• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
تقریبا همه وبلاگدهی ها همچین امکانی دارند
بیان یا رزبلاگ گزینه خوبی هست
بلاگ بیان خیلی خوب هست
ولی برای اتصال دامنه باید امکانات اختیاری خریداری بشه که فکر کنم قیمتش 15 هزار تومان باشه

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بلاگ بیان خیلی خوب هست
ولی برای اتصال دامنه باید امکانات اختیاری خریداری بشه که فکر کنم قیمتش 15 هزار تومان باشه
بله اتفاقا میخواستم اشاره کنم بیان اکثر امکاناتش پولیه :general510:
رزبلاگ تا مدتی پیش ک استفاده میکردم، امکان اتصال دامنه بصورت رایگان بود
همچنین بلاگفا یا بلاگ اسکای هم رایگان هستند

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشی
ولی کسی که بخواد با خراب کردن دیگران خودش را آباد کنه به جایی نمیرسه
بیایید رقابت سالمی داشته باشیم
داداش اگه اشتباه نکنم سایت ایشون (mahmoodsoft) ی نوع سایتی هست که امارش از گوگل تامین میشه
اینم که خودتون میدونید تو گوگل نمیشه رقابت سالم داشت
باید یکی بره پایین تا خودت بیای بالا :)

----------
دوستان امکانش هست کد زیر رو در یک صفحه html بزارید ببینید پاپ اپ باز میشه یا بعد چند دقیقه اون صفحه منتقل میشه به ی سایت دیگه؟
اگه اکانت دارید تو این سایت خودتون تست کنید و نتیجشو بگید لطفا!

<!-- Begin http://poppop.ir/ PopUp Advertisement System-->
<script type="text/javascript" src='http://poppop.ir/pop.php?user=732&poptimes=4'></script>
<!-- End http://poppop.ir/ PopUp Advertisement System-->

Last edited:

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
با توجه به تجربه ی کاری دوستان همکار

یه سایت دانلود نرم افزار که ماهانه هزینه های خاص خودش رو داره ، بعد از رسیدن به چه السکایی می تونه کسب درآمد کنه ؟ و هزینه های هاست فایل خودش رو پوشش بده ؟
هدف فعلی فقط پوشش هزینه های جاری سایت هست ، و نه کسب سود

ممنون میشم نظرتون رو بفرمائید
مستقیم به این بستگی داره که چهجوری استارت بزنی کار رو
ولی اگر حرفه ای و خیلی خوب بزنی بعد از 3 ماه میتونی هزینه های سرور رو پرداخت کنی و بعد از 6 ماه تا یک سال بقیه هزینه های رو که کردید رو پس میده مثل هزینه ی تبلیغات و بک لینک و طراحی
بعد از یک سال هم میشه گفت سود آوریش شروع میشه. و در کل مستقیم مربوط به طریقه استارت هست.
زیر 4 هزار میشه هزینه های سرور رو راحت داد.

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشی
ولی کسی که بخواد با خراب کردن دیگران خودش را آباد کنه به جایی نمیرسه
بیایید رقابت سالمی داشته باشیم
عه مگه من چی گفتم :|
من گفتم با بک لینک میتونم از اونا جلو بزنم نگفتم که میرم مثلا سایتشو گزارش بدم فیلتر کنن :|
اصن بک لینک جرمه ؟ :|

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
خدایا این ایرانیا کی میخوان آدم بشن !!!!!!!
شد یه بار شور یه چیزیو در نیارن ؟ همین مونده بیان بگن ش.ر.ت سلنا گومز برای فروش !

فروش جوراب بازیگران زن در تلگرام!

به تازگی یکی از کانال های تلگرامی اقدام به فروش جوراب های برخی از بازیگران زن کرده و برای آنها قیمت هم تعیین کرده است که بعید است بازیگران زن از این اقدام مطلع باشند در ادامه تصویر این کانال و قیمت های در نظر گرفته شده برای این جوراب هارا می بینید:

zan.jpg

از روز اولشم از تلگرام خوشم نیومد الانم نمیاد !

فایل های ضمیمه

• zan.jpg
    zan.jpg
    35.5 KB · نمایش ها: 11

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
شد یه بار شور یه چیزیو در نیارن ؟ همین مونده بیان بگن ش.ر.ت سلنا گومز برای فروش !

مشاهده پیوست 922239

ما ایرانیا تو همه چیز شرشو در میاریم هر چی که فکرشو کنی فقط کافیه ده سال گذشته رو خوب با دقت یه نیگاه بندازی قشنگ سالی چندین بار شور یه چیزی رو در میاریم ...

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356

به تازگی یکی از کانال های تلگرامی اقدام به فروش جوراب های برخی از بازیگران زن کرده و برای آنها قیمت هم تعیین کرده است که بعید است بازیگران زن از این اقدام مطلع باشند در ادامه تصویر این کانال و قیمت های در نظر گرفته شده برای این جوراب هارا می بینید:

zan.jpg

سحر ولدبیگی چرا انقدر ارزونه؟؟:)«

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ادرس دادسرای جرایم رایانه‌ای تهران ناجیه ۳۱ رورکی میدونه دو تا ادرس هستش حوالی مفتح

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
عه مگه من چی گفتم :|
من گفتم با بک لینک میتونم از اونا جلو بزنم نگفتم که میرم مثلا سایتشو گزارش بدم فیلتر کنن :|
اصن بک لینک جرمه ؟ :|
معذرت میخوام.
پیش خودم فکر کردم شاید بخواهید با بک لینک اسپم و روش های مخرب سایت ها را کنار بزنید
باز هم معذرت میخوام

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

zan.jpg

یارو جوراب اینارو از کجا آورده؟!!!

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
ما ایرانیا تو همه چیز شرشو در میاریم هر چی که فکرشو کنی فقط کافیه ده سال گذشته رو خوب با دقت یه نیگاه بندازی قشنگ سالی چندین بار شور یه چیزی رو در میاریم ...
آره
انرژی هسته ای، پراید ، پسته ، مرغ و هزاران چیز دیگه که فقط ازش جک ساختیم !
الانم که مد شده تو تلگرام فقط جک در مورد ازدواج با دختران روسی میزارن که نفهمیدیم آخرش راست بود یا دروغ
حق این مردومه که هر بلایی سرشون بیاد

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
چند سال پیش فکر نمیکردم روزی برسه که برم سایت میهن دانلود و با پست هایی با بازدید 5 - 12 - 8 مواجه بشم.
میهن دانلود با خودت چیکار کردی؟

اون بازدید که اشتباست :|

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
میگم نظرتون با یه طرحی مثل بیمه وبمستری چیه؟:D الان با این وضع نت ایران هر سایتی که فیلتر میشه هم در آمد وبمستر از بین میره هم ارزش ِ کلی سایت از بین میره یا افت شدید میکنه . ما که نمیتونیم با اینا و قدرت فیلترینگشون مقابله کنیم حداقل خودمون به فکر همدیگه باشیم . الان مثلاً یه سایتی که 20 میلیون میرزه و فیلتر میشه و کلی بازدید و اعتبارش از بین میره مثه این میمونه یه ماشین 20 میلیونی آتیش گرفته و نابود شده ، سرمایه همون سرمایه ست. یه چیزی مثل بیمه سایت که بتونه تو همچین شرایطی به کمک مالک سایت بیاد بنظرم میتونه کمک کننده باشه تو این وضعیت نت فارسی :D:general609:

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721

zan.jpg

قدیم هرآدمی کامپیوتر نداشت وهر آدمی نمیتونست با فیلتر شکن کار کنه وبره فیسبوک-ولی الان از کارتن خواب گرفته تا بچه10ساله بایه گوشی اندرویدی راحت میرن تلگرام-این چیزا برا اینه که از هر قشری تو تلگرام هست-این یارو هم احتمالا شبی نیم ساعت میخوابه مغزش درست کار نمیکرده-بعضی ها یه زندگی دارن و یه تلگرام

Last edited:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
قدیم هرآدمی کامپیوتر نداشت وهر آدمی نمیتونست با فیلتر شکن کار کنه وبره فیسبوک-ولی الان از کارتن خواب گرفته تا بچه10ساله بایه گوشی اندرویدی راحت میرن تلگرام-این چیزا برا اینه که از هر قشری تو تلگرام هست-این یارو هم احتمالا شبی نیم ساعت میخوابه مغزش درست کار نمیکرده-بعضی ها یه زندگی دارن و یه تلگرام
اره خوبم مثل اینکه فروش داره 80 هزار تومان برای یک جوراب !

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
آره
انرژی هسته ای، پراید ، پسته ، مرغ و هزاران چیز دیگه که فقط ازش جک ساختیم !
الانم که مد شده تو تلگرام فقط جک در مورد ازدواج با دختران روسی میزارن که نفهمیدیم آخرش راست بود یا دروغ
حق این مردومه که هر بلایی سرشون بیاد
بیا :دی
12936743_1065023723553647_4016995076961445742_n.jpg

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
میگم نظرتون با یه طرحی مثل بیمه وبمستری چیه؟:D الان با این وضع نت ایران هر سایتی که فیلتر میشه هم در آمد وبمستر از بین میره هم ارزش ِ کلی سایت از بین میره یا افت شدید میکنه . ما که نمیتونیم با اینا و قدرت فیلترینگشون مقابله کنیم حداقل خودمون به فکر همدیگه باشیم . الان مثلاً یه سایتی که 20 میلیون میرزه و فیلتر میشه و کلی بازدید و اعتبارش از بین میره مثه این میمونه یه ماشین 20 میلیونی آتیش گرفته و نابود شده ، سرمایه همون سرمایه ست. یه چیزی مثل بیمه سایت که بتونه تو همچین شرایطی به کمک مالک سایت بیاد بنظرم میتونه کمک کننده باشه تو این وضعیت نت فارسی :D:general609:
همونطوری که خودت گفتی فیلترینگ داره غوغا میکنه و هیچ شرکت بیمه ای حاضر نیست روی ایده ای که حتی یک درصد احتمال برشکستگی وجود داشته باشه سرمایه گذاری بکنه.

Last edited:
بالا