• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
اینستاگرام و تلگرام رو فیلتر کنن آدم راحت میشه به قرآن مسخره شو در آوردن
فیلتر کنین دیگه - همین فیسبوک و تویتر چرا فیلتر شده؟ این دوتارم باید به همون دلیل فیلتر کنن
خدا شاهده مفسده ش خیلی بیشتره
فیلتر نمیکنن چون تلگرام تحت کنترل خودشونه
اینکه مدیرش میاد میگه اطلاعاتو به دولت ایران نمیدیم همش بازی سیاسیه که خیال منو تو راحت بشه که دسترسی ندارن بعد ما بشینیم به همین خیال هر کاری کنیم و اونا هم ....

من الان بیشتر از 1 ماهه نابود شده زندگیم هیچ جوابی نمیدن فقط نشستن فیلتر میکنن ببین اینو تاریخ درخواستمو ببین

si.jpg

فکر کنم از مهرماه رفتن برای تعطیلات نورزو :|

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
چطور با بانک شماره برای تلگرام عضو میگیرن؟ کسی میدونه توضیح بده؟
دیر رسیدی تموم کرده :|
http://forum.persiantools.com/threa...و-کانال-تلگرام-از-بانک-شماره-موبایل-».770820/
کدوم خ-ر-ی 3 تومن داد خرید !

نه کلا از نظر محتوی جنسی که ملت چیلتر شکن دارن و راحتن میرن با کیفیت FULL HD میبینن
خدایی میدونی چه به سر جوونای بدبخت ما میاره؟کلا اعتماد و ... از بین رفته
کم مونده افراد به جای تک شوهری به سمت 1000 شوهری روی بیارن.
(یه بنده خدا رفته بود شکایت کنه ، گفته بود زنم تا 3-2 شب میشینه پای تلگرام با یه مرده صحبت میکنه ، میخوام ببینم اون مرده کیه . اگه آدم خوبیه من طلاق بدم اون بره باهاش ازدواج کنه خوب)
یعنی میخوام بگم که این شبکه های اجتماعی با توجه به فرهنگ ما خیلی مشکلات ناجوری داره پیش میاره.

تلگرام رو منم موندم چرا فیلتر نمیشه | این کلا نشونه گرفته ملتو بترکونه

رو مخه خدایی ، نمایش تبلیغات به روشی بهتر هم هستا ، لایت باکس بذاره از این بهتره خدایی
اینا مشکلات تلگرامه ؟ از قدیم گفتند کرم از خود درخته وگرنه چرا مادر من یا شما نمیره ؟ چرا هزاران نفر دیگه نمیرن؟ تو جامعه پر از فساد مثل آب خوردن ولی چرا یه سریا میرن یه سریا نمیرن ؟
اگر قرار باشه اینجوری بگیم که تقصیر تلگرامه پس معنی عقل که خدا به انسان داده چی میشه ؟
خدا به انسان عقل و شهوت داده و به حیوان شهوت داده اما عقل نداده اگر قرار باشه انسان هم نتونه کنترل کنه میشه همون حیوان :)
تلگرام بهونست اون خانومی که میگی کرم از خودشه وگرنه هستن کسایی که با وجود همه این ...... باز هم زندگی خودشونو میکنن

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دیر رسیدی تموم کرده :|
http://forum.persiantools.com/threads/«-فروش-نرم-افزار-افزایش-عضو-کانال-تلگرام-از-بانک-شماره-موبایل-».770820/
کدوم خ-ر-ی 3 تومن داد خرید !

اینا مشکلات تلگرامه ؟ از قدیم گفتند کرم از خود درخته وگرنه چرا مادر من یا شما نمیره ؟ چرا هزاران نفر دیگه نمیرن؟ تو جامعه پر از فساد مثل آب خوردن ولی چرا یه سریا میرن یه سریا نمیرن ؟
اگر قرار باشه اینجوری بگیم که تقصیر تلگرامه پس معنی عقل که خدا به انسان داده چی میشه ؟
خدا به انسان عقل و شهوت داده و به حیوان شهوت داده اما عقل نداده اگر قرار باشه انسان هم نتونه کنترل کنه میشه همون حیوان :)
تلگرام بهونست اون خانومی که میگی کرم از خودشه وگرنه هستن کسایی که با وجود همه این ...... باز هم زندگی خودشونو میکنن
نه دیگه ، مشکل از تلگرام نیست ، از خود اون فرد هم نیست. از جامعه هم نیست.
کلا مشکل از هیچ کس نیست. مشکل وضع موجوده.
چرا من و شما نمیریم ساعت ها وقتمون رو پای تلگرام بزاریم و گروه و کانال عضو بشیم و جوک بخونیم و عکس قشنگ ببینیم و ...؟ چون آگاهیم.
من و شما میدونیم دو سه ساعت وقت گذاشتن و مطالب این و اون رو بازنشر دادن و عکس مسخره دیدن هیچ دردی از کسی دوا نمیکنه. نه خرج اینترتمون رو میده ، نه به علممون زیاد میکنه و نه هیچ چیز دیگه. (متاسفانه سرگرمی هم نیست)
من و شما میدونیم وقتی یه گروه میریم و یه پسر مثلا مزه میپرونه چه مزه ای داره و چجوری باید باهاش برخورد کرد . (من و شما میدونیم که نیت خیلی از افراد از بودن در این فضاها چیه)
ولی خیلی از افراد نمیدونن. چرا؟ چون نبودن در این وضعیت.
یا تازه به تلگرام پیوستن یا زیاد از این چیزا سر در نمیاوردن و ...
------------------
خلاصه تقصیر هیچ کس نیست و فقط از سر ناآگاهی هستش وگرنه اگر به کسی آگاهی بدن که مضراتش چیه ، فوایدش چیه قطعا به سمت این چیزا نمیره و اگرم بره در حد چند دقیقه ست.
وگرنه به نظر من فوایدش فقط برای یه عده ی خاص هستش و بس . بقیه فقط مصرف کننده و متضرر شونده ان.
فیلتر نمیکنن چون تلگرام تحت کنترل خودشونه
اینکه مدیرش میاد میگه اطلاعاتو به دولت ایران نمیدیم همش بازی سیاسیه که خیال منو تو راحت بشه که دسترسی ندارن بعد ما بشینیم به همین خیال هر کاری کنیم و اونا هم ....

من الان بیشتر از 1 ماهه نابود شده زندگیم هیچ جوابی نمیدن فقط نشستن فیلتر میکنن ببین اینو تاریخ درخواستمو ببین

مشاهده پیوست 916816

فکر کنم از مهرماه رفتن برای تعطیلات نورزو :|
کلا 90% درخواست ها رد میشه و بایگانی

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
واقعا نمیدونم شما چرا تلگرام رو بد میدونید؟!
ملت ما جنبه استفاده ندارن! پس این ربطی ب برنامه نداره
فیس بوک، وایبر، واتساپ، توییتر و کلی برنامه های دیگه بودند ک فیلتر شدند! بنظرتون مشکل جامعه ما حل شد؟
پس این همه آدم رو کره زمین چطوری از این ها استفاده میکنن؟
ما فرهنگ استفاده رو بلد نیستیم
وایبر فیلتر شد، ملت رفتن تلگرام. تلگرام فیلتر بشه، میرن سمت یه برنامه دیگه!

دوستان کنترل پنل تحت وب ساده،‌ منظورم مثل cpanel هست ولی رایگان و ساده تر وجود داره ؟
سیستم عامل اوبونتو 14.04
@MOHAMMAD026_1
@aalireza439
@mg6

ajenti رو امتحان کردم سنگینه یه کم.
دایرکت ادمین کلا ماهی 10 11 ت هست :D (البته اگر برای تست یا .... میخای، نالش هم میتونی بنصبی)
کنترل پنل رایگان زیاد هست، نمونه: ZPanel, LxAdmin
در مورد kloxo، مدتیه مسنوخ شده و اصلا مناسب نیست
plesk هم برای تک سایت، میتونی رایگان استفاده کنی
webmin+virtualmin بنظرم خوبه (البته webmin برای مدیریت لینوکس هست(پنل گرافیکی) و میتونی در کنار بقیه کنترل پنل ها استفاده کنی)
همه موارد بالا دمو دارند و میتونی با توجه ب نیاز و سلیقه ات انتخاب کنی

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
من فقط میخواستم بدونم چطور. تشکر
فهمیدی یا راهشو پیدا کردی به ما هم بگو

چرا من و شما نمیریم ساعت ها وقتمون رو پای تلگرام بزاریم و گروه و کانال عضو بشیم و جوک بخونیم و عکس قشنگ ببینیم و ...؟ چون آگاهیم.
من و شما میدونیم دو سه ساعت وقت گذاشتن و مطالب این و اون رو بازنشر دادن و عکس مسخره دیدن هیچ دردی از کسی دوا نمیکنه. نه خرج اینترتمون رو میده ، نه به علممون زیاد میکنه و نه هیچ چیز دیگه. (متاسفانه سرگرمی هم نیست)
من و شما میدونیم وقتی یه گروه میریم و یه پسر مثلا مزه میپرونه چه مزه ای داره و چجوری باید باهاش برخورد کرد . (من و شما میدونیم که نیت خیلی از افراد از بودن در این فضاها چیه)
------------------
خلاصه تقصیر هیچ کس نیست و فقط از سر ناآگاهی هستش وگرنه اگر به کسی آگاهی بدن که مضراتش چیه ، فوایدش چیه قطعا به سمت این چیزا نمیره و اگرم بره در حد چند دقیقه ست.
وگرنه به نظر من فوایدش فقط برای یه عده ی خاص هستش و بس . بقیه فقط مصرف کننده و متضرر شونده ان.

دقیقا وقتی تو کل زندگیش هیچی نمیدونه و نمیدونه قصد و نیت اونی که ساعت 3 نصف شب باهاش حرف میزنه چیه و ...
و همه هم میدونن این ناآگاه بودن از کجا سرچشمه میگیره و برای کی سود داره
و اینکه شمارو نمیدونم ولی من همین الانشم تو تلگرام دارم تو یه کانال چالش که عکس میزاره وقتمو میگذرونم چرا؟ یه نمونش همون که سایتمو فیلتر کردن و به هر دری میزنم جواب نمیدن دوم اینکه دانشگاه تعطیل ( وقتی هم باز بود میرفتیم هیچی نبود جر الافی ) مورد بعدی نبود تفریح وقتی حتی یه کوه میری یه پارک میری و ... هزارتا گشت ارشاد و سرباز ام...زمان و نیروی ویژه و ناسا و ناجا و نزاجا و ... بهت گیر میدن پس مجبوری بشینی تو خونه پشت تلگرام

آخه برای من هیچ جوابی نمیدن حداقل رد کنن تکلیفمو بدونم همه نویسنده هام هم تسویه کردیم رفتند جای دیگه الانم سایت باز شه میدونی چقدر ضرر کردم فقط رتبه سایتم 850 تا اومده بالا
مملکت نیست که خراب شدست وقت برای فیلتر کردم سایت دارند اما برای رفع اون از 3 ماه قبل رفتند مسافرت و تعطیلات عید

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
------------------

بستگی به سایتو پارتی و اینجور چیزا داره
دیدید بعضی سایت ها فیلتر میشن فدا اوکی هستن ؟:|
یا مثلا شما اگه هاست دی ال باشی اگه سایتت فیلتر بشه میگه برو از پیش ما
ولی ی سایت مثل نکس وان فیلتر میشه هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد!
فقط امار مهمه و اسم:|

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بستگی به سایتو پارتی و اینجور چیزا داره
دیدید بعضی سایت ها فیلتر میشن فدا اوکی هستن ؟:|
یا مثلا شما اگه هاست دی ال باشی اگه سایتت فیلتر بشه میگه برو از پیش ما
ولی ی سایت مثل نکس وان فیلتر میشه هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد!
فقط امار مهمه و اسم:|
هیچ هاستینگی نمیگه از رو سرور من برو
ولی جدیدا موقت سایتو پاک میکنن تا ببینن تکلیف سایت و فیلترینگ چی میشه
در ضمن هرچی سایت آمارش بیشتر باشه خطر دورش بیشتره

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
هیچ هاستینگی نمیگه از رو سرور من برو
ولی جدیدا موقت سایتو پاک میکنن تا ببینن تکلیف سایت و فیلترینگ چی میشه
در ضمن هرچی سایت آمارش بیشتر باشه خطر دورش بیشتره

نت افراز گفت انتقال بدید به هاست دیگه ای یا سایتتون رو رفع فیلتر کنید!

فکر نمیکنم اینطوری باشه ما سایت هایی که 20-30kip داریم باید مطالب رو کلا پاک کنیم :| ولی ی سایتی که بالای 100 هزار ای پی داره فقط لینک دانلودشو از تو مطلب پاک کنه و بزنه به درخواست فیلترینگ پاک شد حله!

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
اتفاقا بنظرم این فیلترینگ های گسترده و وسیع بی ارتباط به تلگرام نیست ، وقتی اکثر سایتای پر بازدید موزیک ، فیلم ، رمان و ... فیلتر باشه خود به خود ملت میرن سمت کانال های تلگرام و نیازشون رو اونجا بر طرف میکنن و تلگرام بیشتر از این رونق میگیره ، حالا اینکه چه دسترسی هایی تو تلگرام دارن و چه برنامه ای پشت این حرکاتشون هست خدا میدونه ولی کلا این تلگرام فیلتر که نمیشه هیچ احتمالا جای نت فارسی رو بگیره به زودی.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
کلا 700 تا عضو (member ) داره D:
مگه کسی جرعت داره عضو بشه؟ D:
پ ن: شاید تازه ساخته و اولین معرفیش باشه!
عضو بشی یه بهونه دادی که خودتو در خطر انداختی
عضو بشی و بعد لیو بدی که کارت تمومه :دی
---------
احتمالا اولین معرفی بوده و به زودی اعضاش زیاد میشه ولی نه اونقدری که باید و شاید
----------
اگر میخواستن منتقل کنن محتوا رو به سمت یک نرم افزاری مثل تلگرام باید فکر خیلی جاهاشو میکردن : مثلا نباید میزاشتن کانال ها رو هر کسی بتونه بسازه (که وضعیتی عین وب فارسی و حالت فعلی ش ایجاد میشه که شده). هر چند ملت تازه یاد گرفتن تو گوگل به چه شکلی سرچ کنن و عمرا نمیان روی اپلیکیشن (هر چند الان هستن ولی استفاده شون چیز دیگه ای هستش)
بعدشم باید از یک سود کلان تماس و اس ام اس و ... چشم پوشی کنن که خوب نمیشه.
بیشترین احتمالی که میتونم بدم خروج خود مردم از جوزدگی تلگرام هستش و ورود به یک اپلیکیشن دیگه (people nearby) نرم افزار وی چت رو یادتونه؟ یه قابلیت اینطوری رو نرم افزار دیگه ای بیاد پیاده کنه تمومه :دی

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
بیشترین احتمالی که میتونم بدم خروج خود مردم از جوزدگی تلگرام هستش و ورود به یک اپلیکیشن دیگه (people nearby) نرم افزار وی چت رو یادتونه؟ یه قابلیت اینطوری رو نرم افزار دیگه ای بیاد پیاده کنه تمومه :دی

درسته این امکانش واقعا جالب بود ولی تنها مشکلی که داشت این بودش که شما اگه با تبلت وارد میشدید درست عمل نمیکرد!
و اینکه , اگر این وضعیت اینترنت بهبود پیدا کنه و پینگ ها عالی بشه دیگه منو شما غصه فیلت.ر شدن سایتمون رو نمیخوریم , با این اوضاع باید همیشه و/ی پ/ی ان ها وصل باشن!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
عضو بشی یه بهونه دادی که خودتو در خطر انداختی
عضو بشی و بعد لیو بدی که کارت تمومه :دی
---------
احتمالا اولین معرفی بوده و به زودی اعضاش زیاد میشه ولی نه اونقدری که باید و شاید
----------
اگر میخواستن منتقل کنن محتوا رو به سمت یک نرم افزاری مثل تلگرام باید فکر خیلی جاهاشو میکردن : مثلا نباید میزاشتن کانال ها رو هر کسی بتونه بسازه (که وضعیتی عین وب فارسی و حالت فعلی ش ایجاد میشه که شده). هر چند ملت تازه یاد گرفتن تو گوگل به چه شکلی سرچ کنن و عمرا نمیان روی اپلیکیشن (هر چند الان هستن ولی استفاده شون چیز دیگه ای هستش)
بعدشم باید از یک سود کلان تماس و اس ام اس و ... چشم پوشی کنن که خوب نمیشه.
برای فرار خود به خودی مردم از تلگرام همینجوری اتفاق نمی افته تلگرام الان جوری شده اگه اگه صرفا یه رقیب داشته باشه و فیلتر نشه مثل یاهو میشه که هنوزم طرفدار داره ، تنها فرقش اینه که تلگرام مثل یاهو نمیشینه پیر و چروکیده شه هی آپدیت و امکانات جدید میده بیرون (بیرون :| چرا آخه :|)

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
پرونده فیلترینگ رو تو این تاپیک ببندید حالم بد شد :|
تکلیفش مشخصه دیگه دو روز دیگه گوگل فیلتر میشه و میگن از یوز استفاده کنید
وسلام
پرونده مختومه

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
متاسفانه عصرگاه روز سه شنبه 25 اسفندماه 1394 مطلع شدیم که پی لاین و تعدادی از درگاه های واسط پرداخت به دلایلی که تابحال نامعلوم و مبهم باقی مانده فیلتر شده اند. با بررسی های اولیه و Level فیلترینگ اعمال شده احتمال بر این بود که بصورت اشتباه اینکار انجام شده بنابراین اقدام به انجام کارهای اولیه پیگیری و اطلاع رسانی های مربوطه شد.
صبح روز 26 اسفندماه 1394 بعد از حدود 100 بار تماس تلفنی با شماره درج شده در بخش تماس با ما وب سایت " کمیته مصادیق مجرمانه " موفق شدیم با شخص مربوطه صحبت کنیم و دلیل را جویا شویم که در کمال تعجب با برخورد زننده ای از طرف شخص پاسخ دهنده تماس مواجه شدیم که بسیار مورد لطف ایشان قرار گرفتیم.
با توجه به اینکه قبلا جلساتی با سازمان های مختلف منجمله مرکز محترم توسعه تجارت الکترونیک انجام شده بود، کارهای لازم برای دریافت مجوزهای لازم از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک انجام شده بود و پرونده کسب و کار مربوطه تحت عنوان " وب سایت های متمرکز کننده کسب و کارهای خرد " درحال پیگیری بود.
تعهدات لازم به این مرکز ارائه شده و موافقت ضمنی نیز از طرف شرکت شاپرک با ادامه فعالیت این نوع کسب کارها بصورت قانون مند انجام شده بود.
اما در کمال تعجب برخوردی گزینشی انجام شد و ابهامات و سوالات بسیاری را به جای گذاشت.
در آخرین اقدام تماس تلفنی و ایمیلی از شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ دریافت نمودیم که در آن کمیته فیلترینگ خواستار مسدود سازی سرویس پی لاین در کمتر از 24 ساعت شدند.

سوالات پیش امده برای خودمان رامطرح میکنیم و قضاوت را به عهده شما میگذاریم. هرچند با تمام وجود پیگیر رفع مشکل هستیم و اجازه نمی دهیم بی قانونی و تبعیض در این مورد اعمال شود.

- اگرفعالیت درگاه پرداخت واسط وجود غیرقانونیست، چرا یکی از سایت های پر ادعا و توخالی در این عرصه فیلتر نشده و عمدا نادیده گرفته شده ؟
- با توجه به شواهد موجود آیا این سایت پر ادعا که توان رقابت در این بازار را ندارد، به دنبال حذف ناجوانمردانه بازیگرهای این مارکت نیست و تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده و تعمدی نبوده ؟
- چرا بدون اخطارهای قانونی مکتوب یا شفاهی قبلی که معمولا این اخطار ها حداقل به عنوان تذکر در پنل سایت ساماندهی درج میشود، تمام درگاه های واسط 3 روز مانده به پایان سال فیلتر شدند و در طی یک روز نامه مسدود سازی به دیتاسنتر ارسال میشود ولی در مورد یک سایت خاص این اتفاق رخ نمی دهد ؟
- چرا قانون به صورت گزینشی اعمال می شود ؟
- طبق کدام قانون ، مصوبه یا ابلاغیه این نوع فعالیت غیرقانونی اعلام شده ؟
- چرا درحالی که تمامی مراحل لازم برای دریافت مجوز انجام شده و ده ها نوع تعهد به سازمان های مختلف دولتی ارائه شده و دسترسی های لازم در اختیار این سازمان ها قرار داده شده، برخوردهایی مانند مفسد اقتصادی و کلاه بردار با یک شرکت دانش بنیان انجام می شود؟
- آیا بهتر نیست بجای برخورد قهری و آسیب زدن به آینده اقتصادی و پیشرفت کشور در زمینه IT و بانکداری الکترونیک، کمی به فکر حمایت از شرکت های دانش بنیان و بنگاه های اقتصادی باشیم ؟
- گاها شرکت های دانش بنیانی مانند پی لاین انتظار حمایت و همراهی ندارند، تقاضای ما این است که در مسیر پیش رو اگر همراه نیستید، خار پایمان نیز نباشید.

منبع : https://telegram.me/payline

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
متاسفانه عصرگاه روز سه شنبه 25 اسفندماه 1394 مطلع شدیم که پی لاین و تعدادی از درگاه های واسط پرداخت به دلایلی که تابحال نامعلوم و مبهم باقی مانده فیلتر شده اند. با بررسی های اولیه و Level فیلترینگ اعمال شده احتمال بر این بود که بصورت اشتباه اینکار انجام شده بنابراین اقدام به انجام کارهای اولیه پیگیری و اطلاع رسانی های مربوطه شد.
صبح روز 26 اسفندماه 1394 بعد از حدود 100 بار تماس تلفنی با شماره درج شده در بخش تماس با ما وب سایت " کمیته مصادیق مجرمانه " موفق شدیم با شخص مربوطه صحبت کنیم و دلیل را جویا شویم که در کمال تعجب با برخورد زننده ای از طرف شخص پاسخ دهنده تماس مواجه شدیم که بسیار مورد لطف ایشان قرار گرفتیم.
با توجه به اینکه قبلا جلساتی با سازمان های مختلف منجمله مرکز محترم توسعه تجارت الکترونیک انجام شده بود، کارهای لازم برای دریافت مجوزهای لازم از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک انجام شده بود و پرونده کسب و کار مربوطه تحت عنوان " وب سایت های متمرکز کننده کسب و کارهای خرد " درحال پیگیری بود.
تعهدات لازم به این مرکز ارائه شده و موافقت ضمنی نیز از طرف شرکت شاپرک با ادامه فعالیت این نوع کسب کارها بصورت قانون مند انجام شده بود.
اما در کمال تعجب برخوردی گزینشی انجام شد و ابهامات و سوالات بسیاری را به جای گذاشت.
در آخرین اقدام تماس تلفنی و ایمیلی از شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ دریافت نمودیم که در آن کمیته فیلترینگ خواستار مسدود سازی سرویس پی لاین در کمتر از 24 ساعت شدند.

سوالات پیش امده برای خودمان رامطرح میکنیم و قضاوت را به عهده شما میگذاریم. هرچند با تمام وجود پیگیر رفع مشکل هستیم و اجازه نمی دهیم بی قانونی و تبعیض در این مورد اعمال شود.

- اگرفعالیت درگاه پرداخت واسط وجود غیرقانونیست، چرا یکی از سایت های پر ادعا و توخالی در این عرصه فیلتر نشده و عمدا نادیده گرفته شده ؟
- با توجه به شواهد موجود آیا این سایت پر ادعا که توان رقابت در این بازار را ندارد، به دنبال حذف ناجوانمردانه بازیگرهای این مارکت نیست و تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده و تعمدی نبوده ؟
- چرا بدون اخطارهای قانونی مکتوب یا شفاهی قبلی که معمولا این اخطار ها حداقل به عنوان تذکر در پنل سایت ساماندهی درج میشود، تمام درگاه های واسط 3 روز مانده به پایان سال فیلتر شدند و در طی یک روز نامه مسدود سازی به دیتاسنتر ارسال میشود ولی در مورد یک سایت خاص این اتفاق رخ نمی دهد ؟
- چرا درحالی که تمامی مراحل لازم برای دریافت مجوز انجام شده و ده ها نوع تعهد به سازمان های مختلف دولتی ارائه شده و دسترسی های لازم در اختیار این سازمان ها قرار داده شده، برخوردهایی مانند مفسد اقتصادی و کلاه بردار با یک شرکت دانش بنیان انجام می شود؟
- آیا بهتر نیست بجای برخورد قهری و آسیب زدن به آینده اقتصادی و پیشرفت کشور در زمینه IT و بانکداری الکترونیک، کمی به فکر حمایت از شرکت های دانش بنیان و بنگاه های اقتصادی باشیم ؟
- گاها شرکت های دانش بنیانی مانند پی لاین انتظار حمایت و همراهی ندارند، تقاضای ما این است که در مسیر پیش رو اگر همراه نیستید، خار پایمان نیز نباشید.

الان که چی
صداشون به کجا میرسه ؟
صدای اعتراض به کجا میرسه

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164

اینجا ایران است و بس / سرزمین دین و آیین ...

بالا