• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
درود
البته دقت داشته باشید که از ابتدا و یا زمانی که مصرفتون بالا بره پهنای باند رو محدود میکنن تا ترافیک بالایی مصرف نشه!
حال برخی دیتاسنترها نیز ممکنه همین کار رو برای سرور اختصاصی نیز انجام بدن! بالاخره بخواد بره به سمت زیان، جلوش رو میگیرن.
من از این سایت وی پی اس خریدم و راضیم.
یه نیگاه بندازید ببینید به دردتون میخوره یا نه
tikweb

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/7351-filtering-in-iran-in-vision-of-vaezi
توصیه میکنم سایتا رو جمع کنین:general311::general304: وگرنه به زودی فیلتر میشین بدون هیچ دلیلی
سر لج و لجبازی به جون سایتا افتادن:general710:
نمونه:
http://ashiyane.org/
مادر به خطاها امروز سایت یکی از دوستام فیلتر کردن ، سر عیدی مردم رو از نون خوردن میندازن.

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/7351-filtering-in-iran-in-vision-of-vaezi
توصیه میکنم سایتا رو جمع کنین:general311::general304: وگرنه به زودی فیلتر میشین بدون هیچ دلیلی
سر لج و لجبازی به جون سایتا افتادن:general710:
نمونه:
http://ashiyane.org/
بخاطر لج و لجبازی نیست، بخاطر گردن کلفتی هست! این کمیته زیرنظر ر/ه/ب/ر/ی هست و بنابراین نه به دولت پاسخگو هست، نه به مجلس و نه به قوۀ قضاییه! با خیال راحت هر کاری خواست می کنه.

امشب ما رو هم فیلتر کردن! ساعت 9 پاشدم برم یه چیزی بخورم، نیم ساعت بعد برگشتم دیدم فیلتر شدیم!!!
تو ساماندهی هم ثبت بودیم! از 4 ماه پیش مدام اخطار میومد، بعضی وقتا روزی 400-300 تا لینک رو میگفتن پاک کنین! من احمقم میشنستم دونه دونه پاک می کردم به این امید که کل سایت فیلتر نشه! زحمات 6 سالم برباد رفت...

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

kool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من از این سایت وی پی اس خریدم و راضیم.
یه نیگاه بندازید ببینید به دردتون میخوره یا نه
ممنون،
در واقع بنده خودم ارائه دهنده هستم، توضیح من بر این منظور بود که کابر در نظر داشته باشه که برخی نامحدودها رو کمتر از محدود میتونن استفاده کنن!
یک سرور مجازی خوب از هر نظر باید منابع متناسب و مناسب داشته باشه. مثلا سرعت هارد براتون محدود بشه باز نمیتونید به صورت کامل از پهنای باند استفاده کتید.
سپاس

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481
سلام
ست شدن دی ان اس های دامنه ای ار هنوزم دستی انجام میشه؟ و روز جمعه هم تغییرش میدن یا می مونه واسه شنبه؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
من حقیقتا نظرم اینه وب ایران و وبمستر ها برن به سمت همون دامین عوض کردن و راه های مقابله با فیلترینگ
حداقل خودشون می فهمن ملت خر نیستن

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستانی که نت افراز هاست دارند!
نت افراز داون شده؟؟؟
مناسب ترین جا برای خرید هاست (خارج) پربازدید یا سرور اختصاصی ارزون قیمت کجاست؟؟
آقا سرویس رو پرداخت میکنی یهو بعد از یک روز سرویس دوباره غیرفعال میشه و دوباره باید تیکت بدی و ...
یعنی داغون کرده مارو
صبح پا میشی یه سر به امارگیر سایت میزنی و یهو اینو میبینی:general107::confused:
مشاهده پیوست 914914
:general710:
خدا اون روز رو نیاره که همینجوری دل آدم مثل سیر و سرکه میجوشه :))
اینجا همونجاست که وقتی صبح پا شدی آمارگیرتو نگا کردی دیدی ازش ورودی داری
باید همون وقت بری تو یه هاستینگ و یه دامنه جدید ثبت کنی چون فردا صبح باید دامنه جدیدتو بذاری رو سایت
از اینجا یه سری آدم .... گزارش سایتتو میکنن
فکر نکنم از اینجا باشه
از یه جای دیگه ست. اینجا چک میکنن ببینن پاک کردی یا نه
اینم تریلر جدید game of thrones
http://www.aparat.com/v/KcpoE

این عکس احتمالا جان اسنو هستش
مشاهده پیوست 915165
اینم که برندن استارک که نکته جالب اینه سر پا وایساده
مشاهده پیوست 915166
فکر کنم روز اسب نشسته
این برندون و ... آخرش نفهمیدیم چیکارن لامصبا یهو قصد سفر کردن به دیار غریب و هی دیوونه میشن و میرن تو فاز خودشون :))
طبق گفته مدیرش ,سایتای رمان رو همین گزارش میده
فکر کنم حال ندارن رمان ها رو بخونن کلام میزنن فیلتر میکنن :)))

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دغدغه های ذهنی مردم ایران ستودنی است.
مشاهده پیوست 915576
والله این جستجوها همه جا هست ولی اونی که منو درگیر خودش کرده مورد دومیه :)
اونی که باید میگفتی یه چیزی تقریبا تو همین مایه هاست:
نحوه دنبال مطلب گشتن وبمسترهای ایرانی:
upload_2016-3-11_11-53-46-png.915576

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
بخاطر لج و لجبازی نیست، بخاطر گردن کلفتی هست! این کمیته زیرنظر ر/ه/ب/ر/ی هست و بنابراین نه به دولت پاسخگو هست، نه به مجلس و نه به قوۀ قضاییه! با خیال راحت هر کاری خواست می کنه.

امشب ما رو هم فیلتر کردن! ساعت 9 پاشدم برم یه چیزی بخورم، نیم ساعت بعد برگشتم دیدم فیلتر شدیم!!!
تو ساماندهی هم ثبت بودیم! از 4 ماه پیش مدام اخطار میومد، بعضی وقتا روزی 400-300 تا لینک رو میگفتن پاک کنین! من احمقم میشنستم دونه دونه پاک می کردم به این امید که کل سایت فیلتر نشه! زحمات 6 سالم برباد رفت...
نه خیر اصلا زیر نظر ***** نیست میتونید سرچ کنید و ببیند ....

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
فروم ما بیش از 1 هفته هست بالا نمیاد به خاطر جایی که هاستی خریداری کردیم البته چند ساله اما این مدت اخیر ما را دیوانه کردند........
بهانه ارتقا هاست اوردند
فروم ما ویبولتین هست الان تهدیدشون کردم الان به ما این پیغام را دادند
لطفا ما را راهنمایی کنید:
سرور مشکلی ندارد. مشکل از اسکریپت شماست بدلیل منسوخ بودن اسکریپت و پلاگین هایی که نصب کردید با این سرور که آخرین نسل دیتابیس است جواب نمیدهد. سایت شما به یک سرور قدیمی منتقل کردیم و بدون مشکل لود میشود. برای تست دامنه ای بر روی آن پارک کردیم: Live-help.ir
css قالب بدلیل این که با دامنه اصلی سایت نیست، لود نمیشود.

DNSهای دامنه خود را بصورت زیر تنظیم کنید:
----------------------
-------------------------
ضمنا این سرور نیز در سال جدید با آخرین نسل سخت افزارها و نرم افزارها بروز میشود و سایت شما مجدد خراب خواهد شد. بنابراین اقدامات لازم را برای بروزرسانی سایت خود انجام دهید. آخرین نسخه ویبولتین 5.2.0 میباشد و پلاگین هایی مانند vbseo سه سال قبل منسوخ شده و دیگر آپدیت نمیشوند.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
یکی از سرویس های پاپ اپ زحمت کشیدند و شما هر سایتی رو در سیستمشون ثبت کنی به صورت خیییییییییییلی خودجوش به کمپین اضافه شدن به منبع سایت های اسپم پیوسته ای :|
سرویس خوب پاپ اپ که پرداختی درست و شمارش خوب داشته باشه لطفا معرفی نمایید :)

grants

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
96
دوستان هاستینگ خوب میشه معرفی کنید .
به غیر از نت افراز و میهن وب هاست
هاست خود پرشین تولز خوبه فقط قیمتش یخورده بالاست
من چندساله استفاده میکنم راضیم

هاست ایران هم اگر ویندوز استفاده میکنید خوبه

میهن وب هاست داشتم، هم سرویسشون واقعا کیفیتش پایینه، هم پشتیبانیش نابوده، از همه بدتر چندبار واسم پیش اومد یه دفعه میای میبینی سایت کلا ریخته به هم، پاسخگو هم نیستن
نت افراز هم ارزونه،امنیتش هم خوبه،پشتبانیش هم خوبه فقط خیلی محدود کردن دسترسی ها و سخت افزارها را و سیپنل نداره باذیت میکنه

grants

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
96
دوستانی که نت افراز هاست دارند!
نت افراز داون شده؟؟؟
مناسب ترین جا برای خرید هاست (خارج) پربازدید یا سرور اختصاصی ارزون قیمت کجاست؟؟
هاست خود پرشین تولز خوبه فقط قیمتش یخورده بالاست
من چندساله استفاده میکنم راضیم. هم منابع نسبتا مناسبی آزاد گذاشته. تقریبا یک VPS مجازیه که بین چندتا اکانتشر کردن ولی خلوته

هاست ایران هم اگر ویندوز استفاده میکنید خوبه

میهن وب هاست داشتم، هم سرویسشون واقعا کیفیتش پایینه، هم پشتیبانیش نابوده، از همه بدتر چندبار واسم پیش اومد یه دفعه میای میبینی سایت کلا ریخته به هم، پاسخگو هم نیستن
نت افراز هم ارزونه،امنیتش هم خوبه،پشتبانیش هم خوبه فقط خیلی محدود کردن دسترسی ها و سخت افزارها را و سیپنل نداره اذیت میکن. چچون منابع را محدود کردن زیاد خطای سرور میده

kool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
فروم ما بیش از 1 هفته هست بالا نمیاد به خاطر جایی که هاستی خریداری کردیم البته چند ساله اما این مدت اخیر ما را دیوانه کردند........
بهانه ارتقا هاست اوردند
فروم ما ویبولتین هست الان تهدیدشون کردم الان به ما این پیغام را دادند
لطفا ما را راهنمایی کنید:
سرور مشکلی ندارد. مشکل از اسکریپت شماست بدلیل منسوخ بودن اسکریپت و پلاگین هایی که نصب کردید با این سرور که آخرین نسل دیتابیس است جواب نمیدهد. سایت شما به یک سرور قدیمی منتقل کردیم و بدون مشکل لود میشود. برای تست دامنه ای بر روی آن پارک کردیم: Live-help.ir
css قالب بدلیل این که با دامنه اصلی سایت نیست، لود نمیشود.

DNSهای دامنه خود را بصورت زیر تنظیم کنید:
----------------------
-------------------------
ضمنا این سرور نیز در سال جدید با آخرین نسل سخت افزارها و نرم افزارها بروز میشود و سایت شما مجدد خراب خواهد شد. بنابراین اقدامات لازم را برای بروزرسانی سایت خود انجام دهید. آخرین نسخه ویبولتین 5.2.0 میباشد و پلاگین هایی مانند vbseo سه سال قبل منسوخ شده و دیگر آپدیت نمیشوند.
سلام
از کدام نسخه از وی بالتین در حال حاضر استفاده میکنید؟
البته vbseo رو هم بهتره به فکر حذفش باشید.

پ.ن
در آدرس جانبی مشاهده شد 4.2.1 هست.
در صورت تمایل میزان هزینه ای که ماهانه میکنید رو برای بنده خصوصی کنید تا در صورت امکان راهنمایی کنم.

Last edited:
بالا