• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
wglajlsrs606ni09jpsn.png
الان سایت هایی که توی لینک های اول هستند چه کیفی میکنن

omidomid1365

Registered User
لایک‌ها
143
من میخواهم از طریق اینترنت کسب درامد کنم و تا حالا هم از طریق اینترنت درامدزایی نکردم خواستم از دوستان منو راهنمایی کنند که چیکار کنم و کدوم روش پر سود و درامدزا هستش
با تشکر

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من میخواهم از طریق اینترنت کسب درامد کنم و تا حالا هم از طریق اینترنت درامدزایی نکردم خواستم از دوستان منو راهنمایی کنند که چیکار کنم و کدوم روش پر سود و درامدزا هستش
با تشکر
این سوالتون خیلی کلی هست مثل اینکه یکی بیاد بگه من توی دنیای واقعی میخوام پولدار بشم باید چیکار کنم خوب مثلا ما میگیم برو توی کار بساز بفروشی اما آیا شما سرمابه اینکارو دارید و یا توانایی و قابلیت رفتن توی اینکارو دارید؟!

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
با تشکر
اگر روش پرسود و درامدزا پیدا کردی به ماهم بگو لطفن

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
با تشکر
اگر امکان داره زمینه کاریتون رو بگید تا راهنمایی کنیم، اگر توانایی در زمینه ی خاصی دارید هم درج کنید تا راهنمایی های دقیق تری رو دوستان بهتون ارائه بدن.
دنیای اینترنت و کسی درآمد ازش خیلی بزرگ هستش و هر گوشه شو بگیری دست به یه جایی بند میشه آخرش ولی اگر شما کار خاصی مد نظرتون هست بگید تا راهنمایی های بهتری کنیم.
چه سال بدی شده امسال ، همش داره بارون میاد ، اصلا هوا گرم نمیشه !
بیا جاها عوض :دی
روزانه 100 هزار بازدید همین الان داره از عنوان فیلم فروشنده در ویکی پدیا داره انجام میشه.
اون لینک دانلود فیلم فروشنده که جای خودش رو داره و احتمالا سایت هایی که اولن داره از خوشحالی ذوق مرگ میشن :دی (که خوش به حالشون :دی)

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
پکیچ جدید چیزی نیومده؟ :general705:(افزایش بازدید/ تلگرام و....)

پ.ن: اگر کسی چیزی مدنظر داره پ.خ بده شریکی ....:general711:

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
کسی در مورد امنیت وبسایت مقاله ای نداره ؟

باید در موردش ارائه بدم ، هرچی میگردم مطلب زیادی پیدا نمیشه

یه انواع حملات هست که کلا بخواد بشه 2-3 صفحه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
ببین مثلا همین کیفیت TC یا HDTC این از روی پرده نمایش فیلم برداری میشه ولی چون دوربینش قوی تره کیفیت بیشتری هم نسبت به Cam یا HDCam داره
بعد از این دو نسخه HDRip و WEBRip هست که کیفیتشون از دو تای قبلی بهتره ولی بازم مثه بلوری نیس
بعد از دو نسخه بالایی هم WEB-DL و بعد از اون هم BluRay هستش که خود بلوری دو تا نسخه داره یکیش سورسه یکیشم انکد شده ست
اینا از نظر کیفیت تصویر و صداست ولی از لحاظ اندازه صفحه یا رزولوشن بیشترینش همون 4k و ایناس که 4k و بالاترش فعلا زیاد در دسترس نیس و آدم های کمی هم دنبالش هستن
در کل اگه کیفیت به همراه اندازه بزرگ میخوای ریلیز های 1080p سورس رو بگیر
میگم کیفیت TC چقدر با CAM , HDCAM , TS و... فرق داره.
یه چیزی که الان فهمیدم اینه که TC اصلا بحث دوربین و این قضایا نیست.
یک دستگاه «تله سینه» از روی نوار Positive فیلم (همان نوار آپارات در سینما) یک نسخه دیجیتالی ایجاد می‌کند. از لحاظ تئوری کیفیت صدا و تصویر این ریلیز باید خوب باشد، ولی بسته به نوع دستگاه TeleCine و مهارت فردی که با دستگاه کار می‌کند، عموما کیفیت‌ها نوسان دارد. در این نوع ریلیز، نسبت طول به عرض (Aspect Ratio) کاملا صحیح است (و فیلم کشیده شده یا Crop شده نیست). مخفف TC را نباید با TimeCode اشتباه کرد. TimeCode شمارش‌گر زمانی است که در گوشه بعضی فیلم‌ها دیده می‌شود.
وااای چقدر شیرینه این مبحث:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
امسال به دلیل بارون های زیادی تو بهار خیلی از باغ های میوه صدمه دیدن (ما خودمون درخت های گلابی مون بیشتر به دلیل بارندگی کل بارشون ریخت ، درخت های سیب همینطور، باز درخت های آلو زودتر گل میدن یکم وضعشون بهتر بود) کشاورزی ها همین وضع هست ، برای مثال امروز از صبح یک بارون خیلی شدید داره میباره ، میزنه گندم هایی که الان زمان برداشتشون هست رو خراب میکنه .
برای سایر محصولات همین وضعیته ، دیروز سر یک زمین توت فرنگی یکی از آشناها رفته بودم ، به دلیل بارون دو روز قبلش ۱/۳ محصولشون خراب شده بود.

پ.ن: من شخصا هوای گرم رو خیلی دوست دارم ، البته نه در حد جایی مثل اهواز :دی mg6 بیشتر جایی مثل بورلی هیلز :android06:
شهرتون بدرد نمیخوره اینجا باران زیاد باریده امسال خیلی خوب شده :D

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
دوستان برا رفع فیلتر سایتم تو سایت اینترنت دات آی ار نام کاربری و پس ورد ساماندهی رو میزنم ارور زیر رو میده

نام کاربری و کلمه عبور وارد شده نا معتبر می باشد

میگید چیکار کنیم ؟

omidomid1365

Registered User
لایک‌ها
143
این سوالتون خیلی کلی هست مثل اینکه یکی بیاد بگه من توی دنیای واقعی میخوام پولدار بشم باید چیکار کنم خوب مثلا ما میگیم برو توی کار بساز بفروشی اما آیا شما سرمابه اینکارو دارید و یا توانایی و قابلیت رفتن توی اینکارو دارید؟!
من العان تخصصم موبایلی هستش و موبایل فروشی دارم در کنارش لپ تاپ هم استوک از دبی میارم فقط همینا تخصص دارم سخت افزار و نرم افزار
اگه هم روش خوبی معرفی کنید که سود خوبی داشته باشه معرفی کنید دنبالش میرم

omidomid1365

Registered User
لایک‌ها
143
من العان تخصصم موبایلی هستش و موبایل فروشی دارم در کنارش لپ تاپ هم استوک از دبی میارم فقط همینا تخصص دارم سخت افزار و نرم افزار

omidomid1365

Registered User
لایک‌ها
143
اگر امکان داره زمینه کاریتون رو بگید تا راهنمایی کنیم، اگر توانایی در زمینه ی خاصی دارید هم درج کنید تا راهنمایی های دقیق تری رو دوستان بهتون ارائه بدن.
دنیای اینترنت و کسی درآمد ازش خیلی بزرگ هستش و هر گوشه شو بگیری دست به یه جایی بند میشه آخرش ولی اگر شما کار خاصی مد نظرتون هست بگید تا راهنمایی های بهتری کنیم.

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
میتونید یه فروشگاه اینترنتی بزنید و این محصولاتتون رو در نت هم بفروشید.

• Like
Reactions: a13

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
میگم کیفیت TC چقدر با CAM , HDCAM , TS و... فرق داره.
یه چیزی که الان فهمیدم اینه که TC اصلا بحث دوربین و این قضایا نیست.

وااای چقدر شیرینه این مبحث:D
ts فکر کنم با دوربین از روی پرده میگیرن
tc از روی دی وی دی هستش و از روی پرده نیست.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان کسی میدونه این چه فونتیه؟
خودم فکر میکنم تایپوگرافی دستی باشه
ol53a72y2n0hnc55vpmp.jpg

بالا