• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
آره در خدمتیم داداش :D

آره میدونم ولی اگه بخوام همۀ عمر نگران این چیزا باشم اصلا زندگی نکردم! :D دود ماشین ها و آزبست لنت ترمزها از یه طرف، کودها و مواد شیمیایی و آت و آشغال هایی که توی غذامون هستن یه طرف، سخت گیری و تعصب بیش از حد مسئولین یه طرف!
شما میدونستی ابوعلی سینا واسه چی مرد؟
https://fa.wikipedia.org/wiki/ابن_سینا#.D8.B9.D9.84.D8.AA_.D9.85.D8.B1.DA.AF_.D8.A7.D8.A8.D9.86_.D8.B3.DB.8C.D9.86.D8.A7

یه جکی هست شاید شنیده باشین. طرف میره دکتر میگه دکتر یه کاری کن 100 سال زنده باشم! دکتره میگه اهل دود هستی؟ طرف میگه نه! دکتره میگه الکلی هستی؟ میگه نه! دکتره میگه اهل حال و دختر هستی؟ میگه نه! دکتره میگه کله پاچه و کباب و از اینچیزا می خوری؟ طرف میگه نه من گیاهخوارم!
دکتره میگه خب میخوای صد سال زنده باشی چه کنی؟ :D

تو این مملکت همین یه دلخوشی رو که بیشتر نداریم :rolleyes:
نکته: در مورد جوکتون جواب میتونه این باشه میخاد 100 سال عبادت خدا کنه (همه میدونن که هدف از آفرینش عبادت و بندگی هست)
دلت خوشه ها :)

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
این فایرفاکس چرا اینقدر cpu مصرف میکنه؟؟
:(

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یکی از بهترین نقل قولهای این ماه .

ترجمه : موفقیت مثل حاملگی میمونه ، همه بهتون تبریک میگن ، اما هیچکس نمیدونه که شما چند بار *اییده شدید.

sucsess_be_like.jpg

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دوستان کسی ه/کر میشناسه؟:general705:
پ.خ بدید لطفا!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
:rolleyes:
آدرس بده :D

آره میدونم ولی اگه بخوام همۀ عمر نگران این چیزا باشم اصلا زندگی نکردم! :D دود ماشین ها و آزبست لنت ترمزها از یه طرف، کودها و مواد شیمیایی و آت و آشغال هایی که توی غذامون هستن یه طرف، سخت گیری و تعصب بیش از حد مسئولین یه طرف!
شما میدونستی ابوعلی سینا واسه چی مرد؟
https://fa.wikipedia.org/wiki/ابن_سینا#.D8.B9.D9.84.D8.AA_.D9.85.D8.B1.DA.AF_.D8.A7.D8.A8.D9.86_.D8.B3.DB.8C.D9.86.D8.A7

یه جکی هست شاید شنیده باشین. طرف میره دکتر میگه دکتر یه کاری کن 100 سال زنده باشم! دکتره میگه اهل دود هستی؟ طرف میگه نه! دکتره میگه الکلی هستی؟ میگه نه! دکتره میگه اهل حال و دختر هستی؟ میگه نه! دکتره میگه کله پاچه و کباب و از اینچیزا می خوری؟ طرف میگه نه من گیاهخوارم!
دکتره میگه خب میخوای صد سال زنده باشی چه کنی؟ :D

تو این مملکت همین یه دلخوشی رو که بیشتر نداریم :rolleyes:

چقد از طرز فکرت خوشم اومد !
یاد فیلم گنج قارون بود فک کنم افتادم که فردین باباشو پیدا میکنه دکترا به اون یارو قارون گفته بودن فلان چیزو نخورو و ...
طرفم رعایت میکرد
ولی سر سفره همچین آبگوشتو خورد و بعد از اون همونطوری ادامه داد حالش بهتر از قبل شد
این معجره هایی که اتفاق میفته و بیماری هایی که درمان ندارن ولی خوب میشن 99.99% به روحیه و انرژی های خود فرد هست که به خودش القا میکنه

خلاصه دمت گرم خیلی خوشم اومد :D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
مدل مودمت چیه؟
میخوای شبکه داخلی با وایرلس راه اندازی کنی؟ (دارای آیپی استاتیک داخلی باشه؟! (برای بازی و این مسائل) )

میتونید با افزایش تعداد کانکشن در idm سرعت بیشتری دریافت کنید (البته اگر محدودیت زیادی رو سرور ایجاد نکرده باشند)

tp-link

جالبه لب تاپ به همه وای فای ها وصل میشه به جز وای فای خودمون

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
سلام به همگی
یک سوال از شما داشتم :
برای اینکه فایل ها به صورت تدریجی به EDD یا ووکامروس اضافه بشن به چه شکل باید کار کرد ؟
یعنی بعد خرید تو پنل کاربر هر ۵ روز یکبار قسمت اول بعد قسمت دوم و به همین شکل اضافه بشن ؟
با تشکر

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

nnet00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان
یک تیم دارم که تولید محتوا می کنند
به نظر شما چه سایتی می شه زد که درآمد حوبی داشته باشه
سایت تفریحی و موزیک هنوز جواب می ده؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
میان بحث های تخصصی یک سوال

vps خوب از کجا گیر بیارم برای سنگاپور

پیپال سنگاپورم رو میخوام استفاده کنم vps رو میخوام شارژ کنم نیست طرف

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
دوستان کسی هست از فرادرس استفاده کرده باشه؟
کد تخفیفی چیزی ازش دارید؟ / یا حداقل یه ایمیل معرفی بفرستید ارزونتر حساب بشه :D

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
histats قاط زده؟ شمارش متوقف شده!:eek:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام به همگی
یک سوال از شما داشتم :
برای اینکه فایل ها به صورت تدریجی به EDD یا ووکامروس اضافه بشن به چه شکل باید کار کرد ؟
یعنی بعد خرید تو پنل کاربر هر ۵ روز یکبار قسمت اول بعد قسمت دوم و به همین شکل اضافه بشن ؟
با تشکر
یه تابع بنویس که زمان حال ( به صورت معمول از افزونه پارسی دیت که استفاده میکنی زمان حال رو دیگه نیاز نیست بگیری ) و برابری قرار بده با زمان خرید حالا اگر زمان رسید به x زمان بعد اون مقدار دیگرو به پنل اضافه کنه
یه چند تا افزونه این مدلی دیده بودم احتمالا تو پرشین اسکریپت بتونی پیدا کنی

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام دوستان عزیز.
کسی با دروپال کار می کنه الان رو سایت اصلیش؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
tp-link

جالبه لب تاپ به همه وای فای ها وصل میشه به جز وای فای خودمون
الان مشکلت اینه که لپ تاپ به وای فای وصل نمیشه؟
اگه آره، لپ تاپ قدیمی وصل نمیشه یا لپ تاپ جدید؟!

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
آدرس بده :D

چقد از طرز فکرت خوشم اومد !
یاد فیلم گنج قارون بود فک کنم افتادم که فردین باباشو پیدا میکنه دکترا به اون یارو قارون گفته بودن فلان چیزو نخورو و ...
طرفم رعایت میکرد
ولی سر سفره همچین آبگوشتو خورد و بعد از اون همونطوری ادامه داد حالش بهتر از قبل شد
این معجره هایی که اتفاق میفته و بیماری هایی که درمان ندارن ولی خوب میشن 99.99% به روحیه و انرژی های خود فرد هست که به خودش القا میکنه

خلاصه دمت گرم خیلی خوشم اومد :D
من همیشه خودم زیاد غصه میخورم واسه چیزایی که ندارم یا از دست دادم ولی خیلی اوقات به خودم میگم خوب که چی؟
مثلا فلان چیز شکست یا فلان موقعیت از دست رفت حالا چی؟ باید بشینی غصه بخوری؟ نه
ولش کن، حالا که اینطوری شده، حالا که این اتفاق افتاده و کاریش نمیشه کرد
سعی کنم بهتر از قبل باشم و بهترشو بدست بیارم.
------------
بعضی ها هستن، غذا خیلی خشک میخورن و روغن نمیزنن، بعضی ها هم هستن اصلا نمک به غذا نمیزنن یا ....
بابا مگه چند روز زنده اید؟ فوق فوقش 60 سال 70 سال عمر کنید. تو 70 سالگی هم اینقدر مریضی و پیری بدجور میاد سراغ آدم که خود فرد شرمنده ی بقیه میشه. ما هم که میلیاردر نمیشیم که بگیم آره اون موقع 700 تا نوکر و کلفت میگیریم کارامون رو انجام بدن.
همون بهتر که آدم تا 60 سالگی با افتخار و به بهترین شکل زندگی کنه و به بقیه عشق بورزه و تا جایی که ممکنه سعی کنه گره باز کنه و در کار دیگران گره ای به وجود نیاره و خوب باشه که بعدها با خیال راحت سرشو بزاره زمین.
شاد زندگی کنید و لذت ببرید

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
من همیشه خودم زیاد غصه میخورم واسه چیزایی که ندارم یا از دست دادم ولی خیلی اوقات به خودم میگم خوب که چی؟
مثلا فلان چیز شکست یا فلان موقعیت از دست رفت حالا چی؟ باید بشینی غصه بخوری؟ نه
ولش کن، حالا که اینطوری شده، حالا که این اتفاق افتاده و کاریش نمیشه کرد
سعی کنم بهتر از قبل باشم و بهترشو بدست بیارم.
------------
بعضی ها هستن، غذا خیلی خشک میخورن و روغن نمیزنن، بعضی ها هم هستن اصلا نمک به غذا نمیزنن یا ....
بابا مگه چند روز زنده اید؟ فوق فوقش 60 سال 70 سال عمر کنید. تو 70 سالگی هم اینقدر مریضی و پیری بدجور میاد سراغ آدم که خود فرد شرمنده ی بقیه میشه. ما هم که میلیاردر نمیشیم که بگیم آره اون موقع 700 تا نوکر و کلفت میگیریم کارامون رو انجام بدن.
همون بهتر که آدم تا 60 سالگی با افتخار و به بهترین شکل زندگی کنه و به بقیه عشق بورزه و تا جایی که ممکنه سعی کنه گره باز کنه و در کار دیگران گره ای به وجود نیاره و خوب باشه که بعدها با خیال راحت سرشو بزاره زمین.
شاد زندگی کنید و لذت ببرید
دقیقا همینه
یه اخلاقی که دارم و همیشهسر همین موضوع با خونواده مشکل دارم و اکثرا میگن بده ولی خودم راضی ام اینه که تو زمان حال زندگی میکنم تو بحث مالی هم چه 1 تومن چه 100 تومن در بیارم از اول تا آخرشو خرج میکنم طوری که فردامو نمیدونم چطوری بگذرونم !
اینام همش برای اینه که نمیدونم جایی خوندم یا کسی بهم گفت اما یه جمله واقعا همه چیو عوض کرد اینکه :

گذشته مثل چکِ برگشتی میمونه که دیگه نقد نمیشه
آینده هم نسیه هس و معلوم نیست بیاد یا نه
پس قدر حالو بدون که ارزش داره و نقده !

به قول اون شاعره که گفت در حیرتم از دست مرام این مردم مرده پرست ...

ملتی هستیم که حالو ول کردیم چسبیدیم به گذشته و آینده که باد هواس :D

بالا