• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان ممنون میشم کسایی که قند شکن دارن سایتم رو باز کنن ببینن باز میشه یا نه. قبل این تشکر ویژه از دوستانی که این کار رو انجام میدن. ممنون بست فور دی ال

Last edited:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
سایت با قندشکن باز شد:general601:
نمیدونم چرا باسه همه باز میشه باسه من که صاحابشم باز نمیشه.
سر فرصت برای دوستان قضیه فیلتر شدنمون رو توضیح میدم تا بقیه هم بدونن و استفاده کنن.
دوستان بی زحمت اگر کسی قند شکن داره تست کنه ممنون.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
هنوز فکر میکنم این اتفاق برام نیفتاده و اثرات فیلتر شدن سایتمه هنوز مونده تو بدنم

امروز حوصله نداشتم کلاس نرفتم تو پارک نشسته بودم بیشترش به این فکر میکردم که این فیلتر میکنن کی هستند و چیکاره و وجدان میفهمین چیه و از این چیزا
یه دفعه یکی از پشت زد بهم نشست رو نیمکت گفت میدونم دردت چیه منم خیلی تحمل کردم کمکت میکنم تو هم حل کنی
گفتم مگه میدونی دردم چیه؟ گفت آره بابا این دردیه که همه بهش مبتلا میشن
تو دلم گفتم ک...خله طرف بزا هرچی گفت بگم باشه
شروع کرد من 3 تا شرکت داشتم بابام نمایشگاه ماشین داره این اواخرم 2 تا bmw i8 وارد کرده منم شرکتام همه تو بورس اولین نبودن دومین بودند
گفتم داداش خوب اگر اینارو داری پس دیگه از درد حرف نزن که میزنم لهت میکنم
گفت اینا که چیزی نیست الان همه اینارو تو یه روز میخرم میفروشم
این دفعه تو دلم گفتم تا جند دقیقه دیگه یا دوربین مخفیه یا چند تا لباس سفید میان میگن از تیمارستان فرار کرده
سرتونو درد نیارم همینجوری ادامه داد که میخوام یه شرکت خودروسازی تو ایران بزنم و ایران خودرو و سایپا لنگ بندازن پیشش
داشتم میتریکدم از خنده اما خوندمو نگه داشته بودم همش پیش خودم میگفتم کاش منم مثل این دیوونه بودم هیچ غمی نداشتم
همینجوری توضیح داد که آره حالا میخوام خیر هم باشم به تو کمک کنم که تو هم دیگه اینجوری غمباد نگیری بشینی اینجا
گفتم خدایا میشه یه 100 تومن در بیاره بده
همشم خودمو میزدم که ببینم خواب نیستم یا نه
خلاصه من کلا فیلترینگو فراموش کردم فقط میگفتم کاش تموم نشه این داستان چون حس خوبی داشت
این دفعه برگشت گفت چه کارخونه ای دوست داری بزنی ؟ دوست داری چندتا کارمند داشته باشه؟ بگو تعارف نکن من کمکت میکنم
یه کم گفتم خدایا شاید راسته حتما میخوای کمکم کنی
گفتم واقعا اگر اینارو داری پس اینجا چیکار میکنی ؟ بلند شو برو تفریح یا اصلا از ایران برو با این همه پول تا آخر عمرت آتیش هم بزنی تموم نمیشه
یه نیش خند زد گفت من همه جای دنیارو گشتم دیگه برام جذاب نیست
تو دلم نتونستم نگه دارم گفتم کوفتت بشهدیوث پس آقا زاده هستی
بلند خندید گفت نگران نباش به تو هم کمک میکنم مثل من شی
اهل کار هستی ؟ عرضه داری کار کنی ؟کار واست عار نیست ؟
گفتم تو بگو بیا جارو بزن میام
گفت خوب پس حله
این دوباره شروع کرد چرت و پرت گفت نمیدونم از اینکه تبلیغات شرکت اپل با یکی از شرکتای ماست و از این چیزا
گفتم خوب داداش بسته دیگه بگو ببینم چی میگی
گفت ببین ما یه شرکت داریم اسمش بادران حدود 5 میلیون نفر کارمند داره
عاقا همین که گفت بادران فهمیدم چیه چون تو دانشگاه هم خیلی ها میان میگن بیا زیر مجموعه شو
وسط حرفش گفتم داداش میدونی چیه من الان از دست کسایی عصبانی هستم که نمیتونم حتی تا 100 کیلومتریشونم نزدیک بشم یه کاری نکن به جای اونا تورو اینجا جر بدم پاشو برو رد کارت
دیدم پا نمیشه تو جیبم یه .... بود همینکه دراوردم دیدم فرار کرد
حالا یک سوال دارم: کسی میدونه اینارو با چه موادی شستشوی مغزی میدن که اینجوری میشن؟
واقعا کارشون عالیه طرف ته جیبش 1000 تومن پول نداشت اما جوری رفتار میکرد و حرف میزد انگاری مارک زاکربرگه !!!!!
از این موادا کسی داره؟ هرچیه از مواد مخدرم بهتره !!!
اوووووووووووو اینقدر زیادن طرف جوری حرف میزنه انگار قراره بادران پول رو بفرسته برات تو فقط خرج کنی :general304:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
داداش من سایتم قبل این که فیلتر کنن روزانه به ظور میانگین 750 ای پی داشت که یا کاربر ثابت بودن یا از گوگل ولاغیر یعنی هر کی توش بود حتما یه چیزی دانلود میکرد. هاست دانلودم 65 گیگ هست ماهی 2 ترا ترافیک داشتم سایت های فیلم پر بازدید که خیلی خیلی بیشترن.
آره دیگه خودمم گفتم که ۳.۵ ترا ترافیک شاید برای یک روزشونم نشه٬ چه برسه به یک ماه
من ۲ سال پیش یه سایت فیلم داشتم که فقط ۵۰۰ ip داشت با فضای ۷۰ گیگ و ۳.۵ ترا ترافیک در ماه٬ یه بار یه فیلمی رو من زودتر از سایت های دیگه گذاشتم که ورودی هام همون روز به شدت زیاد شدن٬ جوری که تمام ترافیک یک ماهم توی همون روز استفاده شد و مجبور شدم سایتو واگذار کردم چون پول افزایش ترافیکو نداشتم :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان ممنون میشم کسایی که قند شکن دارن سایتم رو باز کنن ببینن باز میشه یا نه. قبل این تشکر ویژه از دوستانی که این کار رو انجام میدن. ممنون بست فور دی ال
تایید میشه//با قند شکن به خوبی باز شد..
اگه واست باز نمیشه آی پی قند شکنتو عوض کن

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
نمیدونم چرا باسه همه باز میشه باسه من که صاحابشم باز نمیشه.
سر فرصت برای دوستان قضیه فیلتر شدنمون رو توضیح میدم تا بقیه هم بدونن و استفاده کنن.
دوستان بی زحمت اگر کسی قند شکن داره تست کنه ممنون.
باز میشه ولی به صورت ... فیل شدی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان
بنظر شما اگه از استکبار جهانی سرور بگیرم بهتره یا از سرور های داخل؟--چون ایالات متحده اونور دنیا هست و فاصلش با ایران زیاد..سایت دیر تر لود نمیشه؟
سرور های داخل کمبود پهنای باند دارن..هیچکدوم پهنای باند 1 ترا نمیدن..همشون 400 تا 500 گیگ هستن :(

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان
بنظر شما اگه از استکبار جهانی سرور بگیرم بهتره یا از سرور های داخل؟--چون ایالات متحده اونور دنیا هست و فاصلش با ایران زیاد..سایت دیر تر لود نمیشه؟
سرور های داخل کمبود پهنای باند دارن..هیچکدوم پهنای باند 1 ترا نمیدن..همشون 400 تا 500 گیگ هستن :(
برا هاست یا هاست دانلود؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
احساس منم همین رو میگه :general601: موافقم
پی لاین رو هم همینا باعث مسدود شدنش شدن چند جا در تاپیکها هم خوندم زرین پال کلاه برداری کرده از فروشندگان
من از سال 90 دارم از زرین پال استفاده می کنم هیچ مشکلی هم نداشتم همیشه هم تیکت زدم سریع جواب دادن ( زرین کارت هم دارم که کارمزد 0 هست و واریزش هم آنی انجام میشه)

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آقا یه سوال
من هنوز نفهمیدم٬ وقتی یک فضای ۱ ترابایتی میخریم٬ چرا ترافیکش فقط ۳.۵ ترابایته؟
۳.۵ ترا برای سایت های نسبتا پربازدید شاید برای یکی دو روز شه اونم برای فایل هایی با محدوده ۱۰۰ مگ٬ وگرنه سایت های فیلم پربازدید ۳.۵ ترا شاید برای یک روزشونم نشه.
طبق تجربه این مقدار ترافیک کافیه. الان سایتهای فیلم و موزیک و... روی سرور هستند که ترافیکشون همینطوره.
مثلا یکی از کاربران 10 ترا فایل داره 20 ترا ترافیک. در صورتی که به حساب بازدید و.... بگیریم اصولا باید 100 ها ترابایت ترافیک مصرف کنند.

مساله دوم : در پردیس هاستینگ و در مواقع ضروری مثلا یک دو روز اخر که کاربر ترافیک کم بیاره به صورت رایگان اضافه میشه که معمولا برای ماههای بعدی هم می مونه این افزایش.

مساله سوم : آفر اختصاصی هم داده میشه. مثلا 1 ترابایت فضا + ترافیک نامحدود با هزینه 75 هزار تومان تقدیم میشه.( این آفر سرور آلمان می باشد که پورت 1 گیگ تضمینی و اختصاصی داره)

اگر عزیزی با فضای کم ترافیک بسیار زیادی میتونه برامون ایجاد کنه پیام بده ، آفر وسوسه کننده ای تقدیمش میشه. فضا و ترافیک درخواستیش رو اعلام کنه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من از سال 90 دارم از زرین پال استفاده می کنم هیچ مشکلی هم نداشتم همیشه هم تیکت زدم سریع جواب دادن ( زرین کارت هم دارم که کارمزد 0 هست و واریزش هم آنی انجام میشه)
چی هست این زرین کارت؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
نصفتونه ، یکم خجالت بکشید

دستگیری دانش‌آموز گرداننده سایت غیراخلاقی
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان گفت: پلیس فتا یك دانش آموز دبیرستانی را كه با راه اندازی سایتی اقدام به انتشار تصاویر مستهجن می كرد دستگیر شد.
کد خبر: ۵۸۱۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۲ - 16 April 2016
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان گفت: پلیس فتا یك دانش آموز دبیرستانی را كه با راه اندازی سایتی اقدام به انتشار تصاویر مستهجن می كرد دستگیر شد.

سرهنگ اكبر امینی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار كرد: كارشناسان پلیس فتا به دنبال رصدهای شبانه روزی فضای مجازی به وبسایتی كه محتویات مستهجن را بارگذاری و دائم آن را به روز رسانی می كرد برخورد كرده كه شناسایی مدیر آن در دستور كار قرار گرفت.

وی اضافه كرد: در تحقیقات مشخص شد مدیر این وبسایت با انجام اقداماتی حرفه ای قصد پاك كردن رد پای خود را داشته كه این امر شناسایی متهم را دشوار كرده بود.

وی بیان كرد: كارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی متهم كه دانش آموزشی دبیرستانی بود را شناسایی و دستگیرد كردند و تمامی دستگاه های دیجیتال وی را نیز ضبط كردند.

وی افزود: متهم بواسطه حرفه ای بودن در این كار، ابتدا منكر هرگونه ارتباط خود با پرونده شد ولی پس از رویارویی با مدارك و مستندات انكارناپذیر رایانه ای لب به اعتراف گشود.

سرهنگ امینی افزود: مدیر این سایت مستهجن اعتراف كرد كه بدون اطلاع والدین اقدام به ایجاد وبلاگ و بارگذاری عكسهای مستهجن كرده است.

وی گفت: پس از تكمیل تحقیقات، متهم به همراه پرونده به مرجع قضایی اعزام و برای وی قرار كفالت صادر شد.

وی از شهروندان خواست در وبگردی های خود با وبسایت یا وبلاگهایی با محتویات مستهجن و مبتذل برخورد كردند سریعا مراتب را به بخش فوریتهای سایبری و گزارش مردمی سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir یا به شماره تلفن 0812182674 گزارش دهند.

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
چه جوری باید ای پی شو عوض کرد ؟؟ سرویس ک-ر-ی-و هست ؟
دوستان درست شد ادرس سرور جدید رو وارد کردم سایت باز شد از همه شما عزیزان سپاسگذارم ان شاء الله روزی جبران کنم.

بالا