• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
مهمترین مسئله همون پشتیبانی هاستینگ هست. وگرنه فکر کن شما سایتت مشکل پیدا کرده و شما منتظر پاسخ هستی اما طرف گذاشته رفته خونه خالش مهمونی و شما باید صبر کنی طرف از خونه خالش برگرده و جواب تیکت شمارو بده!
یعنی لعنت به این مبین هاست مرتیکه بعد 5 ساعت اومده می گه لینک نمونه بده ببینم چ اروری میده خو عوضی خودم عکس ارور رو بهت نشون دادم بخاطر محدودیت کانکشن هست طرف ول کرده رفته حتما تا فردا
بدبختی امروز بازدید یهو زد بالا فک کنم به اندازه سایت زیر 300 ایران امروز بازدید اومد تو سایت همه هم کفری شدن حتما :|

• Like
Reactions: ap3

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
یعنی لعنت به این مبین هاست مرتیکه بعد 5 ساعت اومده می گه لینک نمونه بده ببینم چ اروری میده خو عوضی خودم عکس ارور رو بهت نشون دادم بخاطر محدودیت کانکشن هست طرف ول کرده رفته حتما تا فردا
بدبختی امروز بازدید یهو زد بالا فک کنم به اندازه سایت زیر 300 ایران امروز بازدید اومد تو سایت همه هم کفری شدن حتما :|
من چندماهه دارم با مبین هاست کار میکنم البته تا حالا به مشکل جدی و فوری نخوردم. اما یه بار یه مشکلی پیش اومد که پشتیبانش آقای شریعتی بود که حل کردن سریع. شماره تماس دارن با شمارشون تماس بگیر.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان عزیز ، سرور ایران پردیس هاستینگ به تازگی راه اندازی شده و اماده پذیرش سایتهای وب مستران عزیز هست.
مهم ترین مزیت ما نسبت به سایر شرکتهای ارائه دهنده هاست ایران : بک آپ گیری روزانه و نگهداری تا 30 روز روی سرور جداگانه هست.
سایتهای پربازدید هم اگر آفر خاصی میخوان پی ام بدن
http://www.portal.pardishosting.com/cart.php?gid=44

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
الان رفتم تیکتشو دوباره نگاه کردم
واسه منم یه چند تایی علامت تعجب!! گذاشته بود:D:D:D
کافیه تو تیکت جدید که ارسال میکنی تو هم دوتا علامت یا چهارتا علامت!!! بذاری اون میاد دوبلش میکنه:general307:

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان نظرتون در مورد سایتی که به موضوعش علاقه دارید اما آینده زیاد خوبی نداره چیه ؟
یعنی اصلا درآمد و بازدید بالایی از این سایت نداشته باشید، اما فقط بخاطر علاقه به سمت مدیریت چنین سایتی برید ...
وقت گذاشتن و هزینه کردن برای سایتی که فقط بخاطر علاقه به سمتش رفتید رو چطور میبینید !

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان نظرتون در مورد سایتی که به موضوعش علاقه دارید اما آینده زیاد خوبی نداره چیه ؟
یعنی اصلا درآمد و بازدید بالایی از این سایت نداشته باشید، اما فقط بخاطر علاقه به سمت مدیریت چنین سایتی برید ...
وقت گذاشتن و هزینه کردن برای سایتی که فقط بخاطر علاقه به سمتش رفتید رو چطور میبینید !
به نظر من کار اشتباهی هست ادم پولشو و مهم تر وقتشو الکی هدر بده باسه سایتی که فقط علاقه داره بهش. این عشق کورکورانه هست یه جورایی.
فقط نظر شخصیمو گفتم

Last edited:

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
کار خوبی هست. علاقه خیلی مهمه. دنبال علاقت باش، انشالله به درامد زایی هم میرسه...
اگر هم به درامد زایی نرسید ،ناراحت نیستی چون علاقتو دنبال میکنی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
اگه مطمئنی که آینده و درآمد خوبی نداره و هزینه نگهداریش بهت فشار میاره به نظرم ارزش وقت گذاشتن و دردسرشو نداره

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بنظر منم کار اشتباهیه
سایت رو بزنی وقتی ازش درآمد نداشته باشی و بازدیدش هم کم باشه..به مرور زمان علاقت از بین میره و یه سایت میمونه تو دستت

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
بنظر من هر کاری رو روی علاقه انجام بدی، هیچوقت ازش پشیمون نمیشی!
تو مدیریت یه بحثی داریم به اسم لذت از کار! این میگه کسی که به کارش علاقه داره و لذت میبره، بازده و درآمد بیشتری نسبت به شخصی که فقط برای درآمد کار می کنه داره. اصولا نوآوری براساس علاقه به وجود میاد. امکان نداره کسی به چیزی علاقه داشته باشه و بتونه در اون مورد نوآوری داشته باشه.
همین علاقه باعث میشه بتونی توی کارت نوآوری داشته باشی و در آینده درآمدزایی بهتری داشته باشی

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
بچه ها کسی موبایل فروشی کار کرده یا داره اینجا ؟ :general705:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ازقدیم گفتن گشنگی نکشیدی که عاشقی از یادت بره!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
جایی مثه پارس پک سراغ دارین که بشه مشخصات رو خودت انتخاب کنی؟
سایت درگاه پرداخت رو چرا هیتلر نکردن؟
این سایت خیلی برد کرد تو این وضعیت فیلترینگ درگاه های واسط
این قبل اونا فیلتر شده بود
چند روزیم کلا از دسترس خارج شد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
جایی مثه پارس پک سراغ دارین که بشه مشخصات رو خودت انتخاب کنی؟

این قبل اونا فیلتر شده بود
چند روزیم کلا از دسترس خارج شد
حتما پارتی داشته که بازش کردن خخ:D:D:D:D:general206::general210:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
برای احراز هویت تو ساماندهی جدید کد رو به شماره با موبایل پیامک کردم ولی هر وقت میرم پنل میزنه هنوز تایید نشده.
این چه مدلیه؟
باید تیکت بدم؟
یا خیلی طول میکشه خودش؟

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
ddos شدید سایت درگاه پرداخت ظاهرا رقبا دست بردار نیستند
نمیدونم چرا هاست خوب نمیگیرند برای سایتشون !؟
بحث هاست نیست حملات ddos از خارج از کشور همیشه هست و باعث میشه سایت رو فقط برا ایران باز بذارن و در کشور های دیگه ببندن و سایت های هایی که رو سرور های خارجی نظیر آلمان و کانادا هستن نمیتونن به درگاهایی که از درگاه پرداخت گرفتن وصل بشن...ولی هر کس داره به اینا اتک میزنه صد درصد حجم حمله در هر ثانیه بالای 60 گیگ در ثانیس:Dکه اینجوری دادشون در اومده

بالا