• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
دوستان دقت کردید ؟
وبلاگ های میهن بلاگ ، رزبلاگ و بلاگفا دیگه پیج اتوریتی مجزا ندارن!!!
من روی چندین سایت تست کردم پیج اتوریتی وبلاگای این سیستما رو ، همون پیج اتوریتی دومین اصلی نشون میده

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان دقت کردید ؟
وبلاگ های میهن بلاگ ، رزبلاگ و بلاگفا دیگه پیج اتوریتی مجزا ندارن!!!
من روی چندین سایت تست کردم پیج اتوریتی وبلاگای این سیستما رو ، همون پیج اتوریتی دومین اصلی نشون میده
اره دقیقا منم چند روز پیش چک کردم این موضوع رو فهمیدم
یه عده هم خوشحال شده بودن فکر میکردن اتوریتی وبلاگشون رفته بالا :D
چرا از طریق خود سایتش اقدام نمیکنی؟
یه کار خصوصی داشتم باهاشون :oops:
پ.ن :‌ یافتمش

• Like
Reactions: ap3

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
تبعیض توی این مملکت داره ادم رو خفه میکنه

به هر دری هم میزنی نمیتونی بری یه کشور دیگه

خود کشورها میگن باید مدرک لیسانس و بالاتر داشته باشی و سابقه کار بالای 2 سال

ساسی مانکن و دنیا جهانبخت و هزار تا میمون دیگه چی داشتن که رفتن اونور اب
دلار دادن رفتن قبلا انگار اگر 100,000 دلار توی امریکا سپرده گزاری می کردی برای 5 سال بهت گیرین کارت میدادن

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
دوستان یه قالب خبری وردپرس که تو سایت ها به ارزش 200 هزار تومن فروخته میشه داریم واسه یه پروژه خریدیم بعد استفاده نشد ...
قالب تولید یکی از شرکت های ایرانیه و به یک نفر با قیمت مناسب تر فروخته میشه کسی اطلاعات تکمیلی خواست پ.خ بده ...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان یه قالب خبری وردپرس که تو سایت ها به ارزش 200 هزار تومن فروخته میشه داریم واسه یه پروژه خریدیم بعد استفاده نشد ...
قالب تولید یکی از شرکت های ایرانیه و به یک نفر با قیمت مناسب تر فروخته میشه کسی اطلاعات تکمیلی خواست پ.خ بده ...
وبیم؟ قالب روزنامه ایه :دی

قیمت؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان به نظرتون با 500 هزار تومان ، بهترین کاری که برای افزایش بازدید و فروش سایتم میتونم انجام بدم چیه ؟ توی این شلوغی که همه سایت آموزش بازاریابی زدن و چند تا محصول گرون قیمت برای سئو گذاشتن واقعا سردرگم شدم که چطور سایتم رو که روزانه دارم مطالب اورجینال داخلش میزارم بالا بیارم

شما هم جزو برنده های آنتورک هستید؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
چه سال بدی شده امسال ، همش داره بارون میاد ، اصلا هوا گرم نمیشه !

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
!!!!!
واقعا دوست داری بارون نیاد و هوا گرم بشه؟
من با کمال میل حاضرم جامو باهات عوض کنم :general707:
ما هم از کم بارونی و گرمای تهران خسته شدیم!
امسال به دلیل بارون های زیادی تو بهار خیلی از باغ های میوه صدمه دیدن (ما خودمون درخت های گلابی مون بیشتر به دلیل بارندگی کل بارشون ریخت ، درخت های سیب همینطور، باز درخت های آلو زودتر گل میدن یکم وضعشون بهتر بود) کشاورزی ها همین وضع هست ، برای مثال امروز از صبح یک بارون خیلی شدید داره میباره ، میزنه گندم هایی که الان زمان برداشتشون هست رو خراب میکنه .
برای سایر محصولات همین وضعیته ، دیروز سر یک زمین توت فرنگی یکی از آشناها رفته بودم ، به دلیل بارون دو روز قبلش ۱/۳ محصولشون خراب شده بود.

پ.ن: من شخصا هوای گرم رو خیلی دوست دارم ، البته نه در حد جایی مثل اهواز :دی mg6 بیشتر جایی مثل بورلی هیلز :android06:

• Like
Reactions: mg6

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
امسال به دلیل بارون های زیادی تو بهار خیلی از باغ های میوه صدمه دیدن (ما خودمون درخت های گلابی مون بیشتر به دلیل بارندگی کل بارشون ریخت ، درخت های سیب همینطور، باز درخت های آلو زودتر گل میدن یکم وضعشون بهتر بود) کشاورزی ها همین وضع هست ، برای مثال امروز از صبح یک بارون خیلی شدید داره میباره ، میزنه گندم هایی که الان زمان برداشتشون هست رو خراب میکنه .
برای سایر محصولات همین وضعیته ، دیروز سر یک زمین توت فرنگی یکی از آشناها رفته بودم ، به دلیل بارون دو روز قبلش ۱/۳ محصولشون خراب شده بود.

پ.ن: من شخصا هوای گرم رو خیلی دوست دارم ، البته نه در حد جایی مثل اهواز :دی mg6 بیشتر جایی مثل بورلی هیلز :android06:
همه این موارد رو میشه با هزینه بیشتر تهیه کرد ولی آب خریدنی نیست.
به شخصه کم ضرر ندیدم از بارون امسال ولی خدا رو شکر که بارون میاد. شعار نیست واقعا 2-3 سال بود کم باریدن اذیتمون میکرد

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
wglajlsrs606ni09jpsn.png

بالا