• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
یعنی الان با ویندوز کرک شده هم میشه آپگرید کرد؟
من خودم ویندوز 8.1 کرک شده نصب داشتم که این آپدیت برام اومد و الان آپگرید کردم به ویندوز 10 و فعلا در ظاهر ویندوزم اورجینال شده
البته فکر کنم به نسخه ویندوز 8.1 کرک شده ای که نصب دارید ربط داشته باشه , بعضی از نسخه های کرک شده اپدیت نمیشه و یا در بعد از چند آپدیت شناسایی میشه و غیرفعال میشن
به هر حال میتونید چک کنید , اگر آپگرید به ویندوز 10 براتون در قسمت آپدیت های ویندوز اومده باشه میتونید آپدیت کنید
یه نکته خوب هم داره که اگر بعد از آپگرید خوشتون نیومد میتونید تا یکماه مجددا به ویندوز قبلی دانگرید کنید البته در صورتیکه فایلهای دانلود شده رو از درایو C پاک نکنید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اموزش نمیخواد , به قسمت آپدیت ویندوزت برو , لیست آپدیت ها رو چک کن باید اونجا آپگرید ویندوز 10 اومده باشه . حجمش هم 2.9 گیگ هست
بزار دانلود بشه , بعد از دانلود خودش ازت درخواست میکنه که اپگرید کنه , اینستال رو میزنی و باقی ماجرا

رفتم ولی لیست اپدیت های ویندوز 8.1 رو فقط زده بود

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
من تنظیمات آپدیت ویندوزم رو manual گذاشته بودم تا خودم بتونم هر اپدیتی رو که مدنظرم هست نصب کنم
بخاطر همین به لیست آپدیت ها دسترسی داشتم , در قسمت لیست آپدیت ها دو قسمت هست یکی Important و دومی Optional
آپگرید ویندوز 10 در قسمت Optional میاد.
من چون الان روی ویندوز 10 هستم نمیتونم نصویری بهت نشون بدم

Last edited:

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
هاستینگ قدیمی و معتبر و با کیفیت و قیمت مناسب میشانسید ؟ بجز نت افراز

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
Last edited:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
البته یه نکته ای رو من الان یادم اومد , قبل از اینکه آپگرید در لیست آپدیتها قرار بگیره یه تبلغ برای آپگرید مجانی در کنار ساعت میاد با مزمونی مثل Get Free Windows 10 یا یه چیزی مثل این
مطمئن نیستم ولی فکر کنم اول اونجا درخواست دادم و بعد آپگرید ویندوز به لیست اپدیت ها اضافه شد
برای شما همچین تبلیغ یا پیغامی کنار ساعت نیومده ؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
بحثی رو حرفتون ندارم.
منظورم اینه بعدا جوری نشه که مجبور شیم کلی خرج لایسنس کنیم :دی
والا اینکه مایکروسافت برای آینده چه خوابی دیده که الان داره مفتی ویندوز میده خدا داند :general112:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
منظور از رسانه که خبری هست اما این که می خوان بیان و همه رو فیلتر کنن بخاطر این هست که بهشون رو دادیم
اینا توقع دارن به مدیر هر شبکه اجتماعی گفتن بیاد سرورش رو بیاره داخل ایران و گرنه فیلتر می کنیم خو طرف می گه به شخمم
اینا رو سرورهاشون با بدبختی ی 4 تا سایت موزیک نگه می دارن حالا می گن تلگرام با بقیه همه بیان رو سرور ایران یکی نیست بگه احمق خو زیر همچین ترافیکی روزی 100 تا هارد می سوزونید
اینا همش بخاطر نفوذ شرکت هایی مثل همراه اول هست که می خوان کاری کنن مجددا همه بیان رو اس ام اس تا همه جوره تامین بشن
نگاه کن چه نوع طرز فکریو در ما کاربرا جا انداختن که فک میکنیم ایران تواناییشو نداره یا ....
اینی که الان در ظاهر میبینیم 1 هزارم اون چیزی نیست که ایران در اختیار داره ( الآن داره ، نه اینکه میتونه داشته باشه )
این سیاست اون ..... ها هست که این مدلی خدمات رو بدن به ما کاربرا وگرنه کافیه اشاره کنن تا ببینی تو هیچ چیزی کم ندارن :)

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
اول بزارید خود ویندوز ۸ به آخرین نسخه آپدیت شه، بعد مچخچد به خود تبلیغ ویندوز ۱۰ در تسک بار میاد...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نگاه کن چه نوع طرز فکریو در ما کاربرا جا انداختن که فک میکنیم ایران تواناییشو نداره یا ....
اینی که الان در ظاهر میبینیم 1 هزارم اون چیزی نیست که ایران در اختیار داره ( الآن داره ، نه اینکه میتونه داشته باشه )
این سیاست اون ..... ها هست که این مدلی خدمات رو بدن به ما کاربرا وگرنه کافیه اشاره کنن تا ببینی تو هیچ چیزی کم ندارن :)
توانایی چیه؟ معلومه بابت هرچی پول بدی بهت می دنش
4 تا سرور که چیزی نیست برا ی حکومت
من می گم سیاست چرت و غلطی دارن

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اگر کسی کار گرافیکی ساده و دم دستی خواست میتونم انجام بدم.
هزینه ای هم لازم نیست. قصد فقط راه انداختن کار عزیزان هست.
همچنین بنده :)
توانایی چیه؟ معلومه بابت هرچی پول بدی بهت می دنش
4 تا سرور که چیزی نیست برا ی حکومت
من می گم سیاست چرت و غلطی دارن
والا من بر خلاف خیلی ها با این مورد موافقم که باید بیارن داخل ایران و زیر نظارت تقریبا شدید باشن :دی
بنا به دلایل خیلی واضح (بهتره نظارت و چک کردن های شدید باشه تا اینکه نباشه و هر روز از یه جایی یه چیزی بزنه بیرون)

بالا