• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
با تعهد گرفتنشون مشکلی ندارم. مشکل اینجاست ده روز گذشته هنوز تعهد رو تایید نکردن که دامنه بنام من بشه.
ما میخواستیم یه دامنه ثبت کنیم یادمه به ما گفتن باید از سه تا وزارتخانه مجوز بگیرین!!! ما هم کلا بی خیال اون دامنه شدیم.

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
تایینی موویز چرا زیرنویس هاشو تو پیکوفایل آپلود میکنه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آی وحید هم زده تو کار فروش قالب های عمومی :)
البته ممنکه این سایت..قالب هارو از ای وحید اختصاصی بخره و عمومی بفروشه..
خودش یه جور بیزنس هست :)
http://themi.ir/

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215

WebPirate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان بهترین کتاب برای برنامه نویسی اندروید چی هست؟؟؟؟؟؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
دوستان کسی نمیدونه این درخواست رفع شیلتر که داده و موافقت اولیه میشه بعدش چقدر طول میکشه اون مطالب که باید حذف کرد رو بفرستن ؟ الان 2 3 هفته ست برای ما تو این مرحله گیر کرده ....

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان کسی نمیدونه این درخواست رفع شیلتر که داده و موافقت اولیه میشه بعدش چقدر طول میکشه اون مطالب که باید حذف کرد رو بفرستن ؟ الان 2 3 هفته ست برای ما تو این مرحله گیر کرده ....
زنگ بزن نباید اینقدر طول بکشه
من تو یک هفته اوکی شد ولی سر کل کل با بنده خدا مطلب رو حذف نکردم سایتم فیلتر موند و نابود شد.:D

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
چطور باید بدون نماد درگاه گرفت ؟ کسی گرفته بدون نماد ؟ سایت زیاد دیدم بدون نماد درگاه مستقیم گرفته

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
احتمالا درگاه مستقیم از سایت های واسط گرفتن (اکثر درگاه های واسط، درگاه مستقیم هم میدن با کارمزد بیشتر معمولا 1 درصد)
واسطه ها فقط از بانک سامان مستقیم میدن من بانک ملت زیاد دیدم داشتن و نماد هم نداشتن یا پاسارگاد

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان
روی این دامین
iranbrooz.ir
بنظرتون چه سایت وردپرسی بالا بیارم؟

WebPirate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان یه مدته می خوام یه سایت بزنم اما داخل موضوع سایت موندم .
الان به جز سایت های موزیک و فیلم چه سایت هایی بازدید بالا دارند؟؟؟؟؟؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
چطوری میخوای قرار داد ببندی؟ حضوری؟! اگه طرف 5 تومنو بگیره و دیگه تبلیغ شمارو نزاره چی؟ و سایتو جمع کنه و یا یه مشکلی برای سایتش پیش بیاد و نابود بشه؟
مگه شهر بازیه که طرف بگیره و کار نکنه :D
هم میشه این موضوع رو خیلی بزرگ دید هم خیلی کوچیک
ولی نرمالش اینه که اونایی که میان حضوری امضا میکنن خب هیچ تمام مشخصات مثل اثر انگشت و این چیزا ثبت میشه
اونایی هم که نمیان خیلی ساده میرن قراردادی که براشون ارسال میشرو تو دفترخونه اوکی میکنن و پست میکنن و یه استعلام ساده برای تایید کارو تموم میکنه
اون موضوع هم که برای سایتش مشکل پیش بیاد خب اینم خیلی سادست تسویه میکنه اگه طلبی داره داده میشه یا اگه باید چیزی برگردونه میده و تموم

دو تا سوال :
تبلیغ دهنده از کجا میارید ؟ (قطعا خودتون نمی تونید همیشه تبلیغات اختصاصی خودتون رو داشته باشید)
اون پول اولیه رو که میخواید پیش پیش بدید از چه طریقی تامین می کنید ؟ (چه توجیح اقتصادی داره که پیش پیش پول بدید)
یه مروری هم تاپیک های ادگاه رو بکنید که چه جوری چقدر پول رو به باد دادند و هیچ کاری هم نکردند (اونها هم تبلیغات خودشون رو نمایش می دادند)
درود
تبلیغ زیادی هم داریم ( یکی از سرمایه گذارا وارد کننده هست که همین خودش تا 5 سال تضمینی هست )
البته خودم علاقه ای به ثابت بودن تبلیغات ندارم و مطمعنا تبلیغ دهنده ها خودشون جذب میشن وقتی همه چی اوکی باشه

در مورد پول پیش هم سرمایه هست مشکلی در پرداخت نیست خود سرمایه گذارا پرداخحت میکنن و این قرارداد کمِ کمش 2 سالست
در مورد توجیح اقتصادی هم که خیلیه از فروش محصول گرفته تا برند سازی و حتی من سرمایه گذارایی دارم که حاضرن برای فقط اینکه اسمشون و شرکتشون تو یه مثلا سایت یا کنفرانس یا جایی مطرح بشه میلیاردی خرج کنن ( این مدل آدم تو ایران زیاده نمیدونم دقیقا مشکلشون چیه ولی بیشتر چشم تو هم چشمی و از این چیزان )
تنها مشکل ما الآن با اون برادرانیه که پشت میز باید کارمونو امضا کنن که متاسفانه 99% حتی نمیدونن html چیه ولی کارت پیششون گیره )

درد اینو وختی متوجه میشی که یه مامور فتا به پستت بخوره برای بازجویی اونوقت به آی فریم بگه اون یکی سایتو هک کردی و همین فرد که حتی نمیدونه آی فریم چیه بگه از 0 تا آخر کدایی که نوشتیو بشین بگو کارشون چیه و چیکار میکنن :|
جالبترین جاش اینجاس که pc های بعضی جاهای فتای عزیزمون پنتیوم 2 هستن که نمیشه روشون چیزی نصب کرد :|

مملکت زیبایی داریم واقعا لیاقتمون واقعا همینه که بشینیم واس جد عربا سجده کنیم که خدامون ازمون راضی باشه :)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
چرا سایت های چینی رو برای ایرانی ها باز نمیکنه ؟

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان صفحه بندی سایت من مشکل داره
مثلا میرم صفحه دوم سایت عنوان صفحه اول هستش و جلوش نمیزنه مثلا صفحه دوم مثل بقیه سایت ها
افزونه صفحه بندی تست کردم مشکلی نداشت
قالب هم تست کردم مشکل نداشتم چند تا قالب دیگه هم تست کردم دیدم مشکل همینه
پس ایراد از قالب نیست و ایراد از یه جای وردپرسه یا افزونه هاش
کسی بلده کمک کنه
مرسی

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
تو نیک نمیشه تیکت زد؟
هرجاش گشتم چیزی نداشت انگار

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دوستان صفحه بندی سایت من مشکل داره
مثلا میرم صفحه دوم سایت عنوان صفحه اول هستش و جلوش نمیزنه مثلا صفحه دوم مثل بقیه سایت ها
افزونه صفحه بندی تست کردم مشکلی نداشت
قالب هم تست کردم مشکل نداشتم چند تا قالب دیگه هم تست کردم دیدم مشکل همینه
پس ایراد از قالب نیست و ایراد از یه جای وردپرسه یا افزونه هاش
کسی بلده کمک کنه
مرسی
با دریافت هزینه در خدمتیم ، تلگرام : @Sibche2013

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اینو قبول دارید که تلگرام عضوی از خانواده های ایرانی شده و 40 میلیون نفر ازش تو ایران استفاده می کنن؟
مهم نوع استفادشه که آدم خجالت میکشه بگه من ایرانی ام اما بعضی ها رو دارن و حرف از تمدن 2500 ساله میزنن
این عکسو ببین چه استفاده های مفیدی از تلگرام میشه :

zol2.jpg

اونوخ هعی تهمت بزنیم که ایرانی هیچی نمیشه و به هیچ جا نمیرسه
همین که پیرن اینو میفروشن خودش حاصل چندین سال گشتن و باستان شناسیه :|

بالا