• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
از کجا تشخیص میده کی میخواد جمع کنه کی میخواد بمونه
بالاخره باید یجا عکس اپلود کنن ، خودش هم که فضا نمیده !

بعد اینکه کاربر آزاده از هرجا میخواد اپلود کنه

همینکارارو کرد که به این روز افتاد !

اگه سایت اپلود عکس مشکل داره ، خود بلاگفا که کلی وبلاگش رو چند وقت پیش به فنا داد !
این همه اپلود سنتر
وقتی عکس ها آپلود میشن باید توی وبلاگ هم عکس نمایش داده بشه نه که عکس عوض بشه و بگه بیا سایت اصلی ببین (کدوم آپلودسنتر عکسی گالری داره که بشه عکس رو توش دید؟)
وقتی کاربر رو گول میزنه و باعث میشه وبلاگش خراب بشه و ... منم باشم فیلتر میکنم
بلاگفا معلوم نیست چرا ادامه میده ...
هیچ برنامه ای هم رو نکرد برای جبران...
فکر میکنم این سرش جای دیگه گرمه واسه همین حال نداره چیزی رو کنه
از همون سالای اولش اوضاع بلاگفا همین بود که همین بود که همین بود.
نه تغییری نه امکانات جدیدی
هیچی
خودشم فکر کنم به این اعتقاد داره که وبلاگ نویس باید بیاد 4 خط بنویسه و بره
نه عکسی، نه فیلمی، نه موزیکی هیچیییییییی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بچه ها
گواهی نامه گرفتیم
بالا میاد واسه شما
https://www.speed-bicycle.com

باید کل فایل ها و ادرس هایی که ایجاد میشن توی سایت https بشن تا ادرس بار سبز بشه

میتونی از فرمت //www استفاده کنی یا هر روش دیگه ای

تبلیغات سمت راست اجازه نمیده کامل ران بشه

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
فعلا همین که روی بلاگفا از این اسمپرها که لینک های گوگل رو نشون میدن توش نیست خودش جای تشکر داره

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
همکاران شب زنده دار

پیشنهاد ویژه دیجی کالا رو از دست ندید
ZTE nubia
تخفیف خورده 245
بعیده تا صبح بمونه!

"Tapatalk Mobile message"

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
این همه اپلود سنتر
وقتی عکس ها آپلود میشن باید توی وبلاگ هم عکس نمایش داده بشه نه که عکس عوض بشه و بگه بیا سایت اصلی ببین (کدوم آپلودسنتر عکسی گالری داره که بشه عکس رو توش دید؟)
کسی کاربر رو گول نزده ! ظاهرا شما اصلا تجربه استفاده از اپلودسنتر من و امثال این رو نداشتید و نظر میدید میگی گول میزنید !
عکس تو وبلاگ نمایش داده میشه !به همین دلیل کاربران بلاگفا و ... علاقه دارن با سایت های مشابه سایت من کار کنن و در کنار عضویت در بلاگفا میان در سایت ما هم عضو میشن و کاربر ثابت میشن و کاملا هم راضی هستند! اما ناگهان بلاگفا سایت رو فیلتر میکنه :)
البته خوشبختانه کاربران بلاگفا خیلی کم هستن و رو بازدید تاثیر زیادی ندارن .

امثال شما اگه در حکومت باشید همه سایت ها رو فیلتر میکنید و برای مردم تصمیم میگیرید چطوری زندگی کنن ، چی بخورن ، چی بپوشن ، کجا برن ... :)

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
این همه اپلود سنتر

فکر میکنم این سرش جای دیگه گرمه واسه همین حال نداره چیزی رو کنه
از همون سالای اولش اوضاع بلاگفا همین بود که همین بود که همین بود.
نه تغییری نه امکانات جدیدی
هیچی
خودشم فکر کنم به این اعتقاد داره که وبلاگ نویس باید بیاد 4 خط بنویسه و بره
نه عکسی، نه فیلمی، نه موزیکی هیچیییییییی
قبل از اتفاقات از بین رفتن فایل ها و.... همین پایداریش به امکانات جدید و... میارزید. ولی الان دقیقا کاربر باید برای چی بیاد بلاگفا؟ بلاگ.آی آر خیلی سر تره

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
قبل از اتفاقات از بین رفتن فایل ها و.... همین پایداریش به امکانات جدید و... میارزید. ولی الان دقیقا کاربر باید برای چی بیاد بلاگفا؟ بلاگ.آی آر خیلی سر تره
بلاگفا الان چندین ساله که حرف اول رو توی وبلاگدهی میزنه و بیشترین تعداد بازدید و تعداد وبلاگ رو داره.
یادمه سال 89 که رزبلاگ کلی امکانات رو کرده بود خیلیها اومدن و گفتن تا یکی دوسال ذیگه رزبلاگ جای بلاگفا رو میگیره و رتبه اول وبلاگدهی در ایران میشه اما نه رزبلاگ و نه میهن بلاگ و نه بلاگ نتونستن.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
کسی میدونه چرا بلاگفا سایت های اپلود عکس رو فیلتر میکنه ؟

کاربراش به من ایمیل میدن میگن چرا جدیدا نمیتونن تو وبلاگشون عکس بزارن :|
از آپلودسنتر های بزرگ فقط با پیکوفایل و عکس گیگ مشکلی ندارن !
اینگار سیاست کاریشون اینجوریه عکس گیگ که حتی عنوان سایتش هم زده اپلودعکس برای بلاگفا ...
این آقای شیرازی واسه خودش یه پادگان نظامی زده، از هر سایتی خوشش نیاد با یه کلیک فیلتر میکنه
به نظر من اول از همه یه وبلاگ نویس باید آزادی داشته باشه
خودش حق تصمیم گیری داشته باشه ، البته اینم بگم منظورم از آزادی ازادیه بجا و درسته
کلا با اینجور افراد حال نمیکنم :general601:
شمام خودشو سایتشو دایورت کن :android06:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بلاگفا الان چندین ساله که حرف اول رو توی وبلاگدهی میزنه و بیشترین تعداد بازدید و تعداد وبلاگ رو داره.
یادمه سال 89 که رزبلاگ کلی امکانات رو کرده بود خیلیها اومدن و گفتن تا یکی دوسال ذیگه رزبلاگ جای بلاگفا رو میگیره و رتبه اول وبلاگدهی در ایران میشه اما نه رزبلاگ و نه میهن بلاگ و نه بلاگ نتونستن.
من نگفتم بلاگ جاشو میگیره یا نمیگیره. من گفتم برای چی کاربر بیاد بلاگفا؟ بلاگ امکاناتش سر تره. رزبلاگ از یه تیم بی نام و نشان و غیر قابل اعتماد ( به خاطر عدم آشنایی بود) و برای همین نمی تونست بهتر از بلاگفا بشه ولی دقت کنید اگر بلاگفا بلاگ فارسی است ، بلاگ کلا بلاگه :دی دوم اینکه تیمی مثل بیان پشتشه سوما اینکه زمان همه چیزو مشخص می کنه ذائقه مردم کدوم طرف میره.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
من از مبین هاست با همین مشخصاتی که شما گرفتین گرفته بودم تازه با سی پنل ماهی 80 تومن.
وبلاگدهی هاتون رو مبین هاسته ؟
اگه اشتباه نکنم یکی از بچه ها اینجا باهاشون به مشکل خورده بود سر هاست دانلود

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
وبلاگدهی هاتون رو مبین هاسته ؟
اگه اشتباه نکنم یکی از بچه ها اینجا باهاشون به مشکل خورده بود سر هاست دانلود
آره قبلا بود اما وبلاگدهی رم و سی پی یو سرور رو نابود میکنه و مجبور شدم از جای دیگه سرور اختصاصی بگیرم.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اینترنت ایرانسلی من و تلگرامم که باهاش میرم داغون شده اینروزا

کسی دوشواری اینچنینی نداره ؟

mehraneh350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولین نوشته خوانده نشده

1. nex1networkکاربر تازه وارد
    0 0 0

با عرض سلام خدمت تمامی وبمستران و همکاران گرامی
    در این تاپیک قصد دارم شبکه تبلیغاتی نکس وان نتورک ( Nex1network) را خدمت شما عزیزان معرفی نمایم.
    شبکه تبلیغاتی نکس وان نتورک براساس نمایش بنر کار می کند و به ازای هر 1000 نمایش یک مبلغ تعیین شده را به حساب شما شارژ خواهد نمود.
    وبمسترانی که تمایل دارند با شبکه تبلیغاتی ما کار نماییند، از طریق آدرس زیر در پنل شرکت ثبت نام کرده و کد های تبلیغاتی را در سایت خود قرار دهند:
    http://panel.nex1network.com/

اما چند نکته در رابطه با شبکه ی تبلیغاتی نکس وان نتورک:
    نکته اول: این شبکه ی تبلیغاتی براساس نمایش بنر کار می کند و اگر کلیکی نیز بر روی بنر ها نشود، درآمد شما ثبت میشه. همچنین اگر کلیک های شما قابل توجه باشد درامد شما نیز به همین ترتیب افزایش داده می شود.
    نکته دوم: با قرار دادن کد اسکرول و لایت باکس درآمد شما را افزایش خواهیم داد.
    نکته سوم: وب سایت های معتبری همانند خبر انلاین ، فراید، دوستی ها، اهنگستان، پاپ موزیک با ما همکاری می کنند.

برای مشاوره ی بیشتر با آیدی تلگرام زیر در تماس باشید:
    @nex1network

آدرس ثبت نام در پنل و دریافت کد تبلیغات:
    http://panel.nex1network.com/

این شبکه تبلیغاتی تایید نمیشود

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آفر ویژه هاست دانلود :
6 ترابایت هاست دانلود + ترافیک درخواستی شما ( حداکثر مصرف فعلیتون ) + پورت اختصاصی 1گیگ ماهانه 200 هزار تومان.

قیمت مخصوص پردیس هاستینگ می باشد و قطعا مبالغ بالاتر یا پایین تر موجود است. دوستان اگر تمایل داشند پیام بدن نمونه سایتهای میزبانی تقدیم بشه.

آفر سرور ایران :
هاست دانلود با برای سایتهایی باحجم فایل کم ( کمتر از 500 گیگابایت ) با ترافیک بالای 2 ترابایت با قیمت مناسب تقدیم میشه. پیام خصوصی بدید و فضای درخواستی رو اعلام کنید. هر چه ترافیک بالاتری داشته باشید آفر ویژه تر خواهد بود.

بالا