• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
عکس ننداز آقا مصاحبه هم نمیکنم :D :general707:
ممنون.

یه نرم افزار دیگه هم معرفی کنم که پست اسپم نباشه،‌ بهترین نرم افزار برای نصب خودکار درایور ها :
http://soft98.ir/software/drivers/16536-iobit-driver-booster.html

منم تبریک میگم انشاالله جای مدیر اصلی پول پرست رو بگیری ( هر پستی که میدم میره تو یه صفحه که یه تبلیغ هست فقط )
یه نرم افزار دیگه هم معرفی کنم که پست اسپم نباشه،‌ بهترین نرم افزار برای نصب خودکار درایور ها :
http://soft98.ir/software/drivers/16536-iobit-driver-booster.html
من هنوز اون مشکل نصب مودمم درست نشده اونو یه کمکی کن همه درایورهامو هم نصب کردم
ببین :
modem.jpg

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دامین سایت رو که عوض کردم الان لینکای قبلی آدرساشون تو گوگل عوض شده و همون جایگاه قبلی رو دارن اما پستای جدید که میدم میره صفحه 5-6 ، در حالیکه با دامین قبلی که پست میدادم نهایتا تا صفحه 2 میرفت . یعنی فک کنم اعتبار اون دامین به این دامین منتقل نشده . این مشکل بر طرف میشه به مرور زمان؟ چون الان حدود 10-12 روزه تو گوگل وبمستر درخواست تغییر آدرس رو ثبت کردم.
آره به مرور زمان درست میشه
یه مورد دیگه هم هست:general710: فیلترینگ الان تیکت داده که

"برادر گرامی در تیکتها ما از شما خواستیم ریدایرکت نکنید ولی با این وجود شما ریدایرکت کردید عملا موضوع رفع فیلتر از تارنمای صدرالاشاره موضوعیت ندارد"

در حالیکه من زمانی ریدایرکت کردم که اینا اصلاً جوابی نمیدادن و بعد اینکه ریدایرکت کرده بودم و اینا موافقت اولیه کردن تازه گفتن نباید ریدایرکت کنی . الان چیکارش کنم؟:general602: امکانش هست ریدایرکت رو کنسل کرد و سایت رو به دامین قبلی برگردوند یا اینکار ضرر داره واسه سایت؟ چون اگه رفع فیلتر نشه پس فردا ممکنه دوباره بیان دامین جدید رو هم فیلتر کنن ، والا امنیت نداریم که:general710:
چه بدشانسی ای! بنظرم دامین قبلی رو بیخیال شو و همین دامین جدید رو توی ساماندهی ثبت کن و با همین کار کن.
بعد از اینکه با رفع فیلتر موافقت کردن اینو گفتن؟ یعنی هیچ لینکی بهت ندادن پاک کنی؟
من ریدایرکت کرده بودم ولی با رفع فیلترم موافقت شد و گفتن بعد از طی مراحل اداری رفع فیلتر میشه
منظورش چی بوده از این جمله
منظورش اینه که اون دامین قبلیتون دیگه باز نمیشه و ازش استفاده نمی کنید، برای چی رفع فیلترش کنیم

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نت افراز چقدر پشتیبانیش داغون شده
یک ساعت و نیم جواب نمی ده

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
یه سوال پرسیدیم حالا اگه جواب دادین .
یه نرم افزار بگین رو سرور راحت فایل دیتابیس رو باز کنه .

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بنده یه 6 ماهی میشه ازشون سرویس دارم و کیفیت و پشتیبانیشون در این آشفته بازار هاستینگها خوب بوده.
برای سایت با 700-800 ای پی چ سرویسی خوبه؟
سرویس پلن اول مبین هاست که ماهی 30 هست
یا پلن نقره ای نت افراز

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
من قبلا اینو تو وی پی اس با اکسل یا اکسس (همیشه این دوتارو قاطی میکنم :|) باز کرده بودم ، اما به نظرم نرم افزارهای بهتر و سبکتری باشه فرمت دیتابیستو سرچ کن تو نت.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دقیق نمی دونم .من بیشتر از 2 گیگ مصرف نکردم.
حداکثر مصرفتون که محدود نشدین چند بوده؟
چون من معمولا همیشه اخر ماه محدود میشم مجبورم برم ارت 2
میخواستم ببینم شیوه خاصی داره مصرفش؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
فرمتش mdb هست؟
فایل های با این فرمت توسط microsoft access باز میشوند

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان میشه نظرتونو راجب سایت های اشتراک گذاری لینک بگید
حدود یک ماهی هست تو فکرشم. اما دقیق نمیتونم تصمیم بگیرم ...
به نظرتون ارزش سرمایه گذاری رو داره؟

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
دوستان عزیز تو ویندوز 10 چند وقتیه که گوشی رو وصل میکنم ولی متاسفانه تو itunes شناسایی نمیکنه فقط میشه از طریق my computer به فایل ها دسترسی داشت
چطوری میشه مشکل رو حل کرد؟
لطفا راه حل نصب مجدد ویندوز رو ندید به دلیل اینکه ی وبمستری که گیمرم هست خیلی سخته که بخاد ویندوز عوض کنه :|

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
یا پلن نقره ای نت افراز
من کلا با دایرکت ادمین حال نمیکنم. گفتم تا حالا توی این ۶ ماه با مبین هاست مشکلی نداشتم.

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان میشه نظرتونو راجب سایت های اشتراک گذاری لینک بگید
حدود یک ماهی هست تو فکرشم. اما دقیق نمیتونم تصمیم بگیرم ...
به نظرتون ارزش سرمایه گذاری رو داره؟
بنظر من دنبالش نرو که به جای نمیرسی
از نظر فیلترینگ که مسئول همه لینک های سایتت خودت میشی! یعنی یکی بیاد یه لینک نامناسب بذاره تو رو مسئول می دونن نه اون کاربر رو!
از نظر جمع کردن کاربر هم باید حسابی زحمت بکشی. وبمسترها هم دنبال لینک فالو هستن و اگه لینک ها نوفالو باشه کسی لینک نمیذاره. اگه لینک فالو هم بذاری که رتبه سایتت تو گوگل خراب میشه
بعد هم باید کاربر جمع کنی که بیان این لینک هایی که بقیه گذاشتن رو ببینن.
کارت که گرفت اون موقع تازه باندبازی ها و رفیق بازی ها تو سایت شروع میشه!! مثلا یه سایت میاد ده تا کاربر ثبت می کنه و باهاشون به لینک های خودش مثبت میده و اینجوری عملا میشی تابلو تبلیغاتی مجانی اون سایت!
یا طرفدارهای گروه های س/ی/ا/س/ی و ... میان از سایتت برای تبلیغ خودشون استفاده کنن که برات دردسر میشه!
اعتراض بقیه هم که چرا لینک های ما دیده نمیشه و اینا هم بماند!! یکی رو اخراج می کنی میره 10 تا اکانت دیگه ثبت می کنه! سایتش رو بلاک کنی لینک هاش رو با این کوتاه کننده های لینک میذاره و ...
ثبت نام رو دعوتنامه ای کنی، سایتت میشه تابلوی تبلیغاتی چند نفری که دعوتنامه گیرشون اومده. ثبت نام رو آزاد کنی رفیق بازی و مولتی یوزری شروع میشه...

اعصاب فولادی می خواد و پارتی کلفت!!!

بهترین نمونه برای این سایت ها بالاترین هست که فکر کنم سال 85 راه افتاد. تا خرداد 88 قبل شروع درگیری های انتخابات سایت جالبی بود ولی بعدش اونقدر لینک س/ی/ا/س/ی توش گذاشتن که کلا ماهیتش عوض شد! الانم شده ارگان نیمه رسمی سلطنت طلب ها و منافقین و ضد اسلام و...!!!

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
4 روزه سایتو منتقل کردم و DNS عوض کردم هنوز واسه خودم باز نمیشه و باید قندشکن وصل کنم:general208:
هاست قبلی مسدود شده واسه بعضیا ارور 404 میده:general503::general111:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یا پلن نقره ای نت افراز

من اون موقع که روی پلن نقره ای بودم، تا بازدید 10000 تا آی پی رو راحت ساپورت می کرد..بعدش اخطار دادن و گفتن باید بری الماس 1 - پلن الماسش از پلن های معمولیش بهتره..چون لایت اسپیده

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
بنظر من دنبالش نرو که به جای نمیرسی
از نظر فیلترینگ که مسئول همه لینک های سایتت خودت میشی! یعنی یکی بیاد یه لینک نامناسب بذاره تو رو مسئول می دونن نه اون کاربر رو!
از نظر جمع کردن کاربر هم باید حسابی زحمت بکشی. وبمسترها هم دنبال لینک فالو هستن و اگه لینک ها نوفالو باشه کسی لینک نمیذاره. اگه لینک فالو هم بذاری که رتبه سایتت تو گوگل خراب میشه
بعد هم باید کاربر جمع کنی که بیان این لینک هایی که بقیه گذاشتن رو ببینن.
کارت که گرفت اون موقع تازه باندبازی ها و رفیق بازی ها تو سایت شروع میشه!! مثلا یه سایت میاد ده تا کاربر ثبت می کنه و باهاشون به لینک های خودش مثبت میده و اینجوری عملا میشی تابلو تبلیغاتی مجانی اون سایت!
یا طرفدارهای گروه های س/ی/ا/س/ی و ... میان از سایتت برای تبلیغ خودشون استفاده کنن که برات دردسر میشه!
اعتراض بقیه هم که چرا لینک های ما دیده نمیشه و اینا هم بماند!! یکی رو اخراج می کنی میره 10 تا اکانت دیگه ثبت می کنه! سایتش رو بلاک کنی لینک هاش رو با این کوتاه کننده های لینک میذاره و ...
ثبت نام رو دعوتنامه ای کنی، سایتت میشه تابلوی تبلیغاتی چند نفری که دعوتنامه گیرشون اومده. ثبت نام رو آزاد کنی رفیق بازی و مولتی یوزری شروع میشه...

اعصاب فولادی می خواد و پارتی کلفت!!!

بهترین نمونه برای این سایت ها بالاترین هست که فکر کنم سال 85 راه افتاد. تا خرداد 88 قبل شروع درگیری های انتخابات سایت جالبی بود ولی بعدش اونقدر لینک س/ی/ا/س/ی توش گذاشتن که کلا ماهیتش عوض شد! الانم شده ارگان نیمه رسمی سلطنت طلب ها و منافقین و ضد اسلام و...!!!
مرسی بابت توضیحات ، اره گفته هاتون درسته ! خودم هم یه سری موارد مد نظرم هست که برام همین دو دل شدم :(
هزینه ی بالایی هم باید کرد، حدود دو میلیون اسکریپت سایت میشه ! حالا تبلیغات و بقیه موارد بماند
که فکر نکنم خود سایت هزینه ای که براش شده رو در بیاره البته بلند مدت شاید ...
دقیقا من الگو رو سایت بالاترین گذاشتم از لحاظ پیشرفت، اما این سایت بقول شما ماهیتش کلا چیز دیگست و کلا از بیرون مدیریت میشه

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
بچه ها راهی هست بشه اکانت وی پی ان رو هک کرد؟ من یه ای پی دارم میخوام یوزر پسش رو گیر بیارم-شدنیه؟

بالا