• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من نمیدونم این مسئله برای شما هم هست یا فقط برای منه توی Histat وقتی وارد سایتت بشی خودت ، تو آمار افراد آنلاین 1 نفر اضافه میشه همچنین تو صفحه آنلاین نشون میده جزئیاتتو.
وقتی از سایت بیرون میری تا 1 دقیقه جزو افراد آنلاین باقی میمونی
یعنی در 1 دقیقه قبل هر چی آدم تو سایت بوده رو آنلاین نشون میده

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
کدی هست که بشه چنتا کد پاپ آپ رو بهش داد و در هر صفحه فقط یکی از این کد ها رو اجرا کنه و صفحه بعد یکی دیگه رو؟؟؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
من نمیدونم این مسئله برای شما هم هست یا فقط برای منه توی Histat وقتی وارد سایتت بشی خودت ، تو آمار افراد آنلاین 1 نفر اضافه میشه همچنین تو صفحه آنلاین نشون میده جزئیاتتو.
وقتی از سایت بیرون میری تا 1 دقیقه جزو افراد آنلاین باقی میمونی
یعنی در 1 دقیقه قبل هر چی آدم تو سایت بوده رو آنلاین نشون میده
وارد شدن رو میتونه سریعا متوجه شه٬ ولی وقتی یکی میره بیرون رو دیر متوجه میشه
برای همه آمارگیرایی که من تست کردم همینجوری بود٬ دلیلشم فکر میکنم سیاستی که برای استفاده از منابعشون در نظر گرفتن باشه یا من اشتباه میکنم.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
اگه برای استفاده شخصی میخای خوبه٬ ولی برای استفاده به عنوان هاست دانلود اصلا پیشنهاد نمیکنم.
من دیدم سایت فیلم ازش استفاده میکنه خلی ه خوبه سرعتش!!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
وارد شدن رو میتونه سریعا متوجه شه٬ ولی وقتی یکی میره بیرون رو دیر متوجه میشه
برای همه آمارگیرایی که من تست کردم همینجوری بود٬ دلیلشم فکر میکنم سیاستی که برای استفاده از منابعشون در نظر گرفتن باشه یا من اشتباه میکنم.
آخه مشکل فقط همین نیست یه تست کردم تو یه وبلاگ با یه پست ، آمار گیر های استیت گذاشتم توی 5 ثانیه رفتم توی پست رفتم صفحه اصلی تقریبا 10 بار اینکارو کردم دیدم تو صفحه انلاین زده 10 نفر آنلاین همشون هم مشخاتشون همون مشخات خودمه :eek:
یعنی کسی توی سایت بچرخه هر صفحه ای رو باز کنه به تعداد افراد آنلاین یکی اضافه می کنه :eek:
پس آمار افراد آنلاین Histat الکیه :(

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
سلام دوستان یه چند وقتیه درگیر کمیته فیلترینگ هستم و قستمی از انجمن من رو فیلتر کردن یه دوبار هم باهام تماس گرفتن که چرا به تذکر ها عمل نمیکنید.این ها میزنن فیلتر میکنن کا یه بخش رو و توقع دارن من تمام اون تاپیک ها رو که شاید بیشترشون سالم هستن و نیازی به حذف ندارن رو حذف کنم در تماسی که امروز با من گرفتن بهشون گفتم نمیشه فقط موضوعات رو مشخص کنید تا من اونا رو حذف کنم نه یه بخش کامل از انجمن رو بهم گفتن به یک ایمیلی پیام بدم که از اونجا پیگیری بشه اما چون بیرون بودم و ننوشتم آدرس ایمیل رو دقیقا یادم نیست دوستان شما اگه آدرس این ایمیلی که ایشون به من گفت رو میدونید اینجا بذارید تا از شرشون خلاص شم اول ایمیل هم تا جایی که یادم میاد blog@ بود ادامشو یادم رفته :( تی سی ای بود چی بود رو یادم نیس ایندفعه دومه احتمالش هست به کل فیلترم کنن خواهشا دوستانی که تجربه دارن بهم بگن این آدرس رو
اینه عزیز
[email protected]

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان ممکنه یه سایت معرفی کنید واسه تبلیغات لوازم جانبی BMW ??
البته به غیر از پی تی!

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/7351-filtering-in-iran-in-vision-of-vaezi
توصیه میکنم سایتا رو جمع کنین:general311::general304: وگرنه به زودی فیلتر میشین بدون هیچ دلیلی
سر لج و لجبازی به جون سایتا افتادن:general710:
نمونه:
http://ashiyane.org/
والله به نظر من اشیانه از اولش باید فیلتر می شد چون عملا توش دارن آموزش هک میدن نه آموزش مقابله با هک!
ضمن اینکه هر کی هر آموزش هکی بخواد بقیه نرم افزار و آموزشش رو میدن!
ولی در مورد فیلترینگ... :mad:
کاش گوسفند رو جاشون میذاشتیم حداقل مزاحم نمیشدن :mad:

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
سلام
راه حل این ارور چیه ؟

فایل های ضمیمه

• 1.PNG
    1.PNG
    12.6 KB · نمایش ها: 28

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دقیقا چه سرویسی نیاز دارید؟
حقیقت سرویس خیلی بالایی نمیخوام
بیشتر کیفیت ، پشتیبانی و تجربه خوبی داشته باشن برام مهمه
که خیالم راحت باشه
bertina
پرشین تولز
parspack
++++++++ بروبچه های معتبر و قدیمی WHT
پرشین تولز، لینوکس خارج تابحال سرویس داشتید شما ؟

بالا