• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان تا حالا شده نتونید سایتتون رو تو گوگل وب مستر وریفای کنید ؟
یه وبلاگ داشتم بهش یه دامین دادم و حالا میخوام تو گوگل وب مستر ثبت کنم وریفای نمیشه ؟؟ رزبلاگ هست.
به نظرتون مشکل چیه ؟

Last edited:

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
میبینم که گوگل .... زد به جشن و پایکوبی وبمسترین خوشحال شده از برداشتن تحریم:general711:
کلا میخواد میزان علاقه ایرانیون رو بسنجه و بعدش با ماهیتابه بکوبه تو صورتشون :دی
این نشون میده که اینجا رئیس کیه :دی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اساتید برنامه نویس اندروید برای نوشتن یه بازی حدس معمولی نیاز دارم

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
میبینم که گوگل .... زد به جشن و پایکوبی وبمسترین خوشحال شده از برداشتن تحریم:general711:
بهتر
این باشگاه خبرنگاران زیادی گنده گ و زی می کرد می گفت گوگل در مقابل خواسته های ایرانی ها تسیلم شده و داره ضرر می ده و به کاربرای ایرانی برای بقای سرویس هاش نیاز داره
و بخاطر ضرر تحریم ها بهش مجبور شده برا کاربرا مجدد سرویس ها رو باز کنه

پ.ن : فک کنم کسی انگشتش اشتباهی خورده رو دکمه وگرنه من جاشون بودم همین ای پی ایرانی ها برا سرچ کردن رو هم می بستم :|

Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
خطر لو رفتن داستان،برای دوستانی که فصل 6 رو هنوز شروع نکردن
❌خطر اسپویل❌
❌خطر اسپویل❌

آريا ممكنه همون كسي باشه كه قراره والدرفري رو بكشه
وبسايت "Winteriscoming" تئوري جالبي در اين باره داره:
در قسمت سوم يعني "Oathbreaker" ،ما قسمت هايي رو ديديم كه آريا تحت تمرينهايي قرار ميگرفت.مهارتهاي اون،براي رسيدن به هدفش كه همون تبديل شدن به "هيچكس" است،با يك عضو ديگر معبد مورد آزمايش قرار ميگرفتند.در طي همين سكانس بود كه "وِيف" از آريا در مورد وضعيت ليست سياه ننگينش پرسيد،و آريا اسم ها رو دونه دونه گفت،و وقتي كه نوبت به اسم والدرفري رسيد،ويف ساكت شد جوري كه انگار اين اسم رو ميشناسه!
البته درسته كه تدوين كننده ها،صحنه هاي گفت و گوي آريا و ويف رو با صحنه هاي مبارزشون ادغام كردن،ولي بازم زمانبندي اون قسمت نامبرده،شك و شبهه هايي رو ايجاد ميكنه.
همونطور كه در پست هاي قبلي ما مربوط به چند ماه گذشته ديدين،ميدونيم كه سريال در فصل ششم دوباره به "riverlands" برميگرده.علي الخصوص كه جيمي لنيستر قراره براي برداشتن محاصره به "riverrun" بره.ما همچنين ميدونيم كه بازيگر نقش والدر فري يعني "ديويد بردلي"،قراره توي فصل ششم دوباره قدرتشو بدست بياره.(همونطور كه در تصوير كه از تريلر فصل ٦ برداشته شده ميبينين)
بنظر مياد كه والدر داره ترتيب يه مهموني ديگه رو در "twins" ميده.
ما ميدونيم كه در آينده اي نزديك،آريا قراره عضو گروهي از بازيگراي دوره گرد بشه.حالا يا توي نمايشاشون واقعن نقش داره و بازي ميكنه،يا اينكه فقط به عنوان يه بيننده توي گروهه.شايد،در ابتدا فقط يه بيننده باشه،همونطور كه در مورد مردان بي چهره هم اولاش همينطور بود،و كم كم با تمرين و تلاش خودشو يكي از اونا كرد.خلاصه توي كتاب اون به يه گروه بازيگراي دوره گرد ملحق ميشه.
حالا ممكنه كه والدر فري همين گروه بازيگرا رو براي همين جشن هر چي اي كه قراره بگيره(توي عكس بالا) استخدام كنه،و آريا هم كه داره با اسم جديدي سفر ميكنه،ميبينه كه دوباره به همون جايي برگشته كه قتل عام برادرش،راب و مادرش،بانو كتلين اتفاق افتاد.
يه سرنخ ديگه هم براي اين پازل وجود داره.توي فصل پنجم،وقتي آريا داشت با ويف بازي دروغ يا بازي چهره ها رو انجام ميداد،ويف داستاني رو در مورد خودش گفت كه دختر لرد ثروتمندي بوده كه تازه همسرشو از دست داده و دوباره ازدواج كرده.
حالا اين احتمال هست كه ويف يه "فري" بوده،و پدرش همون والدر فري بوده،كسي كه به اين معروفه كه همش زنش ميميره و دوباره ازدواج ميكنه.

با تشکر از نگین خانم بابت ترجمه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
بهتر
این باشگاه خبرنگاران زیادی گنده گ و زی می کرد می گفت گوگل در مقابل خواسته های ایرانی ها تسیلم شده و داره ضرر می ده و به کاربرای ایرانی برای بقای سرویس هاش نیاز داره
و بخاطر ضرر تحریم ها بهش مجبور شده برا کاربرا مجدد سرویس ها رو باز کنه

پ.ن : فک کنم کسی انگشتت اشتباهی خورده رو دکمه وگرنه من جاشون بودم همین ای پی ایرانی ها برا سرچ کردن رو هم می بستم :|
آره گوگل اصلا داشت به خاطر تحریم ایران برشکست میشد و به خاک سیاه مینشست و مجبور شد ایران رو از تحریم دربیاره!!!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
mashin.ir

این دامنه دست کی بود ؟

چقدر معامله شد

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
لطفا طراح بنر حرفه ای معرفی کنید که تعهد کاری داشته باشه!
تا حالا با چندین طراح کار کردم هیچ کدوم کار به موقع تحویل نمیدن!
----
آرزو به دل موندم یک برنامه نویس یا طراح (بنر و ....) روی حرفش بمونه و کار دقیقا همان تایمی که گفته تحویل بده!

بالا