• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درود
دوستان چند وختیه دارم یه طرحیو دنبال کاراش میرم و انجام بدم و ... یک سوال داشتم
از این طرح استقبال میکنید اگر اجرا بشه :
یک وب سایت تبیلغاتی بنری ( مثل همین صبا و ای نتورک و ... ) اما کاملا متفاوت یعنی فقط با یک سری وب سایت خاص کار انجام میشه مثلا وب سایت های آمار بالای 10K
کار هم به این صورت که با مدیر وب سایت قرارداد رسمی ( حداقل 6 ماهه ) امضا میشه با توجه با آمار وب سایتش برای مثال ماهیانه 1 تومن بهش داده میشه ( بدون در نظر گرفتن بازدید یا ... یعنی همون اول ماه واریز میشه تا بعد )
حالا سر ماه حساب میکنیم ببینیم چقدر کلیک و بازدید داشته و از اون مبلغ هزینه کسر میشه یا اگر بیشتر بود مابقی واریز میشه
حالا اون مبلغی هم که واریز شده برای مثال اگر بیشتر بود از کاربر دریافت نمیشه و انتقال داده میشه به ماه دیگه
این طرحم برای اینه که چندوخ پیش یکی مراجعه کرد برای سرمایه گذاری که مشکلش همین بود که تامین هزینه سرور و نویسنده و ... نداره و نیاز داره همون اول واریز بشه
دوستانی که وب سایت پربازدید دارن اگه این طرح رو اجرا کنم استفاده میکنن ازش ؟
فکر میکنم این مدلی یکی از دغدغه های وب مسترا از بین بره و یه سود 2 طرفه باشه و دیگه خیالشون از بابت درآمد و ... راحت باشه
ممنون میشم نظرتونو بگین

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
همه از دست باشگاه خبرنگاران شاکین ااااا اینهمه پول در میارن دو تا مطلب اختصاصی نمیزنن.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
درود
یک وب سایت تبیلغاتی بنری ( مثل همین صبا و ای نتورک و ... ) اما کاملا متفاوت یعنی فقط با یک سری وب سایت خاص کار انجام میشه مثلا وب سایت های آمار بالای 10K
کار هم به این صورت که با مدیر وب سایت قرارداد رسمی ( حداقل 6 ماهه ) امضا میشه با توجه با آمار وب سایتش برای مثال ماهیانه 1 تومن بهش داده میشه ( بدون در نظر گرفتن بازدید یا ... یعنی همون اول ماه واریز میشه تا بعد )
حالا سر ماه حساب میکنیم ببینیم چقدر کلیک و بازدید داشته و از اون مبلغ هزینه کسر میشه یا اگر بیشتر بود مابقی واریز میشه
حالا اون مبلغی هم که واریز شده برای مثال اگر بیشتر بود از کاربر دریافت نمیشه و انتقال داده میشه به ماه دیگه
این طرحم برای اینه که چندوخ پیش یکی مراجعه کرد برای سرمایه گذاری که مشکلش همین بود که تامین هزینه سرور و نویسنده و ... نداره و نیاز داره همون اول واریز بشه
فکر میکنم این مدلی یکی از دغدغه های وب مسترا از بین بره و یه سود 2 طرفه باشه و دیگه خیالشون از بابت درآمد و ... راحت باشه
ممنون میشم نظرتونو بگین

حتما میخواهید با ادرو قرارداد ببندید؟
یکم رقابت سخته چون اینجور شرکت ها الان زیاد شدن..

رقیباتون هم..نکس وان نتورک،ادتیوب،ولتر،ادنگاه،نکست ادز و خیلی های دیگه...
همشون هم مثل شما پیش پرداخت میدن..براساس نمایش کار میکنن..

بنر های چند تاشون هم توی همین پرشین تولز هستش..

ادرو به شرکت های طرف قراردادش..یه مبلغ خاص رو میده..به شرکت های پربازده اش..مبلغ زیادی میده از اونور اونا هم به مشتریا بیشتر پول میدن..شما باید بتونید باهاشون رقابت کنید

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
حتما میخواهید با ادرو قرارداد ببندید؟
یکم رقابت سخته چون اینجور شرکت ها الان زیاد شدن..

رقیباتون هم..نکس وان نتورک،ادتیوب،ولتر،ادنگاه،نکست ادز و خیلی های دیگه...
همشون هم مثل شما پیش پرداخت میدن..براساس نمایش کار میکنن..

بنر های چند تاشون هم توی همین پرشین تولز هستش..

ادرو به شرکت های طرف قراردادش..یه مبلغ خاص رو میده..به شرکت های پربازده اش..مبلغ زیادی میده از اونور اونا هم به مشتریا بیشتر پول میدن..شما باید بتونید باهاشون رقابت کنید
ممنون
نه والا علاقه ای ندارم با کسی کار کنم همیشه دوست داشتم مستقل باشم وقتی همه شرایطشو دارم بهتره مستقل باشم
در مورد این هم به کل فرق داره با اون پیش پرداخت
فرض کن سایت خودت 50k آمار داری و برای این آمارت میای و 5 تومن میگیری حالا تو یه ماه این 5 تومنو کلیک داشته باشی یا تو 10 ماه فرقی نداره چون چیزی ازت پس گرفته نمیشه ( حالا این تعداد ماه توی قرارداد نوشته میشه و توافقی هست )
در مورد رقابت هم یا کاریو شروع نمیکنم یا اگه کنم به بهترین نوعش بالا میارم و این پرداخت یکی از امکاناتیه که تو طرحه
الآن اگر نگاه کنی 99% سایت های تبلیغاتی همشون یه مدلن و چندین ساله یه مدل هستن و هیچ تنوعی ندارن
یه چیز جدید و متنوع باشه و برای وبمستر سود داشته باشه و درست کار کنه مطمعنا هم اون سود میکنه هم من به هدفم میرسم

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
ممنون
نه والا علاقه ای ندارم با کسی کار کنم همیشه دوست داشتم مستقل باشم وقتی همه شرایطشو دارم بهتره مستقل باشم
فرض کن سایت خودت 50k آمار داری و برای این آمارت میای و 5 تومن میگیری حالا تو یه ماه این 5 تومنو کلیک داشته باشی یا تو 10 ماه فرقی نداره چون چیزی ازت پس گرفته نمیشه ( حالا این تعداد ماه توی قرارداد نوشته میشه و توافقی هست )
در مورد رقابت هم یا کاریو شروع نمیکنم یا اگه کنم به بهترین نوعش بالا میارم و این پرداخت یکی از امکاناتیه که تو طرحه
الآن اگر نگاه کنی 99% سایت های تبلیغاتی همشون یه مدلن و چندین ساله یه مدل هستن و هیچ تنوعی ندارن
یه چیز جدید و متنوع باشه و برای وبمستر سود داشته باشه و درست کار کنه مطمعنا هم اون سود میکنه هم من به هدفم میرسم
همون سایت درگاه واسط بود گفتی میخوام بزنم با یه سری امکانات جدید که بهش اضافه میکنی اونو بزن بیشتر نیازه تا این..
سایتای پربازدید که نمیان کد سیستمتو بگیرن بذارن تو باید بری ازشون بنر بخری که اونم دیر به دیر پلن هاشون خالی میشه
الان همین نکس وان و ولتر و ادتیوب همینجوری کار میکنن و هستن کافیه درگاه درس حسابی نداریم !

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
ممنون

خب ادرو یک شبکه تبادل تبلیغات هستش..شما اول کار باید از تبلیغ جور کنی واسه سایتت..اگه تبلیغ نداشته باشی که سایت جذب نمیشه..باید با ادرو قرارداد ببندی این 1
2- الان کلیکی دیگه جواب نمیده..چون نمایشی اومده و بازدهی بیشتری داره واسه وبمستر ها
کاربرای ای نتورک همه دارن میرن با شبکه های نمایشی cpm... خود ای نتورک بنر هاشو به صورت نمایشی میده به ادرو اونم به شبکه های واسطش پخش میکنه

همون سایت درگاه واسط بود گفتی میخوام بزنم با یه سری امکانات جدید که بهش اضافه میکنی اونو بزن بیشتر نیازه تا این..
سایتای پربازدید که نمیان کد سیستمتو بگیرن بذارن تو باید بری ازشون بنر بخری که اونم دیر به دیر پلن هاشون خالی میشه
الان همین نکس وان و ولتر و ادتیوب همینجوری کار میکنن و هستن کافیه درگاه درس حسابی نداریم !
:general601::general601::general601:

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
دوستان به نظر شما سایتهای پربازدید مثل پدال که فقط عکس و متن استفاده میکنن در ماه چقدر پول هاست میدن؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان به نظر شما سایتهای پربازدید مثل پدال که فقط عکس و متن استفاده میکنن در ماه چقدر پول هاست میدن؟
بحث اصلی هاست فضا و ترافیک نیست.
رم سی پی یو و .... که متاسفانه بسیاری از هاستینگ ها اعلام نمی کنند و فقط روی حجم و ترافیک پلن میفروشند...

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
4 جوک بنده خدا که از وقتی گوشی های هوشمند اومده..نابود شده..پرنده پر نمیزنه تو سایتش..آمارشم افت کرده..
خدا خدا میکنه هر روز تلگرام فیلتر بشه خخخ.. ما و سایت های اندروید و ای تی و موضوعات مرتبط هم دعا میکنیم فیلتر نشه:D:D:D

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
بحث اصلی هاست فضا و ترافیک نیست.
رم سی پی یو و .... که متاسفانه بسیاری از هاستینگ ها اعلام نمی کنند و فقط روی حجم و ترافیک پلن میفروشند...
میشه بیشتر توضیح بدید رم و cpu تو هاست برای چیه؟حالا با این اوصاف چقدر هزینه میکنن؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
والا نمیدونم چرا دست رو هرچی میزارم سنگ میشه :))
ما حتی سیستمش رو نوشته بودیم و آماده بود با بانک ها و ... هم اوکی کرده بودیم
اما بدبختانه یا .... این فروشنده های غیر مجاز مثل چیز پی ان و نمیدونم هک تلگرام و .... به کل نابود کرد این سایت های واسط رو
اونایی که بالا موندن از دستشون در رفته و اگر دیده بشن سریع بسته میشن و این روند ادامه داره تا موقعی که اون ...... دستور بده دوباره فعالیتکنن
زرین پال عزیز هم که مشخصه چرا بالا مونده ما برای درگاه صدور کارت رو هم مثل زرین کارت درخواست داده بودیم میخندیدن میگفتیم پس چرا زرین پال نامی وجود داره میگفتن به شما ربطی نداره اونا مجوز دارن :|
هر موقع دوباره مجاز شدن 100% راه اندازیش میکنم بخصوص یه قسمتی که درگاه پای پال رو هم ارائه میداد ( چی فک میکردیم و چی شد :( )
اینترنت ایران به هیچ عنوان نمیشه بهش 100% مطمعن بود شب میخوابی صب میبینی کلا سایت نابود شده ....

خب ادرو یک شبکه تبادل تبلیغات هستش..شما اول کار باید از تبلیغ جور کنی واسه سایتت..اگه تبلیغ نداشته باشی که سایت جذب نمیشه..باید با ادرو قرارداد ببندی این 1
2- الان کلیکی دیگه جواب نمیده..چون نمایشی اومده و بازدهی بیشتری داره واسه وبمستر ها
کاربرای ای نتورک همه دارن میرن با شبکه های نمایشی cpm... خود ای نتورک بنر هاشو به صورت نمایشی میده به ادرو اونم به شبکه های واسطش پخش میکنه

:general601::general601::general601:
خب مشکلی از اون بابت نیست چون 90% تبلیغات برای خودمونه :)
در مورد نمایشی هم مشکلات خیلی زیادی داره هم از نظر درآمد و هم ....
بیشتر تمرکزم روی نوع تسویه حساب و پرداخت به وبمستر بود که خیالش رو راحت کنم و اعتماد کنه چون بقیه چیزها جور شدنش شدنیه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
میشه بیشتر توضیح بدید رم و cpu تو هاست برای چیه؟حالا با این اوصاف چقدر هزینه میکنن؟
تو یه هاست موارد زیادی هست که مهمه و فقط اینا نیستن
شما ممکنه 2 تا هاست داشته باشی با یه مشخصات ولی یکیش سایت روش 10k بازدید داشته باشه کم بیاره ولی یکی 100k هم جواب بده
بیشتر بسته به تعداد درخواست های همزمانیه که کاربر ارسال میکنه برای پردازش به سرور ( منظور کاربر آنلاین نیست چون ممکنه 100 تا کاربر آنلاین باشن اما اندازه 10 تا کار نکشن از سایت )
وگرنه میزان هارد و پهنا و ترافیک که دیگه امروزه محدودیتی نداره ...

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
درود
ممنون میشم نظرتونو بگین
چطوری میخوای قرار داد ببندی؟ حضوری؟! اگه طرف 5 تومنو بگیره و دیگه تبلیغ شمارو نزاره چی؟ و سایتو جمع کنه و یا یه مشکلی برای سایتش پیش بیاد و نابود بشه؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
تو یه هاست موارد زیادی هست که مهمه و فقط اینا نیستن
شما ممکنه 2 تا هاست داشته باشی با یه مشخصات ولی یکیش سایت روش 10k بازدید داشته باشه کم بیاره ولی یکی 100k هم جواب بده
بیشتر بسته به تعداد درخواست های همزمانیه که کاربر ارسال میکنه برای پردازش به سرور ( منظور کاربر آنلاین نیست چون ممکنه 100 تا کاربر آنلاین باشن اما اندازه 10 تا کار نکشن از سایت )
وگرنه میزان هارد و پهنا و ترافیک که دیگه امروزه محدودیتی نداره ...
دقیقا.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
4 جوک بنده خدا که از وقتی گوشی های هوشمند اومده..نابود شده..پرنده پر نمیزنه تو سایتش..آمارشم افت کرده..
خدا خدا میکنه هر روز تلگرام فیلتر بشه خخخ.. ما و سایت های اندروید و ای تی و موضوعات مرتبط هم دعا میکنیم فیلتر نشه:D:D:D
اتفاقا برام سوال بود که شما در این وضعیت تلگرام و... چطوری راضی هستید و آمارتون اوکیه.
نفع تلگرام برای سایتهایی مثل شما که نیاز به آی پی درون سایت دارید چیه؟

بالا