• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

file3

Registered User
لایک‌ها
69
سلام دوستان

عزیزانی که میگید ای نتورک (ANetwork) خوبه، همین دیروز تمام حساب منو (5 تا سایت داشتم) بالا کشیدن بدون هیچ دلیل .
متن تیکت ها هم بد نیست بخونید:
دوست دارم این به گوش خود ای نتورکی ها برسه ببینم مشکل سایت من کجا بوده - فقط یه دلیل بگن و ثابت کنن
شماهاهم اگه از خود ای نتورکی ها هستین حتما بهشون اطلاع بدین - من تا بتونم این پستمو همه فروم ها پخش میکنم

--------------------------------
سلام
من لایت باکس شمارو به تازگی روی همه سایتام قرار دادم اما یدفه سایت ..... مسدود شد !!!
میشه بفرمایین علت چیه و چرا ؟؟؟
اگه موردی هست بفرمایید تا همه لایت باکس های شما رو بردارم.
من دارم با ۳ شرکت بزرگ دیگه کار میکنم سایت هامم هیچ مشکلی ندارند.

--------- رامین شجاعی
با سلام
جناب ... عزیز وبسایت شما به علت ارسال کلیک های غیر واقعی توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است.
شما می توانید حداقل پس از گذشت یک ماه از تاریخ انسداد وبسایت تان، درخواست رفع انسداد خود را از طریق تیکت ارسال نمایید.
با احترام
----------
سلام
شما کل درآمد ماه گذشته منو ۰ کردید - سایت بیا ... لایت باکسشو ۲ روزه قرار دادم
لطفا بفرمایید چرا اینکارو کردید؟
از نظر شما قرار دادن لایت باکس کلیک غیر واقعی هست !!!
بدون علت که نمیشه درآمد ۱ ماه گذشتمو ۰ کنید!!!

----------- فرشته نویدی ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
جناب آقای .... مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست بلکه به این معناست که کلیک های غیرواقعی از سایت شما دریافت شده و ادامه ی این موضوع مسلماً می تواند موجب افت اثربخشی تبلیغاتی که در این سایت نمایش داشته اند شود.
حال آنکه شما میتوانید پس از بررسی این موضوع پس از یک ماه درخواست رفع مسدودیت سایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید و ما از ادامه همکاری با شما روی این سایت خوشحال خواهیم شد.
با احترام
--------
مگه شما نمیفرمایین:
"مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست"
خب شما کل درآمد سایت منو ۰ کردین !!!! کل درآمد ۱ ماه گذشته رو !!!
لطفا شماره تماس بدین من با مدیر ای نتورک صحبت کنم.

------------- افشین بیداری ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
جناب آقای ... "مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست" اما به هر حال از وبسایت شما کلیک های غیر واقعی و تکراری دریافت شده است و از آنجایی انسداد بصورت اتوماتیک و از طرف سیستم ضد تخلف Anetwork صورت گرفته است، متاسفانه امکان رفع انسداد دستی آن حداقل تا ۳۰ روز پس از تاریخ مسدودیت وجود ندارد.
با احترام
----------------
اصلا رفع انسداد مهم نیست برام
کلیک های تقلبی و ... هم کذب محض هست و اصلا تکراری نداشتم چون لایت باکس یبار باز میشه فقط
به هر حال من اصلا و ابدا قصد ادامه همکاری با شما رو ندارم و یه اشتباه بزرگم این بود که به حرف همکارانم تو فروم ها توجه نکردم و فکر کردم اونا دارن الکی میگن که بدون دلیل درآمدمو پرداخت نمیکنید.

تنها حرف منه اینه که چرا درآمد ۱ ماه گذشته من که ... هزار تومان بوده رو ۰ کردین !!!!!!!
چند ماه تبلیغات شما رو پخش کردم هیچ مشکلی نبود همین روزای آخر ماه یهو کلیک تقلبی یافتین...

--------------- فرهاد بهشتی ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵
سلام؛ وقت بخیر
جناب آقای ....، شما می توانید پس از ۳۰ روز درخواست رفع انسداد وبسایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید.
با احترام

من صدتا تیکت دیگه هم بزنم مطمعنا همینو میگن

دوستان بازم من نصیحت میکنم که ای نتورک واقعا کلاهبرداره جند ماه درآمد های کمو پرداخت میکنه - اما تعداد سایتاتون که زیاد شه و درآمدتون بیشتر شه یدفه بدون بهانه این بلا رو سرتون میاره

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
تو سایتم یه موسیقی خارجی گذاشتم
whitesnake here i go again '87
این یه آهنگی داره که باعث میشه صدای خواننده به وش نرسه یعنی آهنگش از صدای خوانندش ولومش بیشتر میشه آهنگشو حذف کرد یا کاریش کرد؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
مشتری : ببخشید سرویس شما چقدر طول میکشه اعمال بشه ؟

اپراتور : یک ساعت بعد از سفارش

مشتری : خیلی خوب پس من یه ساعت دیگه سفارشم رو میدم

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
کسی مترجم (فقط انگلیسی به فارسی) خوب سراغ داره ؟

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
دوستان اگر بخواهیم سایت انگلیسی بزنیم موضوع سایت چی باشه بهتره ؟
با پرداخت هزینه های سرور و دامنه مشکلی ندارم
قیلتر شدنش هم مهم نیست

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
کسی مترجم (فقط انگلیسی به فارسی) خوب سراغ داره ؟
اگه پیدا کردی لطفن به منم معرفی کن خیلی لازمه وقت هم کم . مترجی که با گوگل ترانسلیت ترجمه نکنه اصلن وجود نداره مثه اینکه !

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
Last edited by a moderator:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
تو سایتم یه موسیقی خارجی گذاشتم
whitesnake here i go again '87
این یه آهنگی داره که باعث میشه صدای خواننده به وش نرسه یعنی آهنگش از صدای خوانندش ولومش بیشتر میشه آهنگشو حذف کرد یا کاریش کرد؟
؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اموزش های udemy بعد از خرید قابل دانلود هستن یا باید در سایت نگاشون کنیم ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
میشه یکی لطف کنه بگه پست منو کی پاک کرد ؟ !!!
:|

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
یه دکتر داشتیم اینجا یوزرش یادم نیست تگش کنم:rolleyes: سوال داشتم ازش

"بیماری هایی که 50درصد منجر به مرگ بشن حالا کمتر و بیشترش فرق نداره واگیر باشن و حتماواجب باشه بیمارو قرنطینه کنن" کسی ازین مدل بیماری ها میشناسه؟:general609:

میشه یکی لطف کنه بگه پست منو کی پاک کرد ؟ !!!
:|
ایشان => l3est :D

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
نه محمد جان ببین یه سری سایت های عکس
وقتی روی گزینه ی دانلود کلیک میکنی دیگه عکس رو نمایش نمیده تا شما save image کنی !
اتوماتیک دانلود میشه ... عکس پایینی رو ببینی منظورمو میفهمی
مشاهده پیوست 932358
با php خیلی راحت میشه
از چه سی ام سی استفاده میکنی ؟ php بلدی یه خورده ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام دوستان

عزیزانی که میگید ای نتورک (ANetwork) خوبه، همین دیروز تمام حساب منو (5 تا سایت داشتم) بالا کشیدن بدون هیچ دلیل .
متن تیکت ها هم بد نیست بخونید:
دوست دارم این به گوش خود ای نتورکی ها برسه ببینم مشکل سایت من کجا بوده - فقط یه دلیل بگن و ثابت کنن
شماهاهم اگه از خود ای نتورکی ها هستین حتما بهشون اطلاع بدین - من تا بتونم این پستمو همه فروم ها پخش میکنم

--------------------------------
سلام
من لایت باکس شمارو به تازگی روی همه سایتام قرار دادم اما یدفه سایت ..... مسدود شد !!!
میشه بفرمایین علت چیه و چرا ؟؟؟
اگه موردی هست بفرمایید تا همه لایت باکس های شما رو بردارم.
من دارم با ۳ شرکت بزرگ دیگه کار میکنم سایت هامم هیچ مشکلی ندارند.

--------- رامین شجاعی
با سلام
جناب ... عزیز وبسایت شما به علت ارسال کلیک های غیر واقعی توسط سیستم ضد تخلف مسدود گردیده است.
شما می توانید حداقل پس از گذشت یک ماه از تاریخ انسداد وبسایت تان، درخواست رفع انسداد خود را از طریق تیکت ارسال نمایید.
با احترام
----------
سلام
شما کل درآمد ماه گذشته منو ۰ کردید - سایت بیا ... لایت باکسشو ۲ روزه قرار دادم
لطفا بفرمایید چرا اینکارو کردید؟
از نظر شما قرار دادن لایت باکس کلیک غیر واقعی هست !!!
بدون علت که نمیشه درآمد ۱ ماه گذشتمو ۰ کنید!!!

----------- فرشته نویدی ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
جناب آقای .... مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست بلکه به این معناست که کلیک های غیرواقعی از سایت شما دریافت شده و ادامه ی این موضوع مسلماً می تواند موجب افت اثربخشی تبلیغاتی که در این سایت نمایش داشته اند شود.
حال آنکه شما میتوانید پس از بررسی این موضوع پس از یک ماه درخواست رفع مسدودیت سایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید و ما از ادامه همکاری با شما روی این سایت خوشحال خواهیم شد.
با احترام
--------
مگه شما نمیفرمایین:
"مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست"
خب شما کل درآمد سایت منو ۰ کردین !!!! کل درآمد ۱ ماه گذشته رو !!!
لطفا شماره تماس بدین من با مدیر ای نتورک صحبت کنم.

------------- افشین بیداری ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
جناب آقای ... "مشخصاً مسدودیت سایت به معنای تخلف مجموعه شما نیست" اما به هر حال از وبسایت شما کلیک های غیر واقعی و تکراری دریافت شده است و از آنجایی انسداد بصورت اتوماتیک و از طرف سیستم ضد تخلف Anetwork صورت گرفته است، متاسفانه امکان رفع انسداد دستی آن حداقل تا ۳۰ روز پس از تاریخ مسدودیت وجود ندارد.
با احترام
----------------
اصلا رفع انسداد مهم نیست برام
کلیک های تقلبی و ... هم کذب محض هست و اصلا تکراری نداشتم چون لایت باکس یبار باز میشه فقط
به هر حال من اصلا و ابدا قصد ادامه همکاری با شما رو ندارم و یه اشتباه بزرگم این بود که به حرف همکارانم تو فروم ها توجه نکردم و فکر کردم اونا دارن الکی میگن که بدون دلیل درآمدمو پرداخت نمیکنید.

تنها حرف منه اینه که چرا درآمد ۱ ماه گذشته من که ... هزار تومان بوده رو ۰ کردین !!!!!!!
چند ماه تبلیغات شما رو پخش کردم هیچ مشکلی نبود همین روزای آخر ماه یهو کلیک تقلبی یافتین...

--------------- فرهاد بهشتی ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵
سلام؛ وقت بخیر
جناب آقای ....، شما می توانید پس از ۳۰ روز درخواست رفع انسداد وبسایت خود را از طریق تیکت اعلام نمایید.
با احترام

من صدتا تیکت دیگه هم بزنم مطمعنا همینو میگن

دوستان بازم من نصیحت میکنم که ای نتورک واقعا کلاهبرداره جند ماه درآمد های کمو پرداخت میکنه - اما تعداد سایتاتون که زیاد شه و درآمدتون بیشتر شه یدفه بدون بهانه این بلا رو سرتون میاره

درود

بارها و بارها اینجا هم من گفتم هم دوستان دیگه که ای نتورک واقعا داغونه و استفاده نکنید
یه کم صبر کن سرم خلوت شه تو فکر اینم یک نرم افزاریو بنویسم که مثل یک کاربر عمل کنه سایتی که تبلیغ رو گذاشته باز کنه آی پی رو ست کنه کلیک کنه رو تبلیغ مثلا 10 ثانیه تو صفحه اون تبلیغ بمونه یا بچرخه تو سایتش بعد ببنده و دوباره با یه آی پی دیگه این کارو کنه ( آی پی ها هم به راحتی و 100% واقعی میشه جمع کرد )
انقدر دلم از ای نتورک پره که خدا نکنه تصمیم بگیرم نابودش کنم کاری میکنم که جمع کنه همه چیشو :| فقط حیف پارتی کلفتن و آدم از عواقبش میترسه ...

باورم نمیشه :| چرا آخه :|
مهدی ؟ :|

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
@learndl
ماشاالله شما اینقدر یوزر داری که هرکدومو بن میکنن با یکی دیگه میای
یوزر @rizak هم شانس آوردی بن دائم نشد. دوباره چند روز دیگه میتونی با اون بیای تو انجمن
حالا کی از بنی در اومدی؟ دلمون برات تنگ شده بود

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
@learndl
ماشاالله شما اینقدر یوزر داری که هرکدومو بن میکنن با یکی دیگه میای
یوزر @rizak هم شانس آوردی بن دائم نشد. دوباره چند روز دیگه میتونی با اون بیای تو انجمن
حالا کی از بنی در اومدی؟ دلمون برات تنگ شده بود
آره یه 200 سیصد تایی دارم چطور ؟
فک نکنم به شما ربطی داشته باشه نه ؟
@rizak مرتضی ( یا فک کنم جواد ) عزیزم چیکار کردی با این بنده خدا که اینطوری داره میسوزه ؟
حداقل آدرس آتیش نشونی بهش میدادی انقد اذیت نشه :)

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
دوستان این فاز جدید فیلترینگ فکر کنم زد همه چیو به ... داد نه / هر چی سایت فیلم مجاز و غیرمجاز گردن کلفت با سابقه چند ساله بود و فیلتر نشده بود تا حالا فیلتر شد /
اینجا کیا سایت فیلم دارن . ایا از شمام فیلتر شده / مشکلشون با سایت فیلم ایرانی چیه دیگه ؟؟؟:general410:

بالا