• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دوستان وبمستر پیشنهاد میکنم ماده ی 4 و 5 در لینک زیر را مطالعه کنید
internet .ir/liable.html
اینو قبلا نت افراز بهم گفته بود.گفتم سرویسمو حذف کنین گفتن اجازه نداریم باید شش ماه بمونه
یه چیزی می گم نخندید :|
متن های داخل فیلم ها برا من برعکس شدن ، یعنی الان وقتی یه فیلم رو اجرا می کنم با PotPlayer مثلا پایین تصویر که واترمارک هست به جای این که به شکل طبیعی باشه یه حالت اینه مانند پیدا کرده یعنی برعکس شده مثلا اگر قسمت راست تصویر هست رفته چپ یا برعکس در ضمن خود حروف هم برعکس شدن
این مشکل فقط با PotPlayer هست و تا چند روز پیش نبود
با ک ام پلیر چک کردم مشکلی نداشتن
@l3est
@EmpireWorld
@aalireza439
ctrl + z ;)
MPC BE نرم افزار خوب و سبکیه:general601:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
جناب خان هم کپی شد تو تلویزیون افغانستان!

pic-58815-1460274394.jpg

کاش این اهلام بود میومد تو برنامه یه کم برنامه مثل اوایلش بهتر میشد

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کسی میدونه این سامانه برای چی هست ؟
http://internet.ir/ezh/index.html
از دیشب تا الان 16 تا ورودی از این آدرس داشتم !
این ماله گزارش های مردمیه
من 5 تا دامنه هام با 1 دونه ورودیش فیلتر شدن تو که 16 تا برات اومده :general404:
فک کنم باید به فکر یه متن جدید باشی برای سامانه رفع فیلتر
با این تعداد ورودی امروز یا فردا یا نهایت پس فردا فیلتر میشی
اگه نشدی دیگه بدون که خیلی شانس داری

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
فهمیدم مشکل کجاست !

میدونید چیه این کسری یا بهنام یا حسن یا هر خر دیگه ای که بود @learndl برنامه نویس بود اسپمر مینوشت سگش شرف داره به یه سریا چون حداقل نامرد نیست
این learndl بعضی موقعه ها حرفای خوبی میزد بهش میخندیدیم میگفتیم فک کرده 2 خط برنامه نویسی بلده خیلی حالیشه چند سری بهم گفت آدرس سایتتو به کسی نده یا اصلا نگو چی داری و از این چیزا چون 99% باهات دشمنی دارن ظاهرشونو نگاه نکن اینجا میگنو میخندن کافیه بدونن چی داری تا نابودت کنن
تازه میفهمم چی میگفت ...
دیشب اینجا آدرس سایتو دادم الان که چک کردم دیدم توی سایت قسمت جستجوش کلمات سکسی و از این چیزا جستجو کردن همونارم به فیلترینگ گزارش دادن و امروز اخطار پاک کردن همون لینکا برام اومده !!!!!
فقط یک سوال دارم از همونایی که این کارو کردن ( اسم نمیبرم پیش بچه ها خراب بشن چون جدیدا رنگ کاربریشون هم آبی شده خوب نیست ) :

خداوکیلی شما از کمر باباتون در اومدین ؟ من که شک دارم ...

برای سایت دانلودم 6 سال زحمت کشیدم از پول کرایه مدرسه زدم تا پول هاستش جور بشه از خرید لباس عید زدم تا پول نویسنده بدم که به خاطر گزارش یه سریا اونجوری نابود شد
بالا رفتن خودتونو با پایین کشیدن رقیبا میخواید انجام بدید ؟
تف به این شرف و غیرتتون که نون حروم میبرید سر سفره انشاالله یه روز پس میدید نگران نباشید :)
گفتن نامرد و حروم زاده هم براتون کمه که اینکارو میکنید :)
الان منظورت دقیقا کی بود؟
چون تو دو هفته اخیر کلا 4 نفر رنگ کاربریشون آبی شده
بعدم تو از کجا اینقدر مطمئنی کسی که گزارشتو داده از بچه های همینجاست؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
Rank in Iran
icon_tip.4f0ae04e390da581fff1a3fa62e96860.png

ir.2ac099e190547501704d309d59831d2b.png
761
:general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539

این بنده خدا خیلی زبون تندی داره . درسته ریپرت دادن ، مخصوصا ریپرت همکار خیلی بخدا کار ناجوانمردانه ای هست ولی تهمت اینقدر مستقیم دیگه از اون کار هم زشت تره ...

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
اونی که پستامو پاک کردی بیا الفاظ رکیکشو پاک کردم لطفا پاک نکن این همه اینجا راحت از پ.رن و س.کس مینویسن ایرادی نداره اونوقت حرف دل من خیلی سنگینه که پاک میکنی ؟

فهمیدم مشکل کجاست !

میدونید چیه این کسری یا بهنام یا حسن یا هر ** دیگه ای که بود @learndl برنامه نویس بود اسپمر مینوشت *** شرف داره به یه سریا چون حداقل نامرد نیست
این learndl بعضی موقعه ها حرفای خوبی میزد بهش میخندیدیم میگفتیم فک کرده 2 خط برنامه نویسی بلده خیلی حالیشه چند سری بهم گفت آدرس سایتتو به کسی نده یا اصلا نگو چی داری و از این چیزا چون 99% باهات دشمنی دارن ظاهرشونو نگاه نکن اینجا میگنو میخندن کافیه بدونن چی داری تا نابودت کنن
تازه میفهمم چی میگفت ...
دیشب اینجا آدرس سایتو دادم الان که چک کردم دیدم توی سایت قسمت جستجوش کلمات ***** و از این چیزا جستجو کردن همونارم به فیلترینگ گزارش دادن و امروز اخطار پاک کردن همون لینکا برام اومده !!!!!
فقط یک سوال دارم از همونایی که این کارو کردن ( اسم نمیبرم پیش بچه ها خراب بشن چون جدیدا رنگ کاربریشون هم آبی شده خوب نیست ) :

خداوکیلی شما از ********* ؟ من که شک دارم ...

برای سایت دانلودم 6 سال زحمت کشیدم از پول کرایه مدرسه زدم تا پول هاستش جور بشه از خرید لباس عید زدم تا پول نویسنده بدم که به خاطر گزارش یه سریا اونجوری نابود شد
** به این شرف و غیرتتون که نون حروم میبرید سر سفره انشاالله یه روز پس میدید نگران نباشید :)

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
عزیزانی که با کمیته فیلترینگ سر و کله زدین
این ایمیلای اخطار به ادرس ایمیل info سایت ارسال میشه یا ایمیل ثبت نام؟:angrybirds7:
اگه ایمیل info فروارد شده باشه به جیمیل ,اخطار بیاد و با جیمیل ریپلی بزنی مشکل حل میشه یا باید حتما با info جوابشونو بدی؟:angrybirds8:

Rank in Iran
icon_tip.4f0ae04e390da581fff1a3fa62e96860.png

ir.2ac099e190547501704d309d59831d2b.png
761
:general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406::general406:
گظارش بدمت نابود شی:general703::general703:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اونی که پستامو پاک کردی بیا الفاظ رکیکشو پاک کردم لطفا پاک نکن این همه اینجا راحت از پ.رن و س.کس مینویسن ایرادی نداره اونوقت حرف دل من خیلی سنگینه که پاک میکنی ؟

فهمیدم مشکل کجاست !

میدونید چیه این کسری یا بهنام یا حسن یا هر ** دیگه ای که بود @learndl برنامه نویس بود اسپمر مینوشت *** شرف داره به یه سریا چون حداقل نامرد نیست
تازه میفهمم چی میگفت ...
دیشب اینجا آدرس سایتو دادم الان که چک کردم دیدم توی سایت قسمت جستجوش کلمات ***** و از این چیزا جستجو کردن همونارم به فیلترینگ گزارش دادن و امروز اخطار پاک کردن همون لینکا برام اومده !!!!!

خداوکیلی شما از ********* ؟ من که شک دارم ...

** به این شرف و غیرتتون که نون حروم میبرید سر سفره انشاالله یه روز پس میدید نگران نباشید :)
sticker.jpg

:android30:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
اینجا فقط 1 نفرو آدرسمو دادم بهش ( سایت جدید 3 شبه بالا اومده ) و هیچکس آدرس نداشت
اسکریپت هم جوریه که فقط این شخص میدونه چجوری میشه اون کلمات رو سرچ کنه و گزارش بده
و اینکه آی پی هایی که ثبت شدرو همین الان چک کردن مشخص شد دقیقا کی اینکارو کرده
دیگه انقدر خر نیستم که ندونم کی اینکارو کرده فقط اسم نمیبرم که مثل خودش نامرد نباشم
فقط میخوام بگم دمت گرم :)
این بنده خدا خیلی زبون تندی داره . درسته ریپرت دادن ، مخصوصا ریپرت همکار خیلی بخدا کار ناجوانمردانه ای هست ولی تهمت اینقدر مستقیم دیگه از اون کار هم زشت تره ...
وقتی زحمت 6 ساله با عذاب سایتتو برسونی به 300 ایران بعد نابود بشه زبونت تند میشه
بعد اینکه وقتی آدرس سایتتو که 3 روزه راه افتاده بدی به یک نفر و فقط به جز خودت اون یه نفر ادرسو بدونه بعد تو سایت کلماتی که فیلتر میکنه رو جستجو کرده باشن فردا صبحش برات اخطار بیاد
اون یه نفر اینکارو نکرده عمه من کرده ؟
ایران هیچوقت پیشرفت نمیکنه تو نت به خاطر همین نامردایی که هستن تو فضای مجازیش :)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اینجا فقط 1 نفرو آدرسمو دادم بهش ( سایت جدید 3 شبه بالا اومده ) و هیچکس آدرس نداشت
شما که میدونی کیه پس نیاز نیست الم شنگه به پا کنی تو تاپیک :general510:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
شما که میدونی کیه پس نیاز نیست الم شنگه به پا کنی تو تاپیک :general510:
تاپیک برای شماست ؟ به شما ارتباطی داره؟ چیکاره ای شما؟ این همه اسپم میفرستی کسی گفت چیزی بهت؟ پس تو چیزی که بهت ربط نداره دخالت نکن
چون میدونم اسنجارو میخونه پست میدم که فکر نکنه همه مثل خودش ***** هستن

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دلت میاد؟:(:general503::general503::general503:
یکسال و خورده ای واسش زحمت کشیدم..شده 700 ایران
اره میاد:android06:.دیشب رفتم تو سایتت یه ترفند دیدم ولی اون چیزی که میخواستم نبود به خاطر همین گزارشت میدم:android30::android30::android30:

بالا