• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
بلـــــــــــــــــــــه..کاملا حرف وزیرشون درسته.. تایلند خیلی جاهای دیدندی و تاریخی داره

والا فامیلای ما میگن میخواییم بریم کربلا... بعد توی بانکوک دیده میشن:general307:
فکر کنم آدرس کربلا رو اشتباهی بهشون دادن
فقط همین یجا واست مونده بودا :D
دلخوشی های ملتمون رو دارن ازمون میگیرن.. چرااا :general211:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
حمله پلیس تایلند به مراکز ماساژ و فحشا
وزیر گردشگری تایلند با رد فرضیه ورود توریست های خارجی برای س ک س آزاد در این کشور گفته است گردشگران خارجی برای دیدن فرهنگ زیبای تایلند به آنجا می روند.:general304::general304::general108::general108:
پلیس تایلند با حمله به چند مرکز ماساژ و فحشا در شهر بانکوک ، یکی از این مراکز را بسته و عده ای را دستگیر کرد. /عصر ایران
بانکوک که خیلی خوبه . پاتایا وضعش خیلی خرابه و اصلا با خانوواده نمیشه رفت اونجا فقط به درد مجردی و یا زوج میخوره.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
حمله پلیس تایلند به مراکز ماساژ و فحشا
وزیر گردشگری تایلند با رد فرضیه ورود توریست های خارجی برای س ک س آزاد در این کشور گفته است گردشگران خارجی برای دیدن فرهنگ زیبای تایلند به آنجا می روند.:general304::general304::general108::general108:
پلیس تایلند با حمله به چند مرکز ماساژ و فحشا در شهر بانکوک ، یکی از این مراکز را بسته و عده ای را دستگیر کرد. /عصر ایران
طبق آماری که من خودم وقتی سرباز بودم با گوش خودم از تو یه همایش از دهن وزیر اطلاعت دوره احمدی نژاد شنیدم / میگفت تایلند و مالزی و ترکیه بیشترین تورست ایرانی رو دارن و 74 درصد وابسته به تفریحات جنسی / حالا این فقط تازه ماله ایرانی هاست ببین کشور های دیگه مثل کشورای عربی که 90 درصدشون واس همین مورد میرن

mohsen69713

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام . شما بپرس ما بتونیم جواب میدیم ! خیلی طرف انجمن ساز مای بی بی نرفتم ولی فکر کنم هنوز سرم بشه .
شما این انجمن رو ببین forum.tooptarinha.com این سایت دو سال پیش ک ما نخریده بودیمش رتبه 300 ایران بود و الان شده 1500 اکثر ورودی ها هم برای انجمن بوده از وقتی ما گرفتیمش ورودی گوگل صفر شده تقریبن برای انجمن در مقابل صفحه اصلی ...میخوام ببینم کسی میتونه بررسی کنه علتشو پیدا بگنه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
شما این انجمن رو ببین forum.tooptarinha.com این سایت دو سال پیش ک ما نخریده بودیمش رتبه 300 ایران بود و الان شده 1500 اکثر ورودی ها هم برای انجمن بوده از وقتی ما گرفتیمش ورودی گوگل صفر شده تقریبن برای انجمن در مقابل صفحه اصلی ...میخوام ببینم کسی میتونه بررسی کنه علتشو پیدا بگنه
وقتی انجمن روخریدید احتمالن فروشنده از اکانت گوگل وبمسترش انجمن رو حذف کرده

mohsen69713

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سیستمش چیه

فید و نقشه سایت داره ؟
افزونه خاصی رو غیر فعال که نکردید

سلام اقا جواد گل خوشحالم زیارتت میکنم چند سال پیش تو نیوک هم کمکمون زیاد کردی.
فکر نمیکنم اینکار انجام شده باشه .اما کسی میتونه بررسی کنه کلیت انجمن رو ببینه مشکل کجاست یا حتما باید دسترسی وجود داشته باشه؟ممکنه در فایل .htaccess مورد خاصی
گذاشته باشن؟
MYBB

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام اقا جواد گل خوشحالم زیارتت میکنم چند سال پیش تو نیوک هم کمکمون زیاد کردی.
فکر نمیکنم اینکار انجام شده باشه .اما کسی میتونه بررسی کنه کلیت انجمن رو ببینه مشکل کجاست یا حتما باید دسترسی وجود داشته باشه؟ممکنه در فایل .htaccess مورد خاصی
گذاشته باشن؟
MYBB
یاد مرحوم نیوک بخیر

انجمنت چقدر فعاله ؟

mohsen69713

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
از سایت مپ نیست از 215 هزار آدرسی که ثبت شده 156 هزارتاش ایندکس شده

mohsen69713

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یاد مرحوم نیوک بخیر

انجمنت چقدر فعاله ؟
جدیدا فعالیت کم شده منتها وقتی ورودی گوگل نیست فعالیت و عضویت هم کم میشه الان روزانه هزارتاهم ورودی نداریم .درصورتی که تا دو سال پیش چند ده هزارنفر بازدید داشت

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اتوریته انجمنت پایین اومده

به نظرم کد گوگل پلاس بزار داخل صفحات انجمن

فید و نقشه سایت انجمن رو فعال کن که واقعا ثبت شده باشه

S.brother

Registered User
لایک‌ها
102
فکرشو میکردم !
فکر میکنم اگه بتونی به ویبولتین مهاجرت کنی خیلی امکاناتش بیشتر از مای بی بی باشه و همینطور دی بی سئو که فرآیند ایندکس کردنش خیلی ساده اس و همچنین کامل .

mohsen69713

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فکرشو میکردم !
فکر میکنم اگه بتونی به ویبولتین مهاجرت کنی خیلی امکاناتش بیشتر از مای بی بی باشه و همینطور دی بی سئو که فرآیند ایندکس کردنش خیلی ساده اس و همچنین کامل .
مشکل اینه قبلا سایت درست بوده با همین سیستم چرا الان اینجور شده من خودمم وی بی رو میپسندم اما باید ابتدا فهمید مشکل چیه ایندکس صورت گرفته اما ورودی خاصی از گوگل نیست چطور میشه یه دفعه بعد از خرید سایت این اتفاق بیفته

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
دوستان Inodes در پنل هاست چه معنی میده؟ (DirectAdmin)
مقدار ماکسیممش نامحدود خورده ، اما حس میکنم طی چند روز اخیر مقدارش انقدر بالا رفته
Inodes 4517

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
یعنی با ادد شدن در گوگل حل میشه؟

نقشه که فعال هستش
این کارایی که دوستان گفتن انجام بده و اخرین ارسالهای انجمن رو بزار تو سایت اصلی . این انجمن سایتت (مدیریت قبلی)یادمه قبلن یه سری مسابقه ها میذاشت و به برنده جایزه میداد

S.brother

Registered User
لایک‌ها
102
دوستان Inodes در پنل هاست چه معنی میده؟ (DirectAdmin)
مقدار ماکسیممش نامحدود خورده ، اما حس میکنم طی چند روز اخیر مقدارش انقدر بالا رفته
Inodes 4517
inode در سیستم عامل های یونیکسی به صورت غیر رسمی معرف فایل سیستم هست. در صنعت میزبانی به تعداد اشیاء بر واحد فایل سیستم سرور گفته میشه. بنابراین شرکت های میزبانی تعداد فایل در واحد فضا رو مبنا قرار میدن برای محدود کردن کاربر.

بالا