• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
شیش ماهه شو داری میگی شما ؟ میشه ماهی 12 تومن
شرکت ها از اینم بیشتر میدن
من سرویس 6 ماهه 256 با 5 گیگ 85 تومن خریدم و راضیم.
مخابرات میشه 70 تومن در مقایسه با شرکت ها گفتم دوستم همینو میگیره نصف :general710:

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
دامین سایت رو که عوض کردم الان لینکای قبلی آدرساشون تو گوگل عوض شده و همون جایگاه قبلی رو دارن اما پستای جدید که میدم میره صفحه 5-6 ، در حالیکه با دامین قبلی که پست میدادم نهایتا تا صفحه 2 میرفت . یعنی فک کنم اعتبار اون دامین به این دامین منتقل نشده . این مشکل بر طرف میشه به مرور زمان؟ چون الان حدود 10-12 روزه تو گوگل وبمستر درخواست تغییر آدرس رو ثبت کردم.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
تازه اومدم نوتیفیکش ندارم چرا؟ :general707: اگه راه داره دوباره بپرس:general504:
نه مشکلی نداره بیشتر جنبه راهنمایی داشت :general504:
یه جا گفته بودی ترفند 301 دیتکت شده. میخواستم ببینم دقیقا منظورت چی بود

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
یه مورد دیگه هم هست:general710: فیلترینگ الان تیکت داده که

"برادر گرامی در تیکتها ما از شما خواستیم ریدایرکت نکنید ولی با این وجود شما ریدایرکت کردید عملا موضوع رفع فیلتر از تارنمای صدرالاشاره موضوعیت ندارد"

در حالیکه من زمانی ریدایرکت کردم که اینا اصلاً جوابی نمیدادن و بعد اینکه ریدایرکت کرده بودم و اینا موافقت اولیه کردن تازه گفتن نباید ریدایرکت کنی . الان چیکارش کنم؟:general602: امکانش هست ریدایرکت رو کنسل کرد و سایت رو به دامین قبلی برگردوند یا اینکار ضرر داره واسه سایت؟ چون اگه رفع فیلتر نشه پس فردا ممکنه دوباره بیان دامین جدید رو هم فیلتر کنن ، والا امنیت نداریم که:general710:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بچه ها پول کارت های هدیه را نمیشه انتقال داد به حساب دیگه ؟
فکر نمیکنم بشه
سلام وبمسترون :D
بازدیدهاتون نرمال شد؟ :general707:
از 14 فروردین نرمال شده :D
دوستان
من میخام از یه سایت خارجی حدود ۱۰۰ گیگ فایل دانلود کنم و بریزم رو سرور
اما محدودیت گذاشته روی دانلودهاش و ۲ فایل رو نمیشه همزمان گرفت٬ اومد مشکل محدودیتشو با کاهش اتصالات دانلود درست کردم٬ اما بازم محدودیت داره که بیشتر از ۳۰۰کیلوبیت برای هر ip در نظر نگرفته
راه حلی ندارید
باید فایل ها رو تا امروز دانلود کنم اما محدوده
میتونی رو idm پرو*ک*سی بزنی!
یه مورد دیگه هم هست:general710: فیلترینگ الان تیکت داده که

"برادر گرامی در تیکتها ما از شما خواستیم ریدایرکت نکنید ولی با این وجود شما ریدایرکت کردید عملا موضوع رفع فیلتر از تارنمای صدرالاشاره موضوعیت ندارد"

در حالیکه من زمانی ریدایرکت کردم که اینا اصلاً جوابی نمیدادن و بعد اینکه ریدایرکت کرده بودم و اینا موافقت اولیه کردن تازه گفتن نباید ریدایرکت کنی . الان چیکارش کنم؟:general602: امکانش هست ریدایرکت رو کنسل کرد و سایت رو به دامین قبلی برگردوند یا اینکار ضرر داره واسه سایت؟ چون اگه رفع فیلتر نشه پس فردا ممکنه دوباره بیان دامین جدید رو هم فیلتر کنن ، والا امنیت نداریم که:general710:
برگردون به دامنه قبلی
یکی از بچه های همینجا ( @siavashx ) موقع رفع فیلتر اینکارو کرد، در عرض چند روز دامین دوم هم فیلتر شد!

پ.ن: تبریک مجدد خدمت دوستان @l3est @javadth @EmpireWorld :general601:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان یه چند وقت دیگه میخوام سرور مجازی بگیرم واسه میزبانی سایتم
مدیریت سرور بلد نیستم..
از بچه های این تاپیک که مطمئن باشه کسی هست که کار مدیریت رو واسمون انجام بده؟ مثلا سرور کانفیگ کنه..کنترل پنل، فایروال و افزونه های دیگه رو نصب کنه
امنیت سرور رو درست کنه، بک آپ گیری کنه و به هاست بک آپ منتقل بکنه و موارد دیگر ... :)
هر کی هست //قیمت اولیه + قیمت ماهیانه و شرابطشو پ .خ کنه...

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
میتونی رو idm پرو*ک*سی بزنی!

:general601:
من کلی جستجو توی گوگل انجام دادم اما هر چی سایت پیدا میکنم وب پروک*س*ی هستن و به عنوان لیفتر شکن دارن ازش استفاده میکنن٬ و من نیاز به ip دارم درسته؟
این آی پی رو باید خریداری کنم؟ یا خودمم میتونم تو سرور پیاده سازی کنم؟
صبح تا حالا درگیر دانلود این فایل ها هستم
کارم بدجور گیر کرده٬ اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
الان چند روزی هست. این بخشو مثل قدیما می خوانم. ولی دیگه نظری نمی دهم.
واقعا وقتی نگاه می کنم. دلم برای دوستان قدیمی خیلی تنگ می شود.
واقعا اون زمان ها چه روز هایی بود و چه کسانی که نبودند. و چه کسب درامد های که نمی شد.
یادش به خیر
خیلی ها رفتند.
ما هم حضورمان کم رنگ شده است. علتم دارد دیگه مشغله زندگی و درس و اینده
ولی بازم بعضی وقتها سری می زنیم. و یادی می کنیم.
دوستان قدر این بخش را بدونید. به جرات می تونم بگم بهترین بخش در زمینه راهنمایی و کمک به وبمستر ها در نت ایران
این جا هست. و خیلی ها بدون هیچ چشم داشتی به همه کمک می کردند.
در کل ایولا که هنوز این بخش پا بر جاست.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
من کلی جستجو توی گوگل انجام دادم اما هر چی سایت پیدا میکنم وب پروک*س*ی هستن و به عنوان لیفتر شکن دارن ازش استفاده میکنن٬ و من نیاز به ip دارم درسته؟
این آی پی رو باید خریداری کنم؟ یا خودمم میتونم تو سرور پیاده سازی کنم؟
صبح تا حالا درگیر دانلود این فایل ها هستم
کارم بدجور گیر کرده٬ اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم
از پروک*سی وب هم میتونی استفاده کنی
رو هر سرور pro*xy، یک آدرس دانلود رو پ*روکسی کن و سپس با idm ازش دانلود کن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بلاخره بعد از کلی جستجو توی سایت های بزرگی که از افزونه yoast استفاده میکنن به این نتیجه رسیدم که منم استفاده کنم
مرحله اولی که انجام دادم به این صورت بود که قبل از نصب بعد از نصب yoast افزونه all in one seo pack رو فراموش کردم غیر فعال کنم که اینجاد بعد از نصب yoast خودش بهم پیام داد که میتونم داده هایی که به وسیله افزونه all in توی پست ها گذاشتم رو ایمپورت کنم توی yoast که بدون مشکل انجام شد (شامل توضیحات نوشته و عنوان و کلمه کلیدی و ... )
مشکل دومی که گریبانش بودم و نمیفهمیدم چیه این بود که من تصورم از "کلید واژه کانونی" شبیه به "کلمات کلیدی" بود که بعد از کلی ور رفتن با افزونه متوجه این موضوع شدم که کلید واژه کانونی فقط میتونیم یک کلمه کلیدی قرار بدیدم ولی در قسمت کلمات کلیدی میتونی هر چندتا با استفاده از "," قرار بدیم٬ و چون این گزینه به خاطر مشکلی که در تداخل زبان فارسی با انگلیسی فارسی هست برام غیر فعال شده بود (پاراگراف بعدی توضیح دادم)

255.jpg

از اونجایی که زبان فارسی با انگلیسی گاهی اوقات تداخل پیدا می‌کنه٬ توی وردپرس تنظیماتو برعکس نشون میده و توی تصویر زیر منظور از Disable همون فعال و Enable غیر فعاله که من غیر فعالش کرده بودم و کلمات کلیدی برام قابل نمایش نبود.
اینو میتونید با تغییر زبان سایتتون متوجه شید. (البته فقط توی بعضی از تنظیمات yoast برعکسه)

333.jpg

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
همه ی عالم و آدم واسشون دیدگاه میاد
واسه ماهم دیدگاه میاد :|
من کاری با اون wolfy ندارم که داره ماتهتش میسوزه:general502:
یا بیتا که سایتشو تبلیغ کرده
یا اون مهرناز که لفط داره نسبت به من:)
طرف حساب من با اون جینا هست :| :| :|:general503::general712: آخه خواهر من این چه طرز صحبت کردنه..من چجوری دیدگاهتو تایید کنم :|

347145994855443314_یییث.png

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
از پروک*سی وب هم میتونی استفاده کنی
رو هر سرور pro*xy، یک آدرس دانلود رو پ*روکسی کن و سپس با idm ازش دانلود کن
عالی :general601:
بلاخره یه لیست وب پروکسی پیدا کردم حدود ۱۰۰ فایل دادم دانلود منیجر
فقط بعضی از وب پروکسی ها اسم فایل رو عوض میکردن که حذفشون کردم اما سرعتشون دقیقا با سرعت سرور هماهنگه

------------------------------------
امروز بعد از مدت ها که Fetch میکردم٬ برای تست یه پست گذاشتم و fetch نکردم
من فقط و فقط شبها بین ساعت ۹ الی ۱۱ فقط پست هامو میذاشتم٬ اما امروز ظهر برای تست یه پست گذاشتم که در کمال تعجب٬ آنی ایندکس شد. (ظرف ۱۵ ثانیه یا کمتر)
پس خود fetch کردن کمک بزرگی به سایت های نوپا میکنه.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
همه ی عالم و آدم واسشون دیدگاه میاد
واسه ماهم دیدگاه میاد :|
من کاری با اون wolfy ندارم که داره ماتهتش میسوزه:general502:
یا بیتا که سایتشو تبلیغ کرده
یا اون مهرناز که لفط داره نسبت به من:)
طرف حساب من با اون جینا هست :| :| :|:general503::general712: آخه خواهر من این چه طرز صحبت کردنه..من چجوری دیدگاهتو تایید کنم :|

347145994855443314_یییث.png
ولی مشخصه اون کامنت مهرناز رو خودت ارسال کردی ، بت نمیاد:general711::D

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
ولی مشخصه اون کامنت مهرناز رو خودت ارسال کردی ، بت نمیاد
اقا آقااااا ..تخریب نکن:D:general711:
من ارسال نکردم..ولی یه چند نفر هستن اذیت میکنن...کامنت اسپم میفرستن
موقع رونمایی از قالب سایت..تاپیک زدیم.. یکی همون لحظه اومد به فامو..طراح قالب فحش داد..این طفلک هم تو پیشخوان بود دید کامنت رو :(..خیلی ناراحت شدم

بالا