• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من سایت ۲هزار ایرانمو برای ۱تومن فروختم بعد ۲ هفته پشیمون شدم.
از اون سایت باید توی کمتر از یه ماه همون یه تومن رو درمیاوردی بعد شما کل سایتو یه تومن فروختی؟!!!

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
کسی ویزا کارت یا مستر کارت داره ؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
از اون سایت باید توی کمتر از یه ماه همون یه تومن رو درمیاوردی بعد شما کل سایتو یه تومن فروختی؟!!!
۲هزار ایران ۱ تومن درآمد زیر ۱ ماه؟ مطمئنید؟ هر سایتی؟ هر موضوعی؟
من تا حالا نه با تبلیغات کلیکی کار کردم نه پاپ اپ و نه بک لینک و نه هیچ تبلیغ دیگه ای
تنها درآمدی که روش حساب میکنم محصولات اختصاصی سایت هست که فقط برنامشو میریختم ولی به اجراش نمیرسیدم
من برنامه بلند مدت میچینم برا سایتام و معمولا یه مشکلی برام پیش میاد که وسط راه واگذارشونم میکنم
آخرین سایتمم ۵هزار ایران اختصاصی بود که حتی ۱تبلیغ واسش نگرفته بودم و حتی مدیر جدیدش بدون اینکه آپدیتش کنه هنوز رتبشو حفظ کرده چون مطالب ۱۰۰درصد اختصاصی بود که به خاطر مسائل دانشگاه واگذارش کردم به قیمتی که حتی روم نمیشه بگم.
من سایتای زیادی داشتم که به رتبه خوبی رسوندمشون (اختصاصی) اما تا حالا درآمد بدرد بخوری ازشون نداشتم چون برنامه ریزی درست حسابی نداشتم.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
لینکای دانلود سایت اپارات منقضی میشن؟؟؟
دقیقا نمیدونم ولی طبق تجربه مثلا لینک دانلود یه فیلم از آپارات رو بذاری تو سایتت بعد یه مدت (نمیدونم چه مدتی) کار نمی کنه.
گزارش کردی؟ :general210:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دقیقا نمیدونم ولی طبق تجربه مثلا لینک دانلود یه فیلم از آپارات رو بذاری تو سایتت بعد یه مدت (نمیدونم چه مدتی) کار نمی کنه.
گزارش کردی؟ :general210:
کار نمیکنه که لینک عوض میشه فکر کنم | لینک دانلود کار نمیکنه ، ویدیو همیشه نمایش داده میشه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
۲هزار ایران ۱ تومن درآمد زیر ۱ ماه؟ مطمئنید؟ هر سایتی؟ هر موضوعی؟
من تا حالا نه با تبلیغات کلیکی کار کردم نه پاپ اپ و نه بک لینک و نه هیچ تبلیغ دیگه ای
تنها درآمدی که روش حساب میکنم محصولات اختصاصی سایت هست که فقط برنامشو میریختم ولی به اجراش نمیرسیدم
من برنامه بلند مدت میچینم برا سایتام و معمولا یه مشکلی برام پیش میاد که وسط راه واگذارشونم میکنم
آخرین سایتمم ۵هزار ایران اختصاصی بود که حتی ۱تبلیغ واسش نگرفته بودم و حتی مدیر جدیدش بدون اینکه آپدیتش کنه هنوز رتبشو حفظ کرده چون مطالب ۱۰۰درصد اختصاصی بود که به خاطر مسائل دانشگاه واگذارش کردم به قیمتی که حتی روم نمیشه بگم.
من سایتای زیادی داشتم که به رتبه خوبی رسوندمشون (اختصاصی) اما تا حالا درآمد بدرد بخوری ازشون نداشتم چون برنامه ریزی درست حسابی نداشتم.
سایت ۲۰ هزار ایران هم میشه ماهی ۱ تومن از توش دراورد. بستگی به زرنگی و پشتکار و مهارت و تجربه شما داره.

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
سایت ۲۰ هزار ایران هم میشه ماهی ۱ تومن از توش دراورد. بستگی به زرنگی و پشتکار و مهارت و تجربه شما داره.
خب شما که اینقدر زرنگی با سایت 700 ایران چقدر میشه دراورد ؟موزیکم هست!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خب شما که اینقدر زرنگی با سایت 700 ایران چقدر میشه دراورد ؟موزیکم هست!
تجربه حرف اولو میزنه. به نظرم باید حداقل باید ماهی ۲ تا ۳ تومن دربیارید اگه کمتر باشه به نظرم به فکر شغل و کار دیگه باشید چون اینکاره نیستید.

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان یه سوال: من اگر مطالب دیگر ویسایت ها را بازنویسی کنم و متن ها و کلماتش رو تغییر بدم، گوگل اونها را کپی حساب میکنه یا خیر؟
*رتبه الکسا کشوری سایتم 35 هزار هست،چطور میتونم رتبه اش رو کاهش بدم.
درود

فرستاده شده از V3ِ من با Tapatalk

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
تجربه حرف اولو میزنه. به نظرم باید حداقل باید ماهی ۲ تا ۳ تومن دربیارید اگه کمتر باشه به نظرم به فکر شغل و کار دیگه باشید چون اینکاره نیستید.
اگر یکم نسبت بگیریم سایتی که میگید 20 هزار ایرانه و 1 تومن در میاره پس سایتی که 700 ایرانه حداقل باید ماهی 5-6 تومن در بیاره البته طبق گفته شما!

دوستان یه سوال: من اگر مطالب دیگر ویسایت ها را بازنویسی کنم و متن ها و کلماتش رو تغییر بدم، گوگل اونها را کپی حساب میکنه یا خیر؟
درود

هیچ سئو کاری نمیتونه بگه که ایا گوگل پست شما رو کپی حساب میکنه یا اختصاصی , پس هیچ چیزی مشخص نیست.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
@mg6
یه جا گفتی ترفند 301 دیتکت شده
منظورت چی بود دقیقا؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
درود

درود
قسمتی از متن ویرایش شده رو تو گوگل سرچ کنید...
اگه مطلب اون سایت رو بیاره..تقریبا مطلبتون ارزشی نداره
بهتره مطلب رو یکبار کامل بخونید و از خودتون بنویسید

Rasoul72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
دوستان یه جا معتبر و پر سرعت واسه خرید و*ی*پ*ی*ا*ن که هم واسه گوشی کار کنه هم پی سی بهم معرفی میکنید.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
تا حالا توجه کرده بودید ،‌ جستجوگر گوگل یک امکان ویژه برای جستجوی بیماری ها داره ،‌یک چیزی مشابه جستجوی افراد مشهور ، که توی یک بلاک سمت راست اطلاعات شون رو نشون میده ،‌برای بیماری ها هم یک بلاک نشون میده ،‌با ۳ تا تب ،‌یک تب اطلاعات در مورد بیماری ،‌یک تب در مورد نشانه هاشی بیماری و یک تب دیگه هم در مورد درمان .
برای مثال این بیماری رو سرچ کنید Huntington's disease یا این Leukemia یا هر مریضی دیگه ای.
امکان خیلی خوبی هست ،‌ البته نه به خوبی فهمیدن اینکه یک بازیگر چند سالشه یا قدش چند سانته ، اما خوب بودنش ضرری نداره.

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام عزیزان
بنده قالب کلاسی پلاس رو خریداری کردم. الان که نصب کردم یه بنر نامرئی تو هدر هست که ظاهر قالبو خراب کرده. میخواستم ببینم چجوری حذفش کنم؟
اون دکمه ارسال آگهی رو چجوری حذف کنم؟
سپاس

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
داداش شما که اینقدر واردید سایت من حدود ده هزار ایرانه اگر بتونی کاری کنی یک تومن ماهی در بیاد تا یک سال نصفش مال خودت ...

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
سلام عزیزان
بنده قالب کلاسی پلاس رو خریداری کردم. الان که نصب کردم یه بنر نامرئی تو هدر هست که ظاهر قالبو خراب کرده. میخواستم ببینم چجوری حذفش کنم؟
اون دکمه ارسال آگهی رو چجوری حذف کنم؟
سپاس
بهترین کمک را طراح قالب می تونه بکنه:)

بالا