• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
دلت میاد؟:(:general503::general503::general503:
یکسال و خورده ای واسش زحمت کشیدم..شده 700 ایران
سیاوشو نمیگم اما هستند کسایی که همچیییییییییییییییین دلشون میاد
برادر به برادر رحم نمیکنه اینجا که جای خود

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
وقتی میخاین ریپورت بدید٬ خودتونو یه لحظه بزارید جای اون بنده خدا که شاید خرج زنو بچشو از همین راه در میاره
البته سایتایی که محتوای ناجور میزارن و از هر راه کثیفی میخان بازدید جور کنن قضیشون جداست٬ من اینا رو هم ریپورت نمیدم فقط میسپرم دست خدا

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
عزیزانی که با کمیته فیلترینگ سر و کله زدین
این ایمیلای اخطار به ادرس ایمیل info سایت ارسال میشه یا ایمیل ثبت نام؟:angrybirds7:
اگه ایمیل info فروارد شده باشه به جیمیل ,اخطار بیاد و با جیمیل ریپلی بزنی مشکل حل میشه یا باید حتما با info جوابشونو بدی؟:angrybirds8:
فقط به ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کردی میاد و اگه بعد از اون ده تا دیگه هم سایت ثبت کردی همه به همون ایمیل اولی که باهاش ثبت نام کردی میاد.
اگه فوروارد کردی نباید ریپلای کنی باید بری از همون ایمیلی ثبت نامی ریپلای بکنی.

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
وقتی میخاین ریپورت بدید٬ خودتونو یه لحظه بزارید جای اون بنده خدا که شاید خرج زنو بچشو از همین راه در میاره
البته سایتایی که محتوای ناجور میزارن و از هر راه کثیفی میخان بازدید جور کنن قضیشون جداست٬ من اینا رو هم ریپورت نمیدم فقط میسپرم دست خدا
یکی دو سال پیش یه سایتی بود دقیقاً مطالب (ترجمه شده و اختصاصی ) من رو کپی میکرد و چون سایت من تازه تاسیس بود و سایت اون زیر 1000 سایتم به فنا رفت و درآمدم رو هم از دست دادم با این وجود بازهم حاضر نشدم (دلم نیومد) ریپورت بدم

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
نت افراز هم سرور سایتم رو بست به نظرم کلا بی خیال سایت بشم بهتره من کل فوت و فن وب مستری و سایت داری رو با این سایت یاد گرفتم
فقط حیفم میاد از دامینش که هم دامین خوبی هست و هم 2 سال قدمت داره. به نظرم یه سایت جدید رو حرفه ای شروع کنم موفق تر باشم تا این که این سایت رو رفع فیلتر کنم و مجددا شروع کنم نظرتون چیه ؟؟
سه روزه هنوز کمیته فیلترینگ جواب نداده.

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
نت افراز هم سرور سایتم رو بست به نظرم کلا بی خیال سایت بشم بهتره من کل فوت و فن وب مستری و سایت داری رو با این سایت یاد گرفتم
فقط حیفم میاد از دامینش که هم دامین خوبی هست و هم 2 سال قدمت داره. به نظرم یه سایت جدید رو حرفه ای شروع کنم موفق تر باشم تا این که این سایت رو رفع فیلتر کنم و مجددا شروع کنم نظرتون چیه ؟؟
حرفشون چیه؟ آخه سایت دانلود نرم افزار مگه چه محتوایی می تونه داشته باشه که فیتلرش کنن؟ باز اگه موضوعات فان و جوک و لاو بود می گفتیم واسه اینا گیر دادن
واقعا برام سوال هست دقیقا به چه چیزی گیر دادن؟ مطالب یا تبلیغات خاصی داشتی؟

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
حرفشون چیه؟ آخه سایت دانلود نرم افزار مگه چه محتوایی می تونه داشته باشه که فیتلرش کنن؟ باز اگه موضوعات فان و جوک و لاو بود می گفتیم واسه اینا گیر دادن
واقعا برام سوال هست دقیقا به چه چیزی گیر دادن؟ مطالب یا تبلیغات خاصی داشتی؟
نه به بازی جی تی ای گیر دادن با بازی Game of Thrones
اگرم چیزی دیگه ای باشه خبر ندارم.
اخه من با ایمیل قدیمیم تو سامانه قدیم ثبت نام کرده بودم و با ایمیل جدیدم تو سامانه جدید شون مثل این که اخطار ها به ایمیل قدیمی میومده و اون ایمیل رو چک نمیکردم تا الان که چیلتر کردن.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
اخه من با ایمیل قدیمیم تو سامانه قدیم ثبت نام کرده بودم و با ایمیل جدیدم تو سامانه جدید شون مثل این که اخطار ها به ایمیل قدیمی میومده و اون ایمیل رو چک نمیکردم تا الان که چیلتر کردن.
بازی هایی که مورد تایید سایت ebazi.org نیستن رو حذف کنید.

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
سلام

چه تفاوتی در نوع نقشی که برای کاربر جدید در وردپرس در نظر میگیریم ، وجود داره ؟
نقش مدیر کل که مشخص هست ، همه کاره هستند
بقیه نقش ها دقیقا چه تفاوتی با هم دارن و محدودیت هاشون در جه میزان هست ؟

fh975bnkk3pb9ex2dpt0.jpg

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
این سایت دولتی هست ؟؟
الان که کلا سرور رو معلق کردن دسترسی ندارم :general507:
به نظرتون بی خیالش بشم یا نه ؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
برای ما امروز از طرف فیلترینگ رگباری ایمیل اومد. اونم 6 تا.
جالبه سه تا از ایمیلها عدم اجرا و فوری بوده. بغد ایمیلهای قبلی رو چک کردم دیدم که اونا تاریخ ارسالش برای هجدهم بوده اما امروز به همراه اون ایمیلهای عدم اجرا به دست ما رسیده!
خلاصه سه تا از پستهارو فیلتر کردن.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
این سایت دولتی هست ؟؟
الان که کلا سرور رو معلق کردن دسترسی ندارم :general507:
به نظرتون بی خیالش بشم یا نه ؟
بله، باید صبر کنید تا بررسی کنن یا اینکه تغییر دامنه بدید و محتوای قبلی رو ریدایرکت کنید.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539

لعنت بر شیطون ... آخه یکی نیست بگه حرومزاده ها اینستا گرام و تلگرام پر مورد های اخلاقی هستن یکی نیست نابودشون کنه حالا به مشت سایت بدبخت که با کلی زحمت به ی جایی رسوندن رو دارین نابود میکنین؟ بخدا اینستا و تلگرام رو ببندن 90 % فساد اینترنت رو جلوش گرفتن .

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
بله، باید صبر کنید تا بررسی کنن یا اینکه تغییر دامنه بدید و محتوای قبلی رو ریدایرکت کنید.
این که درست منظورم اینه کلا این سایت رو بی خیال بشم برم سایت دیگه ای بزنم حالا چه تو این زمینه یا زمینه ی دیگه ی.
به نظرتون اگر دامین جدیدی ثبت کنم و مطالب رو ریدایرکت کنم و شروع به فعالیت کنم بهتره یا صبر کنم همین رو درست کنم و ادامه بدم ؟

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
صبر کن ... زود وا نده رفع فیلتر کن اصلا خواستی هم ازش استفاده نکن اما برو دنبالش اینجوری خیلی زود بیخیال بشی اخرش خودت پیشمون میشی
جواب همه رو دیر میدن تنها شما نیستی ، سه روز هم عادیه واسشون

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
Histats کلا به هم ریخته آمارش درب و داغون شده صبح میبینی از یه کلمه چند تا ورودی داری ظهر میبینی که از اون کلمه فقط 1 ورودی داری :confused:
یکی از دوستان گفت واسه وردپس اصلا افزونه آمار و اینا نصب نکن خیلی کسشعره ، کسی نصب کرده؟ چطوره؟
افزونه ها رو خبر ندارم ولی چرا گوگل آنالیز استفاده نمی کنی؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
افزونه ها رو خبر ندارم ولی چرا گوگل آنالیز استفاده نمی کنی؟
خیلی پیچیدس ماله گوگل
فقط پیدا کردن کدش برا قرار دادن داخل سایت نیاز به دو سه تا پکیج اموزشی داره استفاده از امارگیرش که دیگه هیچ :|

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
واقعا بعضی از آدما خیلی بی شرف و نامرد هستن (همونایی که ریپورت میدن:D
:D:general502:)

مخصوصا سایت های همکار و مشابه که برای 1000 تا بازدید بیشتر..رقیب خودشونو ریپورت میکنن...

ولی سایت های اسپم که مطالب و بازدید سایت های با محتوا رو میدزدن رو باس ریپورت داد:general306:
:general306::general306::general306: من اوایل کارم خیلی سر لیست شدن تو این سایت ها اذیت شدم..:general503:

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
واقعا کار زشتیه که
تمامی کسانی که دنبال بازی ها میگردن در اینترنت میدونن سایت هایی که واردش میشن 90 درصد زدن لینک دانلود به درخواست. .... برداشته شد
شما مطلبشو بزن مثلا بازی هایی مثل gta , call of duty , game of ... کلا بازی هایی که برای رده بندی بالاس و مخصوصا معروف هستن
بعد بزن لینک دانلود به درخواست فیلترینگ برداشته شده.

تنها بازی هایی اینجا تایید میشن که در طول سال 1 ای پی به سایتی که در لینک یک هست میده.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یکی دو نفر هم بیاد رقبای ما رو ریپورت کنه
ما که هر کاری میکنیم تاثیر خاصی نداره

بالا