• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
آقا این سایت دیوار قسمت ماشین هاش چرا اینجوریه :|||||||||||||||

طرف قیمت ننه باباشو میده :|

چند وقته دنبال ماشینم همش تو دیوارم...اما قیمت هارو میبینم با خودم میگم ای کاش دیوار یه قسمت کامنت هم میذاشت تا بتونی هرچی از دهنت در میاد بهشون بگی :|

طرف پژو 405 مدل 93 رنگ دار رو قیمت گذاشته 29.800 :| الان 405 صفر 29 تومنه... بعد استدلال طرف اینه که 2 تومن خرج ماشین کردم...یعنی دیسک صفحه جدید گذاشتم و لاستیک نو خریدم :|

خدایا تو این ماه مبارک همه رو شفا بده و به راه راست هدایت فرما:general106::general106::general406:

صحبت از دیوار شد، اینها رو هم ببینید خالی از لطف نیست :دی
https://yazd.divar.ir/v/زنجیر-قدیمی-2-عدد/pW5re7R33/
https://yazd.divar.ir/v/پنکه-دلکوس-آمریکایی-قدیمی/o3Mu4Jmnb/

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
در حالت عادی هم کارمندا کار آدم راه نمی اندازن الان که بهانه ماه رمضون هم دارن!
طرف 2 ساعت رفته تو نماز خونه 50 نفر آدم منتظر نگه داشته! کار مردم رو راه انداختن عبادت نیست رفتن و خوابیدن تو نماز خونه عبادت فقط!!!

خداوند همه مارا آدم کند.
اینا همونایین که تا یکمی سنشون میره بالا از ترس هیچ کاری نمیکنن جز عبادت و قرآن خوندن
فکر میکنن مثلا به درد بقیه خوردن و کار مردم رو راه انداختن و ... عبادت نیست.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
همین الان از ستاد فیلترینگ بهم زنگ زدن / عجیب شده کاراشون زنگ میزنن !!!
سایت بی ارزش بود منم توجه به اخطارای شیلترینگ نکردم / شماره ناشناس افتاد رو گوشیم / برداشتم گفت از ستاد شیلترینگ تماس میگیریم / چرا دستوراتی که ابلاغ شده انجام ندادید / یعنی طرفو یه طوری میترسونن که کلا وب مستری رو بزار کنار / گفت سریعآ ایمیلای که امده رو انجام بده / آخرم کلی ازش تشکر کردم که تماس گرفته بود باهام :general710:
ولی عجیبه زنگ میزنن به طرف جدیدآ

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
همین الان از ستاد فیلترینگ بهم زنگ زدن / عجیب شده کاراشون زنگ میزنن !!!
سایت بی ارزش بود منم توجه به اخطارای شیلترینگ نکردم / شماره ناشناس افتاد رو گوشیم / برداشتم گفت از ستاد شیلترینگ تماس میگیریم / چرا دستوراتی که ابلاغ شده انجام ندادید / یعنی طرفو یه طوری میترسونن که کلا وب مستری رو بزار کنار / گفت سریعآ ایمیلای که امده رو انجام بده / آخرم کلی ازش تشکر کردم که تماس گرفته بود باهام :general710:
ولی عجیبه زنگ میزنن به طرف جدیدآ
اینا عقل تو سرشون نیس هرچیو میگن حذف کن چن سال پیش واسه یه وبلاگ داغون که دوتا ترانه لینک خراب از گوگوش گذاشته بودم واسم پرونده درست کردن :general304:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
رنک های گوگل اپدیت میشه ؟

من چنتا از سایتمام رو چک کردم رنک گرفته بودن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
طرف 2 ساعت رفته تو نماز خونه 50 نفر آدم منتظر نگه داشته! کار مردم رو راه انداختن عبادت نیست رفتن و خوابیدن تو نماز خونه عبادت فقط!!!

خداوند همه مارا آدم کند.
کلا همیشه جاهای دولتی همین بوده!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

میگم دیگه...اینا فکر میکنن ملت خر هستن..یا اینکه جنس اینا فقط تو کره ی زمین موجوده که قیمت های فضایی میدن

بنظر من باید دیوار یه قسمت کامنت یا نظرسنجی درباره ی قیمت داده شده توسط طرف بزنه

signul

Registered User
لایک‌ها
938
دنبال 206 میگردم..اصلا تو گرگان قحطی اومده..نیست اصلا :|
دیگه گفتم یه پارس مدل 92-93 بخرم..اونم فکر کنم من بخوام بخرم اصلا پیدا نشه

به قول شاعر که میگه:
غم با من زاده شده..منو رها نمیکنه :(
یه نصیحت دیگه بهت بکنم اصلا و ابدا پارس نخر خصوصا از 90 به بالا ، مزخرفترین ماشینی هست که دیدم دوستم یکی سال 92 نو خرید یعنی هر روز ی جاش خرابه و اصلا تو ماشین می شینی ماشین خوبی نیست
همون 206 رو بخر

خداوند همه مارا آدم کند.
به بهانه نماز از کار فرار می کنند و وقتی هم می خوان کار مردم رو راه بندازن هزار تا منت سرت می زارن :|

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یه نصیحت دیگه بهت بکنم اصلا و ابدا پارس نخر خصوصا از 90 به بالا ، مزخرفترین ماشینی هست که دیدم دوستم یکی سال 92 نو خرید یعنی هر روز ی جاش خرابه و اصلا تو ماشین می شینی ماشین خوبی نیست
همون 206 رو بخر
منم به بابام میگم 206 میخوام... میگه قضیه چیه که انقدر عاشق 206 شدی:general210:
:general210:
ولی من اولویت اولم 206 تیپ 2 یا 5 هست
بعدش 206 صندوق دار
بعدش هم پارس

2 سال دیگه هم بعد فارخ التحصیلی از ارشدم باید برم خدمت// مجبورم کارکرده بگیرم که افت قیمتشو کرده باشه...یعنی اگه ماشین صفر بگیری بعد یه مدت خیلی قیمتش افت میکنه
میخوام فقط 2 سال دستم باشه

اما اون ماشینی که بی رنگ باشه + خرج نداشته باشه + تمیز باشه و باب دلم باشه پیدا نمیشه :(

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
بعد از واریز 35ت، یک بسته پستی حاوی کد تایید و یسری برگه تعهد، برات ارسال میکنن
اون کد تایید رو میبایست داخل قسمت مربوط تو پنل وارد کنی تا آدرس محل پستی ات تایید بشه
بعد از تایید اون، یه برگه تعهد هست ک باید پر کنی سپس به دفترخونه اسناد رسمی مراجعه کنی
بعد تعهد نامه حاوی امضا(با مهر دفتر اسناد رسمی) و تمامی مجوزات کپی برابر اصل، به آدرس پستی شون ارسال میکنی (یه برگه تو همون بسته پستی هست که دقیقا مراحل رو گفته)
مرسی بابت پاسخ
شما که ۳۵ ندادی چطور اصلا سایت رو بررسی کردن ؟؟

یه نامه میفرستن میبری محضر تعهد میدی بعد پست میکنی دوباره
هزینش رو واریز کردم . منتظرم جواب بدن اگه زود کارمو راه بندازن خوبه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان این دفعه سوم یا چهارمه دارم میپرسم ناموسا اگر کسی میدونه بگه.
یه سایتی میخوام که بک لینک های سایت ها رو رایگان نمایش بده. قبلا یک سایت رو میشناختم ولی ادرسش رو گم کردم.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستان این دفعه سوم یا چهارمه دارم میپرسم ناموسا اگر کسی میدونه بگه.
یه سایتی میخوام که بک لینک های سایت ها رو رایگان نمایش بده. قبلا یک سایت رو میشناختم ولی ادرسش رو گم کردم.
از این سایت استفاده کن ، عضویت اش رایگانه https://www.ranksignals.com

پ.ن : اصلا از کلمه ناموساً خوشم نمیاد ، چطور شد که این کلمه این چند سال اخیر وارد فرهنگ لغت ایرانی ها شد ؟

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
اینویزیبل بودیم ، وقتی اینویزیبل مد نبود

یاهو مسنجرم رفتنی شد..
اودافز BUZZ
یه راهی پیدا کرده بودیم بدون صبر کردن کد رو میزدیم هی BUZZ میزد
اودافز چت روم های یاهو مسنجر و فروشگاه های زنجیره ایه وی پی ان

خاطره زیاد..

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
یاهو امروز اعلام کرد که پیام‌رسان یاهو مسنجر را در تاریخ ۵ آگوست (15مرداد) رسما تعطیل می‌کند
دهه 50 و شصتی ها خاطرات زیادی باهاش دارن.یه زمانی تقریبا اولین جا بعد کانکت شدن بود

این واقعیته؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
یاهو امروز اعلام کرد که پیام‌رسان یاهو مسنجر را در تاریخ ۵ آگوست (15مرداد) رسما تعطیل می‌کند
دهه 50 و شصتی ها خاطرات زیادی باهاش دارن.یه زمانی تقریبا اولین جا بعد کانکت شدن بود

این واقعیته؟
یادش بخیر چه دورانی داشت
ولی نمی فهمم چرا یاهو داره عقب گرد می ره
خیلی از خبرگزاری ها این خبر رو اعلام کردن

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان با یه مشکل جدید توی سایت وردپرسیم برخورد کردم اگه میشه راهنمایی کنید
وقتی برای ویرایش پستی که ذخیره پیش نویس کرده بودم میرم صفحه مطلب اینطوری برام باز میشه و کل صفحه همینطوریه و نمیشه ویرایشی انجام داد با مروگر های مختلف هم تست کردم نتیجه مشابه بود
25o0vsjmys8cs2jgb6pe.jpg

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
سلام دوستان با یه مشکل جدید توی سایت وردپرسیم برخورد کردم اگه میشه راهنمایی کنید
وقتی برای ویرایش پستی که ذخیره پیش نویس کرده بودم میرم صفحه مطلب اینطوری برام باز میشه و کل صفحه همینطوریه و نمیشه ویرایشی انجام داد با مروگر های مختلف هم تست کردم نتیجه مشابه بود

افزونه ای نصب نکردید؟
میخایید ی بار وردپرس رو دوباره نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه؟

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

این واقعیته؟
واقعا خاطرات خیلی خوبی از چت های یاهو با همه آدم هایی هست که از این برنامه استفاده میکردن
من تو چت روم هاش نمیرفتم ولی اد لیستم اینقدر زیاد بودن که وقتی یه کنفرانس میذاشتیم خودش میشد در حد چت روم :D
در هر صورت خدا رئیس یاهو رو بیامرزه با این خدماتی که به نسل ما داد

یادش بخیر چه دورانی داشت
ولی نمی فهمم چرا یاهو داره عقب گرد می ره
خیلی از خبرگزاری ها این خبر رو اعلام کردن
به نظر من این عقب گرد نیس
یاهو داره چیزایی که براش هزینه دارن و بازدهی آنچنانی رو ندارن از بین میبره تا در مرحله اول خرج رو کم کنه
وقتی خرج کم بشه فکر آدم کم کم از استرس خارج میشه و میتونه ایده پردازی کنه و دوباره اوج بگیره

بالا