایت فیلن از ین پروکتل استفاده نمیکنند چرا هی دامنه عوض میکنند مثل تاینی موویز اگه میشه توضیح کامل بدین برام مهمه///

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
ایا به وبمستری مربوطه ؟
من کلیپ رو ندیدم هنوز و نمیدونم چه اتفاقی افتاده اما وقتی اوضاع مملکت بخاطر کسانی که (شایستگی ندارن و) قدرت رو به دست گرفتن به هم بریزه ؛ به وبمستر ، نونوا ،کارگر ، معلم ، خیاط و ... همه مربوط میشه

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
دوستان کسی اینجا تازگی ها با سبز گستر همکاری داره ؟
سفارشات چرا ارسالی نمیکنه ؟!
جوابم نمیدن !

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سلام دوستان من با این که سایتم اصلا فیلم هاش غیرمجاز نیست و انیمیشن و کارتون و فیلم هندی و... داره ولی بازم سر 4 روز فیلتر میشم کلافه شدم بس دامنه عوض کردم میشه راهنمایی کنید چیکار کنم سایت بنده بصورت vip هست و همون درامد کمم داره از بین میره بس که فیلتر شدم .
تو نت سرچ کردم دیدم خیلی از سایت های فیلم مثل veofilm و... اصلا فیلتر نمیشن اگرم بشن 6 ماههی یک بار میشن ولی بنده اینطوری دچار دردسر شدم .
توی اینترنت بعضی از مردم درباره ی ssl حرف میزدن که با پروکتل https دیگه سایت فیلتر نمیشه و قیمتشم گفتم ارزونه (البته نمیدونم قیمتش چقدره ماهیانه) ولی میگن به صرفه هست ولی یه سوال چرا این همه سایت فیلن از ین پروکتل استفاده نمیکنند چرا هی دامنه عوض میکنند مثل تاینی موویز اگه میشه توضیح کامل بدین برام مهمه///
یه مافیا واسه خودشون راه انداختن٬ هرکیو دلشون بخاد میزنن حذف میکنن
در مورد ssl هم اونقدرا ک میگن اروزن نیست٬ همین پرشین تولز داره سالیانه ۹۰۰ تومن میده
اما من شک دارم همچین چیزی شدنی باشه که فیلتر نشی٬ چونکه سایت های بزرگی مث فیسبوک و یوتیوب و توییتر و ... همگی ssl دارن و آدرس https اما بازم فیلترن
توی وب هم خوندم که میتونن به راحتی سایت هایی که از ssl استفاده میکنن و مجاز نیستن رو فیلتر کنن که البته توی این مواقع صفحه فیلترینگ نشون داده نمیشه .

اگر قرار باشد که فیلتر بشود باید پورت SSLرا بست .با بستن این پورت خود سایتهایی که از این پروتکل استفاده میکنند نیز فیلتر میشوند.پس دست به لیمیت کردن ،میزنند.
سایتها ایرانی هستند،سرورها هم ایرانی هستند در نتیجه خود SSLانها نیز ایرانی است.پس باز می شوند.
اما اگر سرور در خارج باشد،و هم لیمیت باشد،ای اس پی از طرفی سعی بر باز کردن سایت دارد و برنامه لیمیت هم سعی بر جلوگیری دارد.بالا خره بعد از این کشمکش،ای اس پی پیغام Internet was reset را میدهد.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دوستان کسی اینجا تازگی ها با سبز گستر همکاری داره ؟
سفارشات چرا ارسالی نمیکنه ؟!
جوابم نمیدن !
بعضی وقت های اینجوری میشه بعدش درست میشه معلوم نیست چرا :rolleyes:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
خب اگر فکر میکنید سایتتون مجاز هست، یکبار برای رفع فیلتر اقدام کنید و ببینید مشکل اصلی کجاست!
سایت های https رو براحتی مسدود میکنند!
نمونه خیلی هست، فیس بوک، توییتر، رادیو جوان و...
اگر دامنه تون ir نیست، cloudflare بصورت رایگان ssl میده (کاملا معتبر و رنگ سبز)

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
سلام.
دوستان زمان یه اسلایدر رو می خوام تغییر بدم.
کل کدها رو گشتم اما نتونستم چیزی پیدا کنم.
قالب مثل این سایت میمونه!
demo.theme-wordpress.ir/sokhan

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
این دیجیکلا چقد تبلیغ میکنه o_O یعنی هرسایت زیر 500ایران میرم یه کاور شناور از دیجیکالا میاد بعد سایت اصلی میاد :general710:این بالای پی تی رو هم که فکر کنم کلن زمینشو خردیده:D

یه پکیج برنامه نویسی (php.htm.css)میخوایم بخریم کسایی که پایه هستن پخ بدن.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
سلام بر بزرگ مردان عرصه وبمستري

اغا مشكل داشتيم مث هميشه اومديم خدمت شما
قضيه از اونجا شروع شد كه نمي دونم چي شد افزونه هاي مرورگر محبوبم يعني فايرفاكس پريد از جمله وب رنك و I D M (واسه همسان سازي دانلود منيجر )
من هر وقت ويندوز عوض مي كردم واسه نصب افزونه ها از مسير tools-Add-one بعدشم سرچ افزونه و نصب !
ولي الان سرچ كه مي كني پيدا مي كني ولي موقعه دانلود ارور ميده و فطع ميشه
از داخل سايتش هم كه ميري سايت به زور فقط حروفش لود ميشه كه دانلود از اونجام فك كم محاله :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox
نمي دونم قضيه تحريم هست . مشكل از نت من هست ولي هرچي هست به آپ جديد مرورگر ربط داره چون تا اين نسخه 45 اومد اينجوري شد

ضمنا سيستم من زياد هم قديمي نيست فردا پس فردا جشن تولد 15 سالگيش هست !!!!!!!!!!!!!! ويندوز اكس پي هست
دوستان اگه تونستن دانلود و اينجا آپ كنن ممنون ميشم
يني مديونيد اگه كمك نگنيد اين همه تايپيدم ! - | -
*

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
روی هر درگاهی رفتم به نصف روز نکشیده به مشکل خورد

رفتم روی درگاه پرداخت . فرداش رفت روی اپگرید

رفتم جهان پی کلا به مشکل خورد با سرور های خارجی

امروز رفتم پارس پال اطلاعیه داده با سرور های خارجی یکی دو روز مشکل داریم

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
روی هر درگاهی رفتم به نصف روز نکشیده به مشکل خورد

رفتم روی درگاه پرداخت . فرداش رفت روی اپگرید

رفتم جهان پی کلا به مشکل خورد با سرور های خارجی

امروز رفتم پارس پال اطلاعیه داده با سرور های خارجی یکی دو روز مشکل داریم
پی لاین رو تستیدی؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ضمنا سيستم من زياد هم قديمي نيست فردا پس فردا جشن تولد 15 سالگيش هست !!!!!!!!!!!!!! ويندوز اكس پي هست
دلیلش اینه که سن ش کمه و هنوز به بلوغ نرسیده:confused: آخه 15سال ؟؟؟:general407:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام بر بزرگ مردان عرصه وبمستري

اغا مشكل داشتيم مث هميشه اومديم خدمت شما
قضيه از اونجا شروع شد كه نمي دونم چي شد افزونه هاي مرورگر محبوبم يعني فايرفاكس پريد از جمله وب رنك و I D M (واسه همسان سازي دانلود منيجر )
من هر وقت ويندوز عوض مي كردم واسه نصب افزونه ها از مسير tools-Add-one بعدشم سرچ افزونه و نصب !
ولي الان سرچ كه مي كني پيدا مي كني ولي موقعه دانلود ارور ميده و فطع ميشه
از داخل سايتش هم كه ميري سايت به زور فقط حروفش لود ميشه كه دانلود از اونجام فك كم محاله :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox
نمي دونم قضيه تحريم هست . مشكل از نت من هست ولي هرچي هست به آپ جديد مرورگر ربط داره چون تا اين نسخه 45 اومد اينجوري شد

دوستان اگه تونستن دانلود و اينجا آپ كنن ممنون ميشم
يني مديونيد اگه كمك نگنيد اين همه تايپيدم ! - | -
*
نباید این همه میتاپیدی
باید مرورگرتو عوض کنی کام هر کروم
حالا چه اروری میده :general707:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
پی لاین رو تستیدی؟
نچ
چرا باید با هزار زحمت پول دربیارم و بعدش پول رو بریزم تو حلقوم اینا ۲.۵ درصد چه خبره مگه

موقع پرداخت مشتری کسر میشه یا موقع تسویه حساب

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
سلام دوستان سوال ..
سایت دانلود آهنگ چه طوره بزنم ؟
هم آهنگ و هم فیلم میشه ؟
یا باید یکیش باشه ؟
اگه یکیش باشه فیلم بهتره یا آهنگ ؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
سلام دوستان سوال ..
سایت دانلود آهنگ چه طوره بزنم ؟
هم آهنگ و هم فیلم میشه ؟
یا باید یکیش باشه ؟
اگه یکیش باشه فیلم بهتره یا آهنگ ؟

بنظرم باس ي چيزي داشته باشي مث nex1music چيز كه نه يه شخص ثالثي !!

ولي به طور كلي رو هر كدوم تسلت بيشتر داري كار كن
و براي مثال يكي مي خواد سايت عكس و اس ام اس و كليپ بزنه ! بهتره تمركزشو رو يك بخش بذاره مثلا فقط عكس
شما هم چون الان آهنگ از همه نظر به ضرفه تره . پيشنهاد مي كنم سايت آهنگ .و اگه شريك يا همكار داريد در هر دو زمينه

بالا