• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
زمان مشخص می کنه....
من اتفاقا دوست دارم سایتهایی مثل بلاگفا بروز بشن و بالا بیان تا امثال بلاگ . چون بلاگفا بی پولی نت رو دیده و کشیده. خیلی از ماها تاتی تاتی کردنامون با بلاگفا بود و...

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
زمان مشخص می کنه....
من اتفاقا دوست دارم سایتهایی مثل بلاگفا بروز بشن و بالا بیان تا امثال بلاگ . چون بلاگفا بی پولی نت رو دیده و کشیده. خیلی از ماها تاتی تاتی کردنامون با بلاگفا بود و...
یکی از دلایلی که بلاگفا بالا مونده هنوز همون سادگی و بدون امکانات بودن و کار کردن راحت باهاش هست وگرنه بلاگفا هم میومد پایین و هم رده رزبلاگو میهن بلاگ و ..... میشد.

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام به دوستان گرامی
بنده میتونم روزی 3 ساعت وقت آزاد روی کاری بذارم می خواستم نظر شما رو بدونم دو گزینه برای کار کردن مد نظرم هست
1-یه کانال تلگرام بزنم و روش کار کنم نمیدونم کانال تالگرام جواب میده یا دیگه خز شده
2-یه سایت تفریحی بزنم
به نظرتون کدومش رو اجرا کنم ؟
در ضمن تا یکسال انتظار هیچ گونه درآمدی ازش رو ندارم
منتظر نظراتون هستم

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
سلام به دوستان گرامی
بنده میتونم روزی 3 ساعت وقت آزاد روی کاری بذارم می خواستم نظر شما رو بدونم دو گزینه برای کار کردن مد نظرم هست
1-یه کانال تلگرام بزنم و روش کار کنم نمیدونم کانال تالگرام جواب میده یا دیگه خز شده
2-یه سایت تفریحی بزنم
منتظر نظراتون هستم
سلام.
با روزی سه ساعت بعد از سه ماه یه برنامه نویس حرفه ای میشی تو هر زبانی و تو کل عمرت ازش استفاده میکنی و کلی ایده پیاده میکنی و آخرش خرپول میشی :D (البته تو این قسمت مقداری مخ نیاز داری)
با روزی سه ساعت بعد از یک سال و وقتی که عموفیلترچی دستش خورد به دکمه فیلتر میفهمی که وقتت رو روی سایت و کانال هدر دادی.
این نظر من بود.
خدافظ.

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
سلام به دوستان گرامی
2-یه سایت تفریحی بزنم
منتظر نظراتون هستم
سایت تفریحی رو که کلا بیخیال شو .
کانالم دیگه الان خر شده اگه بتونی 100 کا بخری عالیه ماهه اول پولش در میاد ماه های بعدم سود داره ولی در کل وقت تلف کردنه .
دوست عزیزی گفت برنامه نویسی که منم همونو پیشنهاد میکنم .
سایت و کانال فقط خوبه مدیریت کنی نه بخای براش وقت بزاری

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
الان 3 روزه معطل یه بازیابی رمز vps از گرین هاست هستم.
پشتیبانی داغون...

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
امروز سایت موزیکمو فیلتر کردن .:general710:

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
یکی از دلایلی که بلاگفا بالا مونده هنوز همون سادگی و بدون امکانات بودن و کار کردن راحت باهاش هست وگرنه بلاگفا هم میومد پایین و هم رده رزبلاگو میهن بلاگ و ..... میشد.

تنها دلیل رتبه فعلی الکسای بلاگفا همینه که شما گفتی! سادگی برای کاربران آماتور و بس!
هیچ مزیت دیگه ای نداره! هیچ! حتی لینک های داخل پست ها رو یادمه نوفالو کرده ! تمام سایتهای اپلود رو فیلتر کردن ! هر نوع کدی بزاری بلاگتو پاک میکنن و ... خب با وضع این معلومه صاحبش یه چیزیش ....
همین کاربرای اماتور هم یکم بگذره ول میکنن میرن سمت بیان یا میهن بلاگ/رزبلاگ

لیست بهترین سرویس های ساخت وبلاگ

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
با روزی سه ساعت بعد از سه ماه یه برنامه نویس حرفه ای میشی تو هر زبانی و تو کل عمرت ازش استفاده میکنی و کلی ایده پیاده میکنی و آخرش خرپول میشی :D (البته تو این قسمت مقداری مخ نیاز داری)
داداش من خیلی وقته میخام شروع کنم ولی هی پشت گوش میندازم به نظرت از کجا شروع کنم ؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سلام.
با روزی سه ساعت بعد از یک سال و وقتی که عموفیلترچی دستش خورد به دکمه فیلتر میفهمی که وقتت رو روی سایت و کانال هدر دادی.
این نظر من بود.
خدافظ.
بس که این برنامه نویسا و طراح ها پول می گیرن دکترا و مهندسا پول نمی گیرن
وای که چقد منت می زارن سر ادم :|

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بس که این برنامه نویسا و طراح ها پول می گیرن دکترا و مهندسا پول نمی گیرن
وای که چقد منت می زارن سر ادم :|
فک میکنی یه برنامه نویس کمتر زحمت میکشه ؟
دکتر و مهندس 99% یه چیز حفظ کردنیرو میان دوباره تکرارش میکنن مثلا یه پزشک همیشه مریضاش کسایی هستند که خیلی راحت قبلا هم بوده و یه تجویز میکنه و تمام ( که این کار تکرار یه عمل تو روزای مختلفه که بعد از یه مدت خیلی راحت میشه )
اما برنامه نویس چیزی کمتر از یه پزشک نداره بلکه حتی استعداد و علمش خیلی بالاتر از یه پزشکه ( الته نه اون جراحا و ... )
یه پزشک کار تکراری انجام میده اما یه برنامه نویس مجبوره هر روز یه چیز جدید خلق کنه و با توجه به نیاز مشتری کد بزنه
حالا اینا به کنار چند ساله دیگه کار نمیکنم برای طراحی و ... برای کسی تو این چند ساله به این نتیجه رسیدم که از گرسنگی بمیری بهتر از اینه با مشتری سرو کله بزنی اونم تو این موضوع !
وقتی مشتری بیاد سراغت بگه 200 تومن میدم یه سایت بهتر از گوگل برام بزنی 2 سالم پشتیبانی بدی ، اونوقت بهتر متوجه میشی چی میگم :)

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
فک میکنی یه برنامه نویس کمتر زحمت میکشه ؟
دکتر و مهندس 99% یه چیز حفظ کردنیرو میان دوباره تکرارش میکنن مثلا یه پزشک همیشه مریضاش کسایی هستند که خیلی راحت قبلا هم بوده و یه تجویز میکنه و تمام ( که این کار تکرار یه عمل تو روزای مختلفه که بعد از یه مدت خیلی راحت میشه )
اما برنامه نویس چیزی کمتر از یه پزشک نداره بلکه حتی استعداد و علمش خیلی بالاتر از یه پزشکه ( الته نه اون جراحا و ... )
یه پزشک کار تکراری انجام میده اما یه برنامه نویس مجبوره هر روز یه چیز جدید خلق کنه و با توجه به نیاز مشتری کد بزنه
حالا اینا به کنار چند ساله دیگه کار نمیکنم برای طراحی و ... برای کسی تو این چند ساله به این نتیجه رسیدم که از گرسنگی بمیری بهتر از اینه با مشتری سرو کله بزنی اونم تو این موضوع !
وقتی مشتری بیاد سراغت بگه 200 تومن میدم یه سایت بهتر از گوگل برام بزنی 2 سالم پشتیبانی بدی ، اونوقت بهتر متوجه میشی چی میگم :)
پزشک نباشه میمیری ، برنامه نویس نباشه چی میشه ؟ سرعت کار میاد پایین و سرگرمی ها کم میشه
حالا نمیخوام بحث رو باز کنم ولی اکه داروخونه بسته باشه ممکنه بارداری های ناخواسته هن رخ بده
از قشر دامپزشکا هم همین بس بگم که گوشت هایی که میخوریم رو اینا نظارت میکنن به وقت مشکل نداشته باشن
درکل قشر پزشکی یعنی جان انسان ها !!!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
پایتون تو خیلی موارد کاربرد داره، خیلی هم ساده هست (مخصوصا برای شروع) این اینفوگرافیک هم برای کساییه که میخوان برنامه نویسی رو شروع کنن.
میدونم
دقت کردم چیزی که تهش در میاد اینه از پایتون شروع بشه بهتره.
در مورد پایتون توضیح میدید.
تحت وب هم میشه کار کرد؟ نمونه سایتهایی دارید؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
پزشک نباشه میمیری ، برنامه نویس نباشه چی میشه ؟ سرعت کار میاد پایین و سرگرمی ها کم میشه
عزیز جان همین دم و دستگاهی که پزشکا باهاش جون آدما رو نجات میدن (که خیلیاشون نمیدن!) پشتش برنامه نویسی هست.
برنامه نویسی که فقط واسه بازی و سرگرمی نیست.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام.
این نظر من بود.
خدافظ.

از خودت مثال بزن عزیزم

شما از خر پول شدن فقط مورد اولش رو شدی

بالا