• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mort3za

Registered User
لایک‌ها
153
مشکل اینه فیلترینگ فکر می کنه سایت 1 روزه این طوری شده نمی دونن که مثلا یک سایت ممکنه 30 میلیون هزینه داشته و کلی تبلیغات که به اینجا رسیده با یک کلیک فیلترمی کنن مثل این میمونه که 50 میلیونو بندازن تو اتیش یک دفعه یا یک مغازرو با وسایل داخلش تخریب کنن ولی واسه اونا معنی یک کلیک و فیلترو میده

• Like
Reactions: ap3

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ibaafr7oc4fgm0xicih4.jpg

اسپم پارس آنلاین بر روی برخی از سایت های پربازدید

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
گویا فیلترینگ رفته توی فاز فیلترینگ موضوعی و بعد از فیلترینگ سایتهای واسطه پرداخت الان رفته توی موضوع چت روم و تمام سایتهای چت روم رو فیلتر کرده. فقط کافیه برید توی گوگل بزنید چت روم , میبینید که همه سایتها فیلتر شدن!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
گویا فیلترینگ رفته توی فاز فیلترینگ موضوعی و بعد از فیلترینگ سایتهای واسطه پرداخت الان رفته توی موضوع چت روم و تمام سایتهای چت روم رو فیلتر کرده. فقط کافیه برید توی گوگل بزنید چت روم , میبینید که همه سایتها فیلتر شدن!
این گزینه روی میز هست هنوز استفاده کنیم؟ :D

اعتراض و آشوب از نوع وبمستریش!

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
فکر میکنم فیلترینگ موضوع خیلی از بحث هاست ، راه حل ؟ ندارد !

ببینید بحث این نیست که قانون گریزی خوب نیست و باید تمکین کرد از قانون و اینا ، همه اینا درست اما قانون رو چطور برای خودشون برداشت میکنن اینا ( ترجیح میدم از لفظ اینا استفاده کنم تا آقایون ) ؟؟ قانون اساسی هم در محافل دیگه در همین اندازه مورد بحث هست که برداشت ما از قوانین چیه ؟

در رابطه با فیلترینگ من فکر میکنم رویه غلط و به شدت قهر آمیزی دارن با یه جامعه که میخوان به عنوان شغل وبمستر بودن رو انتخاب بکنن ، قانون رو رعایت کنند خودشون بعد انتظار داشته باشن از وب مستر ها ، به هیچوجه قانون انقدر قهر آمیز به این فضا نگاه نمیکنه جلو تر از قانون هستند ظاهرا ، کیمیته فیلترینگ فقط 1 نماینده از دولت داره ، ما انتظار نباید داشته باشیم 1 نماینده دولت که تنها 1 رای هم داره بتونه توی این قضیه تحولی ایجاد کنه ، خیلی ها الان از دولت انتقاد میکنن در این رابطه من بهشون پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونن :
https://fa.wikipedia.org/wiki/فیلترینگ_اینترنت_در_ایران

این جمله رو هم توجهتون رو بهش جلب میکنم :
دبیر کمیته فیلترینگ: رئیس‌جمهور در شورا فقط "یک رأی" دارد - این داره در رابطه با رئیس جمهور این مملکت اینجور صحبت میکنند ، در **** دموکراسی ایران تنها 1 رای منتخب اکثریت قاطع مردم داره

عبدالصمد خرم آبادی دبیر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سوال که اخباری در رسانه ها منتشر شده مبنی بر اینکه وزیر ارتباطات اعلام کرده است ، بر اساس دستور رئیس جمهوری تصمیم گیری در مورد واتس اپ و شبکه های اجتماعی بعهده شورای عالی فضای مجازی قرار گرفته و این موضوع قبل از هر اقدامی باید در کمیسیونهای آن شورا بررسی شود؟ آیا این تصمیم رئیس جمهور به کارگروه تعیین مصادیق اعلام شده است گفت: صرف نظر از اینکه چنین تصمیمی از سوی رئیس جمهور محترم اتخاذ شده است یا خیر ، باید عرض کنم که بر اساس مقررات جاری ، رئیس جمهور اساساً اختیار اتخاذ چنین تصمیمی را ندارد.

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
فکر میکنم فیلترینگ موضوع خیلی از بحث هاست ، راه حل ؟ ندارد !

ببینید بحث این نیست که قانون گریزی خوب نیست و باید تمکین کرد از قانون و اینا ، همه اینا درست اما قانون رو چطور برای خودشون برداشت میکنن اینا ( ترجیح میدم از لفظ اینا استفاده کنم تا آقایون ) ؟؟ قانون اساسی هم در محافل دیگه در همین اندازه مورد بحث هست که برداشت ما از قوانین چیه ؟

در رابطه با فیلترینگ من فکر میکنم رویه غلط و به شدت قهر آمیزی دارن با یه جامعه که میخوان به عنوان شغل وبمستر بودن رو انتخاب بکنن ، قانون رو رعایت کنند خودشون بعد انتظار داشته باشن از وب مستر ها ، به هیچوجه قانون انقدر قهر آمیز به این فضا نگاه نمیکنه جلو تر از قانون هستند ظاهرا ، کیمیته فیلترینگ فقط 1 نماینده از دولت داره ، ما انتظار نباید داشته باشیم 1 نماینده دولت که تنها 1 رای هم داره بتونه توی این قضیه تحولی ایجاد کنه ، خیلی ها الان از دولت انتقاد میکنن در این رابطه من بهشون پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونن :
https://fa.wikipedia.org/wiki/فیلترینگ_اینترنت_در_ایران

این جمله رو هم توجهتون رو بهش جلب میکنم :
دبیر کمیته فیلترینگ: رئیس‌جمهور در شورا فقط "یک رأی" دارد - این داره در رابطه با رئیس جمهور این مملکت اینجور صحبت میکنند ، در **** دموکراسی ایران تنها 1 رای منتخب اکثریت قاطع مردم داره

عبدالصمد خرم آبادی دبیر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سوال که اخباری در رسانه ها منتشر شده مبنی بر اینکه وزیر ارتباطات اعلام کرده است ، بر اساس دستور رئیس جمهوری تصمیم گیری در مورد واتس اپ و شبکه های اجتماعی بعهده شورای عالی فضای مجازی قرار گرفته و این موضوع قبل از هر اقدامی باید در کمیسیونهای آن شورا بررسی شود؟ آیا این تصمیم رئیس جمهور به کارگروه تعیین مصادیق اعلام شده است گفت: صرف نظر از اینکه چنین تصمیمی از سوی رئیس جمهور محترم اتخاذ شده است یا خیر ، باید عرض کنم که بر اساس مقررات جاری ، رئیس جمهور اساساً اختیار اتخاذ چنین تصمیمی را ندارد.
اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه
1) دادستان کل کشور (رئیس کارگروه)

2) وزیر یا نماینده ی وزیر اطلاعات

3) وزیر یا نماینده ی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

4) وزیر یا نماینده ی وزیر دادگستری

5) وزیر یا نماینده ی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

6) وزیر یا نماینده ی وزیر علوم تحقیقات و فناوری

7) وزیر یا نماینده ی وزیر آموزش و پرورش

8) فرمانده نیروی انتظامی

9) یک نفر خبره در فناوری اطلاعات و ارتباطات به انتخاب کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

10) یک نفر از نمایندگان عضو کمیسیون قضائی و حقوقی به انتخاب این کمیسیون به تائید مجلس شورای اسلامی

11) رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

12) رئیس سازمان صدا و سیما

13) نماینده دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
منبع :
http://internet.ir/aboutus.html

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
@aalireza439
@EmpireWorld
سایت نیست که آی پی بهش بدی و لوکیشن تقریبا دقیقی بده؟ (تقریبا دقیق منظورم حداقلش اینه که شهر رو درست تشخیص بده) = چرا که الان ای پی خودم رو میبرم تو این سایت های چک آی پی یه شهرهای دور و بعضا نزدیک تهران میزنه.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان وقتی میخوام با وب مانی پرداخت کنم این ارور رو میده :
You have failed to enter the secured area of Merchant WebMoney Transfer!
کسی می دونه راه حل مشکل چیه ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
@aalireza439
@EmpireWorld
سایت نیست که آی پی بهش بدی و لوکیشن تقریبا دقیقی بده؟ (تقریبا دقیق منظورم حداقلش اینه که شهر رو درست تشخیص بده) = چرا که الان ای پی خودم رو میبرم تو این سایت های چک آی پی یه شهرهای دور و بعضا نزدیک تهران میزنه.

کلا بعضی isp ها لوکیشنشون دقیق نیست
مثلا های وب واسه منو میزنه همدان
مبین نت داشتم میزد تهران
ایرانسل هم حوالی تهران میزنه

ولی
http://ip-tracker.org/
این شاید بتونه کمکت کنه

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه
1) دادستان کل کشور (رئیس کارگروه)

2) وزیر یا نماینده ی وزیر اطلاعات

3) وزیر یا نماینده ی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

4) وزیر یا نماینده ی وزیر دادگستری

5) وزیر یا نماینده ی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

6) وزیر یا نماینده ی وزیر علوم تحقیقات و فناوری

7) وزیر یا نماینده ی وزیر آموزش و پرورش

8) فرمانده نیروی انتظامی

9) یک نفر خبره در فناوری اطلاعات و ارتباطات به انتخاب کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

10) یک نفر از نمایندگان عضو کمیسیون قضائی و حقوقی به انتخاب این کمیسیون به تائید مجلس شورای اسلامی

11) رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

12) رئیس سازمان صدا و سیما

13) نماینده دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
منبع :
http://internet.ir/aboutus.html

دقیق باید امار بگیریم ببینیم کلیک خانمان سوز نهایی کار کدومشونه :general105:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
کلا بعضی isp ها لوکیشنشون دقیق نیست
مثلا های وب واسه منو میزنه همدان
مبین نت داشتم میزد تهران
ایرانسل هم حوالی تهران میزنه

ولی
http://ip-tracker.org/
این شاید بتونه کمکت کنه
بعضی آی پی ها رو دقیق نشون میده ها ، حتی گاها شده منطقه درون شهر رو هم روی نقشه آورده ولی گاهی خیلی پرت نشون میده. (این سایت هم سیستم شبیه بقیه سایت ها داره و نتونست نشون بده محدوده رو)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
گوگل آنالیز برای وردپرس رو امتحان کردین؟ به نظر خوب میاد؟
@amir7310
@007saeed
و....

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
کسایی که نمیتونن تو این ادرس http://rafefilter.internet.ir/index .html لاگین کنن و ارور میده
با این شماره تماس بگیرن:general601:
تماس با 4-88315931 داخلی 170

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
گوگل آنالیز برای وردپرس رو امتحان کردین؟ به نظر خوب میاد؟
@amir7310
@007saeed
و....
نظر من رو میپرسی؟ تا به امروز سیستم خیلی دقیقی به این شکل ندیدم (نمیدونم چرا کل ملت از گوگل آنالیز استفاده نمیکنن و میرن سمت وبگذر و های استیت و ...) = فکر کنم به خاطر فیلتر بودن.
گزینه های خیلی خوبی داره (از نماشی انلاین بگیر تا ورودی در ساعات خاص و منابع ورودی و ... )
خیلی بخش های خوبی داره (با تاریخ های متفاوت که میتونید مقایسه کنید و ... )
یه بار امتحان کن (مشتری ش میشی)

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
چت روم هارو که خیلی وقته گذاشتن اول لیست فیلترینگ
زمانی که عسل چت و ققنوس چت، و بقیه چتروم های قدیمی و معروف رو فیلتر کردن و هر روز با یه ادرس جدید میومدن دیگه کار چتروم هم تموم شد ...
حتی یه مدت سایتهای طراحی چتروم هم مثل دی چت فیلتر شده بود ...
الان فقط سایت مذهبی خوبه :general707:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
نظر من رو میپرسی؟ تا به امروز سیستم خیلی دقیقی به این شکل ندیدم (نمیدونم چرا کل ملت از گوگل آنالیز استفاده نمیکنن و میرن سمت وبگذر و های استیت و ...) = فکر کنم به خاطر فیلتر بودن.
گزینه های خیلی خوبی داره (از نماشی انلاین بگیر تا ورودی در ساعات خاص و منابع ورودی و ... )
من خواستم ازش استفاده کنم اما
روز اولی که گذاشتم امار نصف روز بود
روز دوم که دیگه قرار بود امار کامل داشته باشم سایتو زدن فیلتر کردن:D

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من مشتریش هستم ولی واقعا حوصله میخواد چی چی شکنتو روشن کنی دو ساعت تو گوگل لاگین کنی تنظیم منظیم کنی تا آمار امروز رو ببینی.
خلاصه کاری ندارم این افزونش واسه وردپرس رو دیدم ، توی پیشخوان یه پنجره کوچک اضاف میشه و همه اطلاعات گوگل آنالیز رو تو 2 ثانیه بهت نشون میده.
خیلی عالیه این امکانش دیگه نیازی به ورود به هفت خان گوگل آنالیک نیست.
فقط میخوام بدونم امتحانش کردین؟ مشکل پشگل پیش نیاره؟
https://wordpress.org/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/screenshots/
screenshot-1.png

بالا