• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اساتید

کامپیوتر برادر من با کابل به مودم وصله

حالا چطوری کانکشن رو به وایر لس عوض کنم و به وای فای مودم وصل بشم ؟؟

اگه بخوایم کامپیوتر ها رو با وایر لس شبکه کنیم نیاز هستش که اتصال به مودم داشته باشه یا فقط وای فای وصل باشه کافیه ؟
خوب اگر میخوایید حالا با وای فای وصل بشید کافیه وای فای لپ تاپ یا سیستم اگر داره روشن کنید و کلیک کنید روی کانکت و رمز بزنید و وصل بشید

pcwizard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
من به دنبال یک قالب فروشگاهی ترو تمیز بودم که که به قالب جنرال وردپرس رسیدم . (wp-general) . و فعلا برای آزمایش روی زیر دامنم http://shop.pcwizard.ir/ راه اندازیش کردم . حالا چند مورد :
1 - با توجه به اینکه قالب با این همه امکانات رایگان بود امکان داره که اسکریپت های مخرب و ... توش موجود باشه که از نظر امنیتی مشکل ایجاد کنه ؟ اگه بله چظوری شناسایی کنمشون ؟
2 - خیلی اسکریپت و css و آتاشغال داره سرعت خیلی پایینه ( البته توی پنل ادمبن هم خیلی پایینه ) با توجه به اینکه زیاد ووردپرس کار نکردم (بیشتر جوملا بودم تا حالا ) راهی برای افزایش سرعت و فشرده کردن اسکریپت ها وجود داره ؟
3 - مهمتر از همه کسی تا حالا با این قالب کار کرده ؟ اگه بله خوشحال میشم تجربیاتتون رو با بنده در میون بگزارید .

Last edited:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اونایی که با فرهاد اکسچنج نقد میکنن میگم اینروزا نقد کردنش یکم برای شما هم بیشتر طول کشیده یا فقط واسه من اینجوریه؟

پ ن:
باشگاه خبرنگاران اوسکل ، یه عکس از مدیر یکی از سایت های پر بازدید پ.و.ر.ن رو توی عکسای بچه پولدارای تهران گذاشته!
کاری به گذاشتن عکس بچه پولدارا تو سایت خبری! ندارم ولی دیگه اینو کجای دلم بذارم؟
آبروی هر چی وبمستری و سایت و خبرگزاری این برده.
بریم بمیریم دیگه مردمم که اینترنت ایران رو با این سایت میشناسن :general710:

pcwizard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
دوستمون می خواد سایت موزیک خارجی درست کنه نه سایت انگلیسی موزیک .

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
lyrics: Copied
Title: artist name - music name
Url: Download​
:D
اونا دیگه سایتهای ایرانی نیستن که با کپی کاری بیاری بالا. رقابت اونجا سخت تز هست چون گوگل هم به زبان انگلیسی مسلط تر هست و سخت گیریهای بیشتری نسبت به زیان فارسی داره.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
خوب اگر میخوایید حالا با وای فای وصل بشید کافیه وای فای لپ تاپ یا سیستم اگر داره روشن کنید و کلیک کنید روی کانکت و رمز بزنید و وصل بشید
در اون حد از کامپیوتر سر در میارم

باید یه سری تنظیمات در زمینه ip و اینا انجام بشه فک کنم

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اونا دیگه سایتهای ایرانی نیستن که با کپی کاری بیاری بالا. رقابت اونجا سخت تز هست چون گوگل هم به زبان انگلیسی مسلط تر هست و سخت گیریهای بیشتری نسبت به زیان فارسی داره.
سایت موزیک خارجی منظورم بود ، نه سایت انگلیسی
اشتباه متوجه شدی

• Like
Reactions: ap3

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اشتباه متوجه شدی
اوکی فکر کردم کلا سایت میخواید انگلیسی باشه.
بزرگترین مشکلش میتونه قیلتر شدن سریعترش نسبت سایتهای موزیک ایرانی باشه.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
منظورم اینه که لینک دانلود که همه جا یکیه دیگه فوق download رو بکنن click here to download متن آهنگ هم باز همه یکیه فوق فونتت رو عوض کنی و بین متن از این شکلک ها بذاری عنوان هم دیگه اسم خواننده با اسم آهنگه.
انگلیسی بلد بودن نمیخواد که سایت موزیک مگه اینکه یه چیز پیشرفته تر از موزیک عادی بخوای بزنی.

اشتباه متوجه شدی
سلام
میگم تاحالا سایت آهنگ زدی منظورم اینه که موزیک بدون صدای خواننده ، اون کلمش یادم رفت.
فک کنم خوب باشه؟! :general408:
به نظرت بزنم میگیره؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
منظورم اینه که لینک دانلود که همه جا یکیه دیگه فوق download رو بکنن click here to download متن آهنگ هم باز همه یکیه فوق فونتت رو عوض کنی و بین متن از این شکلک ها بذاری عنوان هم دیگه اسم خواننده با اسم آهنگه.
انگلیسی بلد بودن نمیخواد که سایت موزیک مگه اینکه یه چیز پیشرفته تر از موزیک عادی بخوای بزنی.

سلام
میگم تاحالا سایت آهنگ زدی منظورم اینه که موزیک بدون صدای خواننده ، اون کلمش یادم رفت.
به نظرت بزنم میگیره؟
ساند ترک منظورته؟
OST توی ایران به اون صورت طرفدار نداره
به جز اینکه عاشق موزیک باشی یا مثلا برات خاطره انگیز باشه که بری دنبالش

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

سلام
به نظرت بزنم میگیره؟
موزیک بی کلام؟
مثل موزیک آرامش بخش یا مثلا سبک های ترنس و هوس و تکنو؟
والا فک نکنم اونقدر تخصصی طرفدار داشته باشه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
موزیک بی کلام؟
در کل منظورم عنوان مطلب و سایت بود میری صدای خواننده تو آهنگ کمر برقص آ رو حذف میکنی فقط آهنگ رو میذاری تو سایت با عنوان دانلود آهنگ کمر برقص ا - محسن چاوشی ، ملت هم که فرق آهنگ و ... رو نمیدونن همش میزنن دانلود آهنگ ... ، میان تو سایت آهنگ رو دانلود میکنن نه بدشون نه خوششون میاد چون دقیقا آهنگ همون موزیک گذاشته شده!
هم طرفدارای سایت های آهنگ بی کلام رو داری هم رفت آمد های بازدیدکننده های موقت رو!

pcwizard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
در کل منظورم عنوان مطلب و سایت بود میری صدای خواننده تو آهنگ کمر برقص آ رو حذف میکنی فقط آهنگ رو میذاری تو سایت با عنوان دانلود آهنگ کمر برقص ا - محسن چاوشی ، ملت هم که فرق آهنگ و ... رو نمیدونن همش میزنن دانلود آهنگ ... ، میان تو سایت آهنگ رو دانلود میکنن نه بدشون نه خوششون میاد چون دقیقا آهنگ همون موزیک گذاشته شده!
هم طرفدارای سایت های آهنگ بی کلام رو داری هم رفت آمد های بازدیدکننده های موقت رو!
ببخشید ها یکی از بی منطق ترین استدلال هایی بود که تا جالا شنیده بودم .

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اونایی که با فرهاد اکسچنج نقد میکنن میگم اینروزا نقد کردنش یکم برای شما هم بیشتر طول کشیده یا فقط واسه من اینجوریه؟

پ ن:
باشگاه خبرنگاران اوسکل ، یه عکس از مدیر یکی از سایت های پر بازدید پ.و.ر.ن رو توی عکسای بچه پولدارای تهران گذاشته!
کاری به گذاشتن عکس بچه پولدارا تو سایت خبری! ندارم ولی دیگه اینو کجای دلم بذارم؟
آبروی هر چی وبمستری و سایت و خبرگزاری این برده.
بریم بمیریم دیگه مردمم که اینترنت ایران رو با این سایت میشناسن :general710:
اونا نصف مطالبشون بیشتر با رباته و دستی نیست احتمالا این مطلب هم با ربات بوده رباتش هم تحت وین به اسم mcra هست در همین حد تونستیم بفهمیم :D

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
در اون حد از کامپیوتر سر در میارم
باید یه سری تنظیمات در زمینه ip و اینا انجام بشه فک کنم
وارد تنظیمات مودم بشید

192.168.1.1
نوع اتصال wan اگر از نوع bridge باشه باید تغییر بدید به pppoe
بعد از این تنظیمات وای فای رو اعمال کنید

کمک بیشتر خواستید پ خ بدید

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ساند ترک منظورته؟
OST توی ایران به اون صورت طرفدار نداره
به جز اینکه عاشق موزیک باشی یا مثلا برات خاطره انگیز باشه که بری دنبالش
موزیک بی کلام؟
میشه خیلی ورودی گرفت ولی خوب فقط با کلمه کلیدی موزیک بی کلام
کسی به اون صورت دنبال موزیک بی کلام مثلا آهنگ فلان محسن یگانه نیست.
بیشتر فقط میزنن موزیک بی کلام و بعدش اگر چیزی پیدا کنن گوش میکنن در همین حد
ولی برای موزیک های خارجی موزیک بی کلام هاشون خیلی طرفدار داره
مثلا موزیک بی کلام آهنگ hello adele خیلی طرفدار داره و همین صورت بقیه موزیک هاش و بقیه خواننده ها
یه بخشی هم به اسم instrumental که باز این بخش از قبلی پرطرفدارتر هستش و کسایی که عموما میخوان موزیک رو با صدای خودشون روی بیت آهنگ بخونن از اونا استفاده میکنن و یا وقتی میخوان خودشون موزیک رو با گیتار بزنن و بدن بیرون (نسخه گیتار منظورمه) .
تو ایران زیاد حرفه ای دنبال نمیشه ولی واسه خارجیا خیلی سخت درگیرن باهاش
و صد البته سایت های خیلی قوی هم وجود داره در این زمینه

بالا