• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اون افزونه yoast دیوونه میکنه آدمو
من خودم all in one seo رو استفاده میکنم
اولش فکر میکردم yoast اعصاب خورد کنه ولی بعد یه مدت به راحتی همه ی چراغا سبز و ... راحت.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
تاپیک زدم واسه فروش تبلیغات سایتم..
شمارمم هم تو تاپیک گذاشتم..
امروز یکی زنگ زده میگه شرایط بنر 468*60 رو واسم بگو :|:general712:
میگم دادا اینجا مگه پرشین تولزه که اسپم بدی پستات بره بالا؟...من که همه چیو کامل نوشتم..

عجب آدمایی پیدا میشنا:general208::general712:

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام مشکل در مشاهده صفحات محصولات
albatross.ir
دوستان اگر کسی مسلط به وردپرس هست ممنون میشم راهنمایی کنه
تا حد توان جبران می کنیم

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
در حق من بیشتر از خودم کسی بهم ظلم نکرده این مخابرات برام اعصاب نذاشته بود هم هزینه زیاد می شد هم اعصابم خراب می شد

از دیروز های وب گرفتم معنای واقعی نت رو فهمیدم چی هست

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
در حق من بیشتر از خودم کسی بهم ظلم نکرده این مخابرات برام اعصاب نذاشته بود هم هزینه زیاد می شد هم اعصابم خراب می شد

ستم رو کسانی مثل من میبینن که فیبر نوری دارن و مجبورن از مخابرات گاو اینترنت بگیرن (دقت کن به لفظ گااااااو)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

ستم رو کسانی مثل من میبینن که فیبر نوری دارن و مجبورن از مخابرات گاو اینترنت بگیرن (دقت کن به لفظ گااااااو)

برید خداروشکر کنید که از وایمکس مبین دزد سرویس ندارید

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
اولش فکر میکردم yoast اعصاب خورد کنه ولی بعد یه مدت به راحتی همه ی چراغا سبز و ... راحت.
سلام داداش باید چه کارهایی انجام داد تا چراغاش سبز بشه مال من از قرمز بالاتر نمیره
بین کلمات رو با این ( , ) علامت باید جدا کرد؟

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253

من مجبور هم باشم بدون نت هم بمونم سمت مخاربرات اصلا نمیرم

هزینه نت من ماهی کمتر از 120 تومن نمی شد از دیروز های وب فعال شده طرح فشفشه 40 کیگ 30 روزه رو زدم 30 هزار تومن ر کمال راحتی و با سرعت مناسب و بدون قطع وصلی دارم استفاده میکنم.وقتی از مخابرات استفاده می کردم حسرت دانلود به دلم داشتم

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
سلام و درود فراوان , دوستان عزیز کد پاپ اپی دارید که در 24 ساعت 1 بار باز بشه ولی به صورت مساوی امار رو بین سه سایت ارسال کنه؟

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
من مجبور هم باشم بدون نت هم بمونم سمت مخاربرات اصلا نمیرم

هزینه نت من ماهی کمتر از 120 تومن نمی شد از دیروز های وب فعال شده طرح فشفشه 40 کیگ 30 روزه رو زدم 30 هزار تومن ر کمال راحتی و با سرعت مناسب و بدون قطع وصلی دارم استفاده میکنم.وقتی از مخابرات استفاده می کردم حسرت دانلود به دلم داشتم
هزینه اینترنت من هم تقریبا ماهی 150 اینا میشه.
یعنی بگیری با مشت بکوبی تو دهن این مخابرات لعنتی که اخیرا دانلود شبانه رو هم برداشته. زنگ میزنم مخابرات میگم آقاااااااااا من هزینه ی یک سال (یا چند سال) رو یکجا پرداخت میکنم برام شبانه رو فعال کنید میگن خیر :|
اون مشکلی که داشتی مگه حل شد ؟ الان همشو سبز کردی ؟
یه آپدیت بعدش اومد که درست شد مشکل و اوکیه الان. اون موقع هر کاری میکردم سبز نمیشدن و داغون کرده بود.
سلام داداش باید چه کارهایی انجام داد تا چراغاش سبز بشه مال من از قرمز بالاتر نمیره
بین کلمات رو با این ( , ) علامت باید جدا کرد؟
300 کلمه بیشتر باشه مطلبت. توی عنوان کلیدواژه کانونی رو بیار اول.همونو ببر اول متن . (تا هیمنجاش سئو قطعا سبز شده)
(ولی بیشترین تاثیر رو به نظر من کلمات یک متن داره و تکرار شدن کلیدواژه در بین متن.)
از توی اینترنت اون سئوی مطالب رو سرچ کنید کامل هستش تمام موارد با توضیحات همراه با تصاویر.
اونبخش افزونه ی یکی از مطالبت رو بزار و جایی که مشکل داری اوکی کنیم .
والا من شاتل هم داشتم همین بساط بود. مخابرات هم همین بساطه. ایرانسل و همراه اول که تکلیفشون مشخصه (رایتل که خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه با اون قیمت هاش).
یه زمانی پارس آنلاین هم بود که اونم داغون تر از داغون بود.
نمیدونم الان باید چیکار کنم و از کجا اینترنت بگیرم که دانلود داشته باشم. مردم از بی دانلودی

.omid.64

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان هاست یا سرور مجازی کجا پیشنهاد میدی؟؟؟
به جز نت افراز چون محدودیت منابع داره...

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
یعنی بگیری با مشت بکوبی تو دهن این مخابرات لعنتی که اخیرا دانلود شبانه رو هم برداشته. زنگ میزنم مخابرات میگم آقاااااااااا من هزینه ی یک سال (یا چند سال) رو یکجا پرداخت میکنم برام شبانه رو فعال کنید میگن خیر :|

یه آپدیت بعدش اومد که درست شد مشکل و اوکیه الان. اون موقع هر کاری میکردم سبز نمیشدن و داغون کرده بود.

300 کلمه بیشتر باشه مطلبت. توی عنوان کلیدواژه کانونی رو بیار اول.همونو ببر اول متن . (تا هیمنجاش سئو قطعا سبز شده)
(ولی بیشترین تاثیر رو به نظر من کلمات یک متن داره و تکرار شدن کلیدواژه در بین متن.)
از توی اینترنت اون سئوی مطالب رو سرچ کنید کامل هستش تمام موارد با توضیحات همراه با تصاویر.

والا من شاتل هم داشتم همین بساط بود. مخابرات هم همین بساطه. ایرانسل و همراه اول که تکلیفشون مشخصه (رایتل که خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه با اون قیمت هاش).
نمیدونم الان باید چیکار کنم و از کجا اینترنت بگیرم که دانلود داشته باشم. مردم از بی دانلودی

من همشون رو استفاده کردم رسیدم به های وب فعلا از دیروز تا الان سرعت خوبی داره با طرح های فشفشه که هم داره تو هزینه ها خیلی صرفه جویی میشه و در کمال راحتی میشه دانلود کرد

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
در کنار پاپ مستر یا ای آر پاپ اپ سیستمی سراغ دارید که بشه قرار داد و باعث اختلال نشهه؟
به عنوان مثال امروز ای ار پاپ اپ10ت داد پاپ مستر 5 ت
کلا هم دو پاپ اپ بود!

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

من از ورژن اون قبل تر از اون مشکل داره اپدیت نکردم . آپدیت کنم به نظرت؟ ارزششو داره ؟

بالا