• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
کسی تو سایتش از این گردنبندهای مرغ آمین داره 2 تا میخوام

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
لطفا طراح بنر حرفه ای معرفی کنید که تعهد کاری داشته باشه!
تا حالا با چندین طراح کار کردم هیچ کدوم کار به موقع تحویل نمیدن!
----
آرزو به دل موندم یک برنامه نویس یا طراح (بنر و ....) روی حرفش بمونه و کار دقیقا همان تایمی که گفته تحویل بده!

فی طراحی بنر چقدره ؟

آخه این دو تا که گفتی هیچ کودومش محصول آماده نیست که براتدیر بفرسته هر کودومش یه جریانی داره مثلا کد نویسی مینویسی مینویسی یه دفعه دارغ با کله میخوریبه یه بن بست هچل هفت ،خب تا بیای پیداش کنی وقت میگیره ولی در کل بدقولی زیاده توشون به دلیل گرفتن زیادکار

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
لطفا طراح بنر حرفه ای معرفی کنید که تعهد کاری داشته باشه!
تا حالا با چندین طراح کار کردم هیچ کدوم کار به موقع تحویل نمیدن!
----
آرزو به دل موندم یک برنامه نویس یا طراح (بنر و ....) روی حرفش بمونه و کار دقیقا همان تایمی که گفته تحویل بده!
اگه پیدا کردید که تعهد کاری داشته باشه به ما هم معرفی کنید ...
جالب اینجاس قبل سفارش کلی تاکید میکنی
سر وقت تحویل بده کارو اما باز اذیت میکننو هی امروز فردا :|
نمیدونم چه رسمیه، فکر کنم یه نوع کلاس محسوب میشه بین طراح ها :general710:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
احتمال زیاد اره. چون رضا پیشرو ایرانه دیگه این همه هم همراه داشت جمع نشدن برن خارج که!
آخه بهش گفت تو تحت تعقیبی
بعد میشه چطوری یه آدمی که تحت تعقیبه رو آورد تو یه برنامه و بعدم مجوز پخششم گرفت؟
امیر خلوت هم کنارش بود تازه

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
6 گیگ حجم دارم یه روز وقت :|
یه کی یه چی معرفی کنه لطفا.

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
ویندوزتو آپدیت کن!!!
اگه پیدا کردید که تعهد کاری داشته باشه به ما هم معرفی کنید ...
جالب اینجاس قبل سفارش کلی تاکید میکنی
سر وقت تحویل بده کارو اما باز اذیت میکننو هی امروز فردا :|
نمیدونم چه رسمیه، فکر کنم یه نوع کلاس محسوب میشه بین طراح ها :general710:
آخه اون زمانی که میگن تقریبیه.فکر نمیکنم هیچ طراح و برنامه نویسی بگه من دقیقا سر همون روز پروژه رو تحویل میدم.
خودم داشتم پروژه هایی که خودم تخمین میزدم 3-2 روزه اوکی میکنمشون اما بیشتر از یه هفته وقتمو گرفتن !! چون دقیقا تو برنامه نویسی یه چیزی که اصلا فکرشم نمیتونی بکنی چنان مشکلی برات بوجود میاره که دلت میخواد دو دستی بزنی تو سر خودت
اما خب طراح ها از این مشکلات ندارن به اونصورت.داشته باشن هم پیچیده نیست که خیلی وقت گیر باشه.

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
دوستان بهترین نرم افزار ریکاوری چیه؟
برای عکس

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
ویندوزتو آپدیت کن!!!

آخه اون زمانی که میگن تقریبیه.فکر نمیکنم هیچ طراح و برنامه نویسی بگه من دقیقا سر همون روز پروژه رو تحویل میدم.
خودم داشتم پروژه هایی که خودم تخمین میزدم 3-2 روزه اوکی میکنمشون اما بیشتر از یه هفته وقتمو گرفتن !! چون دقیقا تو برنامه نویسی یه چیزی که اصلا فکرشم نمیتونی بکنی چنان مشکلی برات بوجود میاره که دلت میخواد دو دستی بزنی تو سر خودت
اما خب طراح ها از این مشکلات ندارن به اونصورت.داشته باشن هم پیچیده نیست که خیلی وقت گیر باشه.
چه طراح چه برنامه نویس، باید وقتی با شما قرارداد میبنده یا قول میده تایمی که ممکنه به درسش و امتحانش برخورد کنه! یا مسافرت بره! یا اصلا برنامه مشکلی پیش بیاد را هم لحاظ کنه.
من کارفرما وقتی با شخصی قرارداد میبندم. برای اون کار با چندین نفر دیگر برنامه ریزی میکنم که سر موقع کار رو تحویل بگیرم تا همه ی مواردو هماهنگ کنم. این وسط یک نقر خارج از تایمش حرکت کنه و کارو به موقع تحویل نده، کل کار بهم میریزه و ضرر مالی برای ما داره! (من حتی دیرکرد منطقی را هم در تایم کلی پروژه لحاظ میکنم)
مشکل اینجاست که کار داخل وب ایران خیلی ها مانند کار فیزیکی نمیدونن و براش ارش بالایی قائل نیستن! در صورتی که درآمدش از کار فیزیکی بالاتره....

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
چه طراح چه برنامه نویس، باید وقتی با شما قرارداد میبنده یا قول میده تایمی که ممکنه به درسش و امتحانش برخورد کنه! یا مسافرت بره! یا اصلا برنامه مشکلی پیش بیاد را هم لحاظ کنه.
من کارفرما وقتی با شخصی قرارداد میبندم. برای اون کار با چندین نفر دیگر برنامه ریزی میکنم که سر موقع کار رو تحویل بگیرم تا همه ی مواردو هماهنگ کنم. این وسط یک نقر خارج از تایمش حرکت کنه و کارو به موقع تحویل نده، کل کار بهم میریزه و ضرر مالی برای ما داره! (من حتی دیرکرد منطقی را هم در تایم کلی پروژه لحاظ میکنم)
مشکل اینجاست که کار داخل وب ایران خیلی ها مانند کار فیزیکی نمیدونن و براش ارش بالایی قائل نیستن! در صورتی که درآمدش از کار فیزیکی بالاتره....
درسته
من خودم زیاد پروژه انجام نمیدم.مگر اینکه گاهی وقتا از داخل پونیشا یکی دوتا کار بردارم
ولی وقتی پیش خودم تخمین میزنم مثلا 5 روزه میتونم انجامش بدم به طرف میگم 8 روزه یا 10 روزه انجام میدم
که اگر احیانا مشکلی پیش اومد وقت این رو داشته باشم که درباره اش تحقیق کنم و حلش کنم
اگر هم نیومد که پروژه رو زودتر از 10 روزی که قول دادم تحویل میدم و میشه یه جور خوش قولی :d
ولی خب اغلب بچه ها تو نت دیگه قرارداد رسمی با هم نمیبندن.این باعث میشه زیاد تعهد کاری بوجود نیاد.

mahdiyar98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
دوستان نظرتون درباره این ربات چی هست؟
فایل ها رو از طریق تلگرام آپلود میکنه و بهتون یک لینک میده ! دقیقا مثل آپلودسنتر ها !
https://telegram.me/uport_bot

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
برنامه Driver Pack Solution
ویندوز 7 ، 8 ، 10
فصل یک تا سه سریال GoT
چهار تا فیلم 1080p
بازی جنگ های تن به تن
و ...
آخه تو باید بگی چی میخوای تا ما هم راهنماییت کنیم

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
تو تایپیک بحث و گفتگو پیرامون سریال ها یه موجوداتی شبیه به انسان یافت میشن که فک میکنن هرچی میگن درسته,هرچی نظر میدن خوبه و در کل سعی دارن به بقیه بفهمونن که من چیزی حالیمه:general607:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
چقدر بدم میاد از اینای که میان کامنت می زارن اسم شون رو می زارن مهسا و میترا بعدش یه عالمه قربون صدقه خودم و سایتم می رن:general504: بعد نگا می کنم می بینم لینک سایتش رو گذاشته طرف:general210:
الان یکی کامنت گذاشته بود وای مرسی خیلی دنبالش گشتم ، عاشقتونم نگا کردم اسمش زده بود میترا انوقت ایمیلش علی652 :general712::general710:

پ.ن : لینکش رو هم گذاشته بود:oops::general708:

بالا