• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام و درود :general406:

برای دوستانی که در ضمینه فیلم و کلیپ فعالیت آنلاین دارن یا علاقه دارن پیشنهاد عالی دارم :general601:
مثلا در ضمینه فیلم و سریال یا کلیپ سایت دارید یا قصد راه اندازی دارید یا کلا در ضمینه های مرتبط فعالیت میکنید
لطفا همینجا اطلاع بدید یا پخ بزنید تا توضیحات رو ارسال کنم خدمتتون

مانا باشید

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
مشکل بعضی از ماها اینکه فکر میکنیم موبایل ها رغیب ما وبمستر ها هستن , ولی واقعا به راحتی میشه استفاده کرد ازشون!

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

برای دوستانی که در ضمینه فیلم و کلیپ فعالیت آنلاین دارن یا علاقه دارن پیشنهاد عالی دارم :general601:
مثلا در ضمینه فیلم و سریال یا کلیپ سایت دارید یا قصد راه اندازی دارید یا کلا در ضمینه های مرتبط فعالیت میکنید

مانا باشید
پ.خ کن ببینم چی هس

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
مشکل بعضی از ماها اینکه فکر میکنیم موبایل ها رغیب ما وبمستر ها هستن , ولی واقعا به راحتی میشه استفاده کرد ازشون!
تو حرفایی که دیشب زده شده کسی نگفته موبایل رغیب وبمستراس.
از وضعیت به وجود اومده ناراضی هستن

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
کلا به نظر من اسمارت فونها خیلی شیک و مجلسی ریدند به فضای اینترنت ایران. (حالا چون از فضای اینترنت دیگر کشورها و کاربرانشون زیاد خبر و اطلاعات ندارم صرفا در مورد ایران نظر میدم. البته حدسم اینه که فضای اینترنت همه جای دنیا با اسمارت فونها به گند کشیده شد ولی شدتش فرق میکنه در کشورهای متفاوت)
اسمارت فونها باعث شدند هر بیسواد و کم سن و سال و حتی پیر و ... که هیچی از کامپیوتر و اینترنت و ... نمیدونست وارد فضای مجازی بشه و چون تجربه و اطلاعات کافی نداشت در مورد فضای مجازی فکر کرد مثلا اینجا یه سیاره ی دیگه هست و میشه هر گهی خورد. یکی توهمات س..ک..س..یشو ابراز کرد. یکی فکر کرد مثلا دیوار، جاییه که یه شورت دست دوم رو بتونی یه میلیون بفروشی (آخه فکر کردند اینجا یه سیاره ی دیگه س)، یکی شروع به نوشتن شعر و داستان کرد در حالی که در هر سطر نوشته ش هزار و ششصد و سی تا غلط املایی داره و ...
من بر خلاف اکثر صاحب نظرایی که فکر میکنند اینترنت باید برای همه در دسترس باشه و ... فکر میکنم اینترنت نباید برای همه در دسترس باشه. یعنی به راحتی در دسترس نباشه و مستلزم یه سواد مختصر باشه حداقل. مثل کامپیوتر.
وای از این اسمارت فون هاااااااااااااااااا
فکر کنم بدلیل محدودیت های اجتماعی و تفریحی فقط ایران اینطور باشه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
کسی می دونه شُهره آغداشلو دقیقا کجای سریال Game of Thrones داره بازی می کنه؟
داخل ویکی پدیا نوشته بود

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
داخل ویکی پدیا نوشته بود
دقیقا داخل سریال
من این سریالو ندیدم اما سرچ بزن عکس و فیلم هارو ببین:
shohreh aghdashloo in game of thrones

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
خدایا این ایرانیا کی میخوان آدم بشن !!!!!!!
شد یه بار شور یه چیزیو در نیارن ؟ همین مونده بیان بگن ش.ر.ت سلنا گومز برای فروش !

فروش جوراب بازیگران زن در تلگرام!

به تازگی یکی از کانال های تلگرامی اقدام به فروش جوراب های برخی از بازیگران زن کرده و برای آنها قیمت هم تعیین کرده است که بعید است بازیگران زن از این اقدام مطلع باشند در ادامه تصویر این کانال و قیمت های در نظر گرفته شده برای این جوراب هارا می بینید:

zan.jpg

از روز اولشم از تلگرام خوشم نیومد الانم نمیاد !
تقصیر تلگرام چیه ؟:general509:

مانا باشید

مُ علاقه دارُم:cool:

داخل ویکی پدیا نوشته بود
بازی نکرده ک:general705:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
برا این ویروس شرتکات کدوم آنتی ویروس خوبه ؟؟؟
من هرچی فلش وصل میکنم همه فایلاش شرتکات میشه :confused:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
کلا به نظر من اسمارت فونها خیلی شیک و مجلسی ریدند به فضای اینترنت ایران. (حالا چون از فضای اینترنت دیگر کشورها و کاربرانشون زیاد خبر و اطلاعات ندارم صرفا در مورد ایران نظر میدم. البته حدسم اینه که فضای اینترنت همه جای دنیا با اسمارت فونها به گند کشیده شد ولی شدتش فرق میکنه در کشورهای متفاوت)
اسمارت فونها باعث شدند هر بیسواد و کم سن و سال و حتی پیر و ... که هیچی از کامپیوتر و اینترنت و ... نمیدونست وارد فضای مجازی بشه و چون تجربه و اطلاعات کافی نداشت در مورد فضای مجازی فکر کرد مثلا اینجا یه سیاره ی دیگه هست و میشه هر گهی خورد. یکی توهمات س..ک..س..یشو ابراز کرد. یکی فکر کرد مثلا دیوار، جاییه که یه شورت دست دوم رو بتونی یه میلیون بفروشی (آخه فکر کردند اینجا یه سیاره ی دیگه س)، یکی شروع به نوشتن شعر و داستان کرد در حالی که در هر سطر نوشته ش هزار و ششصد و سی تا غلط املایی داره و ...
من بر خلاف اکثر صاحب نظرایی که فکر میکنند اینترنت باید برای همه در دسترس باشه و ... فکر میکنم اینترنت نباید برای همه در دسترس باشه. یعنی به راحتی در دسترس نباشه و مستلزم یه سواد مختصر باشه حداقل. مثل کامپیوتر.
وای از این اسمارت فون هاااااااااااااااااا
مشکل از خود ما وبمسترهاست
از هر 1000 سایت فارسی زبون که ایجاد میشه در حالت خوشبینانه فقط یکی ایده و برنامه داره
از سایت های تابستونی چه انتظاری داریم؟ طرف بیکار نشسته میگه خوب حالا چیکار کنم؟ آهااااااا برم سایت بزم ! مرجع تخصصی، فول آپشن ترین، بزرگترین سایت کهکشان راه شیری آخرش سر از جوک و کلش و استیکر و اینچزا سر در میاره.

سایت تخصصی (منظورم تک موضوعی هست) توی فضای وب همه کشورها نه تنها از اسمارت فون ها ضربه نخورده بلکه بیشتر باعث رشدشون شده
وقتی یک نفر میاد ی سایت all in one می زنه پرش می کنه از مطالب چرت و پرت خوب چه انتظاری می تونه داشته باشه؟ اونی بازدید کننده ایی که دنبال چنین مطالبی هست همیشگی نیست دوره اییه و میره پی کارش
اینجا کافیه ی چیزی به قول معروف بگیره! 1000000 تا کپی ازش ساخته میشه و آخرش همه به فنا میرن
مشکل وب فارسی اسمارت فون و شبکه های اجتماعی نیست
مشکل خود ما وبمسترا هستیم به چشم ی شغل به این کار نگاه نمی کنیم دنبال سریع ترین و ساده ترین راه هستیم
بدون تخصص وارد میشیم بدون اینکه از اصول اولیه اطلاع داشته باشیم ( اونایی هم که اطلاعات خوب دارن متاسفانه اکثرا در حال سو استفاده از وب فارسی هستن)
بگذریم. . .

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
اسم های خاص ، کلمات خاص برای یه برند خاص رو از کجا جمع آوری کنم
خیلی پیشنهاد بوده
منتها پسند نشده

مثلا مثلا مثلا بامیلو

از این جور کلمات عجق وجق

ممنون

پیشنهادی نیست ؟

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
بحث فضای مجازی یا اینترنت در ایران بحث طولانی هست و باید به خوبی مورد برسی قرار بگیره و اینجا هم جاش نیست.
ما ایرانیا یک مشکلی که داریم اینه که تقریبا همه ی کار هامون با آزمون و خطا صورت میگره. دوستان اشاره کردن به این که الان هر جور آدمی با هر سنی با کمترین اطلاعات تو فضای مجازی به خصوص تلگرام حضور داره، به نظر من این یک مشکله چون صد در صد مشکلاتی به وجود میاره که همهمون ازش خبر داریم نیاز نیست من بگم. فقط یک یادآوری بکنم از زمانی که تازه گوشی های دوربین دار به بازار اومده بودن و در همون زمان توی اینترنت فیلم های روابط جنسی ایرانیا بسیار بسیار زیاد شده بود چرا ؟ چون 99% افرادی که از این گوشی ها استفاده میکردند وقتی گوشی شون نیاز به تعمییر داشت یا برای آهنگ ریزی به مغازه میبردند افراد سودجو از فیلم های گوشی سو استفاده میکردند همچنین این افراد حتی نمیدانستند که وقتی فایلی رو حذف میکنند حافظه گوشی قابلیت ریکاوری داره و میتونن اطلاعت رو برگردونن. برای همین یکی دو سال اول از این سو استفاده ها خیلی زیاد بود و بعدش فروکش کرد و خیلی کم شد. و فیلم های موجود هم 99% آتو از طرف هست.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
پیشنهادی نیست ؟
هر کلمه ای که از نظر تلفظ زیبا باشه خوبه حالا ممکنه معنی خاصی هم نداشته . اینجا م اگه کسی کلمه ای مدنظرش باشه قاعدتا رایگان در اختیارت قرار نمیده !
مثلن قبل از این بامیلو یکی از بچه های اینجا یه دامینی داشت به اسم نامیلو ! البته نمیشه گفت بامیلو از نامیلو کپی شده .

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
مشکل از خود ما وبمسترهاست
از هر 1000 سایت فارسی زبون که ایجاد میشه در حالت خوشبینانه فقط یکی ایده و برنامه داره
از سایت های تابستونی چه انتظاری داریم؟ طرف بیکار نشسته میگه خوب حالا چیکار کنم؟ آهااااااا برم سایت بزم ! مرجع تخصصی، فول آپشن ترین، بزرگترین سایت کهکشان راه شیری آخرش سر از جوک و کلش و استیکر و اینچزا سر در میاره.

سایت تخصصی (منظورم تک موضوعی هست) توی فضای وب همه کشورها نه تنها از اسمارت فون ها ضربه نخورده بلکه بیشتر باعث رشدشون شده
وقتی یک نفر میاد ی سایت all in one می زنه پرش می کنه از مطالب چرت و پرت خوب چه انتظاری می تونه داشته باشه؟ اونی بازدید کننده ایی که دنبال چنین مطالبی هست همیشگی نیست دوره اییه و میره پی کارش
اینجا کافیه ی چیزی به قول معروف بگیره! 1000000 تا کپی ازش ساخته میشه و آخرش همه به فنا میرن
مشکل وب فارسی اسمارت فون و شبکه های اجتماعی نیست
مشکل خود ما وبمسترا هستیم به چشم ی شغل به این کار نگاه نمی کنیم دنبال سریع ترین و ساده ترین راه هستیم
بدون تخصص وارد میشیم بدون اینکه از اصول اولیه اطلاع داشته باشیم ( اونایی هم که اطلاعات خوب دارن متاسفانه اکثرا در حال سو استفاده از وب فارسی هستن)
بگذریم. . .
مشکل وبمسترها نیستن ، مشکل عدم ثبات اینترنت ایران هست ،‌الان برای اینترنت ایران هر روز یک قانون جدید بیرون میاد ، بعدش هم دسته ای میزنن سایت ها رو فیلتر میکنن ، (نمونش هم سایت های درگاه پرداخت)
حالا با این شرایط کسی حاضر نیست که پولش رو بیاره تو اینترنت سرمایه گذاری کنه و استارت آپ جدید بزنه ،‌( از نظر عقلی هم کار صحیحی نیست.) و فقط یک عده خاص می تونن فعالیت کنن.
به همین دلیل هم اکثرا ترجیح میدن روی سایت های با هزینه کم کار کنن ، اینطوری اگر مشکلی پیش امد ضرر زیادی نمیکنن.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
بحث فضای مجازی یا اینترنت در ایران بحث طولانی هست و باید به خوبی مورد برسی قرار بگیره و اینجا هم جاش نیست.
ما ایرانیا یک مشکلی که داریم اینه که تقریبا همه ی کار هامون با آزمون و خطا صورت میگره. دوستان اشاره کردن به این که الان هر جور آدمی با هر سنی با کمترین اطلاعات تو فضای مجازی به خصوص تلگرام حضور داره، به نظر من این یک مشکله چون صد در صد مشکلاتی به وجود میاره که همهمون ازش خبر داریم نیاز نیست من بگم. فقط یک یادآوری بکنم از زمانی که تازه گوشی های دوربین دار به بازار اومده بودن و در همون زمان توی اینترنت فیلم های روابط جنسی ایرانیا بسیار بسیار زیاد شده بود چرا ؟ چون 99% افرادی که از این گوشی ها استفاده میکردند وقتی گوشی شون نیاز به تعمییر داشت یا برای آهنگ ریزی به مغازه میبردند افراد سودجو از فیلم های گوشی سو استفاده میکردند همچنین این افراد حتی نمیدانستند که وقتی فایلی رو حذف میکنند حافظه گوشی قابلیت ریکاوری داره و میتونن اطلاعت رو برگردونن. برای همین یکی دو سال اول از این سو استفاده ها خیلی زیاد بود و بعدش فروکش کرد و خیلی کم شد. و فیلم های موجود هم 99% آتو از طرف هست.
مشکل متاسفانه عدم وجود فرهنگ در ایرانی ها هست.و باید قبل از اینکه تکنولوژی وارد ایران بشه سالها باید فرهنگ سازی بشه و بعد وارد بشه.اما این فرهنگ سازی انجام نمیشه و نتیجش این میشه که یهو صدها هزار نفر به پیح رسمی مسی حمله میکنند و انواع و اقسام فحشها و اهانتها رو به زبانهای مختلف به اون بنده خدا میدن یا بعدش اون داور بازی ایران و عراق و یا همین چند روز پیش که به پیج شکیرا همسر پیکه حمله کردند. انقاقی که حتی از مردم کشوری که زیر پونس نقشه هم هستن صورت نمیگیره.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بالا