• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
همینجوری تگ شدی
امروز به صورت اتفاقی به یک برنامه تلوزیونی برخوردم با نام Naked News ، گفتم حتما اسم برنامه شون به کنایه هست و این برنامه با رویکرد جدیدی به اخبار می پردازه.
بعد رفتم یک قسمت آخری که پخش شده بود رو نگاه کردم ، بعدش دریافتم که اسم برنامه شون دقیقا همون چیزی هست که انجام میدن هیچ کنایه ای هم در کار نیست.!
واضح تر بخواهم بگم اینکه ، مجری هایی که اخبار رو میگن کاملا برهنه هستن :general707: آیتم های متفاوتی هم دارن ، مهمان دعوت(مهمون هاشون پوشیده هستن) میکنن ، گزارش تهیه میکنن و..
فکر کن مهمون برنامه شون باشی تا اخر برنامه باید دستتو جلوت نگه داری :دی
اینم بگم مجری های خیلی با حالی دارن ، خیلی به کارشون مسلطاْ :android06:
یعنی اخبار هستش و بعد تنها نکته ی متفاوت همون برهنه بودنشونه؟ (تو گوگل سرچ کردم اره انگاری هست = ملت در دنیا مخشون رد داده ها خوب چه کاریه :)) ) = کسی هم هست این شبکه های دوزاری رو نگاهم بکنه؟ (حتی سهوا؟)
در حال حاضر یه کانال جوک تو تلگرام بزنید خیلی بهتر میگیره
کلا میگفتن چینی ها اینطورین (یه روز میزنن تو کار جوک، یه روز تو کار صنایع دستی، یه روز خودروسازی و ...) = ولی انگار این روزها تو ایران اینطوری شده ولی با کمی تفاوت، اونم اینه که همه زدن تو کار عکس و جوک و ساخت کانال تلگرام = الان از اشباع هم اشباع تر شده

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
همینجوری تگ شدی

یعنی اخبار هستش و بعد تنها نکته ی متفاوت همون برهنه بودنشونه؟ (تو گوگل سرچ کردم اره انگاری هست = ملت در دنیا مخشون رد داده ها خوب چه کاریه :)) ) = کسی هم هست این شبکه های دوزاری رو نگاهم بکنه؟ (حتی سهوا؟)

کلا میگفتن چینی ها اینطورین (یه روز میزنن تو کار جوک، یه روز تو کار صنایع دستی، یه روز خودروسازی و ...) = ولی انگار این روزها تو ایران اینطوری شده ولی با کمی تفاوت، اونم اینه که همه زدن تو کار عکس و جوک و ساخت کانال تلگرام = الان از اشباع هم اشباع تر شده
آزارداری؟:general710:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
pingdom یا gtmetrix ؟
سرعت لود سایت رو pingdom حدود 3 ثانیه نشون اون وقت gtmetrix برای همون سایت رو بالای 10 ثانیه ، چند بار هم چک کردم تغییر آنچنانی ندیدم و همین عددها رو آوردند. الان کدوم یکی درست میگه ؟ :|

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
باید بگی کسی هم هست که نگاه نکنه ؟ (استفاده ابزاری از زن ها یکی از اصول اولیه تبلیغاته)

pingdom یا gtmetrix ؟
سرعت لود سایت رو pingdom حدود 3 ثانیه نشون اون وقت gtmetrix برای همون سایت رو بالای 10 ثانیه ، چند بار هم چک کردم تغییر آنچنانی ندیدم و همین عددها رو آوردند. الان کدوم یکی درست میگه ؟ :|
گاهی اوقات سرعت لود سایت بسته به سرور مبدا تو لوکیشن های متفاوت فرق میکنه ،
pingdom ۶ تا لوکیشن داره ، میتونه همه رو تست کنی و تفاوت رو ببینی.
جدای این دو سایت ، سرویس Page Speed گوگل هم سرویس خوبی هست (یکجورایی مهم تر هست)
https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

fardin78

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان شرمنده که اینجا پیام میدم.
ولی کسی دلار پرفکت مانی میفروشه؟
2 دلار بیشتر نمیخوام و هر جا میرم احراز هویت میخواد و من وقت ندارم که یه روز صبر کنم برا دو دلار.
پول رو هم اول من واریز میکنم تا شکی نباشه
ممنون

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
اومدم ادرس یه کانال غیر اخلاقی رو ریپورت کنم تو فیلترینگ زد ادرس وارد شده فیلتر میباشد .
چطوری شده ؟؟o_O

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
امروز به صورت اتفاقی به یک برنامه تلوزیونی برخوردم با نام Naked News ، گفتم حتما اسم برنامه شون به کنایه هست و این برنامه با رویکرد جدیدی به اخبار می پردازه.
بعد رفتم یک قسمت آخری که پخش شده بود رو نگاه کردم ، بعدش دریافتم که اسم برنامه شون دقیقا همون چیزی هست که انجام میدن هیچ کنایه ای هم در کار نیست.!
واضح تر بخواهم بگم اینکه ، مجری هایی که اخبار رو میگن کاملا برهنه هستن :general707: آیتم های متفاوتی هم دارن ، مهمان دعوت میکنن (مهمون هاشون پوشیده هستن) ، گزارش تهیه میکنن و..
فکر کن مهمون برنامه شون باشی تا اخر برنامه باید دستتو جلوت نگه داری :دی
اینم بگم مجری های خیلی با حالی دارن ، خیلی به کارشون مسلطاْ :android06:
خیلی قدیمیه این برنامه ، مصاحبه هاشون داخل خیابون کامل لخت می گردن با مردم صحبت می کنن
من موندم اونی که این به ذهنش رسیده پیش خودش ب چی فکر می کرده فک کنم تو کف مجری اخبار بوده
حالا اینا بکنار فرض کن خبر داعش رو داره می گه همون لحظه داره لباساش رو در میاره
لامصب چ چیز هایی هم هستن

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
چون زمان رفع فیلتر من سایت رو انتقال دادم به هاستینگ دیگه و دیگه لازم نبود فیلترینگ واسه بررسی سایت نامه رفع انسداد بده به هاست دی ال . الان هم هاست دی ال میگه تا اون نامه رو دریافت نکنن نمیتونن سایت رو میزبانی کنن . فیلترینگ هم که دیگه اون نامه رو نمیزنه:D
اوه اوه چه بد شانسی
به غیر از اینجا من سرویس دهنده بهتری نمیشاسم که بتونه با هاست دی ال رقابت کنه : http://hostiran.net

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان شرمنده که اینجا پیام میدم.
ولی کسی دلار پرفکت مانی میفروشه؟
2 دلار بیشتر نمیخوام و هر جا میرم احراز هویت میخواد و من وقت ندارم که یه روز صبر کنم برا دو دلار.
پول رو هم اول من واریز میکنم تا شکی نباشه
ممنون
برو توی بازارچه زیادن.

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
باید بگی کسی هم هست که نگاه نکنه ؟ (استفاده ابزاری از زن ها یکی از اصول اولیه تبلیغاته)

جدای این دو سایت ، سرویس Page Speed گوگل هم سرویس خوبی هست (یکجورایی مهم تر هست)
سلام علیرضا خوبی ؟ میگم آی دی تلگرامتو میدی بهم ؟

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
مشکلی نداره
شما مجدد میتونی سایت رو تو پنل خودت ثبت و وریفای کنی
یچیز مثل همون گوگل وب مستر هست، هر کی وریفای کنه سایت میاد تو پنلش!
لینکش رو میشه بدی
اوه اوه چه بد شانسی
به غیر از اینجا من سرویس دهنده بهتری نمیشاسم که بتونه با هاست دی ال رقابت کنه : http://hostiran.net
هاست ایران سرویس هاش همه سالانس؟

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
آقا کسی رویش سراغ داره که وقتی یک دامین ir مورد نظر ما منقضی میشه ، بلافاصله بشه ثبتش کرد ؟

آخه تو نیک زمان دقیق برای اکسپایر شدن وجود نداره . حتی شده بعد از چند روز از تاریخ انقضا ، دامنه آزاد بشه

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
آقا کسی رویش سراغ داره که وقتی یک دامین ir مورد نظر ما منقضی میشه ، بلافاصله بشه ثبتش کرد ؟

آخه تو نیک زمان دقیق برای اکسپایر شدن وجود نداره . حتی شده بعد از چند روز از تاریخ انقضا ، دامنه آزاد بشه
یکی از کاربرای همین تاپیک فکر کنم نرم افزار برای این کار داشت! ولی دقیق یادم نیست کی بود :general505:

سرویس گوگل فکر کنم سرعت این دو تا رو میگیره تقسیم بر2 میکنه تحویل میده! درست حد وسط اینها رو نشون میده :دی

• Like
Reactions: dsi

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
وقتی شرکت های هاستینگ برتینا و نت افراز پول رو که گرفتن یه ضربه کات داخل پا به ماتحت مشتری میزنن و برای همدیگه سانتر از جناحین میکنن

راهنما های نصب در دانشنامه برتینا جهت استفاده شما کاربر گرامی قرار داده شده است. همچنین در صورت استفاده از هاست اشتراکی می بایست با شرکت میزبانی خود برای نصب در تماس باشید
https://kb.bertina.ir/?cat=1138

با سلام خدمت شما
با توجه به انیکه گواهینامه اس اس ال دامین شما از شرکت نت افراز تهیه نشده است، بنابراین مراحل نصب و راه اندازی آن بر عهده شرکت ارایه دهنده اس اس ال می باشد.
با این حال شما می توانید از آموزش زیر در این خصوص استفاده نمایید:
http://www.site-helper.com/ssl.html
در صورتی که مایل هستید بخش فنی شرکت نت افراز گواهینامه اس اس ال را بر روی دامین شما نصب کند، هزینه آن برابر با 20 هزار تومان می باشد. در صورت موافقت لطفا ما را جهت انجام اقدامات لازم مطلع سازید.
سوالی داشتید در خدمت هستیم.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
به نظرتون در حال حاضر زدن سایت موزیک اینده خوبی داره یا اپلود سنتر
البته میدونم هیچکدوم :android06:
اما بین این دو میخوام یکی رو انتخاب کنم

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
کسی از وضعیت همکاری در فرشوش همکاران hamkaran.net خبر داره؟
نه پیام جواب میدن نه وضعیت سفارشا عوض میشه...

بالا