• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
آی پی adsl خونه رو بلاک کرده...هرچی هم مودمو ریبوت میکنم درست نمیشه
با نت همراه اول بالا میاد

چیکار کنم دوستان..کسی تا حالا های استت بلاکش کرده؟
از بس هر روز میری های استت دیگه گرفتن بلاکت کردن
الان دارن یه نفس راحت میکشن :android06:
این قالب رو کی داره؟ دانلودیش تو نت هست؟
http://www.shirazsong.org
@AhangCity.CoM

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
:| من خارج از کشور هستم . و موضوع سایتم این موارد نیست .
اینها موضوع سایت نیستن!! منظورم اینه وی پی اس لازم داری یا هاست اشتراکی یا سرور اختصاصی؟
اینکه خارج هستین دستتون رو باز میزاره بهتره
1and1 و هاستگیتور رو امتحان کنید. گزینه های خوبی هستند.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
سلام بچه ها یک کیس جالبی پیش اومده سایت یکی از دوستان نه پاپ آپ گرفته نه تبلیغات کرده فقط یک مدت سرور گیم داشته الان رنک الکساش خیلی پایین و بازدید چندانی هم نداره توی وبگذر روزی 100 تا ای پی داره
اینم ادرسش
ariaie.ir
به نظرتون دلیلش چی الکساش اینقدر پایین ؟

نظری ندارید ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
الان یوتیوب باز شده..
اگه روی پروتکل http هم باز بشه..آپارات پتانسیل اینو داره که به تاریخ بپوینده یا حداقل اینکه یک افت محسوسی کنه
فقط آپارات که نیس !
اینام مال خودشونه
صبا ویژن
کلوب
میهن بلاگ
فیلیمو
لنزور
...
خودم شخصا خیلی خوشم میاد از شرکتشون تو هر زمینه ای فعالن
نت ایران دست ایناس

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
احتمال میدم سایت پارسینه پول خوب و درشتی داده باشه به تلگرام
چرا که از صبح چند بار هی تو تلگرام برام پیام میاد (do you want to join to parsine?)
هیچ لینک یا ... هم کلیک نمیکنم، یهو خودش اومد، آمار بالای اعضاشم با توجه به اینکه سایتش خیلی تاپ نیست هم جای تعجب داره.

پ ن : leave channel هم نداره :||||||

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
الان یوتیوب باز شده..
اگه روی پروتکل http هم باز بشه..آپارات پتانسیل اینو داره که به تاریخ بپوینده یا حداقل اینکه یک افت محسوسی کنه
احتمال اینکه یوتیوب باز بشه در حد صفر هستش چرا که تبلیغات و یه سری ویدیوهای منشوری و بعضا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران داره که همون بهتر فیلتر باشه.
و مورد دوم هم اینکه با توجه به اینکه ویدیوهای خیلی خوبی در بخش دیگر زبان هاش داره اما بخش فارسی به شدت با ضعف های واضحی رو به روعه. به طوری که من به شخصه هر چیز خاصی که میخوام به راحتی میتونم توی اپا رات پیدا کنم و حتی بهترشو و اما نمونه ی فارسی شو در یوتیوب خیر.
اما در بخش انگلیسی زبانش خیلی غنی ه .
به نظر من تویتر، فیسبوک و یوتیوب و ... همون بهتر که فیلتر باشن چرا که مفسده شون از فوایدشون خیلییییی بیشتره

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
احتمال اینکه یوتیوب باز بشه در حد صفر هستش چرا که تبلیغات و یه سری ویدیوهای منشوری و بعضا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران داره که همون بهتر فیلتر باشه.
و مورد دوم هم اینکه با توجه به اینکه ویدیوهای خیلی خوبی در بخش دیگر زبان هاش داره اما بخش فارسی به شدت با ضعف های واضحی رو به روعه. به طوری که من به شخصه هر چیز خاصی که میخوام به راحتی میتونم توی اپا رات پیدا کنم و حتی بهترشو و اما نمونه ی فارسی شو در یوتیوب خیر.
به نظر من تویتر، فیسبوک و یوتیوب و ... همون بهتر که فیلتر باشن چرا که مفسده شون از فوایدشون خیلییییی بیشتره

والا تا جایی میدونم یوتیوب کلیپ ها و ویدیو های بزرگسالان و بعلاوه هیجده رو پاک میکنه//درسته .ولی میتونن با فیلترینگ هوشمند اونا رو فیلتر کنن
در کل من که حال میکنم با موزیک ویدیو های قدیمی که توی یوتیوب هست..مرجع غنی ای از موزیک و کلیپ هاست
امیدوارم بتونن یه جوری هوشمندش کنن تا بشه استفاده بهینه ازش کرد..
فیسبوک که خوبه :) اما از زمانی که تلگرام و شبکه های موبایلی اومده کار اونم کساد شده.. کلا پیش بینی میکردن که فیسبوک افت کنه..
اون موقع یعنی چند سال قبل خیلی کاربر داشته..حدودای سال 90 ..خیلی از اشنا ها رو توش میشد پیدا کرد

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
والا تا جایی میدونم یوتیوب کلیپ ها و ویدیو های بزرگسالان و بعلاوه هیجده رو پاک میکنه//درسته ویدیو های مخالف **** توش داره..ولی میتونن با فیلترینگ هوشمند اونا رو فیلتر کنن
در کل من که حال میکنم با موزیک ویدیو های قدیمی که توی یوتیوب هست..مرجع غنی ای از موزیک و کلیپ هاست
امیدوارم بتونن یه جوری هوشمندش کنن تا بشه استفاده بهینه ازش کرد..
فیسبوک که خوبه :) اما از زمانی که تلگرام و شبکه های موبایلی اومده کار اونم کساد شده.. کلا پیش بینی میکردن که فیسبوک افت کنه..
اون موقع یعنی چند سال قبل خیلی کاربر داشته..حدودای سال 90 ..خیلی از اشنا ها رو توش میشد پیدا کرد
با یه کلمه توی صحبتت اصلا حال نکردم، چرا که ما خودمون نباید آلت دست اونوریا باشیم.
فیسبوک یادمه یه زمانی صبح میرفتیم توش معلوم نبود کی بیاییم بیرون (بر خلاف خیلی ها که دنبال ارسال دوستی و چت و ... بودن همیشه اون گزینه چت برام خاموش بود) ولی خبرهای دست اول خبرگزاری ها یا مطالب جالب یه سری پیج ها همیشه توجه مو به خودش جلب میکرد و خوشم میومد ازش ولی بعد از یه مدت دیگه اونطوری که باید و شاید برام جذابیت نداشت. شاید چون که بعد از یه مدتی همه چیز شده بود کپی پیست، این عکس چندتا لایک داره، عدد 20 روز کامنت کن طرف فلان میکنه، استقلالی هست لایک، پرسپولیس هستی کامنت و ...
تویتر ولی به نظرم جالب تر میشد باشه اگر نمونه ی داخلیش میشد وجود داشته باشه (یه سایتی بود به اسم جملک، یه سری کارا کرد ولی خوب چون دست و بال بسته ست نمیشه پیشرفت دید)
ویدیوهای بزرگسالش منظورم نیست. حتی یک بوسه هم محتوای غیر اخلاقیه یا حتی یک لباس نامناسب
چه اصراریه وقتی کارمون داره راه میافته بخواییم متوسل بشیم به نمونه ی خارجی (الانشم خیلی ها از همون نمونه ی خارجیش استفاده میکنن) = یک سوره هست که مضمون آیه هاش اینه که میگه: حضرت محمد میگه، نه شما به دین من خواهید آمد و نه من به دین شما، پس هر کسی به دین خودش

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
با یه کلمه توی صحبتت اصلا حال نکردم، چرا که ما خودمون نباید آلت دست اونوریا باشیم.
فیسبوک یادمه یه زمانی صبح میرفتیم توش معلوم نبود کی بیاییم بیرون (بر خلاف خیلی ها که دنبال ارسال دوستی و چت و ... بودن همیشه اون گزینه چت برام خاموش بود) ولی خبرهای دست اول خبرگزاری ها یا مطالب جالب یه سری پیج ها همیشه توجه مو به خودش جلب میکرد و خوشم میومد ازش ولی بعد از یه مدت دیگه اونطوری که باید و شاید برام جذابیت نداشت. شاید چون که بعد از یه مدتی همه چیز شده بود کپی پیست، این عکس چندتا لایک داره، عدد 20 روز کامنت کن طرف فلان میکنه، استقلالی هست لایک، پرسپولیس هستی کامنت و ...
تویتر ولی به نظرم جالب تر میشد باشه اگر نمونه ی داخلیش میشد وجود داشته باشه (یه سایتی بود به اسم جملک، یه سری کارا کرد ولی خوب چون دست و بال بسته ست نمیشه پیشرفت دید)
ویدیوهای بزرگسالش منظورم نیست. حتی یک بوسه هم محتوای غیر اخلاقیه یا حتی یک لباس نامناسب
چه اصراریه وقتی کارمون داره راه میافته بخواییم متوسل بشیم به نمونه ی خارجی (الانشم خیلی ها از همون نمونه ی خارجیش استفاده میکنن) = یک سوره هست که مضمون آیه هاش اینه که میگه: حضرت محمد میگه، نه شما به دین من خواهید آمد و نه من به دین شما، پس هر کسی به دین خودش

اون یه کلمه رو پاکش کردم:D:D:D:general210:

اینا رو ولش کن اصن

عشق است پرسپولیس :)))

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
این 1 دقیقه آخر این کلیپو داشته باشید :D:general304::general304:
http://www.aparat.com/v/SkViO
دمت گرم از اول تا اخرشو دیدم حرف های جالبی میزنه تو ایران به نظرم تنها کسی ه که چند استارت اپ خوب و بزرگ و موفقی بالا اورده. و هچنین دهنت سرویس آخرش از خنده مردم:general304:شب میخوابیدیم جای شما خالی:D

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دمت گرم از اول تا اخرشو دیدم حرف های جالبی میزنه تو ایران به نظرم تنها کسی ه که چند استارت اپ خوب و بزرگ و موفقی بالا اورده. و هچنین دهنت سرویس آخرش از خنده مردم:general304:شب میخوابیدیم جای شما خالی:D
آره خیلی آدم موفقیه... اون آخرش که حاضرین هم زدن زیر خنده ( صدا خنده خانم هم میومد ) اون بیچاره دیگه آب شد رف تو زمین :general304:
@amir7310 ببین این پرایدشو فروخت خرج سایتش کرد به اینجا رسید اونوقت تو میخواستی سایتتو بفروشی ماشین بخری :D:D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
احتمال میدم سایت پارسینه پول خوب و درشتی داده باشه به تلگرام
چرا که از صبح چند بار هی تو تلگرام برام پیام میاد (do you want to join to parsine?)
هیچ لینک یا ... هم کلیک نمیکنم، یهو خودش اومد، آمار بالای اعضاشم با توجه به اینکه سایتش خیلی تاپ نیست هم جای تعجب داره.

پ ن : leave channel هم نداره :||||||

از 3 هزار تا توی یک ماه شد 500 هزار تا

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
یوتیوب باز بشه مجری ها هم توش کانال باز میکنن!
فیلترینگ هوشمند وظیفشه درستش کنه!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آره خیلی آدم موفقیه... اون آخرش که حاضرین هم زدن زیر خنده ( صدا خنده خانم هم میومد ) اون بیچاره دیگه آب شد رف تو زمین :general304:
@amir7310 ببین این پرایدشو فروخت خرج سایتش کرد به اینجا رسید اونوقت تو میخواستی سایتتو بفروشی ماشین بخری :D:D

اون موقع شدیدا اشتباه میکردم.. دستی دستی میخواستم خودمو بدبخت کنم... بعد اون موقع کلی پیشرفت کردم..
خلاصه به خونواده گفتم میخوام سایتمو بفروشم ماشین بخرم...بابام گفت نفروش من پول ماشینتو میدم:D حیفه
اما این وسط ...سایت فروختن نکته ی خوبی که داشت این بود.. یه سری نارفیق و دوست خودشونو نشون دادن:general210:

به عنوان مثال..چند تا مدیران سایت های بزرگ اومدن بهم گفتن این کارو نکن..حیفه
نمونش جناب نورالهی از شبکه ادتیوب مردونگی نشون داد.. گفت نفروش حیفه باهات قرارداد میبندم پول لازمی
بازم خداروشکر که نفروختمش//

Last edited:
بالا