• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
به سلامتی ... داستان گیم اف ترونز فصل 6 هم لو رفت دیگه
دوستان ری دن تو سریال مورد علاقه ما
خدا کنه الکی نویسنده ها داستان فصل بعد رو تغییر ندن :|
نصف داستانشو که خودت همینجا برای ما لو دادی.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تلگرامم هی خز تر میشه :|
Untitled.png

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
این شخص Bپدر رو کسی میشناسه؟
milad razavi

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
چرا پدر سی پی یو و رم هر سروری رو درمیاره ما همیشه در حال تغییر سرور هستیم چون جوابگو نیستن مگه اینکه بخوای هزینه سرسام آور بکنی که فعلا از توان ما خارجه.
من مطمئنم اگر رو بهینه سازی دیتابیس و کدهای سایت هاتون کار کنید 50 تا 60 درصد میتونید فشار روی سرورتون رو کاهش بدید...

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من مطمئنم اگر رو بهینه سازی دیتابیس و کدهای سایت هاتون کار کنید 50 تا 60 درصد میتونید فشار روی سرورتون رو کاهش بدید...
بهینه شدن اگه نشده بودن که شاید چیزی تا 100 برابر یه سایت معمولی هم رتبه خودشون فشار میاوردن.

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
بهینه شدن اگه نشده بودن که شاید چیزی تا 100 برابر یه سایت معمولی هم رتبه خودشون فشار میاوردن.
مطمئنم که باز هم جا برای بهینه سازی داره :دی
تو اینترنت n نوع هرز بات هست که دائم در حال چرخیدن تو سایت ها و وبلاگها هستن اگر جلوشونو بگیرید خیلی میتونه بهتون کمک کنه مثلا من خودم شدیدا با ltx71 و MJ12bot و ia_archiver و... مشکل دارم
خیلی رحت با گذاشتن robots.txt برای وبلاگا میتونید جلوی اینا رو بگیرین... بیست سی درصد ترافیک crawel سایت برای این اشغال بات هاست...
بازدیدهایی که با user agent خالی ثبت میشن یا با user agent حاوی کلمه wordpress هستن هم برای ربات ها هستن...

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
کیارستمی پادرمیانی کرد، ژیل ژاکوب نپذیرفت!

عزت‌الله ضرغامی در اينستاگرام خود نوشت:

امیر نادری در آمریکا، فیلمی ساخت که محتوای آن فقر و فحشا و ابتذال در جامعه امریکا بود. فیلم را به جشنواره کن فرستاد؛ علی‌رغم تصور او، از همان ابتدا فیلم مردود و از مسابقه کنار گذاشته شد!

آقای عباس کیارستمی در یک جلسه طولانی و صمیمی با من، به این مسأله اشاره کرد و گفت آقای نادری از من خواست پا در میانی کنم؛ با رئیس جشنواره کن صحبت کردم و راجع به کارنامه آقای نادری توضیح دادم و از او خواستم این فیلم در مسابقه پذیرفته شود.

آقای ژیل ژاکوب در پاسخ گفت بله، فیلم خوبی است؛ ولی مربوط به جامعه آمریکاست؛ اگر مربوط به ایران بود، حتماً قبول می کردیم!

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793

امیر نادری در آمریکا، فیلمی ساخت که محتوای آن فقر و فحشا و ابتذال در جامعه امریکا بود. فیلم را به جشنواره کن فرستاد؛ علی‌رغم تصور او، از همان ابتدا فیلم مردود و از مسابقه کنار گذاشته شد!

آقای عباس کیارستمی در یک جلسه طولانی و صمیمی با من، به این مسأله اشاره کرد و گفت آقای نادری از من خواست پا در میانی کنم؛ با رئیس جشنواره کن صحبت کردم و راجع به کارنامه آقای نادری توضیح دادم و از او خواستم این فیلم در مسابقه پذیرفته شود.

آقای ژیل ژاکوب در پاسخ گفت بله، فیلم خوبی است؛ ولی مربوط به جامعه آمریکاست؛ اگر مربوط به ایران بود، حتماً قبول می کردیم!
دقیقا درسته ، البته بگم با تمام این تفاسیر نباید جایزه ای که آقای فرهادی گرفته رو به این بهانه ها کم ارزش دونست ;);)

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444

من کاری به صحت این مطلب ندارم.
ولی خب این یه چیز طبیعیه. هر دولتی دنبال منافع خودشه. هیچ دولتی عاشق چشم و ابروی ملت یه کشور دیگه نیست.
تمام روابط و دشمنی های دولتها هم بر اساس همین منافع شکل می گیرند.
این بحث هم صرفا محدود به امیر نادری نیست.
شما یه تحقیق بکنید ببینید لیست شاهکارهای سینمایی که اسکار نگرفتند.
فیلم Shortcuts اثر رابرت آلتمن رو ببینید. در مورد زوال جامعه ی آمریکایی هست کل مفهومش. شاهکاریه این فیلم. ولی در اسکار اون سال (سالش یادم نیست مال ده بیست سال پیشه) بایکوت شد.
یا استنلی کوبریک فقید که کلا اجازه ی ساخت فیلم تو آمریکا رو نداشت و آخرین شاهکارش Eyes Wide Shut رو تو انگلستان ساخت (فضای فیلم و داستانش در آمریکاست و اونهم کلا سیاست و اجتماع آمریکا رو زیر سوال میبره بخصوص فساد دولتمردانش)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
لب تاپم رو بعد از کلی هزینه و تعمیرات اوردم خونه

الان شارژرم رو قبول نمیکنه ، هر چی شارژر رو میزنم چراغ شارژرش روشن نمیشه

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
اقا سلام من میخوام فروشگاه اینترنتی بزنم ولی نمیدونم چجوری باید با پست همکاری کنم که بره جنس رو بده و پول رو بگیره و ایا از جلو در تحویل میگره یا خیر کسی میدونه ممنون میشم بگه

بالا