• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
این تعرفه های جدید های وب رو کسی توجه کرده بهشون ؟ تو پنل هنوز قدیمیه ولی تو سایت جدید زدن عجیب و غریبم هستش !!!!!!!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
این تعرفه های جدید های وب رو کسی توجه کرده بهشون ؟ تو پنل هنوز قدیمیه ولی تو سایت جدید زدن عجیب و غریبم هستش !!!!!!!
پنل هم واسه من تغییر کرده
زنگ بزن پشتیبانی

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
ای کسانی که از پردیس هاستینگ سرویس دارین ایا راضی هستین:general705:
هاست با کیفیت با هارد ssd و وب سرور Nginx خواستین در خدمتیم ، یک ماه رایگان میتونید تست کنید بعد از یکماه درصورت تمایل میتونید خرید کنید

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
در صورتی که سایت مرتبط با وبمسترها دارید و امکان هرگونه روش تبلیغاتی برای شما فراهم هست، (پیامک، ایمیل و ...) لطفا نوع تبلیغ و هزینه را به بنده اطلاع بدید....

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
قطعات درجه 3 چینی میارن اسم خودشونُ می زنن روش میشه تولید ملی
والا افعانستان و عراق هم خریدار این گوشی ها نیستن
میگن برای حمایت تعرفه واردات گوشی های دیگه رو زیاد کنن!
تا دقیقا بشه شبیه وضعیت خودرو مملکت!
ماشین 10/15 هزار دلاری رو ملت باید 100 میلیون بخرن چون تولید ملی به خطر می افته. اما اینکه جون ملت به خطر می افته اصلا مهم نیست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
قطعات درجه 3 چینی میارن اسم خودشونُ می زنن روش میشه تولید ملی
والا افعانستان و عراق هم خریدار این گوشی ها نیستن
میگن برای حمایت تعرفه واردات گوشی های دیگه رو زیاد کنن!
تا دقیقا بشه شبیه وضعیت خودرو مملکت!
ماشین 10/15 هزار دلاری رو ملت باید 100 میلیون بخرن چون تولید ملی به خطر می افته. اما اینکه جون ملت به خطر می افته اصلا مهم نیست

آقا ایرانخودرو چرا 206 تیپ 2 موجود نداره :general503::general503::general503::general503:
روی فروش اینترنتیش هم ورداشته تیپ 2 روز

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
اینقدر که این یارو ادعا داره خدا بیامرز استیو جابز نداشت
والا من که دو ساله گوشی جی ال ایکس دارم و خیلی از دوستام هم دارن همه راضین. قبول دارم در حد گوشی های غول های گوشی نیست ولی از خیلی ها هم کم نمیاره اگر حمایت بشه مطمئنن جای پیشرفت داره. نمیدونم چرا همه تو اینترنت دم از جهان سومی بودن میزننن و میگم مثلا امریکای ها فلانن و پشملانن بعد نمیتونن از تولید ملی خودشون حمایت کن. همه کسانی که تو این تایپیک هستن میدونن که خیلی از این شرکت های معروف موجود با حمایت دولت و ملتشون به این جا رسیدن .....

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
آقا ایرانخودرو چرا 206 تیپ 2 موجود نداره :general503::general503::general503::general503:
شما فکر کنم فقط میخواید 206 باشه؟! بیخیال داداش کیفیت ندارند. پول الکی نده الان 207 شم مالی نیست.
ضمنا وقتی با دو تا شیشه بالا بر میتونه همینو 4-5 تومن گرونتر بفروشه منم بودم تولید نمیکردم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
شما فکر کنم فقط میخواید 206 باشه؟! بیخیال داداش کیفیت ندارند. پول الکی نده الان 207 شم مالی نیست.
ضمنا وقتی با دو تا شیشه بالا بر میتونه همینو 4-5 تومن گرونتر بفروشه منم بودم تولید نمیکردم
والا الان میخوام سه ماهه بخرم...اوایل دنبال مدل های 90 تا 91 بودم..که یک ماشین بیرنگ و سالم پیدا نکردم..بعدش تصمیم گرفتم..اقساطی بخرم از نمایندگی ها..دیدم خیلی گرون در میاد..
الان تصمیم گرفتم 0 نقدی بخرم..که از شانس من این هفته فروش نقدیش متوقف شد:general503::general503: یعنی یه هفته زودتر تصمیم میگرفتم..الان ثبت نام کرده بودم..ای بخشکی شانس:general307:

درسته کیفیت ندارن...مدل های 93-94 که آشغالن..اما الان 95 هارو با لایسنس پژو فرانسه میزنن فک کنم

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
گوگل به شما 6 هشدار در مورد وجود خطا توی سایت مپتون داده.
این خطا ها رو رفع کردید؟
چه پلاگینی برای سایت مپ استفاده کردید که توی 6000 ایندکس 6 تا خطا داشته! بهتره از یک پلاگین دیگه برای سایت مپ استفاده کنید
همنیطور فایل سایت مپ سایتتون رو توی مرورگر خودتون باز کنید ببینید بدون خطا باز میشه یا خیر
با افزونه Google XML Sitemaps
سایت مپ رو ایجاد کردم. وارد قسمت ارور ها شدم هر 6 تا برا برگه نمونه بود. برگه نمونه رو دوباره ایجاد کردم. و در خواست ایندکس دوباره رو هم زدم دیگه باید چیکار کنم ؟

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
این بازم کم میشه مشکل چیه ؟ عکس رو نیگاه کنید. اساتید لطفا کمک کنید.

فایل های ضمیمه

• aa.jpg
    aa.jpg
    100.9 KB · نمایش ها: 67

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان کسی اون دی تا بس ایر... رو داره؟؟
سیم کارتم سوخته نمیدونم به اسم کیه و اساسی هم لازم دارم هرکی میتونه کمک کنه
خشاب سیم کارتم دارم کسی خواست میتونم عکس بگیرم بفرستم

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
بازار گرمی! می خوان قیمت ها ببرن بالا
شدیدا بهت پیشنهاد می کنم سراغ ماشین صفر داخلی نری. خواهرم پارسال یه تیپ 5 صفر گرفت 3 ماه تمام دنبال رفع اشکالاتش بودیم!
خوب بگردی مدل پایین 90 تمیز پیدا می کنی
خودمم ی دنا ثبت نام کردم به مخص اینکه دربیاد می فروشمش ی خارجی پلاک اروند میگیرن خودمو راحت می کنم

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
والا من که دو ساله گوشی جی ال ایکس دارم و خیلی از دوستام هم دارن همه راضین. قبول دارم در حد گوشی های غول های گوشی نیست ولی از خیلی ها هم کم نمیاره اگر حمایت بشه مطمئنن جای پیشرفت داره. نمیدونم چرا همه تو اینترنت دم از جهان سومی بودن میزننن و میگم مثلا امریکای ها فلانن و پشملانن بعد نمیتونن از تولید ملی خودشون حمایت کن. همه کسانی که تو این تایپیک هستن میدونن که خیلی از این شرکت های معروف موجود با حمایت دولت و ملتشون به این جا رسیدن .....
مونتاژ که تولید ملی حساب نمیشه.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
والا الان میخوام سه ماهه بخرم...اوایل دنبال مدل های 90 تا 91 بودم..که یک ماشین بیرنگ و سالم پیدا نکردم..بعدش تصمیم گرفتم..اقساطی بخرم از نمایندگی ها..دیدم خیلی گرون در میاد..
الان تصمیم گرفتم 0 نقدی بخرم..که از شانس من این هفته فروش نقدیش متوقف شد:general503::general503: یعنی یه هفته زودتر تصمیم میگرفتم..الان ثبت نام کرده بودم..ای بخشکی شانس:general307:

درسته کیفیت ندارن...مدل های 93-94 که آشغالن..اما الان 95 هارو با لایسنس پژو فرانسه میزنن فک کنم
اینطوری نیست دوست عزیز هنوز همون قطعات چینی رو مونتاژ میکنن

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
پس چی حساب میشه ؟؟
ایا به نظرتون مونتاژ کردن فناوری موبایل خیلی راحته ؟
از این ها بگذریم واقعا اگر دولت و ملت حمایت کنن، همین جی ال ایکس نمیتونه خودش گوشی تولید کنه ؟ یعنی توانایی تولید قطعات رو نمیتونن جون هامون داشته باشن ؟ البته اگر بها داده بشه به جون ها کارهای میشه کرد که حتی فکرشم نمیتونم بکنیم.
نمونه توجه به جون ها تو حوزه نظامی هست که هم **** هم ارتش وقتی به جون ها اعتماد کردن و بها دادن. تونستیم خیلی از ابزار های پیشرفته نظامی رو تولید کنیم. نمونه دیگه فناوری هسته ای که البته نابود کردن. نمونه دیگه فناوری هوافضا که اونم معلق کردن. ولی قبلا عالی بود.
رشد علی کشور رو از سه سال قبل به قبلتر نیگاه کنید بالای 30% بوذه. اونم تو شرایط تحریم.
دیگه نیاز نیست من توضیح بدم همه میدونن که تا وقتی حمایت نکنیم پیشرفتی حاصل نمیشه. تو هر زمینه ای مثلا همین وبمستری. اگر چهار تا وبمستر رو جمع کنن و با همفکری این جون ها یه فکری به حال فیلترنگ بکنن و مشکلاتی که وجود داره رو رفع بکنن چقدر میتونه به اقتصاد کشور کمک کنه ؟ تو همین اینترنت ایران روزانه میلیادر ها تومن جا جا میشه بین وب مستر ها خیلی میشه روش مانور داد و براش فکر کرد. ولی کو گوش شنوا ...

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
کاش فقط مونتاژ بود - یه مونتاژ با کیفیت شاید بتونه سرآغاز یه تولید مناسب باشه
خیلی از ماها سر خرید از ایرانی و حمایت از تولید یبار نقره داغ شدیم

منتهی !!
از همون وقتی که شایعه شد جی ال ایکس مثل GFive از یک تولید کننده قطعه تهیه میکنن ، یه وارد کننده رفت تو حجم بالا مدلای gFive رو وارد کرد
گوشی های کاملا مشابهی که از این دو برند با یک ظاهر و (نسبتا یک سخت افزار) در بازار پر شد همه فروشنده هاش یک صدا از کیفیت به مراتب بالاتر GFive حرف میزدن...
این چه مونتاژیه دیگه؟!!

• Like
Reactions: ap3
بالا