• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
آره قسمت آخره خوبی بود
یه سری داستان که دیگه کشش نداشتن رو تموم کردن و زمان رو دادن به داستان های مهم تر
کسی میدونه کلا چند تا فصل دیگه ساخته میشه؟
2 فصل دیگه هستش ، فصل 7 ام 7 قسمت و فصل 8 ام 6 قسمت ( فعلا این تعداد فصل و قسمت تایید شده )

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
آره قسمت آخره خوبی بود
یه سری داستان که دیگه کشش نداشتن رو تموم کردن و زمان رو دادن به داستان های مهم تر
کسی میدونه کلا چند تا فصل دیگه ساخته میشه؟
ی مدت نبودم اسپویل نکردم ، گفتم بزار لذت ببرن :دی
قرار بود 5 فصل دیگه داشته باشه یعنی حدودا 5 سال طول بکشه ( 10 فصل )
ولی الان شده 2 تا فصل 7 قسمتی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
این سریاله چیه؟
موضوعش چیه؟
علمی تخیلی - تاریخی - هیجان انگیز - درام
حتما نگاه کن من چند سال پیش که شروع کردم اولش اسم فیلم رو که دیدم تعجب کردم همچین فیلمی طرفدار داره اما وقتی دیدم نظرم نسبت به تمام فیلم و سریال هایی که دیده بودم عوض شد
فقط حتما خودت تنها نگا کن چون صحنه هاش خیلی زیاده از یک ساعت 45 دقیقه اش صحنه سسکیه

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
بچه ها
سایتی سراغ دارید که psd مربوط به وب داشته باشه؟ مثه دکمه های گرافیکی و آیکن و لوگو و ... که psd باشه
نتو شخم زدم چیزی پیدا نکردم

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بهترین روش برای وارد کردن مطلب به دیتابیس وردپرس(از خارج و توسط یه اسکریپت ) چیه ؟؟یعنی مثلن تگ و اینا راحت باشه.. کتابخونه php ای چیزی ؟؟
@learndl @MOHAMMAD026_1 و سایر دوستان...
(بجز xmlrpc)
مناسب ترین روش ارسال مطلب از خارج، روش xmlrpc هست (بیشتر به این خاطر که بصورت دیفالت رو وردپرس هست)
یا اینکه یه اسکریپت بصورت Rest api بنویسی که با تابع wp_insert و... اطلاعات رو ایمپورت کنه، که همون مشابه xmlrpc میشه تقریبا
یا اینکه میتونی از افزونه های پست مهمان استفاده کنی (اطلاعات رو بصورت post به صفحه مخصوص بفرستی - اگه این روش مد نظرته، بگو کمی بیشتر توضیح بدم برات - ولی اصلا توصیه نمیشه! )

این نکس1 نتورک واسه فیس نماست؟
واسه اونا نباشه یه جورایی مرتبط هست باهاشون
نه، تا اونجایی که من میدونم اصلا ربطی به فیس نما نداره
همونطور که امیر گفت، واسه رضا بابائی هست

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یه لیچر ایرانی یوتیوب معرفی کنید

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
بچه ها
سایتی سراغ دارید که psd مربوط به وب داشته باشه؟ مثه دکمه های گرافیکی و آیکن و لوگو و ... که psd باشه
نتو شخم زدم چیزی پیدا نکردم
تو نت سرچ کن
ui kit
ui psd
ui bottom psd
و ...
یه میلیارد فایل کاملا لایه باز میاره

• Like
Reactions: Dex

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
یه سوالی برام پیش اومده , چرا سایت دانلود خارجی مثل ایرانی نداریم ؟
یعنی سایتهای خارجی دانلود همگی از هاست های شرینگ استفاده میکنند و سایت دانلود خارجی با لینک مستقیم مثل اون چیزی که ما الان تو نت فارسی داریم نیست
دلیل خاصی داره ؟

یه لیچر ایرانی یوتیوب معرفی کنید
تو گوگل سرچ کن rapidleech v2 rev. 43 همیشه چندتا سایت لیچ هست که باز هست . لینک یوتیوب رو بده برات لیچ میکنه
مثلا فعلا من از این استفاده میکنم http://free-premium.link/index.php

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یعنی سایتهای خارجی دانلود همگی از هاست های شرینگ استفاده میکنند و سایت دانلود خارجی با لینک مستقیم مثل اون چیزی که ما الان تو نت فارسی داریم نیست
دلیل خاصی داره ؟

چون اونجا قانون کپی رایت هست...
چون اونجا فرهنگ خرید اشتراک هست ...
چون اونجا براشون جا افتاده سرویسی که خدمات میده باید از یه جا پول در بیاره ...
و چون های زیاد....

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
دوستان!
چطور با css میشه کاری کرد که یک div توی صفحات کوچیک مثل موبایل ها نمایش داده نشه؟

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
دلیل خاصی داره ؟
برای سایتهای ایرانی دوشواری خارجی ایجاد نمیشه
همون هاست های شرینگ بعد از گزارش فایل رو پاک میکنن وگرنه پدر خودشون درمیاد
سایت های تورنت که فقط یه فایل چند کیلوبایتی رو به اشتراک میزارن دائم دامین عوض میکنن
دیگه فکر کن کسی بیاد رو چند ترابایت فایل که رو هواست سرمایه گذاری کنه !

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
گوگل فکر میکنه خیلی با مزه س که این روباته این شکلی رو گذاشته؟:general607:
robot.png

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دلیل خاصی داره ؟

تو گوگل سرچ کن rapidleech v2 rev. 43 همیشه چندتا سایت لیچ هست که باز هست . لینک یوتیوب رو بده برات لیچ میکنه
چون مردم ایران تنبل هستن و باید وقتی رو لینک کلیک میکنن دانلود شروع بشه
چون آپلودسنتر ها برای سرعت زیاد از کاربرا پول میگیرن و ملت ایران هم که همیشه لنگ پول هستن
چون آپلودسنتر ها موظف هستند که آبیوز یا اخطار های دیتاسنتر عمل کنن ولی فرد حقیقی به اون صورت موظف نیس
چون آپلودسنتر ها به ازای دانلود پول خوبی میدن و ارزش نداره طرف بره سرور بخره و مدیریتش کنه. اینطوری تازه درآمد هم داره
و در نهایت چون سرور های آپلودسنتر ها خیلی قوی تر از یه سرور شخصیه و چون سایت های خارجی از همه دنیا بازدید کننده دارن این مورد خیلی براشون مهمه

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
چون مردم ایران تنبل هستن و باید وقتی رو لینک کلیک میکنن دانلود شروع بشه
چون آپلودسنتر ها برای سرعت زیاد از کاربرا پول میگیرن و ملت ایران هم که همیشه لنگ پول هستن
چون آپلودسنتر ها موظف هستند که آبیوز یا اخطار های دیتاسنتر عمل کنن ولی فرد حقیقی به اون صورت موظف نیس
چون آپلودسنتر ها به ازای دانلود پول خوبی میدن و ارزش نداره طرف بره سرور بخره و مدیریتش کنه. اینطوری تازه درآمد هم داره
و در نهایت چون سرور های آپلودسنتر ها خیلی قوی تر از یه سرور شخصیه و چون سایت های خارجی از همه دنیا بازدید کننده دارن این مورد خیلی براشون مهمه
کاملا درسته.
ولی من هنوز متوجه نشدم لینک های این سایت چه شکلی هست ؟ : www.softpedia.com

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
سلام بر وبمستران عزیز
به جز زنبیل همکاری در فروش گوشی خوب سراغ دارید؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دلیل خاصی داره ؟
دلیل اصلی اش قانون کپی رایت هست ،‌ تو کشورهای خارجی نقض کپی رایت جرم بزرگی محسوب میشه ،‌ برای مثال شما تو یک کشور اروپایی یکی رو چاقو بزنی ،‌یکسال برات زندانی میبرن (البته اگر طرف کشته نشه) و اگر تو زندان رفتار خوبی داشته باشی ، احتمال این هم هست که عفو مشروط بخوری.
حالا اگر تو کار اشتراک محتوای غیر قانونی باشی ، یک نمونه ای که همین هفته اتفاق افتاد رو مثال میزنم ، یک طرف سوئدی که یک سایت اشتراک فیلم و سریال داشت (فقط لینک هاشو به اشتراک میزاشته ، هیچ محتوایی رو میزبانی نمیکرده) رو گرفته بودن ، تو همین هفته هم دادگاه اش بود ، تمام اموالش رو مصادره کردن (خونه ، ماشین ، حساب بانکی) براش ۵ سال زندان بریدن !

در کل شرکت های امریکایی (بخصوص شرکت های فیلم سازی و سرگرمی) مهم ترین مدعی های کپی رایت هستن و به طرز عجیبی هم قدرت و نفوذ بالایی دارن .اون هم نه فقط خود امریکا ، همه کشورها نفوذ دارن (تو همین مورد بالایی کار مامورهای امریکایی بوده که تو کشور سوئد طرف رو دستگیر کردن)
مطمئن باشید ، اگر ایران هم مثل کشورهای اروپایی بود ، هیچکس جرئت نمیکرد که سایت های دانلود محتوای غیر قانونی با لینک مستقیم بزنه.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کاملا درسته.
اینم تقریبا لینک مستقیمه
فقط اینا میان با این روش که میره تو یه صفحه دیگه و مینویسه که فایل داره دانلود میشه جلوی یه سری مشکلات رو میگیرن

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
کاملا درسته.
لینک مستقیم هست ولی تقریبا بیشتر نرم افزارهای رایگان رو داه و یا نرم افزارهای تریال

بالا