• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
نت افراز هم سرور سایتم رو بست به نظرم کلا بی خیال سایت بشم بهتره من کل فوت و فن وب مستری و سایت داری رو با این سایت یاد گرفتم
فقط حیفم میاد از دامینش که هم دامین خوبی هست و هم 2 سال قدمت داره. به نظرم یه سایت جدید رو حرفه ای شروع کنم موفق تر باشم تا این که این سایت رو رفع فیلتر کنم و مجددا شروع کنم نظرتون چیه ؟؟
سه روزه هنوز کمیته فیلترینگ جواب نداده.
3 روز که طبیعیه ، میگم به من بعد 29 روز جواب دادن و گفتن با رفع فیلتر موافقت اولیه شده . شما فعلا صبر کنید جواب میدن . اما الان که سایتتون مسدود شده ، سایت رو منتقل کنید به هاست دیگه که از مسدودی در بیاد . چون بچه هایی که تجربه مشابه داشتن میگفتن اگه سایت مسدود باشه فیلترینگ عدم مشاهده مطالب میزنه و نوبت رفع فیلترتون عقب میفته . در ضمن اگه میخواید سایت رو رفع فیلتر کنید ریدایرکت هم نکنید چون بعدا مشکل پیش میاد و مجبور میشی ریدایرکت رو حذف کنی .

----
بعد 35 روز صبر واسه رفع فیلتر امروز گفتن سایت شما هنوز دارای تصاویر غیر مجاز هست و امروز آخرین فرصت پاکسازی سایت هست وگرنه پرونده رفع فیلتر تا یک ماه مختومه میشه:general208::general208: یعنی اینکه من تا الان 450 تا پست پاک کردم هیچی به هیچی فقط چون عکس کاور آهنگ ها هنوز رو هاست هست دارن میفرستن واسه یه ماه دیگه:general710:من نمیدونم اگه عکس کاور آهنگ مثلا امیر تتلو و حسین تهی و ... غیر مجازه چطور اینستاگرام فیلتر نمیشه؟ از صبح 400 تا عکس پاک کردم ببینم رخصت میدن بالاخره:general503:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
Histats کلا به هم ریخته آمارش درب و داغون شده صبح میبینی از یه کلمه چند تا ورودی داری ظهر میبینی که از اون کلمه فقط 1 ورودی داری :confused:
یکی از دوستان گفت واسه وردپس اصلا افزونه آمار و اینا نصب نکن خیلی کسشعره ، کسی نصب کرده؟ چطوره؟
من قبلا نصب کرده بودم . پدر سی پی یو و رم هاست رو درمیاره مخصوصا اگه یه کم بازدیدت بره بالا.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اره میاد:android06:.دیشب رفتم تو سایتت یه ترفند دیدم ولی اون چیزی که میخواستم نبود به خاطر همین گزارشت میدم:android30::android30::android30:
یکی دو سال پیش یه سایتی بود دقیقاً مطالب (ترجمه شده و اختصاصی ) من رو کپی میکرد و چون سایت من تازه تاسیس بود و سایت اون زیر 1000 سایتم به فنا رفت و درآمدم رو هم از دست دادم با این وجود بازهم حاضر نشدم (دلم نیومد) ریپورت بدم
وقتی میخاین ریپورت بدید٬ خودتونو یه لحظه بزارید جای اون بنده خدا که شاید خرج زنو بچشو از همین راه در میاره
البته سایتایی که محتوای ناجور میزارن و از هر راه کثیفی میخان بازدید جور کنن قضیشون جداست٬ من اینا رو هم ریپورت نمیدم فقط میسپرم دست خدا

تاپیک برای شماست ؟ به شما ارتباطی داره؟ چیکاره ای شما؟ این همه اسپم میفرستی کسی گفت چیزی بهت؟ پس تو چیزی که بهت ربط نداره دخالت نکن
چون میدونم اسنجارو میخونه پست میدم که فکر نکنه همه مثل خودش ***** هستن
نیازی نیست از هم خرده بگیریم.
چرا که همیشه و همه جا از این جور افراد بوده که ریپورت و ... میداده و خوب میرفته برای بررسی
باید به اون قسمت توجه کنیم که چرا مطلبی که محتوای مجرمانه نداره باید فیلتر بشه و یا اتفاق دیگه ای
واقعا باعث تاسفه که صرفا ریپورت دادن این روزا باعث فیلتر میشه.
قبلا محتوای مجرمانه ی شدید داشت اینطور میشد الان مطال صرفا دارای بحث و ... فیلتر میشه

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
برای ما امروز از طرف فیلترینگ رگباری ایمیل اومد. اونم 6 تا.
جالبه سه تا از ایمیلها عدم اجرا و فوری بوده. بغد ایمیلهای قبلی رو چک کردم دیدم که اونا تاریخ ارسالش برای هجدهم بوده اما امروز به همراه اون ایمیلهای عدم اجرا به دست ما رسیده!
خلاصه سه تا از پستهارو فیلتر کردن.
واسه منم همینطوری یهو همه ایمیلا با هم اومد ناگفته نماند که من دو روز پیش مطالب رو حذف کرده بودم:D
لعنت بر شیطون ... آخه یکی نیست بگه حرومزاده ها اینستا گرام و تلگرام پر مورد های اخلاقی هستن یکی نیست نابودشون کنه حالا به مشت سایت بدبخت که با کلی زحمت به ی جایی رسوندن رو دارین نابود میکنین؟ بخدا اینستا و تلگرام رو ببندن 90 % فساد اینترنت رو جلوش گرفتن .
کتابی که نشر علی داره میفروشتش اینا اومدن میگن مورد مجرمانه
من فقط نام کتاب + نویسنده و قیمتشو تو سایت نوشته بودم:general304:

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
3 روز که طبیعیه ، میگم به من بعد 29 روز جواب دادن و گفتن با رفع فیلتر موافقت اولیه شده . شما فعلا صبر کنید جواب میدن . اما الان که سایتتون مسدود شده ، سایت رو منتقل کنید به هاست دیگه که از مسدودی در بیاد . چون بچه هایی که تجربه مشابه داشتن میگفتن اگه سایت مسدود باشه فیلترینگ عدم مشاهده مطالب میزنه و نوبت رفع فیلترتون عقب میفته . در ضمن اگه میخواید سایت رو رفع فیلتر کنید ریدایرکت هم نکنید چون بعدا مشکل پیش میاد و مجبور میشی ریدایرکت رو حذف کنی .

----
بعد 35 روز صبر واسه رفع فیلتر امروز گفتن سایت شما هنوز دارای تصاویر غیر مجاز هست و امروز آخرین فرصت پاکسازی سایت هست وگرنه پرونده رفع فیلتر تا یک ماه مختومه میشه:general208::general208: یعنی اینکه من تا الان 450 تا پست پاک کردم هیچی به هیچی فقط چون عکس کاور آهنگ ها هنوز رو هاست هست دارن میفرستن واسه یه ماه دیگه:general710:من نمیدونم اگه عکس کاور آهنگ مثلا امیر تتلو و حسین تهی و ... غیر مجازه چطور اینستاگرام فیلتر نمیشه؟ از صبح 400 تا عکس پاک کردم ببینم رخصت میدن بالاخره:general503:
یعنی الان برم یه هاست دیگه بخرم و اطلاعات رو انتقال بدم به اون ؟؟؟
خوب اگر ریدایرکت کنم به دامین جدید چه مشکلی پیش میاد ؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
نیازی نیست از هم خرده بگیریم.
چرا که همیشه و همه جا از این جور افراد بوده که ریپورت و ... میداده و خوب میرفته برای بررسی
باید به اون قسمت توجه کنیم که چرا مطلبی که محتوای مجرمانه نداره باید فیلتر بشه و یا اتفاق دیگه ای
واقعا باعث تاسفه که صرفا ریپورت دادن این روزا باعث فیلتر میشه.
قبلا محتوای مجرمانه ی شدید داشت اینطور میشد الان مطال صرفا دارای بحث و ... فیلتر میشه
به فیلترینگ میگم تو سایت میبینید که خطا میاد همچین مطلبی نیست میگه از آدرس بار هم باید حذف کنی !!
مشکل اصلی اینجاست که ما با هم هنمکاریم و باید هوای همو داشته باشیم اما این کارارو میکنیم
من خودم صبح تا شب ریپورت میدم اما به جان مادرم فقط اسپمرهارو
اونوقت میشینیم میگیم فیلترینگ فلانه و فلان
وقتی خودمون با خودمون اینجوری رفتار میکنیم دیگه ...

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
به فیلترینگ میگم تو سایت میبینید که خطا میاد همچین مطلبی نیست میگه از آدرس بار هم باید حذف کنی !!
مشکل اصلی اینجاست که ما با هم هنمکاریم و باید هوای همو داشته باشیم اما این کارارو میکنیم
من خودم صبح تا شب ریپورت میدم اما به جان مادرم فقط اسپمرهارو
اونوقت میشینیم میگیم فیلترینگ فلانه و فلان
وقتی خودمون با خودمون اینجوری رفتار میکنیم دیگه ...

دوست عزیز من آدرس سایتتو دارم ولی مرض ندارم که بیام گزارشت کنم . من حتی تا حالا یه دونه گزارش هم نکردم حتی اسپمرها
+
1- برخی برا گرفتن سهم بیشتر از بازدید گوگل میان قسمت سرچ رو توی گوگل ایندکس میکنن که این شامل سایت شما هم میشه . پیشنهاد میکنم این قسمت رو کلا حذف کنید
2- سایت شما تا جایی که میدونم فید خوانه و آیا شما اجازه ای از طرف مدیران وب سایت هایی که از اون ها خبر رو برمیدارید گرفتید که در سایتتون منتشر میکنید ؟

پ.ن : من خودم اسکریپت سایتتو دارم ولی سایتی باهاش راه ننداختم و اون پیام خصوصی که بهت دادم صرفا جهت اطلاع از قیمت بود

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
دوست عزیز من آدرس سایتتو دارم ولی مرض ندارم که بیام گزارشت کنم . من حتی تا حالا یه دونه گزارش هم نکردم حتی اسپمرها
+
1- برخی برا گرفتن سهم بیشتر از بازدید گوگل میان قسمت سرچ رو توی گوگل ایندکس میکنن که این شامل سایت شما هم میشه . پیشنهاد میکنم این قسمت رو کلا حذف کنید
2- سایت شما تا جایی که میدونم فید خوانه و آیا شما اجازه ای از طرف مدیران وب سایت هایی که از اون ها خبر رو برمیدارید گرفتید که در سایتتون منتشر میکنید ؟

پ.ن : من خودم اسکریپت سایتتو دارم ولی سایتی باهاش راه ننداختم و اون پیام خصوصی که بهت دادم صرفا جهت اطلاع از قیمت بود
کی با تو بود ؟
اصلا حواست هست چی داری میگی ؟
اول بفهم قضیه چیه بعد دهان مبارک رو باز کن :)
اصلا بحث اون سایت نیست اون فقط دمو هست جیگر ;)
پستامو نخونده میای نظر میدی بعد الانم ناراحت میشی که چرا جوابتو تند دارم :)
خیلی باحالین بابا !

rizak

Registered User
لایک‌ها
704

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
ویرایشگر : میتونه پست خودش و بقیه رو منتشر کنه.
نویسنده :‌ میتونه پست های خودش رو منتشر کنه.
مشارکت کننده : میتونه پست بنویسه و به صورت پیش نویس ذخیره کنه.
مشترک :‌ فقط به پروفایل دسترسی داره.

..........
واسه ی کاربری ویرایشگر ، تعداد پست هایی رو که ویرایش میکنه رو سیستم ثبت میکنه ؟ چون میخوام پست هایی رو که ویرایشگر روشون کار میکنه و ویرایش میکنه رو هر روز چک کنم.
و آیا ویرایشگر دسترسی به ویرایش سایر کاربرا داره ؟ حتی پست های مدیرکل رو هم می تونه ویرایش کنه ؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
..........
واسه ی کاربری ویرایشگر ، تعداد پست هایی رو که ویرایش میکنه رو سیستم ثبت میکنه ؟ چون میخوام پست هایی رو که ویرایشگر روشون کار میکنه و ویرایش میکنه رو هر روز چک کنم.
و آیا ویرایشگر دسترسی به ویرایش سایر کاربرا داره ؟ حتی پست های مدیرکل رو هم می تونه ویرایش کنه ؟
با نقش های خود وردپرس به مشکل میخوری
افزونه user roll editor نصب کن امکانات فوق العاده داره

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
با نقش های خود وردپرس به مشکل میخوری
افزونه user roll editor نصب کن امکانات فوق العاده داره

منظورتون از با نقش های وردپرس به مشکل میخورم چیه ؟
مگه وردپرس میزان فعالیت ویرایشگر رو رصد نمیکنه و شمارش نمیکنه تعداد پستهای ایشون رو ؟

Last edited:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اقا کسی اطلاع داره این نوع فایل های گرافیکی که یه عکس رو توش می زارن چیه قبلا می دونستم الان فراموش کردم مثل عکس زیر منظورم هست
http://hexdownload.com/wp-content/uploads/2016/04/Sicario-2015.jpg
منظورت رو دقیقا متوجه نشدم
ولی در فوتوشاپ یه چیزی هست به اسم فایل لایه باز (psd) که میتونید کامل یه عکس رو اینجوری داخل یه قاب فیلم بزارید.
لایه ها رو باید به هم متصل کنید که کار راحتی هستش.
ولی اگر به صورت خودکار بخوایید هر تصویر رو توی سایت از طریق افزونه به یه قسمت از یه عکس دیگه منتقل کنید فکر کنم افزونه ش باشه (ولی فکر کنم پولی باشه) = یعنی شما پوستر فیلم رو میدی افزونه خودش میزاره توی کاور .

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
یعنی الان برم یه هاست دیگه بخرم و اطلاعات رو انتقال بدم به اون ؟؟؟
خوب اگر ریدایرکت کنم به دامین جدید چه مشکلی پیش میاد ؟
آره ، چون اگه سایت مسدود باشه میگن مطالب سایتت دیده نمیشه و رفع فیلتر نمیکنن .
ریدایرکت کنی دیگه این دامنه رو نمیتونی رفع فیلتر کنی و اینو میگن بهت :" ما از شما خواستیم ریدایرکت نکنید ولی با این وجود شما ریدایرکت کردید عملا موضوع رفع فیلتر از تارنمای صدرالاشاره موضوعیت ندارد " که اینجا باید ریدایرکت رو حذف کنی و همه چی رو به حالت اول برگردونی تا دوباره بررسی کنن . ولی میتونی بیخیال این دامین بشی و سایتت رو با دامین جدید راه بندازی و خودت مطالبی که به نظرت غیر مجازه رو پاک کنی ولی تو این حالت این ریسک وجود داره که دامین جدید رو هم بیان فیلتر کنن .

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
من که سردرنیاوردم. اینجا توضیحاتش هست :
https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities

منم از انگلیسی متوجه نمیشم :دی

خلاصه عرض کنم.

من کاربری رو به عنوان ویرایشگر اضافه کردم به وردپرس
الان سئوال من اینه که هر پستی رو که این کاربر ویرایش کنه ( ویرایشی هر چند کم در عوض کردن یک لینک در متن پست ) ، توی این بخشی که توی شات مشخص کردم ، واسش تعداد نوشته رو میشماره یا نه ؟
یعنی پست هایی که ویرایش میکنه رو سیستم میشماره یا نه ؟

j3ej508qh9fgsd6ng8oq.png

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
منم از انگلیسی متوجه نمیشم :دی

خلاصه عرض کنم.

من کاربری رو به عنوان ویرایشگر اضافه کردم به وردپرس
الان سئوال من اینه که هر پستی رو که این کاربر ویرایش کنه ( ویرایشی هر چند کم در عوض کردن یک لینک در متن پست ) ، توی این بخشی که توی شات مشخص کردم ، واسش تعداد نوشته رو میشماره یا نه ؟
یعنی پست هایی که ویرایش میکنه رو سیستم میشماره یا نه ؟

j3ej508qh9fgsd6ng8oq.png
اونی که دسترسی داشته باشه و پست خودشو ویرایش کنه میشماره (یعنی طرف10 تا پست گذاشته باشه میزنه 10 تا - خود ویرایش کردن ها رو نمیشماره)
قابلیت داشته باشه پست بقیه رو ویرایش هم کنه نمیشماره چون نویسنده ی اصلی کس دیگه ای بوده

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
این پیام به تعداد کثیر (کسیر ، کصیر ) برای شما هم میاد یا فقط برا من اینجوریه؟

سلام
شما مدیر کانال ... هستین؟
موفق باشید.

:general407:

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
اونی که دسترسی داشته باشه و پست خودشو ویرایش کنه میشماره (یعنی طرف10 تا پست گذاشته باشه میزنه 10 تا - خود ویرایش کردن ها رو نمیشماره)
قابلیت داشته باشه پست بقیه رو ویرایش هم کنه نمیشماره چون نویسنده ی اصلی کس دیگه ای بوده

چطوری میشه کاری کرد که پست هایی که ویرایشگر ، اونها رو ویرایش میکنه رو هم براش بشماره ؟

بالا