• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان عزیز ، پیشنهاد می کنم از سرویس های ایران پردیس هاستینگ استفاده کنید.
میزبانی سایتهای پربازدید با آفر ویژه در خصوصی

http://www.portal.pardishosting.com/cart.php?gid=44

بدبختیه دیگه ولی چاره نیست باید بگم: اون 2 عدد آخر ، کد معرف برای بازاریابی نیست :دی کد صفحه است

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
هزینه اینترنت من هم تقریبا ماهی 150 اینا میشه.
یعنی بگیری با مشت بکوبی تو دهن این مخابرات لعنتی که اخیرا دانلود شبانه رو هم برداشته. زنگ میزنم مخابرات میگم آقاااااااااا من هزینه ی یک سال (یا چند سال) رو یکجا پرداخت میکنم برام شبانه رو فعال کنید میگن خیر :|

یه آپدیت بعدش اومد که درست شد مشکل و اوکیه الان. اون موقع هر کاری میکردم سبز نمیشدن و داغون کرده بود.

300 کلمه بیشتر باشه مطلبت. توی عنوان کلیدواژه کانونی رو بیار اول.همونو ببر اول متن . (تا هیمنجاش سئو قطعا سبز شده)
(ولی بیشترین تاثیر رو به نظر من کلمات یک متن داره و تکرار شدن کلیدواژه در بین متن.)
از توی اینترنت اون سئوی مطالب رو سرچ کنید کامل هستش تمام موارد با توضیحات همراه با تصاویر.
اونبخش افزونه ی یکی از مطالبت رو بزار و جایی که مشکل داری اوکی کنیم .

والا من شاتل هم داشتم همین بساط بود. مخابرات هم همین بساطه. ایرانسل و همراه اول که تکلیفشون مشخصه (رایتل که خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه با اون قیمت هاش).
یه زمانی پارس آنلاین هم بود که اونم داغون تر از داغون بود.
نمیدونم الان باید چیکار کنم و از کجا اینترنت بگیرم که دانلود داشته باشم. مردم از بی دانلودی
من از رایتل استفاده میکتم سیمکارتو انداختم توی گوشیم و از گوشیم به عنوان مودم استفاده میکنم و صبح تاشبم وصلم ماهی 30 تومن دارم میدم اما سرعتش عالیه.

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
هزینه اینترنت من هم تقریبا ماهی 150 اینا میشه.
یعنی بگیری با مشت بکوبی تو دهن این مخابرات لعنتی که اخیرا دانلود شبانه رو هم برداشته. زنگ میزنم مخابرات میگم آقاااااااااا من هزینه ی یک سال (یا چند سال) رو یکجا پرداخت میکنم برام شبانه رو فعال کنید میگن خیر :|

یه آپدیت بعدش اومد که درست شد مشکل و اوکیه الان. اون موقع هر کاری میکردم سبز نمیشدن و داغون کرده بود.

300 کلمه بیشتر باشه مطلبت. توی عنوان کلیدواژه کانونی رو بیار اول.همونو ببر اول متن . (تا هیمنجاش سئو قطعا سبز شده)
(ولی بیشترین تاثیر رو به نظر من کلمات یک متن داره و تکرار شدن کلیدواژه در بین متن.)
از توی اینترنت اون سئوی مطالب رو سرچ کنید کامل هستش تمام موارد با توضیحات همراه با تصاویر.
اونبخش افزونه ی یکی از مطالبت رو بزار و جایی که مشکل داری اوکی کنیم .

والا من شاتل هم داشتم همین بساط بود. مخابرات هم همین بساطه. ایرانسل و همراه اول که تکلیفشون مشخصه (رایتل که خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه با اون قیمت هاش).
یه زمانی پارس آنلاین هم بود که اونم داغون تر از داغون بود.
نمیدونم الان باید چیکار کنم و از کجا اینترنت بگیرم که دانلود داشته باشم. مردم از بی دانلودی
شما اهل کجا هستید مگه ؟؟
من از مخابرات استفاده میکنم شبانه رایگان دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سرعتم هم رضایت بخشه ولی تو شبانه رایگان چند ساعتی کم میشه.

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
از all in one seo کوچ کردم اومدم روی yoast
تنظیمات خوبی داره
اما اون چراغاش رو اعصابه
هر کاری میکنم بیشتر از ۴ چراغ سبز نمیشه و یه سری از تنظیماتشو پیدا نکردم و کلا اعصابم خط خطی شد

دوباره برگشتم روی all in one

به نظرتون all in one seo سایتای بزرگ کار میکنن ؟
من خودم از all in one seo استفاده میکنم چند وقت پیش به این نتیجه رسیدم که yoast بهتره و خواستم جایگزین کنم از اساتید پرسیدم گفتن که این کار رو نکن شما همین جوری جایگزین کردی ؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
کار با yoast که آسونه سیز کردن همه ی چراغ هاش کار سختی نی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
من خودم از all in one seo استفاده میکنم چند وقت پیش به این نتیجه رسیدم که yoast بهتره و خواستم جایگزین کنم از اساتید پرسیدم گفتن که این کار رو نکن شما همین جوری جایگزین کردی ؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
yoast بهتره اما تنظیماتش خلی زیاده
بله همینجور جایگذین کردم
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد٬ چون من ۱ ماه هم نیست سایتو راه اندازی کردم.
با حذف yoast و فعال کردن all in one همه چیز برگشت به تنظیمات قبلی.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
@EmpireWorld
@javadth
همکار شدن دوستان عزیز رو تبریک عرض میکنم
ایشالله فعالیت خوبی داشته باشید و یه سر و سامون درست حسابی به بخش ها بدید
میلاد چه زود بازنشسته شدی :angrybirds8:
@javadth و @EmpireWorld تبریک میگم :)
از all in one seo کوچ کردم اومدم روی yoast
تنظیمات خوبی داره
اما اون چراغاش رو اعصابه
هر کاری میکنم بیشتر از ۴ چراغ سبز نمیشه و یه سری از تنظیماتشو پیدا نکردم و کلا اعصابم خط خطی شد

دوباره برگشتم روی all in one

به نظرتون all in one seo سایتای بزرگ کار میکنن ؟
چراغ ها رو زیاد حساس نباش. البته من هم روی یکی از سایت هام از 250 تا پست فقط یدونه اش همه چراغ هاش سبز هست :دی
تاپیک زدم واسه فروش تبلیغات سایتم..
شمارمم هم تو تاپیک گذاشتم..
امروز یکی زنگ زده میگه شرایط بنر 468*60 رو واسم بگو :|:general712:
میگم دادا اینجا مگه پرشین تولزه که اسپم بدی پستات بره بالا؟...من که همه چیو کامل نوشتم..

عجب آدمایی پیدا میشنا:general208::general712:
حتما میخواسته چونه زنی کنه قیمت رو بیاره پایین!

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام وبمسترون :D
بازدیدهاتون نرمال شد؟ :general707:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
چراغ ها رو زیاد حساس نباش. البته من هم روی یکی از سایت هام از 250 تا پست فقط یدونه اش همه چراغ هاش سبز هست :دی
حساس نیستم٬ اما چون بلد نیستم گفتم شاید به مشکل بر بخوره
کلا ۲ الی ۳ چراغش روشن میشه
برای keywords هم فکر میکنم فقط یکی رو قبول میکنه و کاراکتر "," براش بی معنی باشه و برای جدا کردن کلمات کلیدی کاربردی نداشته باشه (البته من تست کردم دیدم خطا میگیره اگه بیش از ۱ کلمه کلیدی داشته باشیم و فکر میکنم این قابلیت فقط توی نسخه pro باشه که رایگان نیست)

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان
من میخام از یه سایت خارجی حدود ۱۰۰ گیگ فایل دانلود کنم و بریزم رو سرور
اما محدودیت گذاشته روی دانلودهاش و ۲ فایل رو نمیشه همزمان گرفت٬ اومد مشکل محدودیتشو با کاهش اتصالات دانلود درست کردم٬ اما بازم محدودیت داره که بیشتر از ۳۰۰کیلوبیت برای هر ip در نظر نگرفته
راه حلی ندارید
باید فایل ها رو تا امروز دانلود کنم اما محدوده

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
من از ورژن اون قبل تر از اون مشکل داره اپدیت نکردم . آپدیت کنم به نظرت؟ ارزششو داره ؟
اره آپدیت کن فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.
من از رایتل استفاده میکتم سیمکارتو انداختم توی گوشیم و از گوشیم به عنوان مودم استفاده میکنم و صبح تاشبم وصلم ماهی 30 تومن دارم میدم اما سرعتش عالیه.
دانلود داری؟ اصلا رایتل سرویس نامحدود داره؟ چون نیاز من فقط نامحدوده و یا دانلود رایگان شبانه چرا که الان دانلودم زیاده و سرویسم حجمی مجبورم هی شارژ کنم نت رو و هزینه ها میشه سرسام آور :دی (هر چند از همین مقدار دانلود راضی نیستم)
شما اهل کجا هستید مگه ؟؟
من از مخابرات استفاده میکنم شبانه رایگان دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سرعتم هم رضایت بخشه ولی تو شبانه رایگان چند ساعتی کم میشه.
از نظر سرعت من مشکل زیادی ندارم (تقریبا قطعی هم ندارم) ولی خوب چون سرویس نامحدود نیست و دانلود شبانه هم نداره اذیت میشم.
بجنورد هستم.
قبلا سرویس یکساله گرفته بودم شبانه داشت ولی از وقتی یک ماهه سرویس خریدم شبانه هم برداشته شد.
بچه ها پول کارت های هدیه را نمیشه انتقال داد به حساب دیگه ؟
کارت هدیه فکر نمیکنم بشه منتقل کرد ولی بعضی کارت هدیه ها هستن قابلیت استفاده ی چند باره دارن (یعنی حساب باز میشه برای فرد)
سلام وبمسترون :D
بازدیدهاتون نرمال شد؟ :general707:
دیگه نرماله نرماله :دی

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

yoast بهتره اما تنظیماتش خلی زیاده
بله همینجور جایگذین کردم
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد٬ چون من ۱ ماه هم نیست سایتو راه اندازی کردم.
با حذف yoast و فعال کردن all in one همه چیز برگشت به تنظیمات قبلی.

حساس نیستم٬ اما چون بلد نیستم گفتم شاید به مشکل بر بخوره
کلا ۲ الی ۳ چراغش روشن میشه
برای keywords هم فکر میکنم فقط یکی رو قبول میکنه و کاراکتر "," براش بی معنی باشه و برای جدا کردن کلمات کلیدی کاربردی نداشته باشه (البته من تست کردم دیدم خطا میگیره اگه بیش از ۱ کلمه کلیدی داشته باشیم و فکر میکنم این قابلیت فقط توی نسخه pro باشه که رایگان نیست)
سلام
من کلماتش رو وارد نمیکنم یعنی وارد میکنم میبینم سبز میشه پاکش میکنم.
کلا وارد کردن اون کلمه "کلید واژه کانونی" ضروریه؟ یا فقط واسه فهمیدن اینه که سئوت خوبه یا نه؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تلگرام چرا گرد کرد عکسارو؟ کسخل شده؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
تلگرام چرا گرد کرد عکسارو؟ کسخل شده؟
میخواسته یه تغییراتی داده باشه دیگه:D
حالا اون ذره بین واسه چی تو نسخه دسکتاپ اضافه کرده o_O مگه قبلا نمیشد سرچ کرد:general210::D

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
خبرگزاری فارس فرق بین جاوا با جاوا اسکریپت را نمیدونه :(

فایل های ضمیمه

• 1.JPG
    1.JPG
    52.5 KB · نمایش ها: 31

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
میخواسته یه تغییراتی داده باشه دیگه:D
حالا اون ذره بین واسه چی تو نسخه دسکتاپ اضافه کرده o_O مگه قبلا نمیشد سرچ کرد:general210::D
خخخخخ اینو کجای دلم بزارم دیگه :general304:

بالا