• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
چندتا بک لینک خوب برای سایت فیلم میخام
کسی سایت فیلم داره اینجا؟

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
این لوگو که تو سایت ساماندهی به سایت ها میدن جریانش چیه ؟؟؟
حتما باید دریافتش کرد ؟

mohsen_

Registered User
لایک‌ها
30
سایت سپیده رو با روزی 20 هزار بازدید فقط به این دلیل که چند روز از تاریخ تاییدیه فنیش گذشته بود به راحتی فیلتر کردند ..
دوستان کسی راه حلی داره سریع تر رفع فیلتر بشه ...

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
این لوگو که تو سایت ساماندهی به سایت ها میدن جریانش چیه ؟؟؟
حتما باید دریافتش کرد ؟
فعلا که اختیاریه ... اما بعید میدونم بعدا هم اینجوری باشه ...
البته موقع فیلتر کردن به این چیزا نگاه نمیکنن

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
سایت سپیده رو با روزی 20 هزار بازدید فقط به این دلیل که چند روز از تاریخ تاییدیه فنیش گذشته بود به راحتی فیلتر کردند ..
انگار من بین بچه های اینجا خوش شانس ترینم !!
راه سریعتر رفع فیلتر شدنش اینه که حضوری بری

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان یه سیستم کلیکی خوب که با پاپ آپ مشکل نداشته باشه
و سریع لود بشه و کلیک شمار خوبی داشته باشه معرفی میکنید؟

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
همین الان ک اینو گفتی، رفتم تو پنل ساماندهی
یکی از سایت هام 3 روز از وقت تمدید تایید فنی اش گذشته، زدن فیلتر کردن:general505: :eek::eek:o_O:general210::general210:
همین سایتو یکبار رفع فیلتر کردم :general503:

بعید میدونم فیلتر شدن سایتتون بخاطر این باشه که از مدت تایید فنیش گذشته . چون الان خیلی از سایتایی که تو ساماندهی ثبتن و تایید فنی هم شدن رو میزنن بی خبر فیلتر میکنن . کلا با رویه جدیدی که پیش گرفتن ثبت تو ساماندهی و تایید فنی ربطی به فیلتر شدن و فیلتر نشدن نداره فقط تو پروسه رفع فیلتر کمک میکنه:general602:

کسی اطلاع داره چقدر طول میکشه رفع فیلتر کنن ؟؟
معلوم نیست . سایت من 19 اسفند فیلتر شد هنوز حکم رفع فیلتر نهایی رو ندادن . :(

ice-popup

Registered User
لایک‌ها
145
سلام.
میخوام وبم رو از رزبلاگ منتقل کنم به وردپرس میخوام ببینم تو وردپرس میشه پیوند های یکتا رو به شکل www.domain.com/1395/01/18/22 کرد؟
توضیحات : 1395/01/18 این بخش تاریخ میلادی مطلب هست و 22 هم شماره مطلب ....
آیا امکانش هست یا اینکه سایت رو ببرم رو وردپرس یکی یکی مطالب رو دستی منتقل کنم بعد از اون هر لینک قدیمی (با پسوند های رزبلاگ aspx هستند) رو ریدایرکت بزنم به لینک های جدید!!!
آیا کار درستی است؟؟؟o_O:general405:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بدجوری جدیدا رو سایت های موزیک قفل کردن
مخصوصا دهن این رادیو جوان موزیک رو صاف کردن بیست بار تا حالا اذرس عوض کرده هی فیلتر میشه
فک کنم دیگه با کلمه رادیو جوان مشکل دارن اینا

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
انگار من بین بچه های اینجا خوش شانس ترینم !!
راه سریعتر رفع فیلتر شدنش اینه که حضوری بری
حضوریم جوابی بهت نمیدن مگه اینکه اشنا داشته باشی
سلام.
میخوام وبم رو از رزبلاگ منتقل کنم به وردپرس میخوام ببینم تو وردپرس میشه پیوند های یکتا رو به شکل www.domain.com/1395/01/18/22 کرد؟
آیا امکانش هست یا اینکه سایت رو ببرم رو وردپرس یکی یکی مطالب رو دستی منتقل کنم بعد از اون هر لینک قدیمی (با پسوند های رزبلاگ aspx هستند) رو ریدایرکت بزنم به لینک های جدید!!!
تو وردپرس هرجور دلت بخواد میتوی پیوند یکتا درست کنی
Capture.PNG

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
بدجوری جدیدا رو سایت های موزیک قفل کردن
مخصوصا دهن این رادیو جوان موزیک رو صاف کردن بیست بار تا حالا اذرس عوض کرده هی فیلتر میشه
فک کنم دیگه با کلمه رادیو جوان مشکل دارن اینا
فقط روی سایت موزیک نیس رو همه سایتا هستن .سایت منم امروز فردا دوباره فیلتر میشه:D

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سلام.
بله میشه، با استفاده از افزونه wp parsidate میتونید پیوند یکتا با تاریخ شمسی تولید کنید.(در مورد شماره مطلب هم مشکلی نداره)
شما میتونید پسوند aspx به پیوند یکتا هم بدید، اما بنظرم ریدایرکت راه بهتریه

ice-popup

Registered User
لایک‌ها
145
بله میشه، با استفاده از افزونه wp parsidate میتونید پیوند یکتا با تاریخ شمسی تولید کنید.(در مورد شماره مطلب هم مشکلی نداره)
شما میتونید پسوند aspx به پیوند یکتا هم بدید، اما بنظرم ریدایرکت راه بهتریه
ممنون دوست عزیز

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
با توجه به تجربه ی کاری دوستان همکار

یه سایت دانلود نرم افزار که ماهانه هزینه های خاص خودش رو داره ، بعد از رسیدن به چه السکایی می تونه کسب درآمد کنه ؟ و هزینه های هاست فایل خودش رو پوشش بده ؟
هدف فعلی فقط پوشش هزینه های جاری سایت هست ، و نه کسب سود

ممنون میشم نظرتون رو بفرمائید

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
نه 7-8 تا لینک فرستادن که پاک کردم و رفت تو مرحله "بررسی حذف" که فرداش اینو گفتن . حالا الان ریدایرکت رو حذف کردم درخواست تغییر دامنه ام تو گوگل وبمستر رو هم کنسل کردم و رفتم بهشون گفتم دوباره بررسی کنن ببینم چی میشه:general710: میخوام رفع فیلتر شه که استرس نداشته باشم بعد از این .
بهشون بگو نمی دونستی این کار ریدایرکت محسوب میشه و چون به سایتت دسترسی نداشتی برای حذف موارد مجرمانه اینکار رو کرده بودی. حتی بنظرم بهتره پیاز داغش رو بیشتر کنی و بگی چون استفاده از فیلترشکن رو جرم می دونی این کار رو کرده بودی :D

انشالله که سایتت رفع فیلتر بشه و انشالله که سایت هیچکی دچار فیلترینگ نشه

به همون اندازه که مهران مدیری افسرده بی حاله تو دورهمی :general505:. رامبد جوان شاد و پرانرژیه تو خنداونه:general707:
:general609:

رامبدجوان خیلی سرد و مصنوعی بازی می کنه!!! اصلا توی نقشش نیست! بالانس نیست! مثل آدم خیلی سنگین و مغروری هست که میخواد هم سنگین بودنش رو حفظ کنه و هم شوخی کنه!! نمی دونم چطوری تحملش می کنن
شما یه بار همین رامبد رو توی خانه سبز ببین چقدر قشنگ بازی کرده

مرسی بابت توضیحات ، اره گفته هاتون درسته ! خودم هم یه سری موارد مد نظرم هست که برام همین دو دل شدم :(
هزینه ی بالایی هم باید کرد، حدود دو میلیون اسکریپت سایت میشه ! حالا تبلیغات و بقیه موارد بماند
که فکر نکنم خود سایت هزینه ای که براش شده رو در بیاره البته بلند مدت شاید ...
دقیقا من الگو رو سایت بالاترین گذاشتم از لحاظ پیشرفت، اما این سایت بقول شما ماهیتش کلا چیز دیگست و کلا از بیرون مدیریت میشه
ممنون
ببین بالاترین قدیمی ترین سایت اشتراک لینک توی ایرانه. مدیرش هم اعصاب فولادی داره و هم پارتی کلفت! اون روزهای اولی که سایت رو راه انداخته بود برای تموم بلاگرهای معروف ایرانی دعوتنامه فرستاد. اون روزا بخاطر مدرک پسادکترای فیزیکش یه نخبۀ ایرانی محسوب میشد و خیلیا بهش توجه کردن. حتی علیرضا شیرازی مدیر بلاگفا هم دعوتش رو قبول کرد و اونجا لینک میذاشت.
دوره 88 هم با همون لینک هایی که ملت میذاشتن، سایتش توسط نهادهای حفظ و گسترش دموکراسی آمریکا مورد حمایت قرار گرفت و همین پارتی کلفت باعث شده که (احتمالا) تنها سایت فارسی باشه که بدون مشکل داره از ادسنس گوگل استفاده می کنه.
کنار بالاترین سایت های اشتراک لینک زیادی راه افتادن که آخر و عاقبتی نداشتن. مثل دنباله، آزادگی، والاترین که خیلی سروصدا کرد (چون برای اینکه با keyword بالاترین، ورودی داشته باشه تو هدر و فوتر سایتش نوشته بود «از بالاترین تا والاترین یک وب فاصله هست!») و ... آخریش که یادمه لینک بذار بود که دو سال پیش با تبلیغات زیاد و وعده راه اندازی تلویزیون ماهواره ای راه افتاد ولی چند ماه پیش صاحبش اونو واگذار کرد.

برای من فیلتر نیست.
رایتل - تهران.
منم رایتل دارم؛ رایتل دیتابیسش دیر آپدیت میشه. اکثر مواقع هم آی پیش یه کشور دیگه مثل رومانی یا روسیه رو نشون میده

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
با توجه به تجربه ی کاری دوستان همکار

یه سایت دانلود نرم افزار که ماهانه هزینه های خاص خودش رو داره ، بعد از رسیدن به چه السکایی می تونه کسب درآمد کنه ؟ و هزینه های هاست فایل خودش رو پوشش بده ؟
هدف فعلی فقط پوشش هزینه های جاری سایت هست ، و نه کسب سود

ممنون میشم نظرتون رو بفرمائید
به نظر من یک سایت باید بعد از سه یا چهار ماه کم کم باید به درآمد برسه و حداقل پول هاست و دامنشو دربیاره. الکساش و بازدیدشم بستگی به فعالیت و پشتکار و آپدیت سایت و خیلی چیزهای دیگه داره.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
به نظرتون یه شبکه اجتماعی(موبایل) مخصوص چه قشر خاصی (مثلن وبمسترا ، دکترا و...) طرفدار بیشتر داره و بیشتر استقبال میشه؟؟

بالا