• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان وبمستری که میخوان سایتشون صفحه یک‌گوگل باشه به همراه نمونه کار ( پیج یک‌گوگل و لینک اول) در خدمتشون هستم.

.

پ ن : با tapatalk نمیشه تاپیک آپ کرد ؟

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دیگه دوستان توضیحات کاملو دادن، اضافه گویی نمی کنم! :general601:

اینجا که کسی از اونا بت نساخت! ولی شما همین بازیای والیبال رو نگاه کن! من خودم به شخصه وقتی طرفدارای ژاپن رو می بینم اونقدر که از نظم و فرهنگ طرفداراشون لذت میبرم از خود بازی لذت نمی برم! از اونطرف حالا اینا بعد از عمری تو فرانسه درگیر شدن! هموطنای خودمون چی که وسط بازی خودی نارنجک میندازن و صندلی میکنن و سنگ پرتاب می کنن؟ فکر کنم اگر جام جهانی تو ایران بود با تانک میومدن، بیرون ورزشگاه آزادی پارک می کردن که اگر تیم مقابل خواست خدایی نکرده ببره از رو بازیکنا و طرفداراش رد شن(یاد GTA افتادم)! مشکل هم دیگه از فرهنگ گذشته! مردم رسما عقده دارن و میخوان هر طوری شده و به هر بهانه ای خالی کنن!
تا به این لحظه 345 هزار کامنت رفته زیر اون پست بازیکن فرانسه! این حجم از عقده از کجا میاد؟! (فکر کنم یکی از معدود پست های اینستاگرام باشه که تعداد کامنت هاش بیش از دو برابر تعداد لایک هاش هست!)

بگذریم...
اینو بینید جالبه:
http://goo.gl/wNSnU6
اینها عقده نیست ، دلیل این رفتارها فقط مربوط به جامعه هست نه خود شخص .
تو رواشناسی یک تئوری وجود داره به نام تئوری شناختی (من از روانشناسی چیز زیادی سر در نمیارم ،‌ فقط چندتا مقاله در این مورد خوندم) ، طبق این تئوری تمام واکنش های انسان ها توسط احساسات اونها اداره میشه و درواقع منطق اونها رو تشکیل میده.
انسان ها رنج های احساسی مشخصی دارن : خندیدن ،‌گریه کردن ،‌عصبانیت و ... اینکه چطور این احساسات رو نشون میدن به عنوان واکنش (پاسخ) شناخته میشن. واکنش ما نسبت به شرایط مختلف بستگی به چند چیز داره ، اول ، بستگی به خود موقعبتی که درش هستیم ، که توی روانشناسی بهش محرک میگن.
به عنوان مثال توی همین مورد حمله کاربراهای ایرانی به پیچ اون فوتبالیست فرانسوی ،‌ محرک اون بازیکن فرانسوی بود که روی رونالدو (بازیکن مورد علاقه ایرانی ها ،‌ که یکجواریی بهش احساس مالکیت دران) خطا کرد.
دومین مورد بستگی به اون چیزیی داره که ما یاد گرفتیم یا در دیگران مشاهده کردیم ، برای مثال اکثر ایرانی ها وقتی اتفاقی براشون میافته حالا چه سهوا یا عمدا ،‌اولین عکس العملی که دارن ،‌ پرخاشگری هست و اغلب با فحاشی همراه هست. یا تابحال چندبار پیش امده دیده باشید که یک تصادف کوچیک کارش به دعوا کشیده باشه ؟ یا اینکه پشت فرمون هستید چقدر پیش خودتون به راننده های دیگه فخش میدید (حالا به هر دلیلی ، سبقت نا به جا ، بستن راه تون و...)؟
یا اصلا همین اینترنت ، بخش نظرات رو میخونی ، انگار همه با هم دعوا دارن و فقط معطلن تا همیدگه رو فحشکی کنن .
همین رفتارها باعث میشه که افراد در برابر محرک های انچنینی همچین عکس العمل هایی رو از خودشون نشون بدن.

به طور کلی این نظریه شناختی نشون میده که چطور محیط میتونه شکل دهنده تفکر اشخاص باشه ؛ چیزی که ما از اون چیزی که دیگران در مورد ما فکر میکنن یاد گرفتیم یا درک کردیم ، تا حدود زیادی شکل دهنده عمل ها و عکس العمل های ما در وضعیت های متفاوت هست (جمله اش سنگین شد :دی)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

فایل های ضمیمه

• 2.jpg
    2.jpg
    84.2 KB · نمایش ها: 38

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
این افزونه که سایت فیلتر میشه
بعدا لینک های دانلود قدیم به جدید تبدیل میکنه
چقدر خوبهههه
روحم شاد شد خخخ

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
تو رواشناسی یک تئوری وجود داره به نام تئوری شناختی (من از روانشناسی چیز زیادی سر در نمیارم ،‌ فقط چندتا مقاله در این مورد خوندم) ، طبق این تئوری تمام واکنش های انسان ها توسط احساسات اونها اداره میشه و درواقع منطق اونها رو تشکیل میده.
انسان ها رنج های احساسی مشخصی دارن : خندیدن ،‌گریه کردن ،‌عصبانیت و ... اینکه چطور این احساسات رو نشون میدن به عنوان واکنش (پاسخ) شناخته میشن. واکنش ما نسبت به شرایط مختلف بستگی به چند چیز داره ، اول ، بستگی به خود موقعبتی که درش هستیم ، که توی روانشناسی بهش محرک میگن.
به عنوان مثال توی همین مورد حمله کاربراهای ایرانی به پیچ اون فوتبالیست فرانسوی ،‌ محرک اون بازیکن فرانسوی بود که روی رونالدو (بازیکن مورد علاقه ایرانی ها ،‌ که یکجواریی بهش احساس مالکیت دران) خطا کرد.
دومین مورد بستگی به اون چیزیی داره که ما یاد گرفتیم یا در دیگران مشاهده کردیم ، برای مثال اکثر ایرانی ها وقتی اتفاقی براشون میافته حالا چه سهوا یا عمدا ،‌اولین عکس العملی که دارن ،‌ پرخاشگری هست و اغلب با فحاشی همراه هست. یا تابحال چندبار پیش امده دیده باشید که یک تصادف کوچیک کارش به دعوا کشیده باشه ؟ یا اینکه پشت فرمون هستید چقدر پیش خودتون به راننده های دیگه فخش میدید (حالا به هر دلیلی ، سبقت نا به جا ، بستن راه تون و...)؟
یا اصلا همین اینترنت ، بخش نظرات رو میخونی ، انگار همه با هم دعوا دارن و فقط معطلن تا همیدگه رو فحشکی کنن .
همین رفتارها باعث میشه که افراد در برابر محرک های انچنینی همچین عکس العمل هایی رو از خودشون نشون بدن.

به طور کلی این نظریه شناختی نشون میده که چطور محیط میتونه شکل دهنده تفکر اشخاص باشه ؛ چیزی که ما از اون چیزی که دیگران در مورد ما فکر میکنن یاد گرفتیم یا درک کردیم ، تا حدود زیادی شکل دهنده عمل ها و عکس العمل های ما در وضعیت های متفاوت هست (جمله اش سنگین شد :دی)
دقیقا!!
نمیدونم چی تو ژن و خون ما ایرانیها هست که اینقدر عصبی هستیم!! آیا از اول همینطور بودیم یا مسائل فرهنگی،دینی،اجتماعی و ... باعثش شده؟؟
کلا اگه دقت کنید خاوره میانه ای ها همه بی اعصابن :|

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
دقیقا!!
نمیدونم چی تو ژن و خون ما ایرانیها هست که اینقدر عصبی هستیم!! آیا از اول همینطور بودیم یا مسائل فرهنگی،دینی،اجتماعی و ... باعثش شده؟؟
کلا اگه دقت کنید خاوره میانه ای ها همه بی اعصابن :|
زبان پارسی/دین عربی/ واحد پول ریال ولی میگن تومان/تمدن 2500 ساله ولی تاریخ عربی 1400 ساله/خوب میخواید از این قوم چی در بیاد؟!

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
دوستان دامنه های گلوبالم رو پنل رسلو روی شاتل هاست هستش.
اما نیاز دارم که بتونم هوایز دامنه ها رو پرایویت کنم.
کجا رو پیشنهاد میدیدن؟
چه مستقیم چه با واسطه ایرانی.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067

البته خندیدن و گریه کردن احساس نیست بلکه همون واکنشی هست که بخاطر احساس های گوناگون میتونه به وجود بیاد و در حقیقت در قسمت بعدی حرفت که گفتی "چطور این احساسات رو نشون میدن" قرار میگیره...
ولی نتیجه کلی حرفت این بود که حامعه مسبب هست! که خب عقده ها از جامعه نشأت میگیره دیگه... تضادی با حرف من نداره... و جمع همه این افراد = جامعه... و منظور از جمله "این حجم از عقده از کجا میاد؟!" یه جور نشون دادن عمق فاجعه هست...
هی رفتم بنویسم که دلیل این عقده ها چیه و از کجا میاد! دیدم اینقدر دلیل وجود داره که به دلیل زیاد بودنشون نمیشه نوشت! پس به همین دلیل ننوشتم! :|
شاید باید صبر کرد تا اینقدر خودشون رو تو همین صفحه های مجازی خالی کنن تا شاید به بیهوده بودن این کار پی ببرن... متاسفانه اینقدر فضای مجازی رو محدود کردن که تا یذره آزاد گذاشتن نتیجش شد این...
پ.ن
این شاهکار متاسفانه باز گل به خودی شد:
حمله ایرانی ها به اینستاگرام ملی پوش فرانسه جهانی شد!

طرفدارای سریال got ببینین :general304::general304:
https://instagram.com/p/BHt1tW2jDqF

پس اینو هم حتما ببینید:
http://goo.gl/DbYf8f
یکی از اون چند هزار ویدیویه که قبل از مرگ حتما باید دید :D

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
با همین ها خوش باشید چون فصل 7 بد جوری تاخیر خورده
دیدین چطوری سرعت داستان تو فصل 6 رفت بالا اصن انگار همون سریال قبلی نبود . همون بلایی که سر فصل اخر person of interest اوردن.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دیدین چطوری سرعت داستان تو فصل 6 رفت بالا اصن انگار همون سریال قبلی نبود . همون بلایی که سر فصل اخر person of interest اوردن.
دقیقا هرچی سرعت فصل های قبل پایین بود ، این فصل سرعت گذر زمان رو ده برابر کردن
البته علتش این بود که قرار بود این سریال ده فصل باشه اما بعد از فصل 5 تصمیم گرفتن 8 فصل باشه بخاطر همین خیلی از قسمت ها رو سریع عبور کردن ازش

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
این نکس وان ادز هم که کلا bad request میده :دی

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248
با سلام دوستان کسی اسکریپت موتور جستجو نداره بجز گوگل و بینگ و بایدو :D بی شوخی کسی اسکریپت خوب داره رو کنه با تشکر از بچه ها پرشین تولز

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بدون دلیل ؟
هر 3 تا پست درمیون تاپیک وبمستر ها رو نگاه میکردی معرفی پردیس هاستینگ بود! اینجا خرید و فروش هاست ممنوعه.
عرض کردم بدون اعلام دلیل. نه بدون دلیل.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
مثل این مجریا و بازیگرانی که بدون اعلام دلیل ، ممنوع التصویر میشن ، بن شدم :دی
خوبی شما؟
اره:general210::D
یدفعه دیدیم شمارو بردن حبس خخ
ممنون..شما خوب باشید..ماهم خوبیم:general504::general504::general504:

بالا