• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
لب تاپم رو بعد از کلی هزینه و تعمیرات اوردم خونه

الان شارژرم رو قبول نمیکنه ، هر چی شارژر رو میزنم چراغ شارژرش روشن نمیشه

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

باتریش رو در بیار، با شارژر روشنش کن، ببین روشن میشه ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نصف داستانشو که خودت همینجا برای ما لو دادی.
:D:general509::general510:
-----------------------------------------------------------------------
امروز با ی سوپر جک مواجه شدم :
اقا ما رفته بودم کافی نت برا واریز هزینه دانشگاه ، گفت یکم صبر کن تا کار این خانم رو انجام بدم من هم منتظر بودم یهو یه دسته داف دانشجو ریختن تو مغازه:general504::general703: اون ناکس هم کار اونا رو زودتر هی راه می انداخت:general710: منم کفری شده بودم یه دفعه یه پسر جونه تیپ زده بود بدجور با عینک ریبن و موهای ژل زده و کلا انگار اومده بود عروسی:general210: ...
دیدم یه مودم adsl دستشه گفتم حتما ایراد داره چون کافی نت خودش نمایندگی adsl داره حتما اورده براش تعمیر کنه ، منم چون عصبانی بودم دقت نکردم چی شده فقط متوجه شدم صاحب کافی نت گفت نیازی نبود مودم رو با خودتون بیارید ، شماره تلفن خونتون کافیه ، طرف گفت آآآآآ نیازی نیست؟اشکال نداره گفتم بیارم محض احتیاط:general712:
تو نگو طرف اومده اینترنت شارژ کنه مودم رو هم با خودش اورده ، نمی دونم طرف فک می کرده قراره مثه باتری ماشین بزنن تو دستگاه شارژ شه یا مثلا دو تا باتری قلمی بندازه داخله مودم :general304::general108:
فقط اینو می دونم اون 4-5 تا دختر که شرف طرف رو بردن با خنده منم با نهایت توان تلاش می کردم نخندم ، جوری که قطره های اشک همین طوری از چشمام میومد پایین:D:general712::general704::general503:

پ.ن : جالبی اینجاست این شاخ های مجازی ارنک دنیای واقعی هستن :|

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
اقا ما رفته بودم کافی نت برا واریز هزینه دانشگاه ، گفت یکم صبر کن تا کار این خانم رو انجام بدم من هم منتظر بودم یهو یه دسته داف دانشجو ریختن تو مغازه:general504::general703: اون ناکس هم کار اونا رو زودتر هی راه می انداخت:general710: منم کفری شده بودم یه دفعه یه پسر جونه تیپ زده بود بدجور با عینک ریبن و موهای ژل زده و کلا انگار اومده بود عروسی:general210: ...
دیدم یه مودم adsl دستشه گفتم حتما ایراد داره چون کافی نت خودش نمایندگی adsl داره حتما اورده براش تعمیر کنه ، منم چون عصبانی بودم دقت نکردم چی شده فقط متوجه شدم صاحب کافی نت گفت نیازی نبود مودم رو با خودتون بیارید ، شماره تلفن خونتون کافیه ، طرف گفت آآآآآ نیازی نیست؟اشکال نداره گفتم بیارم محض احتیاط:general712:
تو نگو طرف اومده اینترنت شارژ کنه مودم رو هم با خودش اورده ، نمی دونم طرف فک می کرده قراره مثه باتری ماشین بزنن تو دستگاه شارژ شه یا مثلا دو تا باتری قلمی بندازه داخله مودم :general304::general108:
فقط اینو می دونم اون 4-5 تا دختر که شرف طرف رو بردن با خنده منم با نهایت توان تلاش می کردم نخندم ، جوری که قطره های اشک همین طوری از چشمام میومد پایین:D:general712::general704::general503:

اینکه خنده نداره. هر کسی در یه زمینه ای تخصص داره. من 100 تا پزشک فوق تخصص استاد دانشگاه می شناسم که اطلاعاتشون از کامپیوتر در حد همین بنده خداست که شما گفتی. خوبه اونا به بی اطلاعی ما از پزشکی بخندن ؟:D

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

وبمسترمون که بره کافی نت برا واریز هزینه دانشگاه دیگه از بقیه چه انتظاری داری؟ :D

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
وبمسترمون که بره کافی نت برا واریز هزینه دانشگاه دیگه از بقیه چه انتظاری داری؟ :D
برا خودم نبود ، طرف اصرار داشت پرینت داشته باشه که من پرینتر نداشتم رفتم کافی نت دیگه
اینکه خنده نداره. هر کسی در یه زمینه ای تخصص داره. من 100 تا پزشک فوق تخصص استاد دانشگاه می شناسم که اطلاعاتشون از کامپیوتر در حد همین بنده خداست که شما گفتی. خوبه اونا به بی اطلاعی ما از پزشکی بخندن ؟:D
این چ حرفیه اخه دیگه اینترنت شارژ کردن که تخصصی نیست ، الان دیگه پیرمرد پیرزن ها هم بلد هستن تا این حد رو
درباره پزشکی هم شاید تخصصی بلد نباشیم اما در حد یه استامینوفن و کلد استاپ که همه بلدن :|

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اقا سلام من میخوام فروشگاه اینترنتی بزنم ولی نمیدونم چجوری باید با پست همکاری کنم که بره جنس رو بده و پول رو بگیره و ایا از جلو در تحویل میگره یا خیر کسی میدونه ممنون میشم بگه
فروشگاه اینترنتی جز سرو کله زدن با مامورای پست و برگشت خوردن خیلی از اجناس و گم شدن اونها و گرفتن انواع و اقسام مجوزها مثل نماد و غیره و .... هیچی نداره.
خلاصه اگه سرمایه بالا و ایده جدیدی نداری به نظربنده که از سال 88 تا همین پارسال فروشگاه اینترنتی داشتم وقت خودتو هدر نده.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
ی قالب رایگان درست حسابی معرفی کنید لطفا

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
این چ حرفیه اخه دیگه اینترنت شارژ کردن که تخصصی نیست ، الان دیگه پیرمرد پیرزن ها هم بلد هستن تا این حد رو
درباره پزشکی هم شاید تخصصی بلد نباشیم اما در حد یه استامینوفن و کلد استاپ که همه بلدن :|

بجان خودم خیلی ها بلد نیستن. براشون هم اهمیتی نداره که یاد بگیرن.
برای همکار خود من پیش آمده بود. بنده خدا علوم سیاسی خونده :D طرف از مخابرات امده بود اینترنتش رو وصل کرده بود، رمزشو به خودش نداده بود:p، دقیقا مجبور شد مودمشو بیاره، من از پنل کانفیگ مودم، یوزر و پسوردش رو درآوردم و باهاش اینترنتش رو شارژ کردم. مخابرات تهران پسورد رو میخواد، با شماره تلفن خالی نمیشه تمدیدش کرد.

من که خودم رشته فنی خوندم و شغلم مرتبط با این چیزهاست، اطلاعات موبایلی و اپلیکیشن و... از بچه های دبیرستانی الان کمتره :D. اصلا حرفاشون رو متوجه نمیشم:D. بخاطر اینکه من توی یک موضوع بصورت تخصصی و متمرکز کار کردم، طبیعتا اطلاعات عمومیم کمتر از کسیه که از هر چیزی یه خرده یاد گرفته... دلیلی هم نداره که برم یاد بگیرم، 200 تومن میدم به یه مغازه موبایلی، هر کاری بخوام برام انجام میده. مرض ندارم وقت خودمو بذارم روی یادگیری چیزی که سالی یبار بهش احتیاج دارم:D....

شرکت هایی هستن که کارشون فروش موبایل یا لپ تاپ با نرم افزارهای تخصصیه ( مخصوصا در زمینه پزشکی زیادن). فقط بابت نصب و آپدیت کردن این نرم افزارها 20-30 درصد پول گوشی رو میگیرن( هزینه های نرم افزارها جداست)، اما تا دلتون بخواد مشتری دارن ... چون خیلی ها مثل یه دانشجو یا محصل، وقت و حوصله اینکه بگردن و نرم افزار پیدا کنن و جیل برک کنن و رام رو نمیدونم چیکار کنن:general304: و خلاصه... این کارها رو ندارن:D 200-300 تومن میده.. مهرش حلال، جونش آزاد:D

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
بجان خودم خیلی ها بلد نیستن. براشون هم اهمیتی نداره که یاد بگیرن.
برای همکار خود من پیش آمده بود. بنده خدا علوم سیاسی خونده :D طرف از مخابرات امده بود اینترنتش رو وصل کرده بود، رمزشو به خودش نداده بود:p، دقیقا مجبور شد مودمشو بیاره، من از پنل کانفیگ مودم، یوزر و پسوردش رو درآوردم و باهاش اینترنتش رو شارژ کردم. مخابرات تهران پسورد رو میخواد، با شماره تلفن خالی نمیشه تمدیدش کرد.

من که خودم رشته فنی خوندم و شغلم مرتبط با این چیزهاست، اطلاعات موبایلی و اپلیکیشن و... از بچه های دبیرستانی الان کمتره :D. اصلا حرفاشون رو متوجه نمیشم:D. بخاطر اینکه من توی یک موضوع بصورت تخصصی و متمرکز کار کردم، طبیعتا اطلاعات عمومیم کمتر از کسیه که از هر چیزی یه خرده یاد گرفته... دلیلی هم نداره که برم یاد بگیرم، 200 تومن میدم به یه مغازه موبایلی، هر کاری بخوام برام انجام میده. مرض ندارم وقت خودمو بذارم روی یادگیری چیزی که سالی یبار بهش احتیاج دارم:D....

شرکت هایی هستن که کارشون فروش موبایل یا لپ تاپ با نرم افزارهای تخصصیه ( مخصوصا در زمینه پزشکی زیادن). فقط بابت نصب و آپدیت کردن این نرم افزارها 20-30 درصد پول گوشی رو میگیرن( هزینه های نرم افزارها جداست)، اما تا دلتون بخواد مشتری دارن ... چون خیلی ها مثل یه دانشجو یا محصل، وقت و حوصله اینکه بگردن و نرم افزار پیدا کنن و جیل برک کنن و رام رو نمیدونم چیکار کنن:general304: و خلاصه... این کارها رو ندارن:D 200-300 تومن میده.. مهرش حلال، جونش آزاد:D
فقط یک کلمه : بابا پولداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررر

من رفتم کارت ورود به جلسه پرینت بگیرم، برداشته یه جوری پرینت زده برگه a4 شده کارت ورود به جلسه م (دقیقا خود کارت رو بزرگ کرده بود اندازه ی برگه a4 شده بود) .
پا شدم رفتم سر جلسه مراقبه اومده میگه بزرگتر نبود پرینت بگیری؟
برداشتم گفتم اگر من پرینت میگرفتم جوری میشد که با لبات بازی کنه، ولی چون دست من نبود زبونم کوتاهه اینجا
اطلاعات اون بنده خدا هم خوب بوده که، همین که میدونسته اونی که دستشه مودمه کفایت میکنه
خودت کوچیک بودی ویندوزت خراب میشد کل سیستم و دم و دستگاه رو میبردی بیرون حالا به بقیه میخندی؟ :D:D:D:p
والا
------------------------
دوستان راهی هست که وقتی ما آدرسر یک وبلاگ رو وارد میکنیم. قالب یک سایت دیگه برامون لود بشه؟
مثلا ما به وبلاگ دامین وصل میکنیم و در آن واحد یک قالب روی دو سیستم داریم.
راهی هست برعکس بشه این قضایا؟

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
فقط یک کلمه : بابا پولداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررر
دست خودم نیست. ژنتیکم پولداره:D
من وقتی میگم "من" منظورم "من" نیست. منظورم "من نوعی" ه :p. اگه بگم جواد آقا اینجوریه، که شما نمی شناسیدش. مجبورم بگم من:D.. وگرنه من ( من خودم) جون به عزراییل نمیدم از بس که خسیسم :p

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان..کسی میدونه نتایج کنکور ارشد 95 آزاد و دولتی کی میاد؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دمشون گرم
از استرس دیگه داشتم میمردم تا بالاخره یارو پنالتی رو زد تو تیر :general509:
اصن یه حال عجیبی داشتم که وصفش نگفتنیه :general702:
:general304::general304::general304::general304::general304::general601:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من شنیدم این عربا سایت سازمان سنجشو هم هک کردن آیا درسته؟
فکر کن همه نتایجو دانشگاهارو تغییر بدن و سازمان سنجشم هیچ بک آپی از قبل نداشته باشه!!!

بالا