• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
آقا این برادران رفع فیلتر فکر کنم مارو گیر آوردن:general404: هرچی پست غیر مجاز بود پاک کردم حالا اومده لینک عکسایی که داخل اون پستا بوده رو فرستاده میگه هنوز محتوای غیر مجاز تو سایتتون هست و شما اقدامی در جهت پاکسازی نکردید:general208: اصلا نمیدونم وقتی پستی وجود نداره از کجا لینک عکسارو پیدا کردن. هفت خوان رستمه رفع فیلتر:general112:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
مشکل متاسفانه عدم وجود فرهنگ در ایرانی ها هست.و باید قبل از اینکه تکنولوژی وارد ایران بشه سالها باید فرهنگ سازی بشه و بعد وارد بشه.اما این فرهنگ سازی انجام نمیشه و نتیجش این میشه که یهو صدها هزار نفر به پیح رسمی مسی حمله میکنند و انواع و اقسام فحشها و اهانتها رو به زبانهای مختلف به اون بنده خدا میدن یا بعدش اون داور بازی ایران و عراق و یا همین چند روز پیش که به پیج شکیرا همسر پیکه حمله کردند. انقاقی که حتی از مردم کشوری که زیر پونس نقشه هم هستن صورت نمیگیره.
مردم ایران با فرهنگترین مردم دنیا هستند
هیچکدوم اینا نیست چون انصافا ما مردم خیلی خوبی داریم حتی همینایی که میگیم تو تلگرام فلانو فلان
مشکل اصلی از محدودیت هایی هست که توی ایران وجود داره
برای مثال الان مفیدترین سایت های ایران برای وبمسترها درگاه های پرداخت بودند اما چی شد ؟
یعنی مثلا مدیرای پی لاین نمیتونن بیان سایت تفریحی بزنن یا حتی اسپمر بزنن بازدیدهای میلیونی داشته باشن و درامد کسب کنن؟
99% مشکلای ایران به خاطر محدودیت هایی که تو کشور وجود داره
وگرنه یه مثال اینکه فرض کن سایت های پ.و.رن آزاد باشن و توی ایرانت هم مکان هایی باشه مثلا مثل کاباره های قدیم
به نظرت دیگه کسی تو تلگرام تبلیغ فروش جوراب مهناز افشارو میکرد ؟
به قول یاس از چی بگم برات ...

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
هیچکدوم اینا نیست چون انصافا ما مردم خیلی خوبی داریم حتی همینایی که میگیم تو تلگرام فلانو فلان
خواهشا دست از این کلمات کلیشه ای بردارین: ایران بهترین کشور دنیاست! مردم ایران بهترین مردم دنیا هستن! مردم ایران با فرهنگ ترین مردم دنیا هستند! و ....
یه کم واقع بین باشین و قبول کنین که مردم ایران هنوز که هنوزه بعد از 100 سال فرهنگ رانندگی ندارند چه برسه به تکنولوژیهای جدید.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
آقا این برادران رفع فیلتر فکر کنم مارو گیر آوردن:general404: هرچی پست غیر مجاز بود پاک کردم حالا اومده لینک عکسایی که داخل اون پستا بوده رو فرستاده میگه هنوز محتوای غیر مجاز تو سایتتون هست و شما اقدامی در جهت پاکسازی نکردید:general208: اصلا نمیدونم وقتی پستی وجود نداره از کجا لینک عکسارو پیدا کردن. هفت خوان رستمه رفع فیلتر:general112:
من سایتم از دانلود ویندوز گرفته تا دانلود آپدیت آفلاین گیر دادن که پاک کن
آخرشم یه صفحه گذاشتم توش زدم به دستور مقامات محترم و دوست داشتینه فیلترینگ و زحمت کش جمهوری اسلامی سایت رویه خودش را تغییر داده و با مطالب جدید شروع خواهیم کرد
آخرش باز کردن اینم یکی از پیامایی که دادم البته بهتره بگی خ.ا.یه مالی کردم

fi.jpg

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
خواهشا دست از این کلمات کلیشه ای بردارین: ایران بهترین کشور دنیاست! مردم ایران بهترین مردم دنیا هستن! مردم ایران با فرهنگ ترین مردم دنیا هستند! و ....
یه کم واقع بین باشین و قبول کنین که مردم ایران هنوز که هنوزه بعد از 100 سال فرهنگ رانندگی ندارند چه برسه به تکنولوژیهای جدید.
خودتو نزن به اون راه داداش گلم
همون رانندگی که میگی چرا اینجوری شده؟
رانندگی تو کشورای دیگرو دیدی ؟ خودروهایی که سوار میشنو دیدی ؟
آره عزیزم اگر آرزوی یه جوان ایرانی پراید اربابه مرگ باشه نوع رانندگی هم میشه همینجوری
نشون دادن فرهنگ لازمه ی شرایط اون هست
یه مثال بزنم امیدوارم چشم و گوشای بستتو بازش کنی :
من میام تو خیابون ازت آدرس بپرسم بهت میگم :
1 - ببخشید مزاحم وقتت میشم اگر لطف کنی این آدرسشو راهنمایی کن ممنون میشم
2 - هوی این ادرسو بهم نشون بده زووود

جواب تو به هر 2 نوع سوال متفاوته حتی اگر بدترین اخلاق دنیارم داشته باشه بی فرهنگم باشی تو سوال 1 مثل خودم جواب میدی
نوع تعامل و واکنش افراد به رویدادها بستگی به مقابلش داره
هر موقع فهمیدیم فرهنگ اکتسابیه یا ذاتی اون موقعه میشه صحبت کرد در موردش :)

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
هیچکدوم اینا نیست چون انصافا ما مردم خیلی خوبی داریم
نمونه خیلی کوچیک فرهنگ رو شما مترو سوار شی و به ایستگاه دروازه دولت برسی خواهی دید
با مشت و لگد باید خارج بشی :)) اصن یه وضعی ...
خیلی فرهنگ داریم ما بله ... فقط یاد گرفتم پز بدیم فرهنگ داریم تمدن داریم تو هیجا استفاده نمیشه
یه سر به پیج های بازیگرا خواننده های چه ایرانی چه خارجی بزنی میبینی ایرانی های با تمدن پیشتاز فحاشی و توهین هستند
یه سر به دریا و جنگل های ما بزنی از پوشک بچه تا خیلی چیزای دیگه میبینی که همش نشون دهنده با فرهنگ بودن ماهاست
به هرکیم میگی . میگه مگه بقیه اینجورین که من باشم ؟ :))
فقط سر خودمون رو داریم گول میزنم با این حرفا،
البته مثال هایی که من زدم خیلی پیش پا افتادس! خیلی چیز هایی دیگه هست که نوشن میده ما با فرهنگ ترین مردم دنیا نیستیم

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
میخام از یک عکس 100 تا کپی بزنم نرم افزاری میشناسین اینکارو انجام بده ؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
نمونه خیلی کوچیک فرهنگ رو شما مترو سوار شی و به ایستگاه دروازه دولت برسی خواهی دید
با مشت و لگد باید خارج بشی :)) اصن یه وضعی ...
خیلی فرهنگ داریم ما بله ... فقط یاد گرفتم پز بدیم فرهنگ داریم تمدن داریم تو هیجا استفاده نمیشه
یه سر به پیج های بازیگرا خواننده های چه ایرانی چه خارجی بزنی میبینی ایرانی های با تمدن پیشتاز فحاشی و توهین هستند
یه سر به دریا و جنگل های ما بزنی از پوشک بچه تا خیلی چیزای دیگه میبینی که همش نشون دهنده با فرهنگ بودن ماهاست
به هرکیم میگی . میگه مگه بقیه اینجورین که من باشم ؟ :))
فقط سر خودمون رو داریم گول میزنم با این حرفا،
البته مثال هایی که من زدم خیلی پیش پا افتادس! خیلی چیز هایی دیگه هست که نوشن میده ما با فرهنگ ترین مردم دنیا نیستیم
نمیدونم چرا خودتونو زدین به اون راه
بله عزیزم همه ما اینارو میدونیم اما اینا برمیگرده به فرهنگ؟
نه عزیزم ما فرهنگ داریم اما استفاده نمیکنیم و این نشونه ی نبود شرایط و چیزای دیگست
وگرنه اگر بی فرهنگ بودیم همین الانشم من به شما فحش میدادم یا شما توی دانشگاه یا خیلی جاهای دیگه کارایی میکردی که الان ....
حتما تا به حال این توریستارو دیدین چند روز تو ایران میمونن اوایل یه مشمبایی چیزی میگیرن دستشون آشغالارو جایی نمیندازن ولی کم کم مثل بقیه آشغالو پرت میکنن
دلیل نمیشه بگیم بی فرهنگه چون فرهنگو داره اما شرایط و محیط بهش میگه نیاز نیست ازش استفاده کنی
بیخیال تا موقعی که سطحی به قصیه نگاه کنی بله نظر شما درسته اما کمی به عمقش توجه کنی متوجه میشی :)

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
دوستان متخصص وردپرس یه راهنمایی کنن

میخام به سایت که مطلب توشه و سایت عکس و... نیست آموزشیه - یه بخشی اضافه کنم مثل گالری تصاویر که یه تب به بالا اضافه شه با قابلیت دسته بندی مثلا بخش عکس های سفره هفت سین جدا - بخش تصاویر معماری جدا و....
برای اینکار باید افزونه گالری یا افزونه خاصی نصب کنم یا نه احتیاجی نداره ؟

راستی قالبم که الان نصبه مالتی نیوز هست

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خودتو نزن به اون راه داداش گلم
همون رانندگی که میگی چرا اینجوری شده؟
رانندگی تو کشورای دیگرو دیدی ؟ خودروهایی که سوار میشنو دیدی ؟
آره عزیزم اگر آرزوی یه جوان ایرانی پراید اربابه مرگ باشه نوع رانندگی هم میشه همینجوری
نشون دادن فرهنگ لازمه ی شرایط اون هست
یه مثال بزنم امیدوارم چشم و گوشای بستتو بازش کنی :
من میام تو خیابون ازت آدرس بپرسم بهت میگم :
1 - ببخشید مزاحم وقتت میشم اگر لطف کنی این آدرسشو راهنمایی کن ممنون میشم
2 - هوی این ادرسو بهم نشون بده زووود

جواب تو به هر 2 نوع سوال متفاوته حتی اگر بدترین اخلاق دنیارم داشته باشه بی فرهنگم باشی تو سوال 1 مثل خودم جواب میدی
نوع تعامل و واکنش افراد به رویدادها بستگی به مقابلش داره
هر موقع فهمیدیم فرهنگ اکتسابیه یا ذاتی اون موقعه میشه صحبت کرد در موردش :)
من اتفاقا چون کشورهایی دیگه رو رفتم دیدم دارم میگم.
شما بهتر هست یه کم چشماتون رو باز کنید. نمیگم برید کشورهای خوب اروپا برید همین کشورهای همسایه مثل امارات و قطر و ترکیه و ارمنستان و آذزبایجان و .... میفهمید فرهنگ یعنی چی.

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
میشه دلیلت رو بگی؟ بین میلیارد ها نفر آدم چطور فکر کردی مردم ایران با فرهنگ ترینن؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
من اتفاقا چون کشورهایی دیگه رو رفتم دیدم دارم میگم.
شما بهتر هست یه کم چشماتون رو باز کنید. نمیگم برید کشورهای خوب اروپا برید همین کشورهای همسایه مثل امارات و قطر و ترکیه و ارمنستان و آذزبایجان و .... میفهمید فرهنگ یعنی چی.
باشه :)
میشه دلیلت رو بگی؟ بین میلیارد ها نفر آدم چطور فکر کردی مردم ایران با فرهنگ ترینن؟
ببخشید من اشتباه کردم :)

• Like
Reactions: ap3

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
نه عزیزم ما فرهنگ داریم اما استفاده نمیکنیم و این نشونه ی نبود شرایط و چیزای دیگست
وگرنه اگر بی فرهنگ بودیم همین الانشم من به شما فحش میدادم یا شما توی دانشگاه یا خیلی جاهای دیگه کارایی میکردی که الان ....
حتما تا به حال این توریستارو دیدین چند روز تو ایران میمونن اوایل یه مشمبایی چیزی میگیرن دستشون آشغالارو جایی نمیندازن ولی کم کم مثل بقیه آشغالو پرت میکنن
دلیل نمیشه بگیم بی فرهنگه چون فرهنگو داره اما شرایط و محیط بهش میگه نیاز نیست ازش استفاده کنی
بیخیال تا موقعی که سطحی به قصیه نگاه کنی بله نظر شما درسته اما کمی به عمقش توجه کنی متوجه میشی :)
عزیز جان با فرهنگی اینه که موقعی که مشکلات وجود داره و مردم تحت فشار هستند، فرهنگشون خوب باشه ... وگرنه وقتی همه چی خوب و دلپذیر باشه ، 99 درصد آدم ها با فرهنگن:D
99 درصد دزدها رو اگر شما بهشون 10 میلیارد بدی، دیگه دزدی نمیکنن:p، اما این ارزشمند نیست... آدم شرافتمند اونه که وقتی احتیاج داره، دزدی نکنه

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
فرهنگ یک الگوی مشترکی از رفتارها ، تعاملات ،‌ شناخت ها و درکی هست که در یک اجتماع وجود داره.
به عبارت ساده تر یخواهیم بگیم ،‌فرهنگ همون چیزی هست که مردم باهاش زندگی میکنن ،‌ فرهنگ یعنی درک متقابل .
وقتی که میگین یک جامعه در مورد یک موضوعی دارای فرهنگ است ،‌ یعنی تمام افراد جامعه در مورد اون موضوع به یک شناخت رسیدن و آگاهی دارن.
اینکی که شما میگید ایرانی ها فرهنگ دارن اما ازش استفاده نمیکنن ،‌ مثل اینکه شما بدونید که با ریختن بنزین روی آتیش شعله هاش بیشتر میشه و با ریختن آب خاموشن و بعد بیاد برای خاموش کردن آتیش روش بنزین بریزید. فرهنگ چیزی نیست که در ان واحد هم داشتش و هم ازش استفاده نکرد. (اگر اینطوری باشه این دیگه مشکل فرهنگی نیست ،‌ باید از نظر روانی بررسی بشه).

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
چیزی که طبق معمول مشخصه اینه که تو باز میخوای همه چیو ربط بدی به مسئولین و ****:D:D:D

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
آقا یه مشورت
من دارم یه بک لینک از یه سایت شناخته شده مرتبط با موضوع سایت خودم٬ بک لینک ۳ ماهه میخرم
حدودا ۲۵۰ برای ۳ ماه فالو باید هزینه کنم و از بازدید ها و کیفیت سایت و اتوریتی اون سایت هم مطمئن هستم
از طرفی هم میتونم با این هزینه٬ از ۳ سایت خوب و مطمئن که البته به قدمت و کفیت سایت بالا نمیرسه بک لینک تهیه کنم

به نظرتون کدومو بگیرم که بازدهی بیشتر باشه؟ اون یکی یا اون ۳ تا با هم ؟

بالا